Dodaj do ulubionych

helikopter nad Saską Kępą

26.09.10, 09:17
witam, czy ktoś z Was wie może coś na temat warczącego non stop (czasem w godzinach późnowieczornych) helikoptera krążącego nad Wisłą...? Powoli tracę cierpliwość... a ten warkot doprowadza mnie do szału. O co chodzi ??? Z tego co kojarzę, krąży tak już dobre pół roku.
W maju (podczas fali kulminacyjnej w Wawie) zakładałam że to kontrola wałów przeciwpowodziowych. A teraz ?! Tu gdzie mieszkam hałas jest nie do wytrzymania :-/
Obserwuj wątek
    • jungwa Re: helikopter nad Saską Kępą 26.09.10, 20:06
      witam,

z tego co slyszałem , to ten helikopter nalęży do jednego z bogatszych mieszkańców naszej Kępy,
      jednakże od dłuższego czasu nie może dostać pozwolenia na lądowanie ... dlatego tak wciąż krąży nad okolicą
    • beejay02 Re: helikopter nad Saską Kępą 27.09.10, 09:57
      Obstawiałem, że to TVN albo policja, wieczorny mecz Legii i rozprowadzenie kibiców. Z czystym sumieniem o 23 włączyłem pralkę, bo helikopter robił więcej hałasu. Współczułem sąsiadom z najwyższych pięter.
    • zxraf48kb Re: helikopter nad Saską Kępą 20.10.10, 10:28
      marta.sew napisała:

> witam, czy ktoś z Was wie może coś na temat warczącego non stop (czasem w godzi
      > nach późnowieczornych) helikoptera krążącego nad Wisłą...? Powoli tracę cierpli
      > wość... a ten warkot doprowadza mnie do szału. O co chodzi ???

To nie jeden helikopter, tylko kilka.

Policja
      Bell 206 (jet ranger) - chyba najbardziej upierdliwy, bo krąży długo, najczęściej po meczu i baczy czy kibice się grzecznie rozchodzą.

TVN
      Robinson Raven - Lata w szukaniu sensacji.

36 SPLT
      Mi 8
      Bell 412 - Od wyborów zaczęły się pojawiać nad SK lecąc na kierunku SE - NW.
      Tak jakby na trasie: jakieś miejsce polowań - pałac

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka