Dodaj do ulubionych

Klimaty Klub Bircza!!!

24.09.10, 21:19
Dzis na nk otrzymalem zaproszenie do profilu Klimaty Klub Bircza,pod zdjeciem widnieje opis:

25 WRZESIEŃ 2010 - Oficjalne Wielkie Otwarcie
dj Pex ( Lublin )
Gwiazda Wieczoru - dj Klimazz - ( Kraków)
Adres Klubu : ul. Majora Kusiaka 38a

Niestety nie bede mogl uczestniczyc w tej impezie a chcialbym wiedziec jak ona wypali gdyz obilo mi sie o uszy ze ma to byc impreza z prawdziwego zdarzenia typu SKR Wietlin czy Sztygarka Hetmańska prosiłbym o komantarze jak bylo.Pozdrawiam ciepło;)
Obserwuj wątek
            • grandpa0 Re: Klimaty Klub Bircza!!! 27.05.11, 07:45
              Naprawdę nie rozumiem dlaczego tak słabo z frekwencją na ostatnich imprezach w Birczy.W chwili obecnej uważam ,że jest to najlepsza impreza od Sanoka po Rzeszów.Muzyka w klimatach zaspokoi gusta każdego klubowicza,ceny nie są wygórowane,a obecni ochroniarze są nad wyraz opanowani,kulturalni i znają się na swojej pracy.Uważam,że lokal ten ma predyspozycje na najlepszy klub naszego województwa i to w naszej Birczy!!!.Być może niektórym brakuje tu mocnych wrażeń takich jakie zdarzają się np.w Dubiecku-bijatyki,znikanie piwa ze stolika,oberwanie butelką w głowę ,muzyka d.p....-rzecz gustu. Ja mam nadzieje ,że utrzyma się w klimatach tendencja kulturalnej imprezy,a ludzi którzy cenią sobie dobrą i bezpieczną zabawę zacznie przybywać.
                • grandpa0 Re: Demografia 28.05.11, 06:23
                  Ci którzy jeżdżą ponad 100km do Wetlina i Krzeszowic....Nie chodzi mi o to,ze nie jest tam fajnie-bo jest,ale jakby przyjeżdżali tu to było by super.Właściciel uruchomił by może tą drugą sale i mieli byśmy Krzeszowice w Birczy.A tak a propo wyjeżdżania na saksy za pracą to nasz wspaniały rząd faktycznie nie pozostawia nam wyboru.
        • lukaszcba1989 Re: Klimaty Klub Bircza!!! 29.09.10, 08:30
          Kumpla "ochrona" wyprowadziła, bo tańczył z piwem. Nic w tym dziwnego skoro nie miał gdzie usiąść. Jakby je zostawił to nie byłoby po co wracać, bądź gdyby było to "halucyny" (w najlepszym wypadku) murowane :), pomijam kwestię ceny za wstęp bo to normalne, ale nie normalne jest to, że jak ktoś sobie wyjdzie się odświeżyć na zewnątrz to musi uiścić kolejną opłatę :) nie wspomnę już o kilku osobach, dzięki którym nie wiadomo kiedy dostanie się nożem w plecy :) Pozdrawiam ;)
      • cyprian123a Re: Klimaty Klub Bircza!!! 04.11.10, 21:31
        Bywało się na różnych imprezach i w różnych miejscach, ale takich ochroniarzy jak tu to nigdy się nie spotkało. Wchodząc na dyskotekę każdy ma prawo wyjść kiedy będzie miał na to ochotę, a tu jest tak, że każdy podpity zostaje "wyprowadzony" (delikatne mówiąc) przez ochroniarzy. Byłem nawet świadkiem tego, jak jeden z ochroniarzy uderzył dziewczynę w twarz za to, że ona zwróciła mu uwagę, że traktują klientów jak śmieci. KTO DAŁ PRAWO OCHRONIARZOM UDERZYĆ KOBIETĘ I KTÓREGOKOLWIEK Z GOŚCI???
      • katarina147 Re: Klimaty Klub Bircza!!! 23.11.10, 09:24
        czy to jest dyskoteka czy jakaś mordownia. dajcie spokój . ostatnio na dyskotece dwie dziewczyny sie biły . a ochroniarze nawet nie zareagowali. to jest śmiech na sali. co to za dyskoteka. najpierw zmiencie tam ochrone bo są jak psy wypuszczone z klatki
        • aniolek19809 Re: Klimaty Klub Bircza!!! 23.11.10, 12:39
          slyszlam jak ochroniarz powiedzial do jednej kobiety bawiacej sie na dyskotece zeby spierda... do mamy jak sie boi bawic na dyskotece,,,Nie po to sie płaci wstęp jak i zasila budzet dyskoteki by jakis ochroniarz kazal nam z tamtad wyp... prosze was po co oni tam sa, klub swietny muzyka czasami tez ale ochrona zaczela miec wladze i to chyba nawet nad samym wlascicielem... a szkoda, coraz wiecej osob deklaruje ze nie bedzie sie tam bawic-
          • izakry77 Re: Klimaty Klub Bircza!!! 01.12.10, 22:03
            wzruszyły mnie informacje na temat ochraniarzy:) uważam, że pewne tempe sztuki nie rozumieją po co wogóle są ochraniarze. Moim zdaniem jeżeli ochraniarz kazał pannie wypier.... do mamy, to musiała zachowywać się fatalnie i poniżej krytyki. A sama jestem niejednokrotnie obserwatorem ultra ograniczonych i poniżających zachowań kobiet! Uważam, że faceci w tych czasach mają więcej klasy niż kobiety. Czasem wstyd mi, że jestem kobitą....tempa sztuko, ochraniarz jest po to, żeby nie działa ci się krzywda i żebyś ty nie psuła zabawy innym!!!
            • biranonim Re: Klimaty Klub Bircza!!! 05.01.11, 12:31
              Co do ochrony to ma sobie ona wiele do zyczenia. po pierwwsze ochroniarz nie ma prawa cie uderzyc, jego prawem jest stosowanie dzwigni i chwytow obezwladniajacych. znane sa przypadki tej ze ochrony ze kogos pobila, skopala itd. to jest tylko kwestia czasu bo kiedys pobija nie tego co trzeba a wtedy klub klimaty zaplaci poszkodowanemu nie mala sumke z odszkodowania. Wlasciciel jest odpowiedzialny za ochrone wiec jezeli kogos ona pobije to tylko obdukcja, do sadu i brac grube tysiace odszkodowania od Klubu. Moze wtedy wlasiciel zrozumie kogo zatrudnia i ze ochrona ochronie nie rowna. Wszysycy tez wiedza ze w/w panowie przyzwalaja, oczywiscie za plecami wlasciciela na handel prochami. Kto chodzi do klubu to wie ze jest jeden typ ze Starej Birczy - przepakowany steryd (czyt. KALEKA) który rozprowadza narkotyki na terenie klubu. Ochrona doskonale o tym wie i nic z tym nie robi pytanie dlaczego?? moim zdanie dlatego ze sama ma z tego korzysci. sama jestem czestym bywalcem tego klubu stad duzo widze, duzo slysze i duzo wiem. Slysze o czym rozmawiaja kolesie, widze jak zachowuje sie ochrona i powiem wam szczerze to kwesia czasu, kiedy wlasciciel nabawi sie przez nich klopotow, ale to juz bedzie jego problem. Aaa jeszcze jedna kwestia. weszła ustawa o zakazie palenia w miejscu publicznym (kluby, puby tez w to wchodza) bedac tam ostatnio ciuchy cale mi przesmiergły dymem tytoniowym, nie pale i nie zycze sobie zeby ktos palil w moim towarzystwie gdy jestem klubie. jezeli komus sie to nie podoba to niech zamknie klub. wg. przepisow "palarnia" powinna byc oddzielona od lokalu drzwiami w taki sposob, zeby dym nie dostawal sie na sale. z tego co wiem palarnia ma tez spelniac pewne wymogi, ale to juz pozostawie w kwestii wlasciciela. Klub moze zaplacic spore kary za nie przestrzeganie tych przepisow.mam nadzieje ze cos sie zmieni na lepsze, bo nie zycze nikomu zle.
              • ramzesbircza Re: Klimaty Klub Bircza!!! 05.01.11, 18:52
                do biraanonim
                hahaha rozbawił mnie twój post po pierwsze,że nie wiem po co tacy ludzie chodza na imprezy którzy chodzą i słuchają hahah bo na impreze po to sie idzie żeby sie zabawić a nie chodzić i słuchac co ludzie mówia <żal> na stepna kwestia to kwestia ochrony no można dużo tu pisać ponieważ niechciałbym byc ochroniażem z tego wzgledu że jak widze kolesi którzy przyjeżdzają z okolicznych wiosek gdzie impreza jeszcze dobrze sie nie rozpoczeła a typy już zjerzdzają w loży od nadmiaru % a potem chodza i ludzi wqur***** ...Nastepny temat to narkotyki otóż masz kiepskie informacje bo jeśli są dragi to mają kolesie którzy sa z zewnatrz...Ciekawi mnie jedna rzecz czy byłbyś w stanie powiedzieć temu napakowanemu sterydowi w twarz co akurat piszesz na forum...A jeśli Ci nie odpowiada dym to po co tam chodzisz ???? żeby tylko narzekać ??? wiele jest imprez w naszym rejonie więc może przemiscisz się gdzie indziej i będziesz wykładać na inna impreze swoje mądrości...A jesli takie miejsce bedzie że ochrona nadużyje siły to tylko i wyłącznie sprawa Właściciela ... Klub już jest znany w całym rejonie przynajmniej teraz ktos kojaży Bircze a nie że to tylko wioska słynocą z Ludzi którzy wiecznie narzekają że czegoś nie ma a potem jak jest to też narzekają...
                • biranonim Re: Klimaty Klub Bircza!!! 11.01.11, 16:01
                  do: ramzesbircza

Bede chodzila na imprezy tam gdzie chce. Ustawa o zakazie palenia tytoniu zostala napisana nie po to zeby takie wiesniaki jak ty mogli palic bez przerwy w obecnosci innych, ktorzy nie pala, tylko po to zeby chronic przed takimi debilami, kominami tych ktorzy sa na tyle madrzy zeby nie palic. Co do kolesia to powiem mu to prosto w twarz jak go tylko spotkam, albo po co, policja sie nim zajmie i jednego pasozyta spolecznego bedzie mniej. Pan ramzesbircza pewnie przed powstaniem klubu klimaty jezdzil tylko do dubiecka wiec nie wiem co to Klub, jak zachowuje sie ochrona,jakie ma obowiazku, prawa, co im wolno a co nie, czym sa narkotyki itd itd. Klub klimaty swiecil ostatnio pustkami, a dlaczego, bo ludzie sie juz zachlysneli tym miejscem, sa zniecheceni przez ta cala ochrone, maja dosc patrzenia na bezkarnosc 3 barbi.Jako miejsce, jako klimat jest klub jest ok, ale pewne rzeczy Wlasciciel musi zmienic, bo stanie sie to co stalo sie z prohibicja - umrze smiercia naturalna.

co do nuki26 to ma racje - 3 tepe puste ci*y przyjechaly z przemysla i mysla ze swiat podbija, jedna celulitem macha na prawo i lewo jakby ktos tu na takie wielkie murzynskie dup*o lecial. Leci jeden taki, jej przepakowany steryd, ktoremu juz pewnie od tych zastrzykow i tak faja nie staje. no ale coz Bog ich stworzyl i ma w tym swoj jakis cel - popatrzmy na nich i pomyslmy kim nie mozemy sie stac. Kto wie moze w przyszlym roku WOŚP bedzie grało dla takich pakerów jak on, którzy sami juz nie dojda do lazienki, ktorzy sami sie nie nakarmia. Wielkość tego czlowieka swiadczy o wielkosci jego glupoty.
                  • ciekawadama Re: Klimaty Klub Bircza!!! 17.01.11, 23:00
                    bardzo dobrze wiem o kogo chodzi :) ale mam pare uwag:
                    1. barbi o ile dobrze kojarze to blondynki :)
                    2. bezkarnosc? to ze ,,panienka sterydziarza" szarpala sie z inna panienka, I NIE NAPISANE JEST TU Z JAKIEGO POWODU, a moim zdaniem powinno, gdyz KAZDA dziewczyna ktorej BYLA jej faceta wchodzi z butami w ich zycie a jeszcze nie opisujac w jak chamski sposob postapila by na jej miejscu tak samo :)
                    3. ciekawe jest z jaka dokladnoscia opisujesz te osoby, co najmniej tak jakby to one zrobily Ci cos zlego?
                    4. macha tym czym jak napisalas ,,pan Bóg ja stworzyl - coz nikt nie jest idealny podobnie jak Ty, kazdy ma gust inny i moze mu sie podobac dziewczyna z wiekszym tylkiem - jakby nie patrzec nie Twoja sprawa (no chyba ze jestes poszkodowana byla sterydziarza ktora najpierw go rzucila a pozniej miala waty ze znalazl inna i z tego powodu trzeba bylo mame przyprowadzic :) badz tez desperatka z 2ka dzieci ktora szuka tatusia dla nich a ze nie osiagnela tego co chce u danych osob probuje zniszczyc innym zycie :))
                    5. wujek google moze Ci opowiedziec, ze jesli nawet ktos bierze sterydy, to sa pewne substancje odblokowujace, ktore odpowiednio podane nie dopuszczaja do problemow z erekcja
                    6 a co do grania WOŚP - to juz tylko i wylacznie Twoja zenujaca glupota swiadczy o Tobie, NIKOMU, powtarzam nikomu nie zycze, nawet najwiekszemu wrogowi by to dla niego grala WOŚP - pamietaj zycie lubi sie msic i kiedys moze sie okazac, ze to Twoje dziecko bedzie mialo problemy zdrowotne a wtedy przypomnisz sobie jaka bylas naiwna i zyczylas komus tego samego.
            • nuki26 Re: Klimaty Klub Bircza!!! 07.01.11, 17:24
              Tempa sztuko!!!!!!!! posłuchaj,kazdy klub żadzi sie swoimi prawami,każdy jest inny i nic w tym nie bylo by dziwnego gdyby nie fakt ze własnie do tego czy innych klubow chadza takie tempaki jak Ty. Zrobione juz tak sztucznie ze bardziej sie juz nie da,a w zeczywistosci czesto spotykam Was i wygladacie tak ze strach sie bac. Mam na mysli ,trzy tepe strzały ,jedna bodajrze jest jakas hostesą,a dwie pozostałe pchaja sie zawsze do zdjec. Szkoda bo w Birczy sa bardzo ładne dziewczyny ,a te tepaki sa z jakiejs innej wiochy,choc reprezentowane własnie przez owego juz wymienionego wczesnie steryda ze starej birczy. I tylko współczuc,,,,,
    • klubowicz8787 Re: Klimaty Klub Bircza!!! 18.01.11, 21:17
      Czesc wam wszystkim przeczytalem wszystko i zlapalem sie za glowe, powiem ze jestem w klubie czesto i znam sie troche na klubach oraz jak to wyglada od kuchni

Dziwie sie ze lokalni ludzie tutaj sraja do wlasnego gniazda ale zawsze znajda sie osoby ktore chca uszczesliwiac na siłę świat i to w dodatku anonimowo przez internet psujac tym opinie ktora jest bezpodstawna , jest to miejsce z wieloma fajnymi predyspozycjami na przyszłość które mam nadzieje sie rozwina, nie ma w okolicy tak urządzonego klubu i za taka kasę, muzyka klubowa leci na wysokim poziomie kto jeździ po klubach ten wie!

Co do ochrony nie bede ukrywal ze na poczatku bylo kilku ktorzy okazali sie nieporozumieniem kto byl ostatnio zauwazyl ze sa nowi ochroniarze doswiadczone chlopaki, jedna z zalet ochroniarzy od poczatku istnienia klubu jest to ze nie bylo tam ani jednej wiekszej zadymy bo w 2 minuty zostala zarzegnana i jest spokoj w klubie! ale wy oczywscie tego nie doceniacie i nie wiecie ile trzeba sie uzerac z chamami ktore wypija i szukaja sobie.

Pozatym widze ze dyskutujecie o prywtnych sprawach zyciowych zazdrosciach i innych bzdurach a oskarzenia o handel narkotykami w klubie to powazny zarzut przez ktory kazde z was moze miec nieprzyjemnosci w dzisiejszych czasach za posiadanie takiej rzekomo wiedzy... wiec darujcie sobie wasze internetowe gadki

dalej jest tam tak jak w kazdym klubie, ludzie czekaja caly tydzien zeby zapomniec o rzeczywistosci jedni szaleja na parkiecie jedni sie upijaja jedni szukaja milosci i chwala im za to wiec kto nie ma ochoty chodzic to klubu to nie chodzi ale na milosc boska co tak obsmarowujecie tak zajebisty klub prowadzony zreszta przez wporzadku wlasciciela ktory napewo chce zeby bylo w nim wszystko na 100% patrzcie jakie gwiazdy tam graly Hubertuse Max Farenhite, Bueno Clinic w przemyskim Neo graly dopiero po klimatach a ile istnieje neo a gdzie klimaty!

Ale wy oczywscie nie potraficie tego docenic internetowi fachowcy, pozdrowienia i do zobaczenia w klubie prawdziwym klubowiczom a reszta niech jedzie do dubiecka na potupankę ;)

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka