Dodaj do ulubionych

bardzo proszę o charektyrystykę :)

25.04.06, 10:06
moja data ur. 06.08.1973 męża 27.10.1973 - numerolog mówił że na przełomie
roku 2005 i 2006 r. groźba rozwodu - mieliśmy kryzys, czy to też wynika z
numerologii????(w tym roku mamy swoje 33 urodziny??), czy z numerologicznego
punktu widzenia niektórych niepowodzeń nie da się uniknąć???proszę także o
charakterystykę numerologiczą-z góry dziękujęsmile
Obserwuj wątek
    • janus50 Re: bardzo proszę o charektyrystykę :) 26.04.06, 15:50
      6-8-1973
      dzień urodzenia 6 - Lubisz, kiedy ciebie chwalą, krytykę przyjmujesz bardzo
      boleśnie. Szukasz towarzystwa, ale wybierasz jedną osobę jako pupila, po pewnym
      czasie zmieniasz go szukając kogoś innego do uwielbiania. Kochasz dzieci, ale
      to nie jest dla ciebie najważniejsze w życiu, nie musisz bać się biedy. Aby
      osiągnąć zawodowy sukces musisz być związana z konkretną firmą przez całe
      życie. Do życia potrzebni są tobie ludzie.
      z całej daty 7 - Przeznaczony jesteś na doradcę lub kapłana. Nie gromadź dóbr
      materialnych, – kto straci w życiu materialnym, narodzi się w duchowym. Niczego
      nie szukać, przyjmować to, co niesie życie. Aby zrozumieć świat istniejący poza
      zmysłami, aby zrozumieć siebie, wskazana jest MEDYTACJA.
      Negatywne cechy wibracji 7: upierdliwość, sarkazm, ironia, znajdowanie winy u
      innych, próżniactwo, złośliwość, chytrość, podłość, oziębłość w stosunku do
      innych.
      a co do pracy najlepsze rezultaty osiągają pracując na własny rachunek. Nigdy
      nie powinny angażować się w spółki.
      od 28 do 56 roku życia w drugim cyklu o wibracji 6 - Jest to rodzaj szczęścia
      rodzinnego we własnym domu. Ograniczenia i obowiązki związane z małżeństwem i
      wychowywaniem dzieci.
      jednocześnie od 29 do 38 roku życia w drugim szczycie o wibracji 8 - w tym
      szczycie jesteś zainteresowany praktyczną stroną życia. Duże i dużo
      przedsięwzięć związanych z pieniędzmi. Jest to próba stabilizacji we wszelkich
      aspektach życia.
      czarne szczyty czyli wady: główny 2 - doły psychiczne, przewrażliwienie na
      punkcie swojej własnej osoby.
      wtórne: 2 i 4
      2 - jak wyżej
      4 - zagubienie w szczegółach, wprowadzanie ograniczeń, tendencja do lenistwa i
      spóźniania się lub zbytniej pracowitości. Ukryta agresja.

27-10-1973
      dzień urodzenia 27 - Jesteś obieżyświatem fizycznie i umysłowo, silną naturą
      niemogącą żyć w jednym miejscu. Jest w tobie indywidualizm i upór, pozornie
      cicha i spokojna natura, co swoje zrobi. Nie można cię z tego, co zrobisz
      rozliczyć, nie uda się to nawet najbliższej rodzinie. Czujesz potrzebę opieki i
      powodzenia.
      z całej daty 3 - Dziel się wiedzą, bądź przydatnym dla innych. Rozdając wiedzę,
      stajesz się światłem dla innych. Przeznaczeniem Twoim jest być związanym ze
      sztuką, ze wszystkim, co piękne i harmonijne, co daje radość innym. Największym
      środkiem twojego przekazu jest słowo. Wszędzie się czujesz dobrze, gdy przy
      tobie są ludzie.
      od 28 do 56 roku życia w drugim cyklu o wibracji 9 - Dla siebie mało dla innych
      wszystko. Nie szukaj miłości osobistej, bo 9 należy do świata. W tym cyklu
      można bardzo wiele osiągnąć na polu zawodowym i społecznym, niestety związki
      kończą się porażką. Małżeństwo rzadko jest trwałe ale istnieje wyjątek kiedy
      towarzyszka życia będzie urodzeniowym 33 lub przejdzie transformację
      numerologiczną i w jej wibracjach własnych znajdzie się 33.
      jednocześnie do ukończenia 33 roku zycia w pierwszym szczycie o wibracji 1 -
      Duża aktywność, zmiany, chęć samodzielnego działania, umacnianie wewnętrznej
      indywidualności i szanowanie niezależności. Chęć wyrzeczenia się wszelkich
      represji. Można wiele rzeczy zaczynać i nie kończyć.
      czarne szczyty czyli wady: główny 1 - tendencje do skrajnej upartości, lub do
      podchodzenia do swoich zamierzeń na zasadzie chciałbym a boję się. Możesz
      zaczynać wiele spraw na raz i nie kończyć żadnej.
      wtórne 7 i 8
      7 - tendencja do maksymalnego zamykania się w sobie, szukania winy u innych,
      upierdliwości, zazdrości. W grę mogą wchodzić wszelkiego rodzaju nałogi.
      8 - Jest to ostrzeżenie na planie materialnym – tzw skąpy fanatyk pieniędzy.
      Niebezpieczeństwem dla ciebie jest dążenie do władzy za wszelką cenę, jak
      również lekceważenie lub zbytnie przywiązywanie się do spraw materialnych.

Faktycznie cykl o wibracji 9, w którym jest aktualnie twój małzonek może nieść
      za sobą komplikacje związkowe, jednak należy przeanalizować wibracje z imion i
      nazwisk, bo to one mogą w znacznym stopniu zdecydować jak się dany cykl bedzie
      realizował.

POzdrawiam

• bia33 Re: bardzo proszę o charektyrystykę :) 27.04.06, 11:18
      bardzo dziękuję za charakterystykęsmile jak można obliczyć wibracje z imion
      i nazwiska - ja oprócz swojego przyjełam także nazwisko męża .czy jest to
      wyliczenie na podstawie liczb przyporządkowanym literom i zsumowania ich, czy
      jest to inna metoda?
    • bia33 Re: bardzo proszę o charektyrystykę :) 27.04.06, 12:42
      bardzo dziękuję za odpowiedź, chciałam także zauważyć że lat w których
      rozpoczynają sie szczyty w wibracjach to 33 - wiek chrystusowy jak się mówi
      przełomowy i 44 - też wiek przełomowy -a jego imię 4 i 4 , np 77 tez mówi się
      że to wiek dwóch kos i jeśli przejdzie sie ten okres to żyje się przeważnie
      dłużej ...w tym okresie się choruje -pewnie jest dużo przykładów, myślę że w
      wibracji dwie liczby sie umacniają i dlatego ich oddziaływanie jest tak
      intensywne,że w każdym przypadku powoduje przełom na plus , bądź minus...
      to jest taka moja uwaga nie wiem czy poprawna.

pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka