Dodaj do ulubionych

Koszt taxi z auchan do Piaseczna

08.05.10, 06:29
Czy moze ktos z Was orientuje sie ile kosztuje kurs taksówką
piaseczyńską z auchan do centrum Piaseczna?
Wiem,ze mogę podejsc na postój i się zapytac ale przez kilka dni nie
będę miec takiej mozliwosci.
Obserwuj wątek
        • tux54 z Piaseczna na Okęcie: 51 PLN 08.05.10, 23:36
          Witajcie,
          zamawiając taxi korporacyjne pod sam dom i jadąc z os. Słowicza w Piasecznie na Port Lotniczy na Okęcie wielokrotnie płaciłem nie więcej niż 51 PLN.
          Dziwi mnie, że tak sobie liczą taksówkarze z Auchan Piaseczno do Piaseczna czyli z Piaseczno do Piaseczna... aż 20 PLN? Czy to były kursy korporacyjne, czy od taxi z postojów z Piaseczna?
          Pozdrawiam
          ab
            • tux54 nie korzystajcie z TAXI z Piaseczna!!! 09.05.10, 23:08
              Witaj Kasikxo,

Zobaczyłem teraz na google maps i jest tam funkcja wyznaczania trasy i wyszło mi, że z Auchan Piaseczno do Centralnego punktu Piaseczna jest 2 km i tyle aż chciał taksówkarz z Piaseczna...?Natomiast z os. Słowicza w Piasecznie do Portu Lotniczego jest 14,1 km i płacę ok. 51 zł (korzystałem z różnych korporacji jak Sawa Taxi, Ursyn Taxi, Ele Taxi, etc. - i podobnie płaciłem). Co do Ursyn Taxi to zrezygnowałem z korzystania z ich usług po tym jak jadąc z kuzynką z Niemiec na Okęcie taksówkarz powiedział, że dobrze, że Kaczora ustrzelili...(głosował na PO tak się chwalił), zgłosiłem ten fakt do Ursyn Taxi to mnie bardzo przepraszali za zajście.

Wniosek: nie wolno korzystać z taxi z Piaseczna, bo coś kręcą z opłatami za kurs.
              -
              -

Pozdrawiam:)
              ab
              ---
              Forum: Piaseczno czyli Ursynów bis :)
              forum.gazeta.pl/forum/f,95469,Piaseczno_czyli_Ursynow_bis_.html
              • bellazza Re: nie korzystajcie z TAXI z Piaseczna!!! 10.05.10, 17:01
                Taksówki naliczają opłatę podstawową (tzw. podstawienie)i może ona
                wynieść od 6 do 10 zł. Dlatego za kurs z Auchan można zapłacić 20 zł.
                Ja głównie jeżdżę z Volfra Taxi i koszt dojazdu do Okęcia to około 45
                zł. Piaseczyńskimi nie jeździłem bo kiedyś na forum pisano, że
                warszawskie są tańsze.
              • kasikxo Re: nie korzystajcie z TAXI z Piaseczna!!! 11.05.10, 15:42
                Napewno masz racje i kręca:). Ale pewnie jakby się zadzwoniło na
                jakieś taxi z Warszawy to nie bardzo by chcieli przyjeżdzać żeby
                tylko 2 czy 3 km kogoś zawieść. Częśto mi się zdarzało że jak
                zamawiałam Taxi Warszawe to Pani przyjmująca zgłoszenie pytała się
                gdzie ma być kurs, przeważanie to był Mokotów więc przyjeżdzali ale
                nie wiadomo czy by przyjeli kurs Auchan- Piaseczno.
                • tux54 Re: nie korzystajcie z TAXI z Piaseczna!!! 11.05.10, 17:47
                  Witaj Kasikxo,

zamawiając taxi nigdy nie zapłaciłem za dojazd taxi pod dom, dopiero z momentem jak ruszał włączał tzw. opłatę początkową tj. ok.6 zł a później już normalnie taxometr liczył opłatę. Jeżeli chodzi o to czy by chcieli przyjechać - jakoś przyjeżdzają sam jestem tego dowodem, dodatkowo taxi radiowe/kororacyjne krążą po mieście i taxi podjeżdza, która jest najbliżej - dostaje od operatorki info, że ma jechać ktoś w dane miejsce (raz mi mówił taksówkarz, że z Ursynowa, Konstancina, etc., czy mówili, że wczoraj czy rano jechali z Piaseczna/Józefosławia/Nowej Iwicznej/Starej Iwicznej/Julianowa/Konstancina, etc. do Dw. Centralnego czy na Okęcie.
                  Piaseczno graniczy z Ursynowem i jest w 2 strefie (niektóre częsci Warszawy są też w drugiej strefie. Jadąc Puławską nie wyczuwa się jakby Była jakaś granica Warszawa, Piaseczno.
                  Nawet nazwy firm piszą, że się mieści w : Warszawa-Piaseczno np. Empik, Fashion House, Decathlon, etc.

Pozdrawiam serdecznie:)
                  ab
              • andrzej20133 Re: nie korzystajcie z TAXI z Piaseczna!!! 10.07.13, 04:03
                Dokładnie, ale nie tylko o cenę chodzi. Robienie czegoś z łaski, za co muszę jeszcze zapłacić to nie dla mnie... Jeżdżę ostatnio z Taxi 400 400 i jest o.k. Cena kilometra u nich to 2.20 pln. z kartą klienta 2.00. Macie tu namiary na nich: 400400taxi.wordpress.com/
                Różnica jest taka że nie opłaca się zamawiać łaskawych "Panów" z Piaseczna. Co do udających taksówki ochroniarzy to również dziękuję, pokonałem taki sam dystans z udającym Taxi Eko i z licencjonowaną czytaj rasową Taxi 400 400 i u tych pierwszych wyszło mi 4.50 pln. drożej :) oczywiście nie mają rachunków i wabią klientów tym napisem na samochodzie 1.40 pln. :) przekręt jak cholera. itp. W Taxi 400 400 ich usługi nie odbiegają jakością od Sawy czy Ele a są znacznie tańsi. Jak na razie polecam wam Taxi 400 400.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka