Dodaj do ulubionych

Sukienka komunijna

14.01.15, 10:51
Może u kogoś kurzy się w szafie sukienka jak na zdjęciu?
Chętnie odkupię.
www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl/sukienki-komunijne/komunijne-klasyczne/paula-detail.html
Obserwuj wątek
    • Gość: mamitta Re: Sukienka komunijna IP: *.centertel.pl 01.03.21, 18:40
      Ja kupowałam alby zarówno dla córki, jak i dla syna w sklepie www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl/sukienki-komunijne.html Mają fajny wybór strojów komunijnych, szczerze polecam :)
    • Gość: Gabiii Re: Sukienka komunijna IP: 91.230.98.* 31.07.21, 19:19
      Piękne te sukienki z www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl/, ja mam komunię moich bliźniaczek w następnym roku, wiec już powoli się rozglądam za jakimiś ładnymi strojami :)
    • Gość: AgnieszkaHH Re: Sukienka komunijna IP: *.centertel.pl 02.09.21, 07:21
      Dziewczyny, jak długo czekałyście na dostawę sukieneczki z www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl/? Mam na myśli taki szczyt sezonu komunijnego, jakim jest maj.
    • marysia190190 Re: Sukienka komunijna 12.10.21, 13:36
      Hej, jeżeli potrzebujesz alby albo sukienki komunijnej szytej na miarę sprawdź tu. Piękne i ponadczasowe. www.sklep.albykomunijne.com.pl
    • Gość: Jolinka Re: Sukienka komunijna IP: 91.230.98.* 03.04.22, 18:24
      Mnie się bardzo podobają proste i klasyczne sukienki, które po prostu są eleganckie, ale zarazem są też nieprzesadzone. Na przykład taka sukienka komunijna www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl/sukienki-komunijne/komunijne-klasyczne/tamara-detail.html która na dodatek teraz jest w promocji.
    • Gość: Inez Re: Sukienka komunijna IP: *.fiberlink.pl 30.05.22, 22:02
      My teraz kupowaliśmy nową sukienkę dla córki na komunię i wybraliśmy właśnie sklep Emmi Mariage z sukienkami, w kolekcji klasycznej jest wiele perełek www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl/sukienki-komunijne/komunijne-klasyczne.html :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka