Dodaj do ulubionych

S Dental Clinic na Grochowskiego

15.04.13, 13:30
Czy ktoś korzystał z tej przychodni? Jakie wrażenia / opinie?
Obserwuj wątek
    • tomig1976 Re: S Dental Clinic na Grochowskiego 16.04.13, 07:51
      Witaj, od kilku miesięcy korzystam z usług stomatologów w tej klinice. Początkowo leczona byłam przez doktora Różańskiego, a potem przez doktor Lachowską. Lekarze przesympatyczni;)) Obecnie jednak rozpoczęłam leczenie "u sąsiadów", ponieważ Pani stomatolog protetyk, która miała rozpocząć leczenie protetyczne w S Dental, zdecydowanie nie spełniła moich oczekiwań.
      • venuss666 Re: S Dental Clinic na Grochowskiego 23.04.13, 15:33
        Gorąco polecam, lekarze naprawdę bardzo sympatyczni. Byłam w wielu klinikach i myślę, że chyba w tej pozostanę. W bardzo rzeczowy i szybki sposób przedstawiono mi kilka wariantów leczenia, pokazano mi wady i zalety różnych metod, co niestety nie zawsze się zdarzało w poprzednich. Zostałam poinformowana co mogę osiągnąć, a co nie. Z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona. Polecam tę klinikę znajomym i rodzinie. Myślę, że to jedna z najlepszych przychodni w Piasecznie.
    • Gość: Ania Re: S Dental Clinic na Grochowskiego IP: *.184.63.132.ipv4.supernova.orange.pl 10.01.23, 13:41
      Jestem od wielu lat pacjentką kliniki stomatologicznej S Dental w Piasecznie. Od początku byłam przyjmowana z szacunkiem i zrozumieniem. Zawsze bałam się wizyt u stomatologa i dopiero dzieki opiece pani doktor Renaty nie boję się i z chęcią idę na kolejną wizytę. Polecam z całego serca, jesli boisz sie dentysty idz do S Dental w Piasecznie, zostaniesz przyjęty z uśmiechem a pani doktor wysłucha i pomoże w rozwiązaniu problemów stomatologicznych. Anna Walczak

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka