Dodaj do ulubionych

pilnie szukam sali szkoleniowej

15.02.07, 23:49
Jak w temacie. Potrzebna mi sala szkoleniowa na około 20 osob w oświecimiu. Na jakieś 2 godziny dwa razy w tygodniu. Proszę o pomoc w znalezieniu takiej. Szukam po internecie i nie mogę nic znależć, dlatego proszę Was o wskazówki.
Obserwuj wątek
        • Gość: dagmara Re: pilnie szukam sali szkoleniowej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.15, 14:56
          Witam,
          chciałabym polecić świetny obiekt zarówno dla Gości indywidualnych jak i dla firm organizujacych szkolenia.
          Miałam przyjemność korzystania z usług Pałacu Chojnata w ramach spotkania biznesowego we wrześniu.
          Obiekt znajduje się w samym centrum Polski (granica województwa łódzkiego i mazowieckiego).
          Pyszna domowa kuchnia, miła i profesjonalna obsługa, wygodne, komfortowe pokoje, cisza, spokój.
          Obiekt otoczony jest pięknym, dużym parkiem, w którym mieliśmy zorganizowane zajęcia team-bulding.
          Sala konferencyjna była w pełni wyposażona z dostępem do światła dziennego.
          Cały obiekt jest urządzony ze smakiem, ma swój niepowtarzany klimat, wnętrze Pałacu doskonale współgra z jego nazwą. I co ważne przez cały okres pobytu mieliśmy w tym obiekcie swojego opiekuna, który sprawował nad naszą grupą opiekę.
          Zatem z pełną śmiałością mogę stwierdzić, że jest to najlepszy obiekt roku 2014 !
          Z pewnością jeszcze nie raz tam wrócę. Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka