Dodaj do ulubionych

Wrocławskie laski ;))

07.06.05, 15:25
No dobra chyba trzeba zacząć wątek na temat spotkania ???

Zacznijmy ustawiać terminy, od przyszłego tygodnia na przykład. Więc jak ?
Obserwuj wątek
      • assik76 Re: Wrocławskie laski ;)) 07.06.05, 16:49
        Pataryna ale mnie uprzedziłas! miałam właśnie dzis zakładać ten wąteksmileTym
        bardziej, ze pudeleczka na chusteczki zamowione przez niektóre dziewczyny
        powinny dotrzeć do mnie w czwartek. Ja niestety ani w przyszły piątek ani w
        sobotę nie moge,sad natomiast pasuje mi każdy inny termin.
    • mstawarz Re: Wrocławskie laski ;)) 08.06.05, 10:15
      O widze ze tym razem moze byc nas wiecejsmile))
      Mi pasuje w zasadzie kazdy dzien poza wtorkiem i moze niektorymi weekendowymi,
      ale postaram sie dostosowacsmile)
      pozdrawiam
      Dorotka

p.s. do Asi - dostalas mojego maila? w sprawie zamowienia?
      • berkanan Re: Wrocławskie laski ;)) 09.06.05, 13:26
        ja się nie udzielam, ale czytuję i też mam dwulatka...to może umówmy się w
        jakimś beznadziejnym markecie, albo w Domarze, gdzie są kulki i wpuścimy ich
        tam...a my kawę wypijemy zamykając oczy na otoczenie ??
        Co Wy na to?
        Bo ja bardzo chętnie bym Was popodsłuchiwała, tak jak podczytuję...sama też coś
        tam działam...może też się odezwę...;p
        • mstawarz Re: Wrocławskie laski ;)) 09.06.05, 13:34
          Ja sobie zartowalam z tym zeby zabrac Miska, bo jak go wezme to juz z gadania
          nic nie bedziesmile) Kulki nie stanowia na dluzsza mete dla neigo atrakcji. A
          majac na uwadze poprzedni spotkanie to marne pol godzinki to za malo, a wiecej
          moj Lobuz nie wytrzyma. Raczej musimy spotkac sie bez pociech, co rzecz jasna
          nie stoi na przeszkodzie temu zeby umowic sie tez kieys razem z maluchami, ale
          za to bez serwetek itpsmile)))
    • pataryna Re: Wrocławskie laski ;)) 09.06.05, 10:57
      nie no- trzeba sie zgrac kobitki ... to kiedy w koncu? sad

A przy okazji mam pytanie- czy któraś z Was w najbliższym czasie będzie kupować
      w Qnszcie?? Potrzebuję jednją rzecz- drut. Chyba, że ktoś ma posrebrzany 0,8?
      Pilnie odkupię smile
    • sasanka21 czwartek 16-go 09.06.05, 15:39
      byłby dla mnie najlepszy, ale i tak nie mogę obiecać, że będę, bo mam czerwiec
      tak zajęty, ze ostatnio wogóle się z czasem nie wyrabiam - ale postaram sie
      bardzo - jeśli tylko przejdzie ten termin, bo juz piatek i łekend odpadają
      zupełnie sad

zaganiana na amen sasanka
              • pataryna Re: A co powiecie na... 09.06.05, 18:53
                Kasiu..ja tego tak nie zostawie !!! Z tobą też muszę się spotkać !!!

Może tak: ty dogaduj się z dziewczynami co dopiero za tydzień będą wracały do
                wrocka z urlopów, i innymi co 16.07 nie pasuje... A ja bede sie baaardzo starac
                żeby tez móc i wtedy byc... Tylko organizujcie sie szybciutko...bo trzeba w
                grafikach co sie da poprzestawiac za wczasu smile)))
              • pataryna Re: A co powiecie na... 09.06.05, 19:07
                Kurcze.....tyle się napisałam.... a przez mój dziadoski net urwało sad(((((
                To jeszcze raz...

Kasiu ja tego tak nie zostawie !!! Ja musze z Tobą też się spotkać i to
                koniecznie !!!

I proponuje w ogóle tak: czesc spotyka się 16-go. A reszta dziewczyn niech
                organizuje drugie w pozniejszym terminie- jak Wam pasuje. A my z te z 16-go
                bedziemy sie starac napewno zeby na Wasze tez dotrzec. Bynajmniej ja smile Dlatego
                juz cos organizujcie, co by za wczsu sie zorientowac w "garfikach" i
                ewentualnie życie rodzinne inaczej "ustawic"...
                To jeszcze raz...

koniecznie !!!

bedziemy sie starac napewno zeby na Wasze tez dotrzec. Bynajmniej ja smile Dlatego
                To jeszcze raz...

koniecznie !!!

To jeszcze raz...

koniecznie !!!

To jeszcze raz...

koniecznie !!!

To jeszcze raz...

koniecznie !!!

• assik76 Re: A co powiecie na... 09.06.05, 18:15
              Mi pasuja oba terminy, godziny tez!Moze faktycznie zrobimy dwa spotkania?smile
              Biorąc pod uwagę wrażenia z naszego pierwszego spotkania tak szybko sie nie
              nagadamysmile))a przecież bedzie nas więcej niż ostatnio...smile
    • pataryna Re: Wrocławskie laski ;)) 13.06.05, 13:15
      Ja juz rozmawialam wlasnie z mstawarz... i po sprawdzeniu mojego polaczenia
      itd. wyszlo ze ostatni powrotny mam o 19:30. Wiec no jedyne rozwiazanie to ze
      moge sie spotkac 27-go, ale tak kolo 17-tej... liczac ze te 2 i pol godzinki mi
      musza starczyc na nasiadowe z Wami... A Wam pewnie nie bedzie pasowac "wczesna"
      pora... sad((((((
      • gunia271 Re: Wrocławskie laski ;)) 17.06.05, 08:20
        ja również, było bardzo fajnie, szkoda tylko, że musiałam tak szybko wracać. No
        i chciałam powiedzieć, że jeszcze wczoraj wycięłam dwa motywy na pudełko na
        serwetki (dobrze, że dzisiaj piatek wink)), bedzie więcej czasu, mam nadzieję że
        powstanie)
        • assik76 Re: Wrocławskie laski ;)) 17.06.05, 09:56
          a ja mam nadzieje, że nastepnym razem trochę dłużej porozmawiamy, bo zdążyłam
          kilka słów z Wami ledwie zamienic (oprócz Dorotki oczywiście, która mam to
          szczęście, mieszka bliziutko i mozemy sobie dłużej pogadaćbig_grin)
          Czekam niecierpliwie nastepnego spotakania!!!
          • sasanka21 Re: Wrocławskie laski ;)) 17.06.05, 10:13
            dzieki Assik za pudełka, będę miała dla Mamy i jej siostry na prezeznt
            imieninowy, tylko kiedy ja je zrobie... smile

Fajnie było poznać Summerdays i Gunię i znów zobaczyć Asie i Dorotkę.

pozdrowionka
            sasanka

• gunia271 Re: Wrocławskie laski ;)) 17.06.05, 11:41
              ok, jak tylko zrobię to postaram się zrobić zdjęcie (wprawdzie nie mam aparatu
              cyfrowego, ale coś wykombinuję), no i najważniejsze zaraziłam dekupażem swoją
              koleżankę z pracy (jest w szoku, jak sobie poogladała zdjęcia, co mozna taką
              metodą zrobić...), no i już dzisiaj chce kupić lakier, powiedziała, że przez
              weekend zrobi doniczkę. Po prosu rewelka, a to jej słowa "jestem
              zachwycona ... w szoku".."nie mogę sie juz doczekać 16:00".. "ja myślałabym że
              to stare przedmioty ...."porażka nic disiaj nie zrobię..bo chodzę po stronach
              decoupage !!!!!!!" hihihi.Mam nadzieję, ze pudełko z doniczką powstaną w
              weekend i w poniedziałek zamieścimy zdjęcia... wink))

• sasanka21 no to czekamy dziewczyny :) 17.06.05, 14:36
                i zarażajcie dalej smile
                wczoraj rozmawiałam z koleżanką, której tłumaczyłam na czym to wszystko polega,
                jakich materiałów się do tego używa i ona mi opowiadała, ze ma siostre w
                Austrii a tam dzieci robia takie cuda w przedszkolu i szkołach, ze zaczęła
                kojarzyć o czym do niej mówię wink

smile
                sasanka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka