Dodaj do ulubionych

Polecane gimnazjum na Kępie?

21.05.13, 10:00
Syn w przyszłym roku idzie do gimnazjum. Raczej chcielibyśmy "zostać" na Kępie.
czy któreś z naszych gimnazjów: Zwycięzców 44 (Niemen), Zwycięzców (Prus), Angorska (Paderewski) polecacie szczególnie lub odradzacie i dlaczego?
Będę wdzięczna za podpowiedzi :)

WWW: www.SaskaKepa.info
Obserwuj wątek
    • achzarit Re: Polecane gimnazjum na Kępie? 21.05.13, 14:45
      Jest jeszcze gimnazjum społeczne na Paryskiej i nowo zorganizowane na Afrykańskiej.
      • saskakepa.info Re: Polecane gimnazjum na Kępie? 24.05.13, 16:30
        Dzięki za podpowiedź, afrykańska to dla mnie już nie Saska Kępa, a społeczne, to coś innego niż szukam...
        Tak czy siak, jeśli ktoś ma jakieś opinie o 3 przeze mnie wymienionych "państwowych" gimnazjach, będę wdzięczna :)

• saskakepa.info Re: Polecane gimnazjum na Kępie? 13.10.13, 09:20
          Nadal szukam informacji o gimnazjach - ktoś może polecić któreś i napisać dlaczego?
          Syn w tym roku musi się zdecydować...
          Chciałby do Niemena na Zwycięzców, ale tam ciężko się dostać, więc szukam sensownej alternatywy...

• magdalena6767 Re: Polecane gimnazjum na Kępie? 19.02.14, 01:17
            Najlepszy jest oczywiście Prus więc nie wiem nad czym się Państwo zastanawiają. Moje dzieci tam chodziły i zdecydowanie mogę tę szkołę polecić.
            • saskakepa.info Re: Polecane gimnazjum na Kępie? 19.02.14, 08:43
              A ja słyszałam (i tak wynika z rankingu), że najlepszy jest Niemen...
    • zyta.k Re: Polecane gimnazjum na Kępie? 16.03.15, 14:07
      Ja bardzo polecam Społeczne Gimnazjum na Paryskiej, wprowadzają dwujęzyczność ofertę na nowy rok chyba żadne Gimnazjum nie ma lepszej!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka