Dodaj do ulubionych

Tomasz Łach-korepetytor niemieckiego Warszawa

18.05.16, 13:16
Ten Pan jest niesłowny, umawia się na lekcje i się nie zjawia. Wymawia się że go nie było bo nie miał internetu(Skype) Pierwsza lekcja jest świetna, bo ma wiedzę,ale potem daje obrazek i każe go opisać bez podania słówek,a jak się nie potrafi to zadaje jako prace domową. Każda następna lekcja nei zaplanowana , materiały ad hoc, mówi szybko i chaotycznie. Chwali się swoją wiedza,ale nie naucza języka. W momencie kiedy zgłosiłam co mi się nie podoba, wyrzucił mi że sączę mu jad. Po czym oświadczył, że mu nie zależy bo ze spadku po dziadku ma z czego życ do końca życia. Raz odwołałam lekcję z powodu choroby- zapłaciłam za nią z własnej woli, p. Tomasz natomiast nie informuje nawet że się nie zjawi.
Obserwuj wątek
    • baba67 Re: Tomasz Łach-korepetytor niemieckiego Warszawa 04.06.16, 07:42
      Totez najlepsza opcja jest znalezienie sobie lektora z działalanościa gospodarcza. Trzeba zaplacic więcej, bardzo często z góry ale za to ma sie niemal 100% pewnośc że żadnych niespodzianek nie będzie. Jeśli wybiera się opcje "szukamy okazji" -do czego kazdy ma prawo zreszta to należy sie liczyć z takimi doświadczeniami-troche jak w lumpeksie -jak sie trafi. Nie jestem natomiast pewna czy takie ostrzeżenia sa zgodne z netykieta.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka