Dodaj do ulubionych

odzież dla dzieci -galeria niwa

07.03.12, 11:41
Czy któraś z obecnych tu dziewczyn kupowała już coś w cocodrilo w niwie? Nie znam tej marki -ale ciuchy na pierwszy rzut oka mają obłędne, po prostu śliczne. Tyle,że trochę drogie.
Podobno od poniedziałku mają promocje -20 więc chciałabym wiedzieć, czy te ciuszki jakościowo są dobre?
Oglądałam ciuchy w H&M- ale wyjątkowo niefajna kolekcja jest teraz dostępna-być może jeszcze coś dorzucą innego
Obserwuj wątek
    • Gość: elli Re: odzież dla dzieci -galeria niwa IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.12, 17:25
      a od paru lat kupuję sporo ciuszków właśnie w Coccodrillo. Jakość bardzo dobra- moje dzieciaki donaszają po sobie ciuchy a i potem można jeszcze bez wstydu wydać je zaprzyjaźnionym mamom. Fajnie,że wreszcie jest ten sklep w Oświęcimu (6 i 5 lat)-do tej pory jeździłam na zakupy do Mysłowic albo do Tychów.Widziałam w Niwie, że teraz jest promocja -20% na wszystko.
    • 0nati Re: odzież dla dzieci -galeria niwa 16.04.12, 14:31
      Znam i polecam. Mają najlepsze kurtki i kombinezony na rynku. Ciuchy piękne i jakościowo raczej nie zdarzają się wpadki.Moja ulubiona marka obok niedostępnych na Śląsku Next i Gap
      Jak moja córa wyrasta z ciuszków można je sprzedać na allegro bez wstydu-po jednym lub dwóch sezonach wyglądają często jak nowe.
      Na H&M siię sparzyłam - a tego Pepco nie znam-ale jakoś nie bardzo chce mi się wirzyć,że w takich cenach można kupić coś przyzwoitego. Cudów nie ma.
    • Gość: YY Re: odzież dla dzieci -galeria niwa IP: 91.208.72.* 27.05.13, 08:41
      cocodrillo jest ok :)
      h&m to szmaty - te klipsy p. kradzieży prawie zawsze niszczą te szmaty tak, że zostają dziury :/
      Jestem mocno zawiedziona tą marką (dla dorosłych jest jeszcze gorzej)
      pepco - trzeba jednak patrzeć na materiał (mnie akurat zależy na tym, żeby nie były sztuczne), ale za tą cenę są super.

A i tak najczęściej kupuję na allegro nieużywane angielskich marek - b. dobre i taniej
      • kasiateoroch Re: odzież dla dzieci -galeria niwa 22.11.14, 22:18
        Wczoraj byłam w nowo otwartym niewielkim sklepie dla niemowląt na ulicy zawidzkiego naprzeciwko tego gimnazjum numer 2 w oświęcimiu, i jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłam. Mają tam przepiękne kolekcje dla niemowlaków i w dodatku polskie super, jako przyszła mama jestem bardzo zadowolona z tego. Sklep otwarli podobno 17 listopada 2014 tak więc chyba byłam tam pierwesza. :-) :-) :-) :-) :-) :-) co prawda lokal mają niewielki ale wózkiem można spokojnie wjechać do środka.
    • Gość: SylwiaBudowlanych ja kupuje tylko w cocodrillo oraz w top-maluszek IP: 78.88.193.* 22.02.15, 22:02
      Mieszkam na Osiedlu chemików w Oświęcimu tam gdzie otwarli ten nowy sklep Top-Maluszek na zawidzkiego, tak więc mam obadane co i jak. sklep choć wrażenie sprawia małego ma ogrom towaru Dla niemowlaków tak do rozmiaru 110 mają multum ubranek i co ważne bardzo dobrej jakości polskich firm, powyżej 110 -134 mają głównie bajkowe ubranka z bohaterami jak pepa, angry birds, cars i taki tam. Ceny normalne w granicach rozsądku tak więc mnie sklep przypadł do gustu. Co do kolejnego sklepu który bardzo lubię to Cocodrillo w galerii - tam bywam od czasu do czasu bo ceny nie niskie ale warto bo jakościowo też bardzo dobra. Po zabawki chodzę do lotosa a i czasami na necie coś zamówię. Za miesiąc mam termin porodu tak więc trochę ubranek mam już po pierwszym więc już niemałe oszczędności. :-)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka