Dodaj do ulubionych

W Oświęcimiu znów śmierdzi !!!!!

IP: *.centertel.pl 05.06.15, 20:44
kolejne lato , pierwsze ciepłe dni a w centrum znów śmierdzi,smród identyczny jak ten rok temu kiedy to sprawcy nie odnaleziono jak będzie w tym roku ? czy znów musimy się truć ? gdzie to można zgłosić ?
Obserwuj wątek
  • Gość: koń jaki jest Re: W Oświęcimiu znów śmierdzi !!!!! IP: *.oswiecim.vectranet.pl 13.06.15, 10:36
   Można zgłaszać wszędzie. Ale to i tak nic nie da. Jak każdy wie, śmierdzi z terenu firmy Farmutil. Firmy nie-do-ruszenia. Należy ona do byłego senatora Henryka Stokłosy, dwukrotnie skazanrgo na wieloletnie więzienie za korupcję oraz zanieczyszczanie środowiska, zastraszania i pobicia. Temat dobrze znają mieszkańcy innych miast. Polecam lekture Newsweeka polska.newsweek.pl/henryk-stoklosa---smrod-wrocil,101956,1,1.html.

   Śmierdzi rozkładającą się padliną oraz prawdopodobnie nawozem. Smród może przyjmować różną formę.
   Od fetoru kału, poprzez smród rozkładających się martwych zwierząt w wysokiej temperaturze. Skatol zawarty w kale zwierząt daje wyczuwalny przez wielu, kwiatowy czy 'dezodorantowy' zapach w niskim stężeniu, jednakowoż zawsze zapach ten miał nutę fekaliów. W wysokim stężeniu skatol wykorzystywany jest przez armię jako broń nieśmiercionośna, czy obezwładniająca. Nie bez powodów nazywany jest Melodorantem (związek siarkoorganiczny + skatol jako 'wzmacniacz' czy też intensyfikator smrodu ). Działa na zasadzie porażającego smrodu i atakuje nerwy węchowe. Ogólnie jeżeli wyczuwamy w powietrzu zapachu odświeżacza do 'kibla' w sparyu zmieszany z zapachem kału to znak, że 'stench is coming'.
   Pamietajcie, żeby smród dotarł w wasze okolic musi przyjść z wiatrem. Nigdy na osiedlu nie będzie śmierdzieć przy wietrze wiejącym z zachodu.

   Smród z Farmutilu może w bardzo wysokim stężeniu przypominać zapach chemiczny, ale zawsze będzie tam wyczuwalny smród starego, cuchnącego mięsa. Fetor starej kiełbasy, świńskiego starego tłuszczu. Smród siarki no i fekaliów. Farmutil to firma 'transportowa'. Ale co jest pod ziemią na ich terenie nikt nie wie. Stokłosa był już skazywany za zakopywanie setek ton padliny bez zezwoleń. W lecie fetor będzie nie do zniesienia. Popuchnięte martwe zwierzęta, robaki je zżerające, flaki, kał + 40 stopni celsjusza w cieniu.

   Kiedy to się skończy? Prawdopodobnie nie w najbliższych latach. Każdy widzi jak ślamazarnie idzie wszystkim służbą i urzędniką dojście do prawdy. Senator Stokłosa to jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Odprowadza milionowe podatki do budżetu nawet jeżeli 90% z tego co powinien odprowadzać nie odprowadza. Rozdaje pieniądze ubogim, organizuje festyny. Działa jak typowy gangster lat 90-tych. Pamiętacie polskich mafiozów? Każdy z nich był dobrym wujkiem w swej okolicy i wspaniałym altruistą. Z drugiej strony bandytą, oszustem i wykolejeńcem.

   Nie jest w niczyim interesie pozbycie się Farmutilu z Oświęcimia. Stokłosa wypłacił miliony złotych łapówek. Jeżeli ktoś myśli, że Inspektorat w Krakowie, oświecimscy urzędnicy, krakowscy i warszawscy, pracownicy sądów, prokuratura nie są 'posmarowani' to jest w błędzie. To towarzystwo wzajemnej adoracji. Ręka rękę myje. Ludzie pobrali za dużo suwenirów i gotówki za pozwolenia i milczenie i swą ślamazarność. a inni się boją.

   Można to tylko cyklicznie nagłaśniać. Express Reporterów, Jaworowicz, Uwaga, To jest temat, Państwo w Państwie. Smród jest porażający. I nikt nic nie wie (?!?!) Lokalne media nie podejmują tematu. Trzy internetowe gazety napisały o tym po dwa artykuły w lecie zeszłego roku i temat się skończył.

   Wraz z oświęcimskim Farmutilem musiałoby polecieć połowę oświecimskich i krakowskich urzędników. Prosto do pierdla. Polskie Państwo jest słabe, Polskie Państwo jest niżej w hierarchi niż oligarcha, bogacz albo gangster. W zamian za smród mamy kwiatki na rondach i 50 ładnych drzewek. Nierychliwość i bezradność urzednikow jest porażająca ja ten smród.

   Farmutil zniknie z Dworów jezeli pojawi sie tam jakis szejk z Kataru, altruista i powie: Panie, masz pan 3 miliardy dolarów i wez Pan ten syf stąd. Zrobimy tu lasek.

   Smród zniknie, a po pół roku pojawi sie gdzies pod Wadowicami albo na Mazurach.

   Należy

   • Gość: 13 Re: W Oświęcimiu znów śmierdzi !!!!! IP: *.centertel.pl 19.06.15, 22:41
    Szok ! dziękuję ci za twój post
   • Gość: O-mianka Re: W Oświęcimiu znów śmierdzi !!!!! IP: *.oswiecim.vectranet.pl 28.06.15, 17:59
    To jakas masakra, i nie da się nic zrobić?????
  • Gość: Adela Re: W Oświęcimiu znów śmierdzi !!!!! IP: *.centertel.pl 02.07.15, 21:49
   Znów śmierdzi , okropny fetor właśnie próbuję zjeść kolację ale chyba przy zamkniętym oknie a jest upał !!!!!!
   • Gość: koń jaki jest Re: W Oświęcimiu znów śmierdzi !!!!! IP: *.play-internet.pl 11.07.15, 17:15
    Radzę zamykać okna zaraz jak tylko coś zaczniemy wyczuwać, bo póżniej jest za późno. W lecie proponuje sprwadzać prognozę pogody rano, żeby wiedzieć czy bedzie smierdziec wieczorem. Jezeli mieszkasz na Osiedlu (Chemików) sprawdzaj czy wiatr będzie wschodni (E/SE/NE). Jeżeli mieszkasz np. we Włosienicy czyli na wschód od Farmutilu dla Ciebie fetor przyjdzie z wiatrem zachodnim (W/SW/NW). Smród może zcazynać sie juz okolo 19-tej. Najczesciej jednak po północy, czy ok. godz. 2 w nocy. Więcej bardziej szczegółowych informacji na stronie Co tak śmierdzi w Oświęcimiu ( blog Antyfetorman'a). Link to
    cotaksmierdziwoswiecimiu.wordpress.com/

    Dowiedz się więcej, uświadom siebie i innych!
    Masz pytania, nie krępuj się pytaj, nawet poprzez komentarz na stronie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka