Dodaj do ulubionych

jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop też.

29.12.07, 21:11
witajcie. mam pytanie. czy ktoś mógłby mi wyjaśnic czemu tak jest ?
jestem numerologiczną jedynką-nic a nic mi sie nie zgadza w opisie.
moj znak zodiaku-baran-rownież opis sie nie zgadza. wogole , jestem
totalnym przeciwieństwem !!kiedyś ktoś mi powiedział że urodziłam
się na pograniczu barana i ryb..i prawdopodobnie posiadam raczej
cechy ryby.. no i tutaj w najmniejszym szczególe wszystko się
sprawdza !!! to kim ja w końcu jestem ? na jaki znak mam patrzeć ??
moja data to 23,03,1973. dziękuję i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • riobraavo Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 29.12.07, 21:24
      bo patrząc na datę należy brać wszystkie liczby pod uwagę. Są różne jedynki,
      mniej lub bardziej przebojowe. W numerologii duże znaczenie mają również imiona
      i nazwisko. Dlaczego nie pasuje do ciebie jedynka?
      Może dlatego, że masz mocną trójkę (lubi błyszczeć, ale raczej nie pali się do
      rządzenia), jest też piątka, która nie lubi się nudzić...smile))
      • otara Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 29.12.07, 21:40
        dzieki że odpisałaś smile no więc co do jedynki-nie lubię
        rządzic,raczej podporządkowuję się, błyszczeć-chyba jak każdy ,nie
        jestem takim ognistym typem-wrecz przeciwnie... melancholijny typ
        romantyka , jak to ludzie mówią-jestem nadwrażliwa na wszystko.
        chyba za często idealizuję wszystko , jestem zbyt miękka,ludzie
        często to wykorzystywali i dostawałam nieżle po tylku.niezmiernie
        duzą uwagę zwracam na słowa wypowiadane w moim kierunku.
            • janus50 Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 30.12.07, 00:22
              witaj riobraavo
              skąd ta opcja, że nazwisko panieńskie nie jest potrzebne? Kto tak
              naucza? Zawsze bierzemy wszystkie imiona i nazwiska pod uwagę, gdyż
              oddziaływują one tak długo jak się z nimi identyfikujemy i je
              pamiętamy. Nie mam nic przeciwko twoim wypowiedziom na forum, choć
              często ich treść jest daleka od tego co ja sądzę. Interpretacje
              wibracji skrajnie różne od tego co jest ogólnie przyjęte i nauczane,
              skąd np. opinia że 13 ma problemy z pracą, lub że czwórka musi być
              zamknięta w sobie? i wiele innych których nie chcę tu przytaczać.
              Jeśli chcesz robić ludziom interpretacje to rób to proszę solidnie i
              przedewszystkim pogłębiaj swoją wiedzę i czytaj uważnie to co mówią
              książki bo często zdarza się ci niestety podawać błędne
              interpretacje.
              Pozdrawiam
              • riobraavo Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 30.12.07, 11:01
                Słuchaj janusz50 nie czytasz moich postów dokładnie bo inaczej wyczytał być z
                nich moje zdanie: że numerologii się uczę. Jak się z czymś w interpretacji nie
                zgadzasz to powinieneś napisać, że według ciebie to wygląda tak a tak, na tym to
                polega. Po to jest forum, żeby każdy się mógł wypowiedzieć z twojej wypowiedzi
                wnioskuję, że wcale ci to nie pasi. 13 może mieć problemy z pracą (nie musi, ale
                może) tak pisze w książkach. I jeszcze jedno juanuszek ty za to przestań
                przepisywać jedną i tą samą książkę, bo to co robisz z interpretacją nie ma nic
                wspólnego. Jako osobą zgłębiająca temat mogę się mylić.
                Ale jak widać januszek skoro ludzie potwierdzają, że pewne rzeczy się zgadzają
                to znaczy, że trochę to jest solidne.

Co do panieńskiego, ważne są te nazwiska i imiona, które mamy w domumentach.
                Jeżeli pozybliśmy się jednego i zastąpiliśmy innym to znaczy, że będzie działać
                to drugie. I wiesz co poszedł byś na parę kursów z numerologii i sam więcej
                książek przeczytał.
                  • janus50 Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 30.12.07, 23:20
                    służę uprzejmie smile
                    otara ma wibracje własne 6-9-6 z przeznaczeniem 7 to z nazwiskiem
                    panieńskim - takie wibracje to typowe wibracje "matki Polki" oddanie
                    rodzinie, altruizm, zamknięcie w kręgi spraw rodzinnych, - kłócą się
                    one z urodzeniową jedynką, blokują jej indywidualną ekspresję.

Bez nazwiska panieńskiego 9-3-3 takie wibracje nie będą blokowały
                    raczej urodzeniowej jedynki. Dwie trójki dają dużą ekspresję własną
                    co wspierałoby urodzeniową jedynkę.

Takie moje zdanie, być może nie do końca przemyślane bo na gorąco,
                    ale tak myślę, że to jest przyczyna.

Pozdrawiam
                • cignus Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 30.12.07, 19:55
                  Hej Riobravo, pewnie nie wychodziłaś za mąż, albo nie oglądałaś uważnie
                  dokumentów po zmianie nazwiska. Nazwisko rodowe jest w prawie każdym dokumencie,
                  musisz się nim legitymować przy byle okazji.. Ba.. ja nazwisko panieńskie mojej
                  matki muszę podawać w umowach etc. hehe wink
                  Co do uwag Janusa, pewnie zabolały , ale też jestem zdania, że jak doradzać, to
                  ostrożnie (z pokorą wobec własnej wiedzy i umiejętności) i tyczy się to każdego
                  (młodego, starego, po studiach wyższych i po podstawówce, po przeczytaniu ksiąg
                  tysiąca czy jednej strony).
                  Pozdrawiam i uszy do górywink
                    • janus50 Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 30.12.07, 22:55
                      rio
                      konkrety, źródła, ja korzystam z wiedzy z kursu z Panią Heleną Wildą
                      Kowalską - kilkadziesiąt lat praktyki numerologicznej, Panią Donką
                      Madej - to chyba już pół wieku jak się ta Pani zajmuje numerologią.
                      Z jakiej wiedzy ty korzystasz? Pani Brzoza? Z całym szacunkiem ale
                      ta Pani nie jest dla mnie kompetentna, nie może być kompetentnym
                      ktoś, kto swą pierwszą książkę "napisał" kopiująć słowo w słowo i
                      kropka w kropkę kaiążkę m.in. Pani Czarmińskiej i nawet nie
                      wspominająć ani słowem o tym na końcu ksiązki.
                      Ja kopiuję teksty Pani Czarmińskiej jednak otwarcie o tym mówię i co
                      najważniejsze nie zarabiam na tym w odróżnieniu.

I proszę nie będź impulsywna, złość jest złym doradcą, bardzo
                      chętnie widuję wpisy wszystkich którzy zechcą mi pomóc w prowadzeniu
                      tego forum, i nie mam nic przeciwko tobie, ale na Boga, dajmy
                      rzetelne informacje ludziom rio.
                      Pozdrawiam
                      • riobraavo Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 31.12.07, 12:25
                        I proszę nie będź impulsywna, złość jest złym doradcą, bardzo
                        > chętnie widuję wpisy wszystkich którzy zechcą mi pomóc w prowadzeniu
                        > tego forum, i nie mam nic przeciwko tobie, ale na Boga, dajmy
                        > rzetelne informacje ludziom rio.
                        > Pozdrawiam

Ty nie wzywaj imienia pana Boga na daremno. smile)) Rzetelne informacje hymm no
                        wiesz jak na osobę uczącą się to się staram, spokojne jeszcze chleba ci nie
                        zabiorę smile
                • janus50 Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 30.12.07, 22:44
                  droga rio
                  pierwszy kurs zrobiłem 12 lat temu, czarmińską kopiuję bo podobają
                  mi się opisy, choć nie wszystkie.
                  jeśli chodzi o trzynastkę, w książkach piszą mniej więcej tak:
                  stawia przed problemem pracy. Jest to moim zdaniem nieprecyzyjne,
                  ponieważ sugeruje, że pojawi się problem ze znalezieniem pracy. Jest
                  jednak dokładnie odwrotnie, ponieważ trzynastka przynosi nadmiar
                  pracy. Zmusza wręcz do niej, mój pierwszy szczyt był właśnie czwórką
                  z 13. Gdybym zliczył te wszytkie nadgodziny, podwójne etaty, soboty
                  i niedziele przepracowane, byłbym pewnie juz rencistą.

Droga rio książek przeczytałem na prawdę sporo, również niemiecko i
                  angielsko języcznych, bo nie wszystko można niestety dostać po
                  polsku. Wierz mi że ksiązki to po prostu numerologiczne przedszkole,
                  tak na prawdę gdy trochę popracujesz, porównasz wiedzę zdobytą na
                  kursie z własnymi doświadczeniami, z tym co piszą w książkach,
                  prównasz książki pomiędzy sobą, wtedy może zmienisz zdanie co do
                  Pani Brzozy, czego tobie serdecznie życzę.
                  Pozdrawiam
                  • riobraavo Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 31.12.07, 12:19
                    Janusz50 ale cię ruszyło smile Nie wiem o co kruszysz kopię, bo gdybyś czytał
                    dokładnie to stwierdził byś, że ma takie samo zdanie na temat 13. Te problemy z
                    pracą to właśnie może być nadmiar albo brak. Pasuje?
                    Hymm a co do Brzozy. No wiesz co mam się teraz z tobą licytować kogo jeszcze
                    oprócz niej znam. Dziecinada.
                    • janus50 Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 31.12.07, 12:32
                      Oczywiście to dziecinada, dlatego nie licytuję, wymieniłem ją
                      wyłącznie dlatego, że kiedyś pisałaś o niej w jakiś odniesieniu,
                      przyjąłem więc, że sie na Brzozie opierasz.
                      Ścieranie się poglądów zawsze przynosi korzyść wszystkim, pod
                      warunkiem oczywiście, że dyskusja bedzie merytoryczna.
                      Przekazuje tobie wyrazy sympatii i wyłącznie pozytywnych wibracji na
                      Nowy Rok oraz szampańskiej zabawy oczywiście.

PS. co do trzynastki, wiele osób przewinęło się przez moje życie,
                      którzy byli trzynastką obciążeni, ich zdanie na temat trzynastki
                      można wyrazić kilkoma słowami: myślałem że się na śmierć zatyram.
                      Zdecydowanie nadmiar, po prostu wielka sięgająca niebios góra roboty.
                      Jestem pewien, że w swoim czasie podzielisz to zdanie.
                      • riobraavo Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 31.12.07, 13:03
                        Janusz50 boziu czytasz ze zrozumieniem prawda? Co napisałam powyżej, że
                        13 może oznaczać zarówno ciężka pracę jak i jej brak (a to oznacza, że masz duże
                        trudności z jej otrzymaniem, chociaż bardzo jej potrzebujesz, albo z utrzymaniem
                        się w niej). A co do książki, którą tutaj kopiujesz słowo w słowo, to czy musisz
                        przpisywać całe rozdziały, nie umiesz dokonać analizy i syntezy od siebie?smile
                        • janus50 Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 31.12.07, 15:26
                          mogę od siebie i często to robię, gdy miałem jeszcze dużo czasu na
                          odpowiadanie wpisy, odpowiadałem czasem 20 osobom dziennie, stąd
                          konieczność kopiowania.
                          co do 13 nie zgodzę się z twoją opinią, trzynastka to nadmiar pracy,
                          pracy wytęzonej, której efekty są niewspółmierne do włożonego w nią
                          wysiłku. Ja sam doświadczyłem szczytu 13, spotkałem bardzo wiele
                          osób które były doświadczone trzynastką, wsród osób dla których
                          robiłem analizy też się przewinęła z pewnością setka, wszyscy, z
                          małymi wyjątkami, opisywali ją mniej więcej tak: Myślałem (myślałam)
                          że zatyram się na śmierć.
                          Trzynastka nie tylko zmusza do pracy, obdarza również wyjątkową
                          solidnością, punktualnością, dokładnością, sumiennością. Taki
                          pracownik to skarb, on nie traci pracy, o niego się biją pracodawcy.
                          Często popada w pracoholizm graniczący z obłędem.
                          Oczywiście i tutaj zdarzają się klasyczne negatywy czwórki - totalne
                          lenistwo, wieczne spóźnianie się, zagubienie w szczegółach itd.
                          W przypadku czwórki z 13 problem pracy nie dotyczy jej braku lecz
                          przytłaczającej jej ilości i obciążenia z tego wynikającego.
                          Pozdrawiam
                          • riobraavo Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 31.12.07, 18:25
                            Zgadzam się z twoim opisem 13, aczkolwiek ja spotkałam się jeszcze dodatkowo z
                            osobami, dla których realizacja tej liczby nie oznaczała tylko i wyłącznie
                            ciężkiej pracy. One miały albo problem ze znalezieniem jej, albo za każdym razem
                            praca w której się znajdowały była dla nich źródłem dużych stresów. Mógłbyś
                            przyjąć też inny punkt widzenia.
                              • otara Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 31.12.07, 22:58
                                nooo ... widzę że doszliscie do porozumienia smilesmile i bardzo mnie to
                                cieszy gdyż ... w przypadku opisu mojej numerologii oboje mieliście
                                racje smile nie wiem tylko jeszcze jednej rzeczy ... jaką ja w końcu
                                jestem cyferką ??? bo ta jedynka mi wogóle nie pasuje sad a tak poza
                                tym to wasze opisy pasują jak ulał \smilepozdrawiam smile
                                • janus50 Re: jestem jedynką-nic mi się nie zgadza-horoskop 01.01.08, 22:47
                                  Witaj ponownie otaro
                                  Zawsze realizujemy drogę życia z daty urodzenia i co za tym idzie
                                  naszą wibrację urodzeniową a wibracje własne z imion i nazwisk mają
                                  nam w tym w pozytywny sposób pomagać. Czasami bywa jednak tak, choć
                                  niezmiernie rzadko, że wibracje własne zdominują wibrację
                                  urodzeniową i zamiast realizować się na wibracji urodzeniowej,
                                  realizujemy się na wibracjach własnych lub też na punkcie
                                  wypadkowych pomiędzy tym wibracjami. Zjawisko to ma z reguły
                                  charakter okresowy lub też przemienny. Dzieje się tak wtedy, gdy
                                  wibracje własne są skrajnie nieharmonijne z drogą życia, jednak
                                  zjawisko to pojawia się dość rzadko, jesteś może trzecią lub czwartą
                                  osobą u której to zauważyłem.
                                  Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka