Dodaj do ulubionych

przychodnia na Czajewicza - odradzam - dlaczego?

15.10.09, 22:01
Dwukrotnie próbowałem skorzystać z usług tej placówki – wizyta
prywatna płatna 120 zł. Dwukrotnie okazało się , że mimo umówienia
wizyty na godzinę (tym razem 21.36!!) musze czekać – około 1,5
godziny. To że mogą zdarzyć się opóźnienia mogę zrozumieć, ale to że
recepcjonistka nie może zadzwonić i przełożyć wizyty na później to
PARTACTWO. Co gorsze przyjmujący tam lekarz (i właściciel w jednej
osobie) zapisuje pacjentów rezerwując na wizytę 12 minut ( za 120
zł) . a takie działanie to już czyste wyrywanie kasy . Co do jakości
samego badania to wątpię czy przyjmując kolejnego pac jęta o 23.00
będzie tak samo sprawny jako o 9.00
Obserwuj wątek
    • tomig1976 Re: przychodnia na Czajewicza - odradzam - dlacze 16.10.09, 15:46
      Nie mogłam się oprzeć by nie dorzucić paru "pochwał" dla tej zacnej placówki ze
      swej strony;))
      Nie będę zagłębiać się w szczegóły, ale jakieś kilka miesięcy walczyłam z
      przychodnią o zwrot karty szczepień dziecka, ponieważ zrezygnowałam z ich usług
      na rzecz innej placówki. I wtedy zaczęły się schody, oto bowiem okazało się, że
      dokument gdzieś się zawieruszył!! I w tym nie byłoby nic zdrożnego gdyby nie to,
      że pani w recepcji poprosiła nas o cierpliwość i obiecała, że się odezwie
      telefonicznie jeśli ją znajdzie lub nie. Minął tydzień, kolejny, kolejny,
      kolejny.........aż wreszcie zabrakło nam cierpliwości więc złożyłam oficjalne
      pismo z prośbą o wyjaśnienie. I znowu rozpoczęło się szukanie karty przez
      wszystkie zrozpaczone panie recepcjonistki, ale ta się tak ukryła, że na nic się
      zdały poszukiwania. Wreszcie jedna "miła pani" wpadła na pomysł, że pewnie ją
      odebraliśmy tylko o tym zapomnieliśmy!!!!!!!!
      Mogłabym jeszcze ciągnąć opowieść, ale na samo wspomnienie szlag mnie trafia i
      gdyby nie uprzejma pielęgniarka z innej przychodni, która zrobiła duplikat z
      książeczki zdrowia dziecka, to pewnie sprawa ciągnęłaby się nadal.
      Powiem tylko jedno, jeśli ktoś nie musi, to naprawdę lepiej nie korzystać z
      usług tej placówki bo sądzę, że upłynie jeszcze wiele wody, zanim panie w
      recepcji posiądą tajniki profesjonalnej obsługi klienta=pacjenta.
      A właścicielom przychodni proponuję zająć się tym co robią najlepiej (może
      leczeniem )
    • lalamakota Re: przychodnia na Czajewicza - odradzam - dlacze 20.10.09, 12:50
      No to ja dorzucę jeszcze jedną ciekawą historię, zapewne nie incydentalną...
      Kilka miesięcy temu dwie panie z mojej rodziny dostały skierowanie na
      rehabilitację w ramach NFZ (jedna kręgosłupa, druga kolana)po 10 sesji każda, w
      skład każdej sesji kilka zabiegów (np. podczerwień, pole magnetyczne,
      krioterapia itp.). Jedna z nich na 10 zabiegów krio miała wykonane tylko 2 a
      druga tylko 3!!!! Wytłumaczenie - AKURAT SKOŃCZYŁ SIĘ GAZ, albo POPSUŁ SIĘ
      SAMOCHÓD I NIE MA JAK POJECHAĆ PO GAZ. Akurat ten zabieg jest najdroższy,
      prywatnie kosztuje chyba ok 15 zł, za co oczywiście pieniążki są z NFZ-tu
      ściągane, bo przy rejestracji podpisuje się Z GÓRY, że wykonało się całą sesję.
      Po wielkiej awanturze łaskawie się zgodzili na odbiór zabiegów, ale historia się
      powtarzała i po kilku wizytach tylko na krioterapię, do której nie było
      oczywiście gazu udało się odebrać bodajże 1 lub 2 zabiegi. słowem - ZŁODZIEJSTWO.
      • mgnienieoka Re: przychodnia na Czajewicza - odradzam - dlacze 26.10.09, 14:51
        moja mama tez nie była zadowolona z rechabilitacji, gdzie pani pielegniarka nie
        była łaskawa objaśnic jak nalezy wykonać poprawnie ćwiczenia po czym wychodziła
        z pokoju..
        ja próbowałam przez 3 mies zapisac dziecko do ortopedy na nfz..za kazdym razem
        słyszałam, że już nie ma miejsc na przyszły mieś i zeby sie dowiadywac po 15 to
        beda zapisywać na nastepny mieś. Jak usłyszałam to po raz 3 to się zapieniłam i
        zrobiłam awanturę na recepcji, ze to niepoważne i wiecie co? nagle jedna
        recepcjonistka powiedziała drugiej, że żle szuka i patrzy nie na te koloty w
        tabelkach i miejsce się znalazło!! ciekawe ile trzeba bedzie spędzić czasu w
        poczekalni kak wizyta na 18.50??? może ok 20.00 wejdziemy

gdyby nie to,że to jedyny ortopeda dzieciecy w piasecznie na nfz to nie byłabym
        ich klientką...
        kasa kasaa kasa...ale
    • tomig1976 Re: przychodnia na Czajewicza - odradzam - dlacze 26.10.09, 15:15
      Nasuwa mi się jedno pytanie i tylko proszę tego źle nie odebrać. Czy aby na
      pewno umówiono Twoje dziecko do ortopedy czy też może do pani doktor (nie wiem
      czy nie przekręcę nazwiska) Tulczyńskiej-Kwiatkowskiej, która jest chirurgiem
      dziecięcym?
      Ja bowiem kiedy poprosiłam o zapisanie mojego malucha do ortopedy otrzymałam
      informację, że wizyta u w/w pani doktor traktowana jest jako wizyta
      ortopedyczna. Trochę mnie to zaskoczyło więc poszłam do ówczesnej pediatry
      mojego dziecka p. Muszyńskiej, która potwierdziła, że pani chirurg bada maluchy
      pod kątem ortopedycznym i zapewniła, ze nie jest to nic złego.
      Po drugiej wizycie kiedy to pani doktor zaleciła uczęszczanie z dzieckiem na
      basen w ramach jego uspołeczniania, doszłam do wniosku, ze pójdę z dzieckiem
      jednak do ORTOPEDY.
      No i wtedy to usłyszałam od pana doktora, że konsultowanie dziecka z chirurgiem
      w ramach wizyty ortopedycznej jest mało poważne.
      Mało tego, okazało się, że dziecko nie zostało poddane badaniu USG bioderek
      (pani "chirurg-ortopeda" uznała, że jest to zbyteczne ponieważ wg jej mniemania
      bioderka rozwijają się prawidłowo).
      Nie mogę sobie wybaczyć, że zaufałam lekarzom tej przychodni i choć dzieciątko
      moje rozwija się prawidłowo, to pozostaje we mnie ogromna złość, jak można tak
      ludzi wprowadzać w błąd.
      Jeśli zatem Twoja pociecha została zapisana do wspomnianej pani doktor, to
      rozważ proszę zmianę przychodni i lekarza.
      Pozdrawiam
    • followback11 rere 02.06.14, 19:04
      Może i się czeka długo, ale efekty są bardzo dobre. Ja miałem zajęcia z panią Ania rehabilitantka nie znam nazwiska, ale jak ktoś zna może podać?!, ale jestem bardzo zadowolony dużo mi pomogła i nauczyła. Co fakt że aby zacząć zajęcia trzeba długo czekać ale nie zawsze. Sądzę, że poradnia rehabititacyjna na czajewicza jest jedna z lepszych.
    • ventorka Re: przychodnia na Czajewicza - odradzam - dlacze 25.06.14, 15:40
      Mam dość tej placówki zdrowia!!!!! Wiecznie słyszę tylko - oczywiście jak uda mi się dodzwonić- że nie ma miejsca. Ostatnim razem gdy dzwoniłam mój syn (1,8) miał temperaturę 39 stopni. Była godzina 10. Pani w rejestracji stwierdziła, że nie ma wolnych miejsc ii żebym po 20 jechała na nocną pomoc !!!!!! Mogła zapisać chore dziecko dopiero za 2 dni !!!!!!!!!!! Niedawno chciałam zapisać syna na szczepienia. W całej przychodni jest tylko jeden lekarz, który szczepi dzieci a dostanie się do Pani dr. Muszyńskiej graniczy z cudem. Jest to kolejny raz gdy jestem odsyłana bo nie ma miejsc, albo trzeba czekać ponad miesiąc. Czy żeby dostać się do lekarza to muszę planować chorobę ???????? Miejsce bardzo szybko się znajduje jedynie wtedy gdy chcę za to zapłacić. Ręce mi już opadają. Personel w rejestracji jest beznadziejny, niemiłe panie, zachowują się skandalicznie wobec pacjentów. Widać w tej placówce niestety ale znaczenie mają jedynie ci pacjenci, którzy płacą za wizyty a i tak czeka się na badanie do późnych godzin- nocnych. Może ktoś z NFZ wkońcu zainteresuje się tą placówką ??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka