Dodaj do ulubionych

AutoSzkoła "Sławek"

22.02.11, 21:26
Witajcie,
bardzo proszę o opinie powyższej szkoły.
Chodzę już trochę,ale zaczynam mieć wątpliowści ;/
Obserwuj wątek
      • joanna266 Re: AutoSzkoła "Sławek" 25.02.11, 12:29
        skonczyłam kurs w tej szkole.instruktor mi przydzielony był b.sympatyczny.jedyny minus jest taki ze yariski w tej szkole maja pieciobiegowa skrzynie biegów i inaczej wsteczny niz te w których zdaje se egazmin na Odlewniczej(nie wiem jak jest w innych osrodkach).ja dla pewosci wziełam sobie pare godzin u instruktora z innej szkoły na szesciobiegowej.zdałam za pierwszym razem;-)a czemu masz watpliowsci?
    • schwinn1 Re: AutoSzkoła "Sławek" 25.02.11, 16:15
      wg mnie zajęcia z teorii ok, z praktyki takie sobie. brałam dużo godzin doszkalania w innych szkołach i o dziwo! dowiadywałam się/douczałam podczas jazdy nowych rzeczy, które wg mnie powinnam nabyć na kursie podstawowym.
        • schwinn1 Re: AutoSzkoła "Sławek" 25.02.11, 21:07
          najpierw brałam w "doszkalanie.pl" ale zupełnie nie polecam. instruktorzy bardziej zajmują się sobą niż kursantem, chociaż i u nich nabyłam trochę większej "wiedzy" w jeździe. a potem chodziłam jeszcze na Radarową (chyba 30) - akurat w tym budynku są dwie szkółki i niestety nie pamiętam która to była ta moja, być może "olka", ale nie na 100%. oprócz dobrych instruktorów (jeździłam z dwoma) plusem jest to że nie trzeba dojeżdżać na trasy egzaminacyjne i tracić czas (ci z "doszkalania.pl" spotykali się na pl.Bankowym więc dojazd do któregokolwiek ośrodka egzaminacyjnego w godzinach szczytu zajmował bardzo dużo czasu i to głównie w korkach), tylko od razu wyjeżdża się na nie, bo to tuż przy ośrodku egzaminacyjnym na Radarowej.
      • malma24 Re: AutoSzkoła "Sławek" 28.02.11, 20:44
        Niestety sam się łapie na błędach, a instruktor nie wyraża chęcie ich wymienić ;/ a błędy są dość poważne i podstawowe, wię zaponieć o nich raczej nie mógł.
        Dowiaduję sie sam od ojca i z neta, jak pewnie rzeczy zrobić,a to nie przecież o to chodzi.
    • lenka1983 Re: AutoSzkoła "Sławek" 28.02.11, 10:07
      ja kończyłam kurs w sławku, szczerze polecam. jedyny minus to fakt, że jazdy miałam rzadko- dwie na tydzień, czasem rzadziej (mogłam jeździć tylko popołudniami) i w związku z powyższym czas robienia kursu trochę się przeciągnął. też brałam dodatkowe godziny ale to tylko ze względu na swoje mierne umiejętności- niektórym wystarczy 30 godzin, innym potrzeba więcej, a jeszcze inni po 20 potrafią jeździć :) pozdrawiam.
      • schwinn1 Re: AutoSzkoła "Sławek" 28.02.11, 19:31
        moim zdaniem 30 godzin jest wystarczające dla osób, które już umieją jeździć. ja byłam zielona, co nie znaczy niepojętna :) i uważam że godzin za mało. na kursie powinno być w standardzie 40-50 godzin jazdy.
        • malma24 Re: AutoSzkoła "Sławek" 28.02.11, 20:45
          Niestety sam się łapie na błędach, a instruktor nie wyraża chęcie ich wymienić ;/ a błędy są dość poważne i podstawowe, wię zaponieć o nich raczej nie mógł.
          Dowiaduję sie sam od ojca i z neta, jak pewnie rzeczy zrobić,a to nie przecież o to chodzi.
          • lenka1983 Re: AutoSzkoła "Sławek" 28.02.11, 21:01
            widzisz, wszystko zależy od instruktora. mój był super, nie wyobrażam sobie, żeby nie zwracał uwagi na popełniane przeze mnie błędy. wiele jego rad pamiętam do dziś, choć kurs skończyłam już jakiś czas temu. może warto zmienić instruktora? wiem, że przynajmniej jeden w tej szkole jest ok. :) pozdr.
          • schwinn1 Re: AutoSzkoła "Sławek" 28.02.11, 23:23
            mój instruktor np. przytrzymywał sprzęgło (żeby samochód nie gasł). dopiero jak jeździłam gdzieś indziej i tamci nie przytrzymywali zaczęłam sama panować nad sprzęgłem, bo nagle się okazało, że coś często samochód mi gaśnie, czego wcześniej nie było.
          • nomado Re: AutoSzkoła "Sławek" 18.05.11, 13:07
            Jesli nie jestes pewien czy nie popełniłes błędu podczas jazdy - spytaj instruktora o jego uwagi. To ich praca powinni udzielić Ci odpowiedzi, jeśli instruktor bedzie widział że Ci zależy to i jemu bedzie zależało. Takie jest moje zdanie. Akurat zdawałem prawko w Radomiu jakieś 12 lat temu ;) ale postanowiłem dodać kilka słów od siebie.
            Pozdro.
      • ank_a_2 Re: AutoSzkoła "Sławek" 17.05.11, 10:44
        szczerze polecam także auto szkołę Sławek!, cierpliwi i kompetentni instruktorzy. Dużo jazdy po mieście i trasach egzaminacynych, oczywiście w dogodnych dla mnie terminach (należy odpowiednio wcześniej się umówić, bo chętnych wielu). zapewniją pomoc przy wypełnianiu wnisoku i zapisie na egzamin. W moim przypadku było to skuteczne skolenie, bo zdałam za pierwszym razem :)
        • kasikxo Re: AutoSzkoła "Sławek" 18.05.11, 20:32
          A ja nie polecam!!! brałąm godziny dodatkowe i wystawili mnie:( przed samym egaminem chciałam jeszcze troche pojeżdzić uprzedzałam o tym kiedy mam egazmin itd i że dzień przed chciałabym jeszcze z 4 godziny zrobić i co niby mnie zapisano a nie zapisano i zostałam na niczym. Zawiodłam sie na tej szkole z przykrością stwierdzam, ale moze tak traktją tylko tych co nie robią u nich kursu tylko biorą same dodatkowe godziny, ale nawet jeśli to źle o nich świadczy.
          • maciekstasio Re: AutoSzkoła "Sławek" 31.10.11, 20:06
            Uwaga na instruktora Waldka w tej szkole. Chłopak sympatyczny ale nie zna Warszawy przez co boi się wyjeżdżać na miasto, żeby uniknąć trudnych sytuacji. Po kursie okazuje się, że większość godzin spędziło się na prawym pasie Puławskiej stojąc najczęściej w korku, albo na prostej drodze bez skrzyżowań do Konstancina.
            "Panie Waldku, pan się nie boi..."

Najlepiej jeździć z instruktorami z Warszawy, miejscowi znają to miasto od urodzenia, znają skrzyżowania, wiedzą jak, gdzie się poruszać.
            Z całym szacunkiem do przyjezdnych, ale instruktor jazdy to nie praca dla was.
            • malma24 Re: AutoSzkoła "Sławek" 17.06.12, 09:37
              Ja jeździłam z p. Adamem....nie polecam!! Zero mądrych wskazówek, nie kazał zatrzymywać się na STOPIE (!) bo twierdził, że nie ma czasu (i tak się zatrzymywałem-nie jestem głupi). Uwielbiał podziwiać widoki zza okna, zamiast udzielać porad. Zmieniłem potem na wlaściciela i przed samym egzaminiem dowiedziałem się tylu interesujących rzeczy!! Ale to jedyny pozytyw z tej szkoły...:/ Na szczęscie uczyłem się z ojcem parkować, manewrować i zdałem egzamin. Ale to tylko zasługa tych prywatnych lekcji...jedeny plus mojej edukacji z tą szkołą, to obycie z samochodem egzaminacyjnym.
    • mamaalaa Re: AutoSzkoła "Sławek" 02.11.11, 18:44
      doszkalałam się u "Sławka". Jeździłam z różnymi instruktorami, różni byli, jeden miał lepsze podejście inny trochę nerwowy... Ale doszkolili mnie dobrze i śmigam teraz bez problemów:) Trochę drodzy ale myślę że warto
      • izak31 Re: AutoSzkoła "Sławek" 03.11.11, 05:17
        Drodzy???????? To gdzie Ty kurs robiłas,ze takie normalne ceny są dla Ciebie duże??????
        Miała kilka podejsc do egzaminu i jedziłam w różnych szkolach - ceny zazwyczaj są takie same.
    • wojtiii2 Re: AutoSzkoła "Sławek" 11.01.14, 12:24
      Jedna z gorszych szkół jazdy nie polecam. Na dodatek gdy już wyjeździłem godziny i chciałem sam doszkolić się na placu zostałem chamsko potraktowany i wyrzucony z placu ponieważ jazdy doszkalające to trzeba wykupić (jakby mało się nachapali bo kurs jeden z droższych) i jeszcze zagrożono mi sądem grodzkim. Jeszcze bym to zrozumiał gdyby nie było miejsca bo "L" ciwiczą ale były wolne jeszcze dwa tory. Porażka. Jeszcze raz NIE Polecam!!!
      • night-driver-piaseczno Re: AutoSzkoła "Sławek" 12.01.14, 16:17
        Polecam tą auto szkołę jedna co dba o klienta a nie jak inne na Piasecznie. Cenny może trochę wyższe . Instruktorzy bardzo mili . Jak się miało pierwsze godziny jazd lub ostatnie można było podjechać sb pod dom i tam zakończyć .
      • slawekadm Re: AutoSzkoła "Sławek" 12.01.14, 18:47
        Nie zgodzę się z treścią wpisu.Posiadamy wzorcowy plac manewrowy, zgodny z egzaminacyjnym, z którego zawsze mogli korzystać bezpłatnie nasi kursanci. Wręcz zachęcamy do korzystania w celu lepszego przygotowania do egzaminu. Zależy nam na wysokiej zdawalności wśród naszych klientów, a to jest najlepsza reklama dla naszego ośrodka. Anonimowe wypowiedzi na forach umożliwiają swobodę wypisywania nieprawdy. Zatem zapraszam 'niezadowolonego' kuranta do biura auto szkoły w celu wyjaśnienia treści zamieszczonego wpisu. Kierownik ośrodka
        • parada66 Re: AutoSzkoła "Sławek" 29.05.14, 13:31
          Przykro mi to mówić ale nie polecam. zamiast 2h jeździłam mniej więcej po 1,5h ponieważ instruktor zawsze musiał coś załatwić w domu który jest obok. zaczynaliśmy jazdy z opóźnieniem i kończyliśmy prawie zawsze za wcześnie. Na początku nic na to nie mówiłam, bo myślałam, że to nic wielkiego, dopiero jak usiadłam i policzyłam ile kasy leci, to zaczęłam zwracać panu uwagę. Odbiło się to na naszej relacji - po różnych syt. stwierdziłam, że byłam nielubiana przez instruktora. Zaczęły się jakieś docinki, małe kłutnie i w ogóle.
          Mało możliwości " samodzielnej" jazdy tzn. podobnej do egzaminu gdzie samemu trzeba zwracać uwagę na wszystko.
          Większość czasu na puławskiej w korkach dzięki czemu świetnie nauczyłam się ruszać :) ale nic poza tym. Jeszcze w sprawie "umawiania się na jazdy na terenie całego Piaseczna i okolic" - z tym było bardzo kiepsko, wręcz nie miałam możliwości z wiadomego powodu ( dom)
          - dużym plusem rzeczywiście jest plac. Duży, bezpieczny, wygodny.
          - Część teoretyczna też na +
          • anaitis0 Re: AutoSzkoła "Sławek" 16.06.14, 12:36
            Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia. Chodziłam do tej szkoły kilka lat temu. Egzamin zdałam za pierwszym razem.
            Jeśli chodzi o stanie w korkach, to wystarczy dobrać odpowiednią godzinę na jazdy i nie ma problemu z korkami. Zawsze robiliśmy sobie z instruktorem przerwę na Radarowej i obserwowaliśmy ludzi zdających egzaminy. Nie mogę powiedzieć złego słowa na mojego instruktora, był świetny. Wiem że nie wszyscy instruktorzy byli tak dobrzy, bo znajomi również chodzili do tej szkoły i mieli trochę odmienne zdanie.
            Pamiętajcie, że same jazdy w szkole to jest kropla w morzu.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka