Dodaj do ulubionych

i ot powtarza się problem z kierowcą autobusu!!!!

03.12.11, 21:52
Drodzy użytkownicy Forum, Droga Dyrekcjo z Gimnazjum w Birczy, Drogi Wójcie wraz z pracownikami Gminy.
Czytałam posty wcześniejsze na temat niepoprawnego zachowania kierowcy szkolnego autobusu Pana Bogdana G.
jak widać to tylko pisma nikt nie raczył zareagować...
do cholery jasnej! od czego jest gmina? od czego jest szkoła?! pytam sie od czego??!
żeby siedziec i zbierac pieniadze?? za siedzenie?
coraz czesciej mam takie wrażenie.. a tak byc nie powinno!
czy wy naprawde macie to daleko w nosie to jak traktowne są dzieci?!
wyobrazcie sobie ze "Pan" kierowca wioząc dzieci do Szkoły Podstawowej w Syfczynie. wysadził Dziecko na krzyzówce do Jasieniecy?! 10- letnie dziecko poczuło sie źle a kiedy zgłosiło to kierowcy, ten wysadził go na przystanku obok krzyzówki do Jasienicy i pojechał po nastepne dzieci a mały dzieciak został sam na przystanku. mały 10 letni dzieciak bez zadnej opieki miał dojsc 400 m do szkoły sam. a Wyobrazmy sobie jakby się cos stało? kto odpowiada? Szkoła? kierowca? a moze Gmina za brak opiekuna w autobusie? a mzoe kierowca i gmina?
Pan Bogdan za duzo sobie wyobraza. wydaje mi sie ze traktuje ten autobus jako prywatny.
niedużo wstecz kursując z Birczy do miejscowosci Brzuska postanowił zostawic dwie dziewczyni koło gimnazjum tłumaczac sie tym ze nie ma ich na liscie.
stana w drzwiach i perfidnie wypchał jedną z nich z autobusu.
co na to szkoła?
nie moga z tym nic zrobic bo kierowca nie podlega pod szkołe. a jezeli sa takie sytuacje powinna zareagowac złozyc skarge do gminy!. a gmina ma to w...
przyjezdzając po dzieci pod gimnazjum potrafł otworzyc drzwi a kiedy dzieci chca wsiadac powoli im odjezdza, wypadek w kazdej chwili, a kto odpowie? opiekun dzieci z gimnazjum.

prosze cos z tym zrobic bo jezeli nie to ja to załatwie ale w inny sposób, ale nie bedzie wesoło, dobry artykuł dla wiadomosci, gazeta, sprawa dla policji. ja proponuje zmiane kierowcy na okres próbny po czym sie okaze czy nadal beda takie problemy jak sa teraz. a to co opisałam to jest nic!
jezeli wójt nie zareaguje to.. nie wazne poczekam i poobserwuje a potem zainterweniuje sama!

Zycze powodzenia gminie jak i równiez kierowcy
Obserwuj wątek
      • icam112 Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 03.12.11, 22:25
        c_herbata
        zastanawia mnie dlaczego jest cisza?! ludzie?! was naprawde nie interesuje dobro waszych dzieci?! bezpieczenstwo? Czy polakowi jest potrzebna tragedia zeby zacza reagowac? tragedia, przy niej płacz. multum pytan dlaczego tak. dlaczego tak sie stało!?
        tragedia a przy niej opamietanie.i mysli ,jednak ci użytkownicy forum którzy jako nieliczni postanowili reagowac mieli racje,....
        zastanawia mnie jedno, nie wiem jak to nazwac, uspokojenie, zaślepienie ludzi! rodziców którzy oddaja na pewien czas dzieci w ręce takiego człowieka! człowieka wydaje mi sie ze po czesci niezrównoważonego..
        niemalże głupiego!

c_herbata
            • przeciwnikdarino1 Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 04.12.11, 08:50
              Bardzo dobre rozumowanie. Ale nie schodźmy tu do takich wniosków że pracownicy gminy i gimnazjum mają to w dalece wielkim poważaniu. Może i nie do końca spełniają swój obowiązek bo takie sytuacje jak opisujecie się zdarzają. Sam jako niedawny uczeń zespołu szkół miałem z tym kontakt, ale jak coś się nie podobało to mówił że proszę spacerkiem. Dziękuje że ktoś zareagował. A co do sprawy zmiany kierowce to mogę tu obiecać że jako młodzieżowy radny zajmę się t sprawą, a co do szczegółów mogę tu dodać że zajmie się tą sprawą zespół problemowy do spraw Edukacji i Pomocy Młodzieży bo rzeczywiście jest tu w czym pomagać. Oczywiście efekty naszego działania będą widoczne na posiedzeniu rady które już wkrótce
              • icam112 Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 04.12.11, 09:59
                przeciwnikdarino1
                ja wiem ze moze za bardzo najezdzam na Nasza Gmine ale ten problem był juz nagłasniany przez uczniów w szkole przez obywateli Gminy na forum, przez rodziców u Pani Dyrektor Gimnazjum, w Gminie, ale nikt nie raczył sie tym zając to dlaczego ludzie nie maja myslec ze w gminie niczym sie nie interesuja, ze nic ich nie obchodzi?

Moze naprawde maja multum innych spraw i problemów w co w pełni wierze ale to jest tez bardzo ważne. tutaj chodzi o małe dzieci. które nie sprzeciwią sie kierowcy, a kierowca robi co chce. Bo jemu wszystko wolno. On potrafi buntowac, wyzywac, ostatnio złapał dziewczynke która chciała isc siadac na innym miejscu za brzuch i odepchał ja do przodu. a z tego co mi wiadomo na regulaminie w kazdym autobusie jest punkt ktory mowi ze kazdy pasażer ma prawo siadac tam gdzie mu sie podoba w kazdym wolnym siedzeniu, ale Pan kieriowca wie lepiej

a do tego autobus szkolny jest dla dzieci, uczniów danej szkoły ale tak jak wczesniej pisałam zostawił dwie dziewczynki a starszych ludzi bierze za pieniadze. gdzie kilka chwil po tym autobusie jest autobus kursowy.

• dezyderiusz500 Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 04.12.11, 21:46
                    Nic mu nie zrobicie. Szanowny pan wójt po dojściu do władzy zostawił go na stanowisku. Choć jak sobie przypominam Pan G. wraz z ówczesna kliką gminną był wielkim przeciwnikiem mości panującego wójta i robił wszystko aby wójt nie znalazł się na stolcu.
                    Co do kultury pana kierowcy to jestem w stanie uwierzyć w niektóre przedstawione historie ponieważ co nieco słyszałem i widziałem. Cóż są ludzie i parapety. Jeśli ktoś nie nauczył się dobrych manier i jest bezczelny to apele do rozsądku tutaj niczego nie zmienią.
                    Powodzenia w reformach.
                    • regboot Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 05.12.11, 15:41
                      Pan kierowca autobusu szkolnego nie ma kultury jazdy. Nie ustępuje pierwszeństwa przejazdu na most kiedy powinien się zatrzymać, zawsze wjeżdża pierwszy nie dba o bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwa dzieci. Fakt jest taki, że jest arogancki. Myśli że on jest dla dzieci a nie że dzieci dla niego :|
                      • birczaninn Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 05.12.11, 20:38
                        Re: Pijany kierowca
                        icam112 03.04.11, 18:00 Odpowiedz
                        co tu duzo mowic pijany gowniarz z birczanskiego gimnazjum ukaradł samochod ktory stał na parkingu. lekkomyslny wlasciciel samochodu zostawil kluczyki w aucie a ten smarkacz wykorzystał
                        moment ukradł samochód rozbił dwa inne mało brakowało a zabiłby kilka uczniów, pobił starszego pana, a na koniec chcac zaparkowac rozbił pojazd przez siebie prowadzony

wodzu01 19.04.11, 21:11 Odpowiedz
                        coraz zdolniejszą młodzież mamy. cieszmy się! brawo!!

hdd2 27.09.11, 15:48 Odpowiedz
                        Dziś w lokalnym radio mówili o kolejnym agencie. Na Starej Birczy wydachował golfem koło nadleśnictwa i dmuchnął ponoć dwa promile

Taki wybrany na szybko przykład,

Kij zawsze ma dwa końce, więc zamiast traktować kogoś z góry i oskarżać kierowce może warto przyjrzeć się w pierwszej kolejności uczniom, a Ci jak wiadomo to mają dużo na sumieniu bo nie są z nich wcale takie niewiniątka jak były tutaj opisywane(stwierdzone na podstawie własnych obserwacji)
                              • mieszaniec7 Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 07.12.11, 18:58
                                wiahor napisała:

> Od wychowywania dzieci są rodzice i szkoła, a nie kierowca autobusu. Jeżeli dzi
                                > ecko się źle zachowuje, należy zgłosić wychowawcy, a nie wymierzać karę na włas
                                > ną rękę.
                                Jeśli " kierowca " się zle zachowuje ,to komu należy zgłosić aby nie wymierzać kary na własną rękę ?
                                      • pinek-panczo Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 20.01.12, 22:03
                                        Szacunek,ale problem jest też w tym iż my Rodzice musimy wychowywać swoje dzieci na dobrych ludzi,ale!!!!!!!gdy się niuniu poskarży do MAMUSI to oczywiście w nim nie ma winy tylko MAMUSIA leci do żekomego winnego(nie wiedząc że tak naprawdę to jej niuniu jest winny swego czynu) i drapie mu(jej) oczy,co chodzi o to dziecko zost. w sufczynie to oczywiście Pan zachował się nagannie-nie ma wątpliwości i musi ponieść za to konsekwencje.Ja nie jestem wielbicielem tego gościa Pana Bogdana,ale gościu na drogach przesadza i jeżeli jeszcze raz moja Żona będzie uciekała do fosy bo on jest królem drogi to.....on będzie uciekał ale w innym kierunku.
                                        Mogę dodać jeszcze że macie rację co do usunięcia z tej posady ponieważ sam widziałem tego Pana reakcję w stosunku do dzieci( a nie młodzieży z starszych klas)gdyby moje dzieci jezdziły tym autobusem i była by taka sytuacja to ten Pan nie był by kierowcą szkolnym już co najmniej ok.1.5 roku.Także życzę wam najlepszego i wstawiam się za wami!!!
                                        • birczaninn Re: i ot powtarza się problem z kierowcą autobus 24.01.12, 22:09
                                          Jakbyś przeczytał byś post powyżej swojego to oszczędził byś sobie tego pisania, a skoro kierowca nie odp. rodzicom to niech każą swoim dzieciom chodzić nogami, może wówczas zmądrzeją na tyle żeby zachowywać się w autobusie jak na ucznia przystało a nie jak na zwykłą szumowinę, a co do żony, to może ona w innym celu pcha się do tej fosy. Proponuję poważnie się przyjrzeć tym jej "ucieczkom". A na koniec, to chyba masz straszną ochotę na posadę kierowcy gimbusa skoro tak bardzo zależy Ci na usunięciu z posady obecnego kierowcy.
                                          • pinek-panczo Re: Do birczaninn-na 03.02.12, 20:32
                                            Słuchaj,widocznie mało słyszałeś a zapewne za mało widziałeś w jakiej sytuacji niektórzy kierowcy małych są zmuszeni uciekać nad fosę,nie mówię nie dotyczy jednak to tylko mojej żony podałem jedynie przykład a sam też byłem w takiej sytuacji!!!także sorki ale chyba jesteś zwolennikiem takich wybryków tylko może ciebie spotkać kiedyś taka sytuacja że możesz nie zdążyć uciec a nie życzę ci abyś miał w aucie w tym czasie swoje dzieci !!!!
                                            Co chodzi o posadę??? Ne,nie interesuje i nie interesowała mnie nigdy ta posada także nie jestem zwolennikiem odbierania komuś chleba,aczkolwiek w takiej sytuacji miałem na myśli samo zachowanie tego kierowcy i do tego zawodowego z wieloletnim stażem,ale widać <<<Co za dużooooo to nie zdrowooo>>>i za pewnie się czuje,albo nie trafił na swojego!!! czego nie życzę.Lepiej jak byśmy pozostali bezpieczni na drodze.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka