Dodaj do ulubionych

jaki klej do decoupage?

17.06.05, 23:31
Witam.

Zapewne pytanie wyda się śmieszne stałym bywalcom ale jestem ciekawa czy do
naklejania serwetek można używac wyłącznie specjalnego kleju czy zwykły
uniwersalny się też nadaje? U M.Hudova wyczytałam, ze potrzebny jest klej
przeznaczony wyłącznie do Decoupage - czy moglibyscie polecić jakąc firmę
(nazwę) i gdzie można taki klej kupić?

Z góry dziękuje za pomoc.
Obserwuj wątek
    • toxicloki Re: jaki klej do decoupage? 18.06.05, 10:37
      kurawonga napisała:

> Witam.
      >
      > Zapewne pytanie wyda się śmieszne stałym bywalcom ale jestem ciekawa czy do
      > naklejania serwetek można używac wyłącznie specjalnego kleju czy zwykły
      > uniwersalny się też nadaje? U M.Hudova wyczytałam, ze potrzebny jest klej
      > przeznaczony wyłącznie do Decoupage - czy moglibyscie polecić jakąc firmę
      > (nazwę) i gdzie można taki klej kupić?
      >
      > Z góry dziękuje za pomoc.

eee... pic na wode fotomontażwink kleic mozna na duzo rzeczysmile specjalne kleje
      dostaniesz w sklepach palstycznych (choc nie zdziw sie, gdy zrobia duuze oczy na
      slowo "decoupage" - malo gdzie niestety mozna dostac:/) lub w sklepach
      internetowych (rayher, nerchau, folia etc.)

jako zamienniki dziewczyny z powodzeniem uzywaja rozwodnionego wikolu i bialka
      od jajekwink
      zycze sukcesow i pozdrawiamsmile
      toxi
    • tsuranni2018 Re: jaki klej do decoupage? 10.03.19, 23:26
      Co człowiek to opinia. Ja od lat używam kleju Daily Art i jestem bardzo zadowolony. Producent na naklejce chwali się, że nie marszczy serwetek i nie powoduje, że się dziurawią i rzeczywiście - serwetki klei się nim bezproblemowo. Inna sprawa, że nie mam zbytnio porównania z innymi. Nie mam motywacji do eksperymentowania, bo cena też mi odpowiada. Klej jest gęsty i wydajny, słoik 300 ml wystarcza na długo.
      • pyra1981 Re: jaki klej do decoupage? 07.02.20, 13:38
        też uwielbiam ten klej. Praca z nim jest przyjemnością smile

tsuranni2018 napisał(a):

> Co człowiek to opinia. Ja od lat używam kleju Daily Art i jestem bardzo zadowolony. Producent na naklejce chwali się, że nie marszczy serwetek i nie powoduje, że się dziurawią i rzeczywiście - serwetki klei się nim bezproblemowo. Inna sprawa, że nie mam zbytnio porównania z innymi. Nie mam motywacji do eksperymentowania, bo cena też mi odpowiada. Klej jest gęsty i wydajny, słoik 300 ml wystarcza na długo.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka