Dodaj do ulubionych

Ale fajnie- znalazłam cracka:-)

09.02.06, 10:17
Mam dobra wiadomość dla dziewczyn mieszkających z dala od ośrodków
decoupage'owych, które chcą kupić produkty stamperii i nie opłaca im się
zamawiac ze sklepów internetowych. Jest firma w Skoczowie, w której można
zamówić produkty tej firmy i odebrać je w kilkunastu punktach całej
południowej Polski. Wygląda na to, że odbiera się bez płacenia za koszt
przesyłki, w dodatku jest ciut taniej i płaci się na miejscu przy odbiorze.
Swój pierwszy (a właściwie dwa pierwsze- sottile i medium) dwuskładnikowy krak
mam odebrać we wtorek, mam nadzieję, że wszytsko pójdzie gładko. Dam znać w
każdym razie, jak się sprawdziła ta forma zakupów. Nie wiem, czy mogę tu podać
linka do tej strony, bo ktoś mnie posądzi o reklamę... w razie czego na priva
mogę podać adres. Miejscowości gdzie można odebrać zamówione rzeczy jest
sporo, ja znalazłam u siebie na tej samej ulicy 10 numerów dalejsmile Oto lista,
zobaczycie czy jesteście zainteresowane:

BIELSKO-BIAŁA; BRZESKO; BYTOM; CHORZÓW; CHRZANÓW; CIESZYN; DĄBROWA GÓRNICZA;
GLIWICE; JASŁO; JASTRZĘBIE ZDRÓJ; KATOWICE; KĘDZIERZYN KOŹLE; KRAKÓW; KROSNO
LESKO; MIELEC; MYSZKÓW; NOWY SĄCZ; NOWY TARG; OPOLE; PRZEMYŚL; RACIBÓRZ;
RUDA ŚLĄSKA; RYBNIK; RZESZÓW; SKOCZÓW; SOSNOWIEC; STALOWA WOLA; TARNOBRZEG;
TARNOWSKIE GÓRY; TARNÓW; TYCHY; WADOWICE; WIELICZKA; WODZISŁAW; ZAWIERCIE; ŻORY
Obserwuj wątek
    • ewana3 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 11:00
      Mrouh! super sprawa! ja z okolic Rybnika, ale pracuję w Rybniku. Jak mogę się
      dowiedzieć gdzie w Rybniku mogłabym to odebrać? proszę i info na gazetowy.
      pozdrawiam
      • jaroosi Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 11:02
        Witaj,
        możesz podac namiary na firmę? Chcę dotrzeć do odbioru w Krakowie
        • mrouh Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 11:14
          Odpisałam Wam, dziewczyny! smile
    • igla4 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 11:14
      Ja też bardzo proszę o namiary na priv.

G.
    • magdusia1984 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 11:16
      super ja obecnie mieszkam w Cieszynie i chętie dowiedzialabym sie jak
      skontaktowac sie z tą firmą.aha gdybys mogla to podaj mi jakies namiary i moze
      jakies ceny.dzieki pozdrawiam
    • reniuszka Znam tę firmę :) 09.02.06, 11:53
      Witam. W ubiegłym roku przypadkowo znalazłam stronę tej Firmy, gdzie
      można zamawiać i byłam w sklepie w Rybniku z pytaniem czy mogę u nich odbierać
      bez kosztów przesyłki. Miła Pani potwierdziła, no i załozyłam taki wątek,
      tylko nie pametam czy podałam linka do strony, czy napisałam nazwę tej firmy
      i wątek został skasowany. Było mi przykro bo nie mam nic wspólnego z tą firmą.
      Myślę, że chodzi o tę samą smile
      Pozdrawiam.

Renia
    • haika Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 12:04
      Mrouh - bardzo proszę o info nt firmy na gazetowego smile Widzę tu moje miasteczko
      i byłoby super odebrac sobie cuś na miejscu smile
      • czarneoczy Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 12:21
        to ja też poproszę smile
        co prawda mojej "częstochowskiej wsi" nie ma, ale na śląsku bywam więc też
        mogłabym sobie odebrać.
        • mrouh Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 12:38
          Haika, Czarneoczy- podałam adres na priv. Reniuszko- do Ciebie skrobnęłam mailasmile
    • toxicloki Re: to jest dyskryminacja lokalna!:)) 09.02.06, 15:24
      czuje sie gleboko urazona i zdyskryminowana jako mieszkanka polnocywink)) kurde,
      wlasnie potrzebuje kraka 2 skl. ale 85 zl w sklepach internetowych to troche duzouncertain
      • sagitta123 Re: to jest dyskryminacja lokalna!:)) 09.02.06, 15:31
        ja też bardzo bardzo proszę o adres na gazetowego, jestem z okolic Krakowa smile
    • bzorek Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 17:20
      baaardzo proszę o adres firmy Z góry dziękuję wink
    • bzorek Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 17:47
      Dziękuję - tym razem "z dołu". Pozdrawiam -Asia
      • kika02 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.02.06, 21:15
        PRoooooszę o adres , mieszkam obecnie w Rudzie Sl , a i do Chorzowa , Katowic ,
        Bytomia mam rzut kamieniem , juz sie ciesze z tak dobrej wiadomości smile))))))
    • asik12 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 10.02.06, 08:42
      Ja jestem z Chorzowa i też poproszę o namiary na tą firmę.
      Dzięki z góry smile
    • jagaa Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 10.02.06, 09:49
      Czy rowniez moge prosic o namiary ?smile
      Pozdrawiam, Jagaa
      • mrouh Wysłane:-) ntxt 10.02.06, 10:30
    • aniamd79 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 10.02.06, 14:21
      ja też poproszę o namiary w Katowicach (to dla mnie) i Krakowie (dla
      siostry ;0)))
      na maila: aniamd@op.pl
      • mrouh Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 10.02.06, 19:24
        przepraszam, Aniu, nie doczytałam i wysłałam na gazetę, sprawdz tam smile
        • kika02 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 10.02.06, 22:01
          coś mi sie wydaje , że lepiej bedzie podac link bo biedna Aga nic tylko bedzie
          słac maile smile)))
          ale jeżeli nie mozna go podac to ja chetnie tez powysylam kilka maili smile))
          pozdrawiam , Monika
          • elka73 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 10.02.06, 22:30
            Witajcie,
            to ja Wam wkleję adres.Też znalazłam jakoś 1,5 tygodnia temu tę hurtownię i
            kupiłam u nich-choć odbiór nie był osobisty,bo ja ze Szczecina,ale mi przysłali.
            /osobisty odbiór się opłaca-pocztą tak sobie..za 2 opakowania "crackle Sottile
            80-tki " i kilka gąbek zapłaciłam za przesyłkę 14 zł..za produkty wpłaciłam
            internetowo i myślałam,że przesyłka gratis..może mnie nie zrozumieli jak
            pisałam o całkowitym koszcie przesyłkismile

Wklejamy tyle linków do różnych sklepów,polecamy allegrowiczów ze sprzętem do
            decu- gdzie taniej,albo w ogóle,gdzie możemy kupić coś fajnego to czemu i nie
            to?
            Aż tak rewelacyjnych cen nie mają,bo to detal,ale zawsze parę złotych mniej-
            zwłaszcza jak odbierzecie osobiście.

www.ksipo.pl/index.php?str=2&ids=37&sess=917259ju1tu8jfd9im8eugqh34Pozdrawiam
            Elka73

• izulek2 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 11.02.06, 21:09
              cena za kraka wcale nie jest niższa niż w naszehobby na przykład, a przesyłka
              ponad dwz razy droższa
              • mrouh Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 11.02.06, 21:24
                No, jak dla mnie pięć złotyc to jednak różnica (80,20 w Skoczowie, w naszym
                hobby 85). Pani zapytana w hurtowni, czy na stronie sa ostateczne ceny
                twierdziła, że tak. I za przesyłkę też nic nie chciała, ale sprawdzę to przy
                odbiorze we wtorek. Gdybym zamówiła nawet w naszym hobby, to musiałabym doliczyć
                jeszcze co najmniej 6 zł, razem 10,80 róznicy. Czyli na przykład niemal medium
                szkliwiące mam za to albo ze dwa pędzelki, albo papier... piechotą nie chodzi...
                Myślę, że za przesyłkę nie doliczą, więc gdyby nawet jakies podatki jeszcze
                dorzucili, to przy zamówieniu pojedynczego produktu sie opłaca.
                • izulek2 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 11.02.06, 21:40
                  Mrouh, Elka właśnie napisała, że za przesyłkę zapłaciła 14 zl., dlatego
                  napisałam, że to żadna atrakcja
                  • loriaan Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 11.02.06, 21:43
                    no włąsnie.. wcale takich atrakcyjnych cen nei mają jesli za przesyłke biora AŻ
                    14 złsmile
                    • 131mariola Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 12.02.06, 03:25
                      Sprawdziłam punkty odbiorcze tej hurtowni ze Skoczowa(oczywiście tylko mój
                      region),w większości to księgarnie i sklepy papiernicze i niektóre prowadzą
                      sprzedaż artykułów do decupage na przykład w Katowicach i Bielsku-Białej a ten
                      w Katowicach ma ceny takie jak hurtownia Crack 2x80ml niezależnie od rodzaju
                      34,40zł,200ml-80,20zł.W Bielsku troche drożej 36zł i 82zł.Jeżeli czegoś nie
                      mają to podobno mogą sprowadzić.Może więc warto pierwsze podzwonić w
                      okolicy,zanim się zamówi bo jeżeli faktycznie hurtownia doliczy przesyłkę to
                      średnio się opłaca,a papier to mają dużo drożej niż w internetowych.
                      • arine Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 12.02.06, 03:50
                        he,he-a ja sie cieszę z tego , że dowiedziałam się ile jest osób z południa!!!
                        Jak tylko się ociepli pakujemy manatki i spotykamy się ...w jednym miejscu.
                        Jest pewna propozycja, ale czekamy na następne(na mój gazetowy)-organizacja
                        spotkania min.2 dni ,ciekawa okolica itp.
                        Wcześniejsze spotkania "mieszkanek śląska" poderwę w odpowiednim wątkuwink
                        dobrounoc
                        • elka73 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 12.02.06, 11:20
                          Mrouh,to jak przyjdzie do Ciebie paczka,napisz czy zapłaciłaś.
                          Ja też byłam święcie przekonana,że przesyłka gratis,ale za darmo chyba nic nie
                          ma smile
                          Moja paczuszka ważyła 0,6 kg.Pewnie doliczyli do wysyłki kopertę bąbelkową i za
                          drogę na pocztę smile + pobranie i wyszło 14 zł.
                          Pozdrawiam
                          Elka
                          • elka73 Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 12.02.06, 11:22
                            A,no tak.Jak odbierzesz osobiście to na pewno nic nie zapłacisz.
                            Zrozumiałam,że czekasz na paczkę przysłaną do domu smile
                  • mrouh Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 12.02.06, 11:12
                    Tylko, że Ela chciała pocztą, a nie odbiór osobisty- i w tym cały sęk. Zobaczymy
                    zresztą, jak to będzie wyglądać we wtorek. Swoje przekonanie o opłacalności
                    opierałam na fakcie, że korzystając z wielu punktów odbioru w miejscowowściach
                    południowej Polski, gdzie kraki sa trudno- lub niedostępne, można zaoszczędzic
                    na kosztach przesyłki.
                    • mrouh Odebrałam :-) 14.02.06, 10:52
                      Cena taka, jak podana na stronie, ani grosza więcej, za przesyłkę nic, za 114 zł
                      mam duzy krak sottile i mały medium w kompletach oczywiście. Hip hip! Jak tylko
                      mnie grypa troche opuści, to zaraz go na czymś wypróbuję, teraz ide do łóżka! smile
                      • ewana3 Re: Dzwigam wątek, bo bardzo przydatny :-) 09.03.06, 11:56
                        Mrouh! dzieki!
                        ale fajnie, wybieram produkty na www.stamperia.pl, pisze maila z zamówieniem do
                        skoczowskiej firmy, a za 2dni odbieram towar w sklepie w moim mieście idąc do
                        pracysmile i bez żadnych kosztów wysyłek. (nawet dołączyli mini katalog) super!
                        MROUH jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
    • emiilka Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 09.03.06, 12:16
      Moje miasto też jest - proszę o szczegóły na emiilka@gazeta.pl
      • ewana3 Re: emiilka:-) 09.03.06, 12:49
        napisałam na gazetowysmile
        • ewana3 Re: emiilka :((((((:-) 09.03.06, 12:51
          Emilka! qrcze! wrócił do mnie mail, (adres dobrze wpisałam, może masz zapchaną
          skrzynkę)
          • ewana3 Re: emiilka :-) 09.03.06, 12:56
            emilka sorry! jednak pomyliłam się w adresie, ale ze mnie d...cia, teraz poszło
            • emiilka Re: emiilka :-) 09.03.06, 14:31
              Wszystko okey/
      • ja7911 dyskusje@poczta.fm - ja tez poprosze 09.03.06, 12:55
        ja tez poprosze smile)))
        • ewana3 Re: ja7911:) 09.03.06, 13:27
          odpisałamsmile
          • ja7911 Re: ja7911:) 09.03.06, 14:01
            a na jaki adres napisalas?bo jeszcze nic nie dostalamsad(((
            dziekuje
            • ewana3 Re: ja7911:) 09.03.06, 14:12
              na gazetowy!
              • ja7911 Re: ja7911:) 09.03.06, 14:33
                dziekuje dostałamsmile
                • czarneoczy Re: ja7911:) 10.03.06, 14:00
                  Mrouh!!!
                  Dzięki Ci wielkie, teraz oglądam papiery i za niedługo zamawiam...
                  zdam relacje z Tarnowskich Gór...
    • jadwiszka Re: Ale fajnie- znalazłam cracka:-) 11.03.06, 01:48
      a ja tez moge jakies dane na maila???krakowskie dokladniejsmile
      • ewana3 Re: Do Jadwiszki:-) 11.03.06, 02:16
        napisałam na gazetowysmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka