Dodaj do ulubionych

co myślicie o informatyku gminnym ?

19.12.06, 08:29
podobna robi krećią robote w gminie ?
Obserwuj wątek
    • walarczyk Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 08:35
      darino czy wszystkie informacje i plotki o gminie masz od "informatyka" ?
      • darino informacje zdobywam samodzielnie :)) 19.12.06, 08:37
        Oprócz tego czytuję gazety i książki, oraz gawędzę sobie czasami w naszej
        piwiarni :))
      • darino czy jesteś kolejnym wcieleniem tego oszołoma,który 19.12.06, 08:39
        atakuje forum od kilku miesięcy, wpisując obraźliwe rzeczy i przekleństwa ?
        • walarczyk Re: czy jesteś kolejnym wcieleniem tego oszołoma, 19.12.06, 08:41
          co ?
          • darino jeśli nie, to dobrze :))) 19.12.06, 08:49
            Przepraszam za pytanie.
    • darino Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 08:36
      Oceniam go bardzo dobrze. Wprawdzie na początku zeszłej kadencji strona gminna
      nie wyglądała najlepiej, ale była to raczej wina zachowawczej polityki
      informacyjnej Urzędu Gminy. Później zaległości były sukcesywnie likwidowane, a
      iteraz widzę, że pojawiają się ciągle nowe rzeczy.
      Mam małe zastrzeżenia co do terminów pojawiania się na stronie protokołów z
      sejsji oraz uchwał Rady Gminy, ale to nie jest zależne od niego.
      • walarczyk Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 08:40
        a czy do takiego pracownika można mieć zaufanie ?
        • walarczyk Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 08:43
          jak można mieć zaufanie do kolegi z pracy, który przy piwie opowiada co się
          dzieje w urzędzie, ... czy ty należysz do tej 3 grupy w gminie, ktora tylko
          pije piwo i narzekia ża nic się nie da zrobić /
          • darino Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 08:50
            Bircza jest na tyle mała, że i tak większość ludzi wie, co się dzieje w
            urzędzie :))
            • walarczyk Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 08:51
              ale czy w ten sposób można postępować ?
              • darino Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 08:54
                Myślę, że powinniście wyjaśnić to sobie sami, bo wciąganie do takiej sprawy
                wszyskich internautów nie jest chyba odpowiednie ?
                • walarczyk Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 08:56
                  a może on już postanowił sam odejść ? wiesz coś o tym ?
                  • darino sprawy personalne 19.12.06, 08:58
                    O sprawach personalnych Urzędu Gminy dowiaduję się z forum :)))
                    • walarczyk Re: sprawy personalne 19.12.06, 08:59
                      to tak olewasz kolegów ?
                      • darino koledzy ? 19.12.06, 09:01
                        A jesteś moim kolegą ?
                        • walarczyk Re: koledzy ? 19.12.06, 09:05
                          chyba nie, tak żadko u nas bywasz ;]
    • icykowa Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 12:15
      a ja myślę że on to nawet nie ma wyglądu na faceta a nie tak na informatyka,
      pomijając to że nie zna się na robocie
      • delta218 Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 12:36
        a kto jest tym inforamtykiem???
        • icykowa Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 19.12.06, 12:46
          jest to osoba mieszkająca podobnie w Sanoku czy Ustrzykach dokładnie niewiem,
          Paweł ma na imię
    • franc2 Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 20.12.06, 15:07
      Z Sanoka?
      To w Birczy nie ma ludzi którzy zrobią stronę internetową i znają się
      przynajniej conieco na komputerach, że informatyk musi być aż z Miasta
      Sanoka ???

Nowy Wójt powinien to zmienić

Bircza dla Birczanów :)
      • virus_wariat Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 02.01.07, 21:59
        hmmm... miałem do czynienia z tym panem i raczej nie mam dobrego znania o nim.
        Sczerze mówiąc nie robi nic pożytecznego w gminie! A niektórzy informatycy z
        naszej gminy chcieli pracować u nas ale pan wójt powiedział że: "po moim
        trupie!" Więc pracują gdzie indziej. A szczerze to połowa ludzi zatrudnionych w
        gminie jest tam niepotrzebne. Ja powiem tak, był góralewicz- było źle, jest
        Żydownik- będzie GORZEJ!!

pozdro for all! :D
        • demonv Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 02.01.07, 23:11
          Informatycy w Birczy :))))
          Z tego co się orietuję to ani "informatyka" gminnego ani "informatyków" którzy
          mieszkają i próbowali lub próbują coś tworzyć w tej dziedzinie to raczej brak,
          bo chodźby popatrzeć nie tylko na kiczowatą stronę internetową gminy ale na
          stronę szkoły podstawowej w Lipie, to można stwierdzić że takie strony robi się
          w szkole na ocenę ok. +3, a to maj być wizytówki :D:D:D "śmiech na sali"
          P.S
          A wogóle któryś z tych ludzi mają przynajmniej tytuł inżyniera informatyki czy
          wszyscy od giertycha.
          • szybki24 Re: co myślicie o informatyku gminnym ? 03.01.07, 07:02
            A czy informatyk ma tak dużo pracy jak inni urzędnicy co on tam robi, chyba
            tylko jest od pilnowania komputerów czy się cos z nimi nie dzieje.
    • pol17 muszę w końcu odpowiedzieć 03.01.07, 08:44
      Muszę odpowiedzieć na pytania ale nie dlatego aby się usprawiedliwiać tylko wyjaśnić kilka kwestii. W Gminie nie zajmuję się tylko stroną internetową i BIP-em chociaż to poświęcam na to sporo czasu, najważniejsze jest aby w Urzędzie sieć komputerowa działała jak również cały system do zarządzania Urzędem (Podatki, Księgowość, Ewidencja Ludności itd. .. ), podobnie programy do sprawozdań budżetowych i innych. Zajmuję się również konserwacją sprzętu i w miarę możliwości naprawą. W tamtym roku „produkowałem” Informator Samorządowy ale wszystkie artykuły z niego były przenoszone do Wiadomości Birczańskich więc zaprzestałem. Robę „krecią robotę” czytając forum ;). Co do stanowiska Informatyka to na razie nie ma takiego ja mam stanowisko młodszy referent a co do informatyków w Gminie to zanim przyszedłem do pracy długo nie było takiej osoby, a gdy ogłoszony był konkurs na informatyka do szkoły w Lipie (pracodawcą dla niego miała być firma UPS) zgłosiło się tyko dwóch którzy wypadli dość słabo choć obaj są po studiach (jednak z tego co wiem od tego czasu sporo się podszkolili :).
      • mario9626 no i teraz jakoś cicho 03.01.07, 22:15
        i nik nie wypowiada swoich negatywnych opini. Ah ta birczańska społeczność.
        Zawiść, obłuda i nic więcej tylko ..................
        • demonv Re: no i teraz jakoś cicho 04.01.07, 01:09
          No masz człowieku tytuł "młodszy referent", czyżby to był tytuł naukowy??? Nie
          wydaje mi się. A co do pracy do pewnie i więcej byś zdziałał ale cóż gmina
          biedna i na lepsze programy komputerowe niestać dlatego pewnie jedziesz na jakiś
          freeware lub podobnych, no to cóż więcej można wymagać.
          • pol17 Re: no i teraz jakoś cicho 04.01.07, 08:15
            Stanowisko to nie to samo co wykształcenie można nie mieć matury i być wicepremierem ale można mieć doktorat i skończyć w kanale na dworcu w Warszawie.

Co do oprogramowania to sporo jest darmowych programów w urzędzie np. Open Office ale powoli staramy się wprowadzać licenjonowane oprogramowanie Microsoftu i Adobe niestety ceny są tutaj sporą barierą.
            • sirpumpernikiel Re: no i teraz jakoś cicho 23.01.07, 08:46
              Mam prośbę: człowieku zajmij się tą stroną wreszcie bo to co robisz woła o
              pomstę do nieba (czyli nic nie robisz) Fotografii Pana Wójta jak nie było tak
              nie ma. W tekstach umieszczanych na stronie robisz błędy, gubisz litery. Jeden
              tekst piszesz inną czcionką jak pozostałe. To nie wymaga wielkiego nakładu pracy
              tylko odrobinę chęci.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka