Dodaj do ulubionych

czy są jakieś kursy?

23.03.07, 14:50
Czy są w Jarosławiu organizowane jakieś kursy rękodzieła?Dowiadywałam się w różnych miejscach ale nikt nic konkternego mi nie powiedział.Może znajdzie się na forum jakaś Jarosławianka mająca rozeznanie w tym temacie.Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
Obserwuj wątek
    • jasmin62 Re: czy są jakieś kursy? 28.03.07, 08:46
      U nas też posucha, jak gdzieś się pytam to słowo decoupage jest nieznane.Trzeba
      by było wybrać się gdześ dalej.Jak narazie to najbliższe kursy organizowane są
      w Krakowie lub Zamościu.W Zamościu byłam na wakacjach i jest tam galeria w
      której pani co sobota za darmo organizowała kursiki lub pokazy.Na jednym byłam
      przypadkowo i pobawiłam się z córką cracklem jednoskładnikowym , obejrzałam
      prace w galerii i można się zaopatrzyć w produkty.Jest też sklep plastyczny w
      którym sprzedają produkty stamperi.Niestety nasze strony są ubogie w
      decoupage.Ale w Jarosławiu w plastycznym sklepie są niektóre produkty do
      decoupage czego nie mogę powiedzieć o Przemyślu.Ja znalazłam takąmetodę nauki,
      przeczytałam forum od deski do deski, wypisałam sobie ważniejsze informacje,
      obejrzałam prace,i to mi rozjaśniło wiele,ale to było z 1,5 miesiąca
      temu.Wcześniej poprostu robiłam natzw.nosa czytając kursy na różnych stronach a
      potem trafiłam na forum.Można tak to zrobić.Chyba że umówimy się kiedyś i
      pojedziemy na kurs np do Krakowa.A może jest ktoś z Rzeszowa i coś wie na ten
      temat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka