Dodaj do ulubionych

malowana pizamka..

22.12.04, 16:27
Wpadlam na pomysl, zeby mojemu lubemu pod choinke dac malowana
pizamke...kupilam biale bokserki, biala podkoszulke i farby akrylowe do
malowania na tkaninach POLYCOLOR firmy Maimeri SPA. pani w sklepie
powiedziala, ze jak juz farbka wschnie trzeba przeprasowac i gotowe.... tylko
czy to sie nie przyklei do zelazka?? Czy ktoras z Was to robila i ma jakiee
doswiadczenia??
Szukam tez pomyslu co namalowac, napisac na tej pizamce, chodzi taki wsicekly
ostatnio - chce go rozweselic. MAcie pomysly?
Obserwuj wątek
    • kasiaba1 Re: malowana pizamka.. 22.12.04, 16:35
      Więc tak...
      ciuszki przed malowaniem dobrze jest przeprać, ale koniecznie bez płynu do płukania!
      prasuje sie najpierw po lewej, potem po prawej stronie, w sumie ok. 3 minut (długo)
      Mi się nigdy nic nie przykleiło, ale mam farby firmy Nerchau (akryle do tkanin)
      Co do pomysłu co namalować... to trudno powiedzieć bo nie znam faceta smile
      Ale mój mąż ma taką podomkę uszyta przeze mnie z dziecięcego materiału frote w
      takie słodkie, pulchne samochodziki, było szyte właśnie ku rozweseleniu i bardzo
      ten ciuch polubił.
      Może więc poszukaj coś z wzorów dziecięcych (tylko nie smoczki bo sobie coś
      innego pomyśliwink)
      Pozdrawiam
      • gooska Re: malowana pizamka.. 22.12.04, 16:46
        nie mam juz czasu, zeby to wyprac bo dzisiaj bede sama w domu wiec mam czas,
        zeby to zrobic wink
        Bardzo dziekuje za rade wink
        mam kilka godzin, zeby wymyslec wzor wiec chyba dam rade wink cos napisze, cos
        namaluje..
        a jak jest pozniej z praniem takich malowanych ciuszkow?
          • gooska Re: malowana pizamka.. 26.12.04, 15:12
            Wyszlo lepiej niz sie spodziewalam. Gatki pomalowane cale w male czerwone
            serduszka a na tylku napis Ilove You. Koszulka cala w serduszka z paisem z
            przodu JESTEM BOSKI! A Ta laksa obo jest moja. Present sie podobal, powiedzial,
            ze nie bedzie tego uzywal jako pizame bo mu szkoda a koszulke ubierze kiedys do
            knajpy...hmmmm
            na prawde wyglada swietnie i polecam kazdemu kto nie ma pomyslu na prezent.
            Sluze radami jak co wink
            • toxicloki Re: malowana pizamka.. 28.12.04, 12:20
              ja mezowi dalam malowane bokserkiwink jako ze oboje mamy zwichrowane poczucie
              humoru biale bokserki pomalowalam na niebiesko i "wsciekla" zielenwink z przodu na
              gumce napisalam "gatki Bronusia"(to moj mazwink, ponizej napis klejnoty rodzinne i
              trzy strzalki skierowane w dolwink wokol serduszka, gwiazdki, zawijaski, kropki
              etcsmile z tylu mw. w polowei posladkow odbijal wsiekle zielonym swoje raczki(tak
              jakbym od przodu go za tyleczek lapalawink powyzej napisalam "tu jest miejsce"
              miedzy raczkami "na" na lewej nogawce ponizej "raczki" a na prawej nogawcde
              "żoneczki"big_grin ale byl uchachanybig_grin a tesciowa sie kulala ze smiechuwink)))(i reszta
              rodzinki tezwink
              pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka