Dodaj do ulubionych

do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:)

09.02.06, 19:13
wczesniej juz pytalam .jednak nasz watek jest opustoszaly..tylko ja jedyna
siedze i pisze sama do siebiesmile
dziewczyny na spotkaniu byla mowa o hurtowni ...na ku sloncu...czy gdzies tam
indziej na koncu swiatasmile(to Ty Aniu wspominałaśsmile )..gdyby ktoras sie
wybierala..i cos ciekawego nabyla moze dac mi znac??? chetnie bym co jakis
czas odkupila po pare szt i zaplacila za przesylke..smile ..na razie dalyscie mi
zapas...jednak sa to w mojej kolekcji "unikaty" i boje sie ze na pierwsze
rzuty zepsuje dlatego chyba lepiej jak zaopatrze sie rowniez w kilka rownych
by w razie czego nie plakacsmile...

a pytanko Aniu do Ciebie : z Twoich wydruków zrobilam zegar, wszysztko byloby
pieknie gdyby nie to ze jak nakladalam juz lakier, czarny tusz sie lekko
rozmazal po bialym tle (!!! buuuuhuhuhuhuuaaacrying )..no i te smugi nie
wygladaly za pieknie...
podpowiedz mi czy cos robisz aby tak sie nie dzialo??? moze i mi cos na ten
temat mowilas na spotkanku jednak za duzo emocji i za duzo wiadomosci bylo na
raz hihihihsmile
dzieki Wam kochane! no i odezwijcie sie co jakis czas!smile
Obserwuj wątek
    • aniani3 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 10.02.06, 12:14
      Przyjdzie czas Beatko, że sama będziesz na forum z doskoku.
      Ale do rzeczy: co chciałaś kupić, bo zgłupiałam, czy mówisz o serwetkach? czy
      jakiś rzeczach do decu?
      Co do wydruków: wydruk spryskuję lakierem akrylowym, kupiłam go specjalnie do
      tego celu. Jest drogi, więc proponuję ci spróbowac na poczatek zwykły lakier do
      włosów jakiś strong. Spryskaj porzadnie i zostaw, niech dobrze wyschnie. Potem
      przyklej, po przyklejeniu wydruku klejem MUSISZ także tym samym klejem
      posmarowac wydruk na wierzchu!!! Tworzy ładną powłoczkę. Nie maziaj bez
      opamiętaniawink tylko krótkimi ruchami smaruj, żeby nie ciągnąć pędzla z klejem
      po całym wydruku. Jak wyschnie delikatnie pokryj lakierem pierwszą warstwę. No
      i jak to wyschnie to już lakieruj bez obaw. Zrób próbę, najlepiej na
      najlepszych drzwiczkach jakiejś szafy hi hiwink)))))))))))
      Będzie wtedy ok.
      ania
      • saba871 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 10.02.06, 12:37
        witam kochana!!!!!
        dziekuje ze sie odezwalas..pewnie masz racje jak juz zaczne prace to skonczy
        sie buszowanie po forum smileodpowiadam na pytania:
        ***co chciałaś kupić, bo zgłupiałam, czy mówisz o serwetkach? czy
        jakiś rzeczach do decu?
        - chodzi mi o serwetki...jak bedziesz kupowac to poprare sztuk bym od ciebie
        mogla odkupic(chodzi mi o te tansze co mowilas ze sa tak do 2 zl)

DZIEKUJE CI ZA PORADE JESZCZE DZISAJ POLECE DO SKLEPU PO LAKIER..BO MNIE LAPKI
        SWEDZA BY RZUCIC SIE NA NASTEPNE SERDUCHA KTORE WYMECZYLAM I OZDOBIC SERWETKOWO
        A RACZEJ PAPIEROWO HIHIH
        ****Zrób próbę, najlepiej na najlepszych drzwiczkach jakiejś szafy hi
        hiwink)))))))))))
        -ZARAZ DORWE DRZWI DO POKOJu ;D
        caluchy!!!!
        • elka73 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 10.02.06, 23:04
          Beatko,
          teraz zobaczyłam Twój post.No tak to już jest.Jak zaczynałyśmy,też siedziałyśmy
          więcej na forum ,pytając i czytając jak najwięcej- uczyłyśmy się.
          Ja nie pamiętam kurcze jak nazywa się ta ulica obok Ani-gdzie są te serwetki..
          chociaż też mam tam blisko,nie zaglądam,może Ania tu zaglądnie dzisiaj i Ci
          odpowie jeszcze.
          Ja np. kupuję serwetki w różnych sklepikach,hurtowniach.
          Czasami tanie serwetki są w tych byłych społemowskich sklepach.Jeżdżę też do
          hurtowni SYGNAŁ w Stobnie(dawno nie byłam),albo,jak ostatnio(listopad) się
          dowiedziałam i byłam,moja koleżanka z podstawówki -Ewa-prowadzi hurtownię
          opakowań różnych i ma też serwetki-wcale niedrogie- ul.Śląska 46-Mega-Pak.Jak
          staniesz przed budynkiem to ta hurtownia po prawej w piwnicy!!!Bo po lewj
          otworzyła się konkurencja-ale nawet nie wiem czy też mają serwetki-szkolny i
          dzielnicowy patriotyzm nie pozwala mi tam wejść!.W sobotę czynne do 14,a w dni
          powszednie do 17!Wszystkim polecam!!A co!!
          Jak jedzie się od Wojska Polskiego to trzeba skręcić w Śląską w prawo.
          Aha,Beatko,trzeba też zatrudnić rodzinkę-niech zbierają serwetki ze wszystkich
          uroczystości-buzi serwetkami,jak wiemy,nie wyciera się..Najwyżej rękawemsmile

Ela

• aniani3 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 10.02.06, 23:47
            Skupiam się i nijak nie dochodzi mi śląska do wojska polskiego!
            No ale skoro Ela tak mówi..............
            Ulica obok Ani to Wierzbowa ulica, numer podam w przyszłości jak zobaczę i
            zapamiętam - dam znać.
            Dzisiaj byłam na manhatanie i widziałam u dziada z czerwonym nosem fajny
            pojemnik z deklem, duzy drewniany za 8 zł. i nie kupiłam i jestem na siebie
            zła. To przez dziada, bo miał czerwony nos. Jutro pojadę i go kupię.........
            ale nie dziada.
            Beata, elutka ma rację, najlepiej serwetki organizuje rodzina - wyjdą z siebie,
            zobaczysz.
            ania
                    • aniani3 Re: ) 11.02.06, 10:48
                      Swój ciągnie do swojego. Chodze i węszę - szukam materiału jak to mówi miss
                      eluta: do zniszczenia, a najwięcej ich jest właśnie u dziadów. Trzeba by się
                      wybrać na ten targ rupieci w Ploni - w niedziele.
                      Byłam wczoraj w antykwariacie przy krzywoustego, też powęszyć, ale ceny
                      powaliły mnie z nóg. Szukam sama nie wiem czego, ale lubię oko cieszyć ładnymi
                      starociami. Ja już nawet zaprzyjaźniłam się z panem antykwariuszem w gencie na
                      Ku Słońcu - tym co stoi na środku przejścia; Ma chlebaczek niemiecki blaszany,
                      który pragnę posiąść, ale duzo kosztuje. Czekam na obniżkę.
                      Pozdrawiam klejące i krakające
                      ania
                      • saba871 Re: ) 11.02.06, 17:26
                        hihihiih..ulicami mi zarzucilyscie ale zapomnialyscie ze ja z dalekasmile ..
                        ale do jednego macie racje "trza" zatrudnic rodzinkesmile..biedni beda zamecze
                        straszniebig_grin zaraz napisze do mamki by szybko wziela to w swoje rece i siostry
                        pobudzila do działaniasmile
                        a u mnie tez sporo rzeczy ktore mozna by pomeczyc...ale poki co jakos nie moge
                        sie za to zabrac jak wspomnialam ciagle bawie sie w "solniczkach"smileale jutro
                        przezwycieze strachbig_grin i cos zepsujebig_grin
                        a w ogole to ciesze sie ze znowu sie odzywacie...smile..maslo maslane hihihihi

• saba871 Re: ) 11.02.06, 17:27
                        ale w razie czego pamietajcie o mnie jakbyscie przypadkiem trafily do
                        hurtowni...szczerze mowiac to przejrzalam zbiory i przydalyby sie jakies male
                        motywy..na jajeczkabig_grin
                        buziaki!!!!
                        • aniani3 Re: ) 11.02.06, 21:39
                          zła jestem, bo gdzieś mi wcieło nozyczki do wycinania.
                          Cały dom obszukałam i nie ma. Przygotowałam jaja, pomalowałam, wysuszyłam,
                          dobrałam motywy, kraka 2-składnikowego juz ela dostarczyła no i kicha. nie mam
                          czym wyciąć. Jutro muszę sie wypuścić po zakup nożyczek. No skręca mnie nie na
                          żarty.
                          Jak się zaraz za coś nie wezmę, to mnie trafi.
                          Moze tak dla odmiany coś wydłubie z masy solnej?
                          Zła jestem i tyle. Rączki chodzą aż i rwą sie do pracy. Może podłubię w
                          nosie .....
                          całuski ania
                          • aniani3 Re: ) 11.02.06, 21:43
                            zapomniałam jeszcze dodać, ze dzisiaj widziałam się z koleżanką, która pracuje
                            u giermańców i mówi, ze tam jest opór pięknych serwetek. Śpi tam w hotelach i
                            mam obiecane serwetki "hotelowe" - będzie zgarniać dla mnie. Jak ja to lubie!!!
                            ania
                              • elka73 Re: zdjecia w poczcie 11.02.06, 23:49
                                Dzięki Aneczko za zdjęcia.Będzie pamiątka smile
                                Ja zaraz zbitumuje jajka.Ale coś ten krak słabawy mi się wydaje.Ledwo co
                                spękania widać,hmm.
                                A jedno jajo podsuszałam mechanicznie i..nagle zaczął rosnąć bąbel,pękł i teraz
                                mam zmarszczki-to znaczy jajo ma zmarszczkisad((
                                Chyba nie nawiążę dłuższego romansu z wydmuszkami i w ogóle z takimi małymi
                                rzeczami.
                                Pa
                                • saba871 Re: zdjecia w poczcie 12.02.06, 10:50
                                  elka73 napisała:

> Dzięki Aneczko za zdjęcia.Będzie pamiątka smile
                                  > Ja zaraz zbitumuje jajka.Ale coś ten krak słabawy mi się wydaje.Ledwo co
                                  > spękania widać,hmm.
                                  > A jedno jajo podsuszałam mechanicznie i..nagle zaczął rosnąć bąbel,pękł i
                                  teraz
                                  >
                                  > mam zmarszczki-to znaczy jajo ma zmarszczkisad((
                                  > Chyba nie nawiążę dłuższego romansu z wydmuszkami i w ogóle z takimi małymi
                                  > rzeczami.
                                  > Pa
                                  hihi..nie zniechecajbig_grin..ja dopiero dmucham..uzbieralam az 1 jajko big_grin..teraz
                                  poluje na kazdego z domownikow - ktory ma zamiar zjesc jajeczko i zaraz mu
                                  kaze wydmuchiwac....oni mnie tu przeklna!smile
                                  becia
                            • saba871 Re: ) 12.02.06, 10:48
                              aniani3 napisała:
                              zapomniałam jeszcze dodać, ze dzisiaj widziałam się z koleżanką, która pracuje
                              > u giermańców i mówi, ze tam jest opór pięknych serwetek. Śpi tam w hotelach i
                              > mam obiecane serwetki "hotelowe" - będzie zgarniać dla mnie. Jak ja to
                              lubie!!!

no to ci zazdroszcze..ja wyslalam wiadomosc do "moich" zobaczymy jakiebeda
                              efekty..mysle ze marne ale coz czasem mozna sie zdziwicbig_grin
                              wspolczucia co do nozyczek...u mnie ne pewno nie zostawilas...big_grin

• saba871 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 18.02.06, 14:25
            elka73 napisała:

> Ja np. kupuję serwetki w różnych sklepikach,hurtowniach.
            ... ul.Śląska 46-Mega-Pak.Jak

i jak elus bylas moze u kolezanki??? chce tam wyslac brata i musze tak mniej
            wiecej wiedziec co maja i za jaka cene..bo wiesz jak to z chlopami...smile moze
            masz jakies zdjecia swoich serwetek ktore tam sa to wtedy wysle mlodemusmile
            zreszta co ja pisze co ja pisze...a roztrzepana jestem...big_grin
            jak ktoras zaliczyla hurtownie dajscie prosze znac...jest tu dziewczyna tez
            nasza szczecinianka!!!! ktora nie ma jeszcze nic wiec bysmy z checia jakies
            tanie serwetki na spole wziely..
            no jak cos to czekam na jakies sygnalysmile
          • saba871 I juz ostatnie dni wolnosci!!! 18.02.06, 14:27
            tak wiec chcialam poinformowac ze skonczyly sie wakacje i ide do pracy... i
            koniec z przyjemnosciami..teraz ju znie macie co mi zazdroscicbig_grin teraz jeszcze
            wykorzystuje wolnosc i na potege wyplatam koszyki wczoraj wymeczylam 3..dzisiaj
            ida kolejne...zreszta robie wszystko na raz by sie nasycic hihihi
    • anatolka1 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 12.02.06, 22:12
      Dobry wieczór! Kobiełki!
      Właśnie zapisałam sie na zajęcia w dojrzewalni, któraś z Was sie wybiera?Ja
      zapełniłam całą sobotę.Nic plastycznego nie wpadło mi w oko czego nie znam,
      więc sprawdzę "jakiego mam anioła",zorientuję się w "psychologii przestrzeni"
      potem poznam "symbolikę snów" i tak załadowana wrócę grzebać się dalej w moim
      domu opanowanym przez remont generalny ...
      I gdzie tu czas na wydmuszki ??? i na czytanie forum???
      Mocno ściskam i pozdrawiam Wiosennie! CZY WIOSNA SŁYSZY? WIOSENNIE NAPISAŁAM!!!
      Oj...
      • arletucha Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 07.03.06, 22:13
        Cześć dziewczyny.
        Ja mieaszkam niedaleko Szczecina. Może w końcu ktoś ze swojaków zlituje się i
        powie mi gdzie wy kupujecie te wszystkie kraki patyny postarzacze lakiery itd.?
        jest w szczecinie taki sklep oprócz empika? Czy zamawiacie z netu? A ta
        hurtownia na Wierzbowej na Ku Słońcu to dokładnie gdzie jest dajcie jakieś
        bliższe współrzędnesmileCiekawe tam Rzezcy są? Pozdrawaim cieplutko bo znowu zima
        zagląda z za rogu
            • saba871 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 23.03.06, 18:56
              arletucha napisała:

> A mi odpowiesz na zapytanie to wątek się podniesiesmile

coż moge ci napisac ja jak zaczynalam..od eli kupilam krak- bo byla taka dobra
              ze mi odstapila..na spotkaniu u mnie wymienilysmy sie serwetkami...farby i
              lakiery kupilam w supermarkcie oraz w sklepie budowniczym czy jakos
              tak..wiecej ci nie pomoge bo reszte zamawiam w sklepach internetowych, bo
              niestety ja szczecinianka ale mieszkam w Anglii...

a! moge Ci pomoc co do wierzbowej...to jest 2a.Ostatnio poporsilam brat by mnie
              obkupil..poszedl i zaopatrzyl mnie w 10 nowych wzorow... niestety polowa nie
              trafionasad jak to mezczyzna...kupil co mu tam w oko wpadlosmile
              po tym zdarzeniu napisalam do wlasciciela i przedstawilam mu sytuacje ze biore
              hurtowo ale nie moge juz pozwolic sobie na to zeby nie trafiac ze wzorami bo
              wysylam do nich osobe ktora robi mi przysluge...i poprosilam o zdjecia... nie
              robia tego ale obiecal ze pusci z cyfrowkismile...tak wiec powinnam dostac jakos
              na dniach.. jesli bedziesz chetna przysle ci jaka oferte posiadaja..mozemy
              wtedy kupic hurtowo..smile wiadomo wtedy taniej..moze ktos jeszcze sie przylaczy.

pozdrawiam serdecznie!
                • saba871 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 23.03.06, 21:54
                  nie mam pojecia..brata wyslalam..ale poczekaj poczekaj..bede miala zdjecia to
                  przesle ...jak bedzie wiecej chetnych moj brat tam byl to jest
                  zorientowany ..gdzie to a przy okazji wezmie hurtowo, ja na razie tez mam -ale
                  wiesz mania pozostaje..a dzisiaj mamka mi napisala ze kupila 3 nowe
                  wzory..juz zaczyna sie..na moja kochana mamusie moge liczycsmile nawet nie
                  musialam prosic a byla w sklepie i zobaczyla to kupilasmile ach...
                  zaraz napisze do tego gosci ai sie przypomnesmile

(ok Hania czekam na @)smilesiedze do polnocy..no u Ciebie do 1 w nocy na kompie
                  wiec spoko spokosmile
                  • magiczna_chwila Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 24.03.06, 12:11
                    Arletucha - poza Empikiem, możesz zajrzeć do sklepu papierniczo-plastycznego
                    Skala - widziałam, że sprowadzili kilka preparatów do "metody decoupage" firmy
                    Maimerii(zwietrzyli interesbig_grin, p. Adam - właściciel sklepu mówił że
                    zainteresowanie jest bardzo duże). Ceny nie małe. Jeśli nie czujesz się pewnie
                    w cracle, nie kupuj kraka dwuskładnikowego tej firmy - uparte to i kłopotliwe,
                    łatwo się zniechęcić, a przecież decoupage i cracle jest takie piękne wink
                    W Skali mają również plastikowe jaja w różnych rozmiarach, trochę drewnianych
                    pudełek.

• saba871 kurs!!! 24.03.06, 12:27
        Dlaczego dlaczego?????????????????buuuuu dlaczego nie bedzie m nie na nich...sad
        MAgiczna..prosz emi tu kursik w Anglii zorganizowacbig_grin ..jejku ale Wam
        zazdroszcze buuuuuuuuuuuuuuuhuhuhuuh mam nadzieje ze do lipca cos jescze
        bedziesmile bo mam zamiar sie zjawic w naszym pieknym krajusmile

ohh ..zazdroszcze zazdroszczesmile jak bardzooooooooooooooooosad

pozdrawiam moje kochane kolezanki!!!! u mnie wiosna!!!
            • magiczna_chwila Re: kurs!!! 26.03.06, 15:40
              No nie wszystkie, nie wszystkie, ale świat szczecinianek stawiających pierwsze
              kroki w decoupage został wczoraj powiększony smile

A taka cisza, bo pewnie przedświątecznie-wiosennie dziewczyny dzielnie tworzą smile

Melduję, że na Tobruku w znanej nam hurtowni z pierdółkami i materiałami
              florystycznymi dostępne są nowe ładnie świąteczne serwetki smile
    • magiczna_chwila Stowarzyszenie Cafeart.pl czeka na szczecinianki:) 30.03.06, 12:10
      Dziewczyny, jak zapewne wiele z Was wie, że powstała inicjatywa zrzeszenia
      ludzi rękodzielniczo-zakręconych i propagowania tego co robimy na zewnątrz.
      Inicjatywa ta kryje się w Stowarzyszeniu Cafeart.pl, o którym możecie szczerzej
      poczytać tu: cafeart.pl/index.php?
      option=com_simpleboard&Itemid=27&func=view&id=379&catid=25

Również w Szczecinie ma powstać oddział Stowarzyszenia, no ale oddziału
      Stowarzyszenia nie będzie bez chętnych ludzismile Pytam się więc, jak zapatrujecie
      się do wspólnych spotkań, wspólnego tworzenia i działania w ramach Cafeart.pl?

Szkoda, że tak cicho wśród szczecinianek, a przecież wiele tu zagląda i milczy.
      Może więc warto się ujawnić i stworzyć wspólnie szczecińskie twórcze środowisko
      artystek-hobbystek? smile

Jesli będzie spore zainteresowanie kolejne Ogólnopolskie Spotkanie
      Stowarzyszenia Cafeart.pl odbędzie się w Szczecinie.
      • magiczna_chwila Re: Stowarzyszenie Cafeart.pl czeka na szczecinia 30.03.06, 12:13
        Link nie wszedł cały, pozwolę więc sobie zacytować.

"Cafeart.pl to inicjatywa realizowana przez liczną grupę użytkowników portalu
        oraz naszych przyjaciół. Dla dobra ogółu postanowiliśmy założyć stowarzyszenie
        zrzeszające nas, artystów, hobbystów, twórców rękodzieła.
        Celem stowarzyszenia jest wsparcie artystów i umożliwienie im promowania siebie
        oraz własnej twórczości jako jednego z pozytywnych źródeł kultury.
        Dzięki stowarzyszeniu zrzeszającemu aktywnych użytkowników Cafeart możemy
        uzyskać formę nadającą osobowość jako “instytucję” a tym samym zyskać wiele
        ciekawych możliwości promowania naszego hobbystyczno-artystycznego światka.

Stowarzyszenie może sięgnąć po zewnętrzną pomoc w postaci dofinansowania na
        rzecz rozwoju inicjatywy. Forma stowarzyszenia pozwala na prawne ustosunkowanie
        naszych członków oraz ich działalności dla dobra Cafeart. Stowarzyszenie jako
        zarejestrowana grupa może zgodnie z obowiązującym prawem organizować także
        imprezy takie jak spotkania, wystawy, warsztaty oraz realizować działania w
        zakresie reklamy twórczości zrzeszonych artystów a także samego stowarzyszenia.
        Dla możliwości zarejestrowania stowarzyszenia jest niezbędne zrzeszenie grona
        zainteresowanych, którzy zgodnie ze statutem stowarzyszenia będą aktywnie
        uczestniczyć w jego tworzeniu a tym samym przynależeć jako działacze.
        Do stowarzyszenia może przystąpić każdy kto czuje się spełnionym bądź nie-
        artystą, hobbystą, twórcą i chce mieć wpływ na rozwój kultury i sztuki w naszym
        kraju.

Przystępując do naszego stowarzyszenia będziesz miał możliwość zobaczenia
        części portalu cafeart.pl dostępnej wyłącznie dla członków stowarzyszenia
        Cafeart, a w niej wiele porad, wątków artstycznych, reportaży, kursów, oraz
        obejrzeć zamknięte dla ogółu galerie Cafeart.pl

O dalszym rozwoju inicjatywy możesz zapytać stowarzyszenie@cafeart.pl oraz
        uczestniczyć w forum cafeart.pl
        Zapraszamy, przyłącz się do innych."

A tak w ogóle zapraszam na:
        www.cafeart.pl/
        wink
      • aniani3 Re: GDZIE SIE PODZIEWA ANIA:)??? 03.04.06, 21:18
        tutaj, tutaj jestem!
        miło mi,że pamiętasz o mnie.
        Jestem ale pracuję jak wariatka. W tej twojej Anglii, to pewnie byłabym
        odpowiednio nagrodzona za taka harówkę.
        Ale ale.......kupiłam wiertareczkę i dziurkuję pisanki, zajadam jajca na
        okragło, pękają, wyrzucam i dalej robię. Pare szutuk już mam na świeta.
        Ale kupiłam 2 jaja strusie i szykuję się do ataku.

Agnieszko, pan miał 2 ostatnie, wiec nie pisałam do ciebie, ale widziałam, że
        prowadzisz kursy! gratulacje i jaja strusie już masz. Życzę kompletu na
        zajęciach!!!!!!! i wiecznych tłumów!!!!!!!!!!!!

mało mam czasu ostatnio, bo każdą wolną chwilę poświecam decoupage.
        całuski
        ania
        • saba871 Re: GDZIE SIE PODZIEWA ANIA:)??? 04.04.06, 09:04
          No witam Cie Aniu!!!!!
          Jak ja moglabym o Tobie zapomniec!!!!big_grin o WAs!!!!
          ciesze sie ze sie odezwalassmile!!!!
          no to przyjezdzaj do Anglii - docenia Twoja pracesmile
          co do wiertareczki ja tez dostalam od znajomego!!!! ma 100 tysiecy roznych
          akcesoriismile no i tak na nia patrze i w koncu musze chyba sie odwazyc jej uzycsmile

Aniu Wyslalam do dziewczyn z tej Twojej hurtowni zdjecia serwetek bo
          wlascicielka byla na tyle mila ze poszla mi na rekesmile teraz czekam czy
          dziewczyny cos sobie wybiora bo jak tak to brat pojdzie znowu hurtowo
          potraktowac sprawesmile
          wysylam ci na gazetowego @....
          sciskam mocno!!!

mam nadzieje ze pochwalisz sie swoimi pracami smile
      • magiczna_chwila Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 07.04.06, 10:25
        Beatko, jak Ci pewnie mama zreferowała przekazałam dla Ciebie kilka serwetek,
        również z krówkami. Wybacz, że tego niewiele, ale sama więcej nie miałam, a
        oddawałam co miałam. O wycinankach z puncherów zapomniałam. Wybacz. W kolejnej
        turze najwyzej doślę smile

A Ela wróciła już, ale pozwól jej się zaaklimatyzować powtórnie wink

Uściski
        Aga
    • magiczna_chwila Do KASI z Kaan.pl 07.04.06, 10:28
      Kasiu, nie wiem jak mam Cię wezwać i odnaleźć, więc spróbuję w ten sposób.
      Daj znac o sobie i podaj mi raz jeszcze swojego maila. Nie mam jak się z Tobą
      skontaktować, bo padły mi dyski w komputerze zabierając ze sobą wszystkie dane,
      również i korespondencję z Tobą. Wiem, że czekasz na odpowiedź ode mnie, ale ja
      nie wiem jak mam się z Tobą skontaktować. Odezwij się do mnie!
      • saba871 magiczna:) 07.04.06, 17:22
        Alez JA ci serdecznie dziekuje!!!!! jestem wdzieczna ale slyszalam ze ty
        malutko sobie wybralas...w maju bedzie znajomy wiec bedzie "kontakt" ktory
        odbierze wszystkie moje rzeczysmile
        nie wiem czy otrzymalas @ z serwetkami z hurtowni...rozeslalam po
        dziewczynach...

pozdrawim goraco..u mnie padlo gg a komp juz sie wali wirusy go pozerajasad
    • magiczna_chwila Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 18.04.06, 23:25
      Hop hop!
      Jak tam poświątecznie dziewczyny u Was?
      Cierpiałam na brak netu w święta i nie miałam okazji wszystkim Wam złożyć
      wielkanocnych życzeń. Wiedźcie jednakże, że myślałam o Was ciepło. Mam cichą
      nadzieję, że święta minęły Wam w rodzinnej atmosferze i pozostawiły po sobie
      tylko ślady duchowe, a nie te zamknięte w kilogramach wink

Tęskno mi bardzo do jakichkolwiek form integracji szczecinianek. Może gdzieś
      wśród zakamarków życia codziennego uda nam się wygrzebać jakąś wolną chwilę by
      sie spotkać?

P.S. Czy ktoś zaglądał do hurtowni "Cis"? Czy są tam jakies ocynki bądź
      drewienka jak w roku poprzednim?
      • aniani3 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 18.04.06, 23:54
        ja to wiem, kiedy wejść na forum, ma się to wyczucie hi hi!
        Tęskno mi do pogaduch z wami.
        Skończyłam lampion z jaja strusiego - poszedł do ludzi, skończyłam dziurawic
        pisanki - wszystko pozabierali kochani goście, zostałam z pustymi rękami i
        zrobiłam sobie butelczynę, która ostała się pusta po świętach - coś będę miała
        nowego, o!

Agnieszka, co do spotkania to ja zawsze znajdę czas. A cafeart - chętnie ale
        bez zapisywanek.
        W cisie nie byłam wieki, na Wierzbowej tyż,jestem na etapie osiągania perfekcji
        poprzez lakierowanie domaluxem. Jakaś mania mnie opętała, wracam z pracy i do
        lakieru, a potem obiadek i znowu lakierowanko i tak w kółko Macieju.

Za drewienkami nie ganiam teraz, bo zapasów mam masę i maj niedługo, a u mnie
        to miesiąc urodzin i imienin - więc muszę popracować solidnie nad prezentami.
        Postaram się teraz częście zaglądać
        całuski
        ania
        ps
        popełniłam szafeczke na klucze dla siebie i nie podoba mi sie, buuuuuu. Chyba
        bedę skrobać. Bedą problemy.

• magiczna_chwila Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 19.04.06, 11:19
          Aniu, jak miło że się odzywasz wink))

Po pierwsze, gdzie są zdjęcia Twoich wielkanocnych dziełek?smile) Bardzo jestem
          ciekawa tego lampioniku, no i ażurowych jaj smile
          U mnie szczęśliwie coś w domku się ostało, ale to tylko dlatego, że mama
          zamówiła sobie kilka jaj dla siebie, cioci, babci. Reszta czyli 40 jaj, poszła
          do ludzi smile (Dochodzę do wniosku, że lenistwo mnie dopadło przed świętami, bo
          te 40 jaj wydaje mi się bardzo mało suspicious). Teraz za to czas na wiosenne decu -
          tak sobie planuję powalczyć trochę z ocynkami - konewkami, dzbankami,
          obrazeczkami, deseczkami pod imbryki... smile Jak na złość tuż przed samymi
          świętami, gdy akurat musiałam na czas świętowania zebrać mój warsztat, dopadła
          mnie wena i właśnie staram się ją wskrzesić na nowo. Tak mi tęskno do jakichś
          nowych pomysłów i jakiegoś świeżego powiewu w moich pracach smile

Aniu, czy mam rozumieć że lakierujesz Domaluxem poliuretanowym??? Jak
          wytrzymujesz ten smród i ciągłe mycie pędzli w rozpuszczalniku?

A co do maja... to taki okres urodzinowy - również i w mojej rodzinie. Wszak
          jestem spod znaku Bliźniąt wink

W każdym razie: czas zakasać rękawy i wpuścić trochę wiosny i do naszych
          warsztatów smile
          • saba871 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 19.04.06, 12:50
            czesc DZiewczynki!!!!!!
            no milo Was znowu "słyszec"smile
            Aga jak tam TWoje WArsztaty?????
            JA wybieram sie do tej Polski wybieram i wybrac sie nie mogesad
            juz mi teskno..znow jakies spotkanko by sie przydalosmile
            A! Bardzo Ci dziekuje za te wszystkie serwetki!! Ty wiesz ze mama do mnie
            wyslala a chamy na poczcie rozwalily mi koperte- pewnie mysleli ze papierochy
            sa w srodku.przyszla do mnie jak "psu z gardła"!! no i jakby bylo malo gdzies
            im sie zawieruszyla ta krowka brykajacasad!! no co jak co ale ukrasc serwetke to
            juz za duzo!!!!!! takie jaj robia!

A do Ciebie Aniu - no oczekujemy na zdjecia TWoich pracsmile
            pozdrwawiam WAs goraco z konca swiata!
            • aniani3 Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 19.04.06, 22:22
              lakieruję domaluxem, bo już go kupiłam. Przelałam do małego słoiczka po
              keczupie i pilnuję, zeby wieczka nie ubabrać.
              Praktyka czyni mistrzem, już sie nauczyłam lakierować, niestety jest płynny jak
              woda, ale opanowałam juz lakierowanie.
              Do tej pory lakierowałam akrylowym, takim gęstym i smugi mi zostawiał.
              Okrągłe powierzchnie lakieruję i suszarką do lekkiego zastygnięcia i zostawiam,
              a potem papier ścierny i usuwam ewentualne zacieki. jest dobrze.
              Jak zrobię zdęcia jajców to wam pokaze.
              Teraz mam troche wolnego do końca tygodnia bo nareszcie choróbsko mnie dopadło
              i jest okazja cos zrobic.
              smarkata ania
                  • magiczna_chwila Re: Witaj Reniu! 20.04.06, 13:46
                    Jak miło, że wychodzicie z ukrycia smile)

Witaj Renatko, jak Twoje twórcze zmagania?smile)

Beatko, bardzo mi przykro, że przesyłka doszła do Ciebie w częściach suspicious, ale
                    mam nadzieję, że to co doszło wykorzystasz ciekawie smile

Aniu, a wiesz - ja właśnie smugi mam przy lakierowaniu poliuretanem, z tego też
                    względu używam głównie akrylowego, ale wkurza mnie jego mała odporność i jak
                    narazie Syntilor wkradł się w me łaski na dobre. Tylko ten połysk poliuretana
                    kusi, oj kusi...
                    Mimo wszystko życzę Ci dużo zdrówka smile
                    • aniani3 do sabci 20.04.06, 22:16
                      ten link, który wisi pod tobą to twoja robota? czy sprzedajesz te wyroby, bo
                      nie kumata jestem.
                      Sama je robisz? te cudeńka malutkie?
                      ??????????????????
                      zgłupiałam do reszty....
                      uprzejmie prosze o odpowiedź, bo ciekawość mnie zrzera!
                      • aniani3 Re: do sabci 20.04.06, 22:18
                        jeszcze słówko do Agnieszki!
                        nietety domalux zółcieje, na białe nie nadaje sie ale połysk jest super.
                        Mam syntilor kisielowaty do białych wyrobów, ale ostatnio nie "robie w białym".
                        pozdr
                        ania
                      • saba871 do aniani:) 20.04.06, 23:20
                        Kochana..ja cos takiego, cos Ty!! smile az taka zdolna to ja nie jestem!smile to ze
                        sklepu..takich ozdobek tutaj jest masa..ja je tylko sprzedajesmile dziewczyny za
                        duzego wyboru nie maja w polskich sklepach ..a tutaj jest pare ciekawych
                        roznoscismile

a tak czytam o waszych lakierach..mi kumpel przywiozl ..jejku jas
                        smierdzi..oczywiscie zapomnialam mu napisac ze nie zrzucajacy z nog...no i
                        dostalam taki jaki zlapal...ledwo cos wysmaruje a juz jestem spiacasmile
                        jakis domalux nitrocelelozowy hmmmmm ale polysk ma piknysmile i szybko schnie nie
                        zostawia smug..wiec mozna powiedziec ze jestem zadowolona...co prawda dlugo
                        bede musiala te rzeczy wszystkie wietrzyc ale co tam!smile
                        za miesiac bede miala juz ten normalny..bo kumpel kolejny zawita do Polski...smile
                        znow musze dac liste zadansmile
                        • aniani3 Re: do magicznej:) 21.04.06, 12:25
                          i ja sie dołączam do zapytania Beaty, skąd te deseczki magiczna nauczycielko?

Beata, obśmiałam sie z tych twoich wożonych zakupów z Polski - zamiast
                          kiełbaski i zupek knora idzie przemyt lakierów!
                          Co ci biedni celnicy pomyślą o Polakach?
                          Jak nic, ze każdy zajmuje się decoupage!!!!!!!!!!!!!!!
                          • magiczna_chwila Re: do magicznej:) 21.04.06, 14:41
                            Beatko, bardzo mi miło. Zdecydowanie to uczestniczące w warsztatach dziewczyny
                            są takie zdolne smile Przy drugiej pracy radziły już sobie samodzielnie świetnie.

A deseczki pochodzą od gazetowej Loriaan. Tu możecie obejrzeć jej ofertę:
                            www.allegro.pl/my_page.php?uid=4875615
                            Może ceny mogą się wydawać nie za niskie, ale ręczę Wam, że jakość wszystko
                            wynagradza i opłaca się dopłacić tę złotówkę czy dwie więcej zaoszczędzając
                            dodatkowej pracy. (Deseczki są mdfu, nie wymagają żadnego szlifowania i obróbki
                            wstępnej, są gładziudkie - bardzo profesjonalnie i wygodnie się na nich
                            pracuje. Zresztą podobnie jest też z materiałami drewnianymi od niej.)
                            • saba871 Re: do magicznej:) 21.04.06, 18:23
                              DZieki serdeczne! bede musiala sie w pare zaopatrzycsmile w ogole mysle co by tu
                              jeszcze hmm przemycicsmile jak to pieknie Ania ujelasmile hihih
                              A ty sie smiejesz.. smile powaznie jak celnik na przejsciu zrobil mi rewizje to
                              sie bardzo zdziwil..jakos tak na mnie patrzyl..no podejrzanie hihihi
                              a ja cala torba (oczywiscie nadbagaz w podrecznym zamiast 10 kg to 25!!!) a tam
                              puszki farby, pedzle i takie tam...pewnie mial ochote pootwierac i spradzic czy
                              przypadkiem nie przewoze w tym bialego proszku!!smile
                              mowie Wam komediasmile
    • magiczna_chwila Ekstra megaszybkie spotkanie! 26.04.06, 10:09
      Dziewczyny, to sprawa spontaniczna, stąd też takie informowanie "w ostatniej
      chwili".
      Dziś do Szczecina przyjeżdża Agnieszka, koczes - prezesowa Stowarzyszenia
      Cafeart.pl i spotykamy się w klubie Can Can na ul Partyzantów 2, od godziny
      16.00. Posiedzimy do godziny 19. Gdyby którejś z Was pasowało to wpadnijcie
      choćby na chwilkę! Zapraszamy.
      Numer kontaktowy do mnie na wszelki wypadek: 505 411 482
            • elka73 Re: Ekstra megaszybkie spotkanie! 27.04.06, 00:08
              Agnieszko,
              nie dojechałam na spotkanie i już nie dzwoniłam nawet,bo za późno się zrobiło.
              Wszystko się dzisiaj przeciągnęło u specjalisty sad
              Ale wierz mi,miałam ochotę Was spotkać i poznać Koczes/jak czytasz to
              pozdrawiam smile/
              elka

• aniani3 cafeart 30.04.06, 22:13
                    weszłam na stronke cafeart i dokładnie sobie ja obejrzałam.
                    Widać, że ktoś, kto ja tworzy robi to z pasją.
                    Wszystkie techniki w kupie - bardzo mi się podoba.
                    Kawał dobrej roboty. Dziś dodałam do ulubionych.
                    ania
                    • magiczna_chwila Re: cafeart 30.04.06, 22:41
                      Aniu <kwiatek> smile))

Bo cafeart.pl to miejsce tworzone przez ludzi z pasją i przeznaczone dla ludzi
                      z pasją. A obecny sukces cafeart`u to zasługa Agi (Koczes), która z
                      nieocenionym zaangażowaniem nadaje wszystkiemu sens, kierunek i zaraża
                      motywacja innych. Tempo działania jest b.szybkie, plany wielkie, ale
                      sukucesywnie wypełniane. Ogólnie - bardzo optymistycznie smile
                      Zapraszamy smile
                      • saba871 Re: cafeart 02.05.06, 13:29
                        no tez przegladalam i natrafilam na bizu z modeliny - czyli jak zrobic zeberkesmile
                        jeszcze tylko krowka, panterka i takie tam i bede zadowolonasmile

a propo moze Ty Aniu wiesz jeszcze gdzie moge znalezc"kursik" robienia wzorkow
                        z modeliny.. ta strona co podaly dziewczyny jest juz przejrzana milon razy..ale
                        ciagle szukam czegos nowegosmile

a ostatni jak u mnie bylas widzialam ze masz na szyjce swoje dzielasmile i kolory
                        bajera..brazy - tak jak lubiesmile

no a propo jak tam wam ida prace tworcze??smile

i wlasnie pytanie z innej beczki - czy wiecie gdzie sie zalatwia zaswiadczenie
                        o niekaralnosci???bo ta glupia baba od zatrudnienia cos kreci z tymi moimi
                        papierami i sama chce zadzwonic do odpowiedniego urzedu, aby sie zapytac czy
                        iedykolwiek moje papiery widzieli na oczy..bo jesli nie to chce zlozyc
                        oficjalne pismo ze skarga na tego babsztyla ze od 8 miesiecy robi mnie w
                        balona!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrrrrrrrrrrr
                        a potem pojde z tym do sadusmile!!!!oczywiscie tutajsmile hihihi
                        dodatki do kartek i scrapówsmile
                        s83.photobucket.com/albums/j287/saba8711/
                        Ziemia do sprzedania w Cisownicy 3km od centrum Ustronia z widokiem na góry smile
    • magiczna_chwila A może by tak jakieś... SPOTKANIE ? 09.05.06, 10:44
      Jak dobrze Reniu, że odkurzyłaś nasz wątek smile

Dziewczyny, czas leci, każda ma własne życie i sprawy, ale może
      twórczego "powera" dałoby nam wspólne spotkanie?smile
      Tak dawno się nie widziałyśmy... a poza tym, może taka okazja odważyłaby inne
      szczecinianki do ujawnienia się (bo wiem, że nas tu czytają suspicious).
      Szczecin jest na szarym końcu biorąc pod uwagę integrację gazetowiczek i innych
      hobbystek, może warto to naprawić?wink
      Co wy na to? Mogła to by być na przykład sobota 20 maja. Inne terminy mile
      widziane. No i warto poszukać pomysłu na miejsce spotkania.

Trochę mobilizacji proszęwink
      • aniani3 Re: A może by tak jakieś... SPOTKANIE ? 09.05.06, 20:55
        za spotkaniem to ja obie rece podnosze!
        20 maja pasuje mi!
        Jestem teraz troche zajęta w pracy i narzuciłam sobie dietke, wiec po innych
        forach grasuje i wyszukuje rózne smaczne przepisiki.
        Beata, tu moje linki do modelinki:
        www.polymerclaycentral.com/poleigh/natasha.html
        www.polymerclaycentral.com/masterindex.html#lessonsprojects
        www.polymerclaycentral.com/faux_agate.html
        www.desiredcreations.com/howTo_CALentilSwirl.htm
        www.pcpolyzine.com/june2001/clayworks.html
        images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.bead-designs.com/assets/polymer%
        2520clay/hollowbeadsENL.JPG&imgrefurl=www.bead-
        designs.com/html/PolymerClay.htm&h=600&w=849&sz=436&tbnid=A7iDPDXNPN8J:&tbnh=101
        &tbnw=144&hl=pl&start=44&prev=/images%3Fq%3Dpolymer%2Bclay%26start%3D40%26svnum%
        3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN
        www.eberhardfaber.de/Kreativtipp_FIMO_Schmuck_neu.EBERHARDFABER
        miłej zabawy z modeliną.
        ania
      • magiczna_chwila A może by tak ... 27 maja? 11.05.06, 11:18
        Jak widzę maj obfituje we wszelkie uroczystyści urodzinowe smile Ja też się w tym
        miesiącu zestarzejętongue_out Tak się zastanawiamnad kolejnym weekendem po 20stym, juz
        chyba będę po świętowaniu. Tak więc może by sie tak spotkać 27 maja?
        Pytanie jest też: gdzie się spotykamy?
        • saba871 Re: A może by tak ... 27 maja? 12.05.06, 10:18
          niestety juz nie u mniesad buuuuuu
          Aga co do mieszkania..niestety nie wynajme, rodzice sie rozwiedli na dniach i
          poszlam na reke tacie - wzial moje w zamian zostawiajac mamie duze...
          no i teraz nie bedziemy mialy gdzie sie spotkacsad... ja niestety 27 maja do
          polski nie zawitamsad buuu huhuhuhbbuuuu ...chocbym nie wiem jak chcialasad
          za co?? za co?? big_grin
          a moze tak w czerwcu spotkanko hihihipozdrawiam Was kochane!!!
            • renata.k.k Re: A może by tak ... 27 maja? 15.05.06, 21:48
              Oj dziewczyny kochane mam nadzieję że to nie ja namieszałam i odwołałyście
              spotkanie 20 .U mnie straszne zamieszanie, w środę mamy sprawę o ustanowienie
              rodziny zastępczej i troszkę się stresuję .Wierzę że roztrzygnie sie pozytywnie
              i będę spokojniejsza .Spotkania planujcie a ja jeśli tylko czas pozwoli będę na
              pewno.Od stycznia nasze zycie zmieniło sie o 360 stopni.W środę trzymajcie
              mocno kciuki PA.
              • aniani3 Re: A może by tak ... 27 maja? 15.05.06, 22:45
                dziewczyny, ten nasz wątek to już wącisko...he he.
                Renatko, jezeli to twoja rodzina ma byc zastępczą, to ja padam u twoich stóp.
                Podziwiam i to bardzo za chęć ofiarowania twojego ciepłego serduszka innym. We
                srodę będę myśleć o tobie i trzymać kciuki mocno.

Co do 27 maja to jutro odpisze, bo jak Agnieszka zauważyłaś maj to miesiąc
                imieninowo - urodzinowy takze w mojej rodzinie. W sobotę byłam u szwagierki na
                urodzinach, wczoraj na Zośki, 19.05 i 29.05 mam następne. Jutro sie dowiem,
                kiedy świetuję to dam znać, czy 27 mi pasuje.
                Babole, ciesze się, ze jesteście, dzisiaj mam humor jak wariatka.
                Ela, gdzie jest Elutka......?
                Zatyrana albo znowu w egipcie! echhhh te chłopy śniade....
                • saba871 Re: A może by tak ... 27 maja? 16.05.06, 09:26
                  DZiewczyny a ja przylatuje do szczecina we wtorek w nocy!!!!!! za tydzien!!!
                  ale niestey w piatek o 12,00 wracamsad buuuu i nie zalapie sie na spotkanie
                  buuuuuuuuuu
                  wlasnie bukuje bilet i jestem szczeliwa jak nie wiem co...ale bol ze sie z Wami
                  nie spotkamsad

jejku jak to jakos tak dziwnie sie zlozylosad hmmm no ale trudno moze nast
                  razem..teraz jestem tylko przelotem szybko szybko i do domusad znow sie boje ze
                  mi czasu na wszystko nie starczy..a tak chcialam sie do Ciebie Agus na
                  warsztety zalapac..a tu nic z tego bo juz mam grafik wypelniony po brzegi i
                  nawet igly w niego nie wcisnesad
                  1000 spraw na minutesad
                  oj dziewczynki... a propo moze zyczycie cos sobie aby przywiezc??? Renia juz
                  dostala ostatnio przesylke wiec jak cos nie ma problemu..nie wiem czy akurat
                  robicie karteczki bo tego jak widzicie w albumie u mnie dostatek ale moze macie
                  jakies specjalne zyczenia?smile

sciskam WAs mocno!!!!
                  • elka73 Re: A może by tak ... 27 maja? 16.05.06, 11:30
                    Żyję,żyję smile)))
                    Do egiptu -chętnie raz jeszcze polecę.
                    Ja na spotkanie się piszę,ale to chyba w sobotę 27 rano,co? Bo po południu jadę
                    już na komunię niedzielną-o czym dowiedziałam się wczoraj!!! Zawsze coś...
                    To debatujcie kiedy,komu i co pasuje smilehi,hi.
                    • renata.k.k WITAM 18.05.06, 08:12
                      Cześć dziewczyny miło mi donieść że jesteśmy już po sprawie i nasza rodzinka
                      się powiększyła mam teraz prawie dorosłą córcię i muszę się dużo uczyć o
                      potrzebach 13 latki.Pozdrawiam pa
                      • magiczna_chwila Re: WITAM 18.05.06, 10:06
                        Renatko!!! Z całego serca Ci gratuluję!
                        Podziwiam Ciebie za to serce, które dajesz jak na dłoni innym.
                        Życzę Wam wiele wiele sił i wiele wiele radosnych chwil w Waszej nowej
                        powiększonej rodzince!
                        • saba871 Reniu!!! 18.05.06, 19:15
                          a wiec mam juz odp na moje pytanie!!ciesze sie ze wszystko ulozylo sie pomyslnie!!
                          wielu sil i wszyzstkiego co najlepsze!!! wszysztkie chyba tutaj Cie podziwiamysmile!!!!
                          sciskam!!!!
                        • saba871 MAGiczna!!! 18.05.06, 19:20
                          Agnszko wlasnie przejrzalam Twoja galerie!!!!!!!!!!no dech mi zaparlo!!!!cos
                          pieknego!!! i akurat masz 27 warsztatysad..1 dzien spoznieniasad buuuhuhuhuhcrying
                          te lampiony i szkatuleczka..nie poporstu wszyzstko tak piekne ze dreszcze
                          przechodza po plecachsmile...sliczniutkie...achhhh
    • magiczna_chwila 27 maja, godz. 12.00 - pytanie gdzie? 22.05.06, 23:15
      Dziewczyny, zero w Was motywacji! suspicious
      Ja rozumiem, że zajęcia codzienne zajęciami.
      Sama nie mam wesołego czasu na uczelni i poza nią...
      Ale... można by tak się odezwać suspicious
      Tym bardziej iż data planowanego spotkania się zbliża, a tu cicho sza!

Zatem ustalam datę spotkania na 27 maja, godz. 12.00.
      Pytanie: gdzie?
                      • polinoczka Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 30.05.06, 00:22
                        Witam,

szkoda ze dopiero teraz was odnalazlamsmile
                        Maz zarazil mnie bakcyla decoupage jak bylam w ostatnich miesiacach ciazy i
                        chodzilam bezczynnie po domu a teraz to tak powoli sobie dziubie.. ale zdaje
                        sobie sprawe ze jeszcze wiele przedemna... szczegolnie polakierowanie gotowych
                        prac.. przy malym dzecku (4 miesiecznym) jakos nie mam sumienia aby wdychal te
                        zapachy..

jak juz nastepnym razem i nie macie nic przeciwko to tez chetnie bym spotkala siesmile

Polina
                        gg. 881143
                        • magiczna_chwila Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 30.05.06, 13:05
                          Witamy serdecznie kolejną szczeciniankę! smile

Aż się uśmiechnęłam, gdy wyczytałam, że techniką decoupage zajęłaś się za
                          przyczyną swojego mężą smile) Jakże miło. Zazwyczaj Panowie trochę dziwnie patrzą
                          na te nasze decoupagowe zamiłowania smile

Bardzo serdecznie zapraszamy Cię na kolejne spotkania smile

P.S. A z tym lakierowaniem - może na balkonie?...
                          • polinoczka Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 30.05.06, 16:45
                            no musze przyzwyczic meza aby wieczorami mogl wpelni samodzielnie zajmowac sie
                            synkiemsmile wtedy juz moge znow do woli brudzic sie w farbiesmile))

pokaze co zrobilam... i zobaczymy czy mozna mnie juz zaliczyc do bardzo
                            poczatkujacychsmile

polina.progryf.pl/main.php?g2_view=core.ShowItem&g2_itemId=11784
                            w zasadzie w moi rece trafil na poczatku zestaw do decoupage na plótnie..
                            wiec powstaly 3 obrazki.. pozniej urzadzalam pokoic dla dzecka i odnalazl sie
                            drewniany krzyzyk mojego meza ze chrztu.. zrobilam mala renowacje... pozniej
                            maly eksperymencik na wazoniku...(stal bezuzyteczny w kaciesmile no i ostatnie moje
                            dzelo to jajka...(w sklepie "okazja" kupilam juz gotowe jajka dosc ciezkie chyba
                            gliniane... za 1,20 wielkie i juz pomalowane mieli nierowna powierzchnie jak by
                            spekania i no troche mialam zabawe.. teraz koncze doniczke ale ja pokaze pozniej

Pozdrawiam polinoczka

Ps moj maz jest kochany i czas od czasu pyta co mnie jeszcze kupicsmile
                            jak mam wolna chwilke to jeszcze bawie sie w haft krzyzykowy.. ale to tez dobrze
                            odstresowuje...
                            • magiczna_chwila Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 31.05.06, 16:25
                              Polinoczko, pierwsze koty za płoty!
                              Fajne masz te początki decoupagowe. Bardzo mi się podobają te obrazki i to jak
                              dobrze radzisz sobie z serwetkami, że takie gładkie, bez zmarszczeń prawie wink
                              Kibicuję nieśmiało Twoim początkom i czekam na kolejne prace smile)

P.S. Wspaniale mieć takiego męża, który wspiera żonę w jej hobby smile
                                • saba871 Re: halo Szczecin 10.06.06, 20:20
                                  no dziewczyny rozwinelysmy siesmile
                                  a ja mam wiadomosc juz kupilam bilet i 1 wrzesnia jestem w
                                  szczecinie!!!!!!!!!!! na 5 dni!! mam nadzieje ze uda nam sie spotkac!!!!smile
                                  juz sioe nie moge doczekacbig_grin

Renia no a jak tam Twoje pracesmile tak czekam i czekam...ozdobki juz
                                  wykorzystanesmile???
                                  dzisiaj tez siedzialam i modzilam dla mojej przyjaciolki na rocznice
                                  slubu,jeszcze tylko zostaly do zrobienia na dzien ojca i dla cioci na urodzinysmile

a U was dziewczynki co ciekawego???? jak tam lato juz nadchodzi??? u mnie
                                  dochodzi do 30 stopni wiec jest fantastycznie!!!!!

pozdrawiam WAs goraco z konca swiata!!
                                  sciskam
                                  • aniani3 Re: halo Szczecin 18.06.06, 12:28
                                    przeczytałam zaległości i bardzo mnie cieszy, ze humorki dopisują.
                                    Renatka, zaglądasz a nie piszesz jak tam rodzinka powiększona?
                                    Beata, pogoda u nas też upalna, ale do pracy nie chce sie isć jak tak gorąco,
                                    ale dzisiaj jest super, nie ma upału ale jest nareszcie rowerowo.
                                    całuski
                                    • renata.k.k Re: halo Szczecin 20.06.06, 08:55
                                      Witajcie Kobietki u mnie powoli wszystko sie normuje dzieciaki mają sie dobrze
                                      i odliczamy dni do soboty bo ruszamy już na wakacje. Zabieram jeszcze dzieci
                                      siostry i będę prawdziwa matka polka ale 3 czy 6 to już prawie nie robi różnicy.
                                      Najgorzej u mnie z czasem nie mogę się wyrobić ,z prac artystycznych sytuacja
                                      mnie zmusiła do zrobienia kartki dla wychowawczyni mojego synusia.Zdjęcia na
                                      forum,mam nadzieję że fajna.Pozdrawiam
                                        • aniani3 Re: halo Szczecin 26.06.06, 23:59
                                          sabcia, widze, ze masz prace. No to super. Właśnie dzisiaj cie telepatycznie
                                          wyczułam. Ja teraz pakuje córke, jedzie tam w twoje strony. Tylko ten upał
                                          paskudny fujjjjjjj!
                                          • saba871 Re: halo Szczecin 02.07.06, 15:45
                                            dostalam wiadomosc od Ciebie Aniu! nie martw sie na pewno bedzie jej lepiej niz
                                            w naszym "uroczym" kraju..ja jestem zadowolona! i mam nadzieje ze moje
                                            zadowolenie bedzie wiecznebig_grin
                                            u mnie upaly jak slyszalam w Polsce to samo...uwielbiam taka pogode big_grin
                                            mam nadzieje ze potrwa...jak bede we wrzesniu chyba damy rade sie gdzies
                                            spotkac??!?!?
                                            pozdrawiam Was goraco!!!
                                            • renata.k.k Re: halo Szczecin 08.07.06, 10:11
                                              Witajcie koleżanki ja już po wakacjach było fajnie ale krótko.Sukces -z
                                              sześciorgiem dzieci nie sfiksowałam .Teraz biorę sie ostro do pracy ,zaległości
                                              biurowych troszkę sie nazbierało i jeszcze remont.prace artystyczne chyba muszę
                                              na chwilke porzucić .Piszcie co u Was i jak tam wasze wakacje Pa
                                                • saba871 Re: halo Szczecin 16.07.06, 21:24
                                                  no czesc Dziewczynki!!!!
                                                  a ja o urlopie moge pomarzyc o morzu rowniez..dopiero 1 wrzesnia jak juz
                                                  pisalam bede...no i trzeba bedzie cos pomyslecsmile

a propo pytanko czy wiecie gdzie mozna zakupic doniczki takie te waskie ladne
                                                  wysokie???
                                                  pozdrawiam szczecin
                                                  • saba871 poszukuje :) 22.07.06, 09:05
                                                    moje szczecinianki- poszukuje dobrego ale w miare normalnego(cenowo)
                                                    stolarza..czy moze ktoras zna lub wie gdzie takowego moge znalezc???..wiem wiem
                                                    pelno sie oglasza ale wolalabym juz wyprobowanego i poleconego...
                                                    bede chciala zamowic cos na wzor szafy rozsuwanej komandora...no a potem moze
                                                    jeszcze cos..
                                                    pozdrawiam Was goraco!!!

a propo spotkania to jak sie zapatrujecie na wrzesien??? prawdopodobnie u
                                                    mnie?big_grin jesli reflektujeciebig_grin
        • magiczna_chwila :) 24.08.06, 10:51
          Hej Reniu smile
          Coś nam zarósł kurzem ten nasz wątek smile
          U mnie (nie)wakacyjnie pracowicie - właśnie sobie praktykuję w Wojewódzkim
          Inspektoracie Ochrony Środowiska smile
          W między czasie tworzę (czas przygotowań przedświątecznych czas zacząć!) i
          planuję... i wierzę z tych planów coś wyjdzie.

Brak mi spotkań twórczych z takimi osobami jak Wy. Ale tak jakos cicho tu,
          każdy sobą zajęty i jakoś chęci na takie spotkanko nie widać... Więc jak to
          jest? Jest ta chęć czy jej nie ma?wink
    • renata.k.k Re: do Aniani i reszty dziewczat ze szczecina:) 01.08.06, 21:59
      Cześć dziewczyny mam pytanie czy w gronie waszych znajomych są osoby
      kartkujące ?Mam do sprzedania puncher z motywem mikołaja rozmiar 10/15 mm.cena
      8,00 myślę że jest przystępna dziurkacze oczywiście nowe i w orginalnych
      opakowaniach.
      Beatko masz już gg Pozdrawiam was kochane i mam nadzieje że we wrześniu sie
      spotkamy pa