Dodaj do ulubionych

Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu.......?

• birczanin7 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 18.05.07, 21:39
      PAN WÓJT REALIZUJE OBIETNICE WYBORCZE, ALE NIE ELEKTORATOWI...
      Niedawno dziwił nas fakt, że PAN JERZY otrzymał
      posadę w starostwie.
      DZIWIŁ SIĘ SAM WÓJT JÓZEF Ż.
      i dlatego
      PAN PŁOCKI został WICEWÓJTEM
      PAN KIPISZ WICESEKRETARZEM
      MA BYĆ WICESZYMON HALI,
      ZAUFANYCH MOŻE UDA SIĘ
      ROZPROWADZIĆ PO SZKOŁACH...
      OPOZYCJA już dziobie z rączki
      A PANOWIE BO I BU
      DOSTALI BOBU.
      RANCHO w długach
      serial trwa
      TRA! TA!TA!TA!
      niezła ORKIESTRA!
      A WNIOSKU O UNIJNE PIENIĄDZE NIKT NIE POTRAFI WYPEŁNIĆ...
        • darino już jestem oświecony ... 22.05.07, 09:22
          Dzięki za informację. Na pewno bez ataku personalnego (pana Płockiego chyba nie
          znam) mogę stwierdzić, że wydaje mi się zajęciem bez sensu tworzenie takich
          stanowisk zastępców, a potem zastępców zastępców (czy to dla podniesienia
          samooceny zainteresowanych osób ?).
          Przecież w czasie nieobecności wójta w bieżących sprawach może zastępować go
          sekretarz gminy ?
          Chyba że mianowanie zastępców związane jest ze świadczeniami finansowymi, wtedy
          zakrawa to na niegospodarność ...
    • birczanin7 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 24.05.07, 08:59
      NAZYWAJCIE RZECZY PO IMIENIU. ROZPROWADZA SWOICH.
      A TO, ŻE NIEKOMPETENTNYCH NIEUKÓW NIE SZKODZI!
      W TYM KRAJU TO ZASADA.
      NIE ZNACZY, ŻE MUSIMY SIĘ Z TYM GODZIĆ!
      POPIERAM WARSZAWĘ. NA GŁUPOTĘ DEMOKRATYCZNIE WYBRANĄ NAJSKUTECZNIEJSZE JEST
      OBYWATELSKIE NIEPOSŁUSZEŃSTWO.
      MOŻEMY NA FORUM ROZPOCZĄĆ SPOŁECZNĄ, MERYTORYCZNĄ DYSKUSJĘ OPARTĄ NA FAKTACH NA
      TEMAT RANCHA, STADA I "URZĘDUJĄCYCH" TAM KOWBOJÓW.
      • jodla14 Re: Skok na kasę 27.05.07, 14:31
        To nie jest dyskusja, a raczej jednogłośnie brzmiący chór. Może warto dać
        człowiekowi trochę czasu na wykazanie się. Nie dlatego bronię tej nominacji, że
        pan Płocki to mój kolega z podwórka ze szczęśliwych czasów dzieciństwa jakie
        spędziłam w Birczy, ale dlatego, że miałam okazję niedawno, bo przedwczoraj,
        osobiście rozmawiać z wice wójtem i stwierdzam po tej rozmowie, że to bardzo
        uporządkowany, wyważony i konkretny facet. Przede wszystkim stara się
        uporządkować pracę urzędu, bo poprzedni wójt zostawił po sobie spory bałagan
        (poza długami)zwłaszcza jeżeli chodzi o zakresy zadań i kompetencji urzędników.
        A nie ma nic gorszego niż niekompetentne i zbyt pewne siebie urzędactwo.
    • ktos1001 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 07.06.07, 22:41
      A to już szanowny pan Kipisz nie zajmje pozycji "Prawej ręku wójta" :) nie wiem co on kiedys osiagnie ale napewno niewiele i pojdzie ślady jego rodziny ehehheheheheh ale i w gminie nie ma nikogo kto by miał jakieś wyższe wykształgenie od mgr. i to też zdobytebo napewni zaocznie po 10 latach pracy i po prostu po znajomościach
    • malolata003 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 12.07.07, 11:26
      Cały ogół jednoglośnie krytykuje p. Płockiego tymczasem człowiek jest godny
      szacunku. Ja może zapytam jaką szkołą Wy możecie się poszczycić? Bo siedzenie
      caly dzień przy komputerze i mycie d*** wszystkim po kolei nie wskazyuje na Wasz
      zachwycający intelekt.
      Z pewnością jest on wykształconym i inteligentnym człowiekiem, który chce
      zaprowadzić porządek w gminie, a tym którym to najbardziej przeszkadza -
      najgłośniej krzyczą...
      Każdy interesuje się wszystkimi do okoła tylko nie swoimi interesami. Ja w
      Urzędzie gminy nie widzę pracownika bardziej inteligentniejszego.. Dlaczego nikt
      nie zauważył jaki bałagan panuje w urzędzie gminy, kiedy przychodząc po głupią
      pieczątkę trzeba czekać bo pani urzędniczka jest w danej chwili
      niedyspozycyjna... Ciekawa jestem co robią panie z opieki społecznej skoro przez
      cały miesiąc nie są w stanie naliczyć pieniążków na czas...
      P. Płocki stara sie ogarnąć ten bałagan, tylko nikt nie dał mu czasu na
      wykazanie się, każdy potrafi skrytykować i zniechęcić do pracy, tym czasem nikt
      nie zwróci uwagi na oryginalność pomysłow i ludzkie podejscie do sprawy.
      A to czy będzie on jeździł do pracy BMW, maluchem czy taczkami to jest chyba
      Wasze najmniejsze zmartwienie!
      Życzę sukcesów w pracy Panu Płockiemu.
          • obserwator421 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 13.07.07, 07:51
            Na temat pracy zastępcy wójta Pana Płockiego bardzo dużo słyszałem w środę
            podczas mojego pobytu w Birczy. Okazuje się że aktualnie ma bardzo dużo pracy i
            to wcale nie w wyręczaniu sekretarza tylko zastępuje w Birczy państwowy organ
            jakim jest CBA. Wpisuje się w aktualną sytuację polityczną w naszym rządzie i
            knuje intrygi oraz szuka kwitów na kogo się tylko da. Całymi dniami zamiast
            zająć się konkretną pracą dla rozwoju gminy i poprawy warunków życia
            mieszkańców przeszkadza innym w pracy, przegląda dokumenty na których się nie
            zna i udaje że wykonuje niezwykłą misję. Wynik tych działąń jest adekwatny do
            jego wiedzy i inteligencji czyli mizerny. Myślę że wójt i rada gminy powinna
            zająć się takim marnotrawstwem publicznych pieniędzy, które są gminie bardzo
            potrzebne na niezbędna inwestycje choćby na budowę hali sportowej. Skierowanie
            pieniędzy na taki cel przyniesie gminie przynajmniej jakąś korzyść.
              • obserwator421 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 13.07.07, 14:10
                Myślę małolata że prezentujesz poziom pana Płockiego jeżeli nie możesz
                zrozumieć że kontrola kompleksowa RIO przeprowadzona na koniec kadencji
                poprzedniego wójta niczego nie wykryła a z tego co wiem obecny wójt i
                poprzednia pani skarbnik pozostawili ogromny bałagan i chaos który przez
                poprzednika był przez kilka lat naprawiany. A kompetencje i kwalifikacje pana
                Płockiego o których tak dużo mówisz były już tutaj omawiane dlatego nie będę
                się powtarzał. Jedyne co potrafi to knuć intrygi i udawać wielkiego śledczego
                który chciałby zastąpić oficjalne organy państwa powołane do kontroli. Jeżeli
                chodzi o powołanie pana Płockiego na zastępcę zrobił to obecny wójt bez udziału
                innych osób w ramach wdzięczności za kampanię wyborczą i nie przemawiały za tym
                żadne argumenty ani merytoryczne ani racjonalne.
                • malolata003 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 13.07.07, 14:55
                  Haha! Śmiechu warte! Może obecny pan wójt miał Ciebie pytać o zdanie? Jeżeli
                  powołał pana Płockiego to uznał go za osobę odpowiednią. Ja nie chcę tu
                  wymieniać osób które w ramach wdzięczności lub ze względu na więzy rodziny
                  zostały przyjęte do pracy przez byłego wójta. Nie interesowałam się poprzednim
                  P. wójtem więc nie jestem w stanie wypowiedzieć sie na temat kontroli
                  regionalnej izby obrachunkowej, ani na temat zgodności jej wyników z
                  rzeczywistością.
          • endrju551 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 15.07.07, 20:40
            malolata003 napisała:
            1. > Tobie też już dziękujemy za opinię.
            Mylisz sie; nie wyrażałem swojej opinii, więc nie masz mi za co dziękować.
            2. >Ja w Urzędzie gminy nie widzę pracownika bardziej inteligentniejszego.
            Wypowiadać się o kimś że jest najinteligentniejszy od innych to już gruba
            przesada, osoby które tak się wypowiadają, przypominają mi teraźniejszą elitę
            rządową- ja jestem najmądrzejszy, wszystko wiem najlepiej itd. troszeczkę więcej
            skromności proszę ...
            3. > Machlojki po bylym wujcie może wkoncu wyjdą
            na jaw...
            > Nie interesowałam się poprzednim P. wójtem więc nie jestem w stanie
            wypowiedzieć sie na temat kontroli regionalnej izby obrachunkowej, ani na temat
            zgodności jej wyników z rzeczywistością.
            Znowu dziwne wypowiedzi, najpierw o "machlojkach" byłego wójta i następnie że
            nie interesowałaś się jego działalnością, więc sie zdecyduj; albo jedno albo drugie.
            • obserwator421 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 18.07.07, 07:58
              Byłem ostatnio kilka dni w okolicach Birczy i rozmawiałem z wieloma ludzmi na
              różne tematy, pozwoliłem sobie na poruszenie tematów związanych z birczańską
              władzą. To co usłyszałem na temat wójta i jego zastępcy nie nadaje się do
              publikacji na tym forum, może w NIE. Ale mnie zainteresował temat powołania
              zastępcy wójta, który zastał powołany niezgodnie z prawem, ponieważ nie posiada
              wymaganego stażu pracy w administracji. Powołanie zastępcy niezgodnie z prawem
              może spowodować nieważność podpisywanych przez niego dokumentów, a co za tym
              idzie duże problemy dla mieszkańców, którzy takie dokumenty podpisane przez
              zastępcę otrzymali. Nie znam się na prawie administracyjnym ale podzielam obawy
              mieszkańców. Jeżeli ktoś może coś więcej na ten temat napisać to chętnie się
              dokształcę w tym zakresie.
              Ciekawą wypowiedź na temat birczańskiej władzy usłyszałem w pijalni piwa w GS
              od kilku panów którzy pili piwo grając w karty. Byli to prawdopodobnie wyborcy
              obecnego wójta. Wypowiedzieli się że im tam wszystko jedno kto będzie rządził
              bo i tak nic dla nich nie zrobi. Nie mają dużych oczekiwań. Ci panowie chcieli
              by tylko żeby wybory trwały cały czas bo szczególnie w upalne dni można by się
              za darmo napić piwa a tak muszą szukać "swoich pieniędzy".
                • widz22 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 02.08.07, 06:54
                  Witam
                  wiecie coś na temat pracy Pana Płodzkiego w urzędzie ciekawe czy już wszystkich
                  sprawdził tak jak rozgłaszał to przed wyborami mnie tylko zastanawia fakt kto
                  jego skontroluje. Z tego co słuch mnie doszły to Pan Plodzki wiele rzeczy sam
                  niewie, a co taki informatyk może wiedzieć na stanowisku zastępcy wujta tylko
                  rozkazywać i chyba wiecej nic.
                  • obserwator421 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 03.08.07, 07:38
                    Dowiedziałem się,że Pan Płocki jako zastępca wójta dokonuje za zgodą wójta
                    przestępstw związanych z ochroną danych osobowych i zachowaniem tajemnicy
                    służbowej. Kseruje akta osobowe pracowników oraz dokumenty urzędowe i wynosi je
                    na zewnątrz. W jakim celu nie wiadomo. Może przygotowuje z wójtem jakieś
                    intrygi w stosunku do pracowników lub innych osób których akta osobowe znajdują
                    się w zasobach Urzędu Gminy. Dziwne jest że robi to w obecności wójta a ten w
                    żaden sposób nie reaguje. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia
                    wolności i aż dziwe jest że nie zajmie się tym Rada Gminy, a przynajmniej jej
                    komisja rewizyjna i nie zgłosi tego faktu do prokuratury. Pracownicy to widzą
                    ale w obawie przed utratą pracy nie reagują. Jak długo bądzie tolerowane
                    bezprawie w birczańskim Urzedzie Gminy? Czy radni też boją się czegoś że nie
                    reagują na taką sytuację?
                    • widz22 Re: Co myślicie o nowym zastępcy Wójta Panu...... 03.08.07, 13:03
                      witam
                      ciekawe czego Pan Plocki To robi może che wywalić obecnego wójta i sam być
                      wójtem, ciekawe czy wójt o wszystkim wie co on robi w urzędzie wójt często bywa
                      na delegacji i pod jego nie obecność może robić wiele rzeczy ale ciekawe czego
                      nikt tym się nie za interesuje co robi Pan Płocki ale to juz inna bajka.
      • fumba1 Regulamin organizacyjny Urzedu Gminy Bircza 12.07.07, 15:21
        Do czedo potrzebny jest w gminie liczącej 7000 mieszkańców Wójt, jeżeli
        potrzebuje zastępcy ? To może zastąpić go na stałe ?
        Przecież zarządzać Urzędem Gminy ma sekretarz gminy, ma to w zakresie
        obowiązków ?
        Zresztą tutaj jest regulamin:
        www.ug-bircza.e-zet.pl/default.php?menu=34;67;;;1;104
        Określa on kompetencje pracowników UG, nie widzę tam miejsca dla zastępcy, poza
        zastępowaniem wójta w czasie jego nieobecności, a to doskonale może robić
        sekretarz.
        Tworzenie takiego stanowiska uważam za marnotrawstwo środków należących do
        mieszkańców gminy.
    • warszawa17 Wiersz o Wice Wójcie !! 10.08.07, 22:24
      Pomijacie sprawy sedno
      Wszak chodziło tu o jedno
      Kuper kaczy lubi lud
      Walić w niego trzeba w przód
      A za wszystkim Moi Drodzy
      Stoi ten prawdziwy wójt
      Jego kuper chroni cud
      Nazywany Wice Wójt :) !!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki