Dodaj do ulubionych

Sala weselna Kobylin (Grójec) - opinie

11.05.07, 08:39
Potrzebuję info na temat sali weselnej w Kobylinie. Słyszałam że mogą pojawić
się jakieś akcje przy podpisywaniu umowy. Znajomy podpisywał umowę rok po
rezerwacji sali i kazano mu zapłacić 2 tys zł wiecej niż było umówione przy
rezerwacji. Dlategoteż właściciel nie chce podpisywać umowy przy rezerwacji
tylko 1-2 miesiące przed weselem kiedy może sobie pozwolić na takie akcje, bo
wiadomo że wtedy już nikt z tej sali nie zrezygnuje na miesiać przed weselem.
Czy ktoś moze to potwierdzić? Czekam na opinie osób które organizowały tam
wesele.
Obserwuj wątek
    • jerzyk936 Re: Sala weselna Kobylin (Grójec) - opinie 20.10.17, 12:14
      W Kobylinie organizowałem wesele tutaj www.palackobylin.pl. I wszystko było w jak najlepszym porządku. Cały czas opieka menadżera. Wszystkie ustalenia zrealizowane były w 100% a nawet lepiej. Mają pojęcie o organizacji takich imprez i maja ciekawe pomysły. Ogólnie rzecz biorąc jest to ładny obiekt i maja bardzo dobrą kuchnie i fajną obsługę. Do niczego nie można się było przyczepić. I mogliśmy się z moją małżonka wspaniale bawić bo obsługa cały czas czuwała nad imprezą
    • ulaulaka Re: Sala weselna Kobylin (Grójec) - opinie 29.04.20, 16:16
      Bardzo ładnie jest w Pałacu Kobylin. Byłam tam na weselu w zeszłym roku i jak tylko skończy się pandemia zamierzamy z narzeczonym uderzyć do nich i zapytać o terminy bo tam chcielibyśmy sami wyprawić wesele. Urzekło mnie to miejsce, wspaniała kuchnia i odpowiednia obsługa
    • karolinkakaka Re: Sala weselna Kobylin (Grójec) - opinie 07.01.21, 19:18
      Pałac kobylin jest idealny na takie imprezy. Byłam tam na dwóch weselach. Za każdym razem świetnie się tam bawiłam. Potrafią zorganizować piękne przyjęcie. Sam pałac bardzo mi się podoba, ładna okolica i eleganckie wnętrza. Przygotowują świetne potrawy. Obsługa te jest na wysokim poziomie. Można tam urządzić wspaniałą imprezę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka