Dodaj do ulubionych

djjano proszę o opinie

18.01.12, 22:40
Kochani w Lipcu wychodzę za mąż i mam już podpisaną umowę z dj-em z Łukowa - djjano.
Czy ktoś może był na weselu, które prowadził ?
Osobiście nie byłam, ale koleżanka z pracy bardzo go zachwalała.
Z góry wielkie dzięki za opinie
Obserwuj wątek
    • sztylet50 Re: djjano proszę o opinie 01.02.12, 20:39
      No niestety nie mam dla ciebie dobrych wieści.
      Byłem ostatnio na weselu gdzie grał Dj Jano. Tragedia - to mało powiedziane. muzyka tak do dupy, że popsuł na prawdę zjebiste wesele, w pieknym klimacie. brakowało tylko muzyki,ale on był głuchy na propozycje piosenek od uczestników wesela. trzeba go było namawiac, żeby zagrał cos w dechę - zamiast "kaczuch" czy "kawiarenek" przy których bawiły sie tylko przedszkolaki. muzyka grała za cicho, nie chciał poglośnic, bo "obok w hotelu gości pobudzi". Ale nie pomyslał, że goście są w innej, wyciszonej części. Gadał coś przez ten mikrofon, nic nie było słychać, jakieś pomiałkiwanie, nie prowadził wesela, w ogóle to szukaliśmy go z pół godziny w pewnym momencie, bo gdzieś poszedł. Strasznie spieprzył porządne wesele. Moja żona była starszą i jak tylko coś mu mówiła, o coś prosiła to potakiwał i olewał to od razu. Nie zapraszał gości do zabawy. Tragedia chodząca.
        • jagusia.net Re: djjano proszę o opinie 01.02.12, 21:50
          Bo ja zdecydowanie polecam DJ Czaro to profesjonalista w każdym calu daje z siebie wszystko na każdej imprezie.. a byłam już na 2 weselach wiec wiem jak gra widać było że wszyscy goście zadowoleni.
        • seba-851 Re: djjano proszę o opinie 02.02.12, 03:06
          Do Sztylet50.
          Mam wrażenie kolego, że pomyliłeś ludzi, może myślisz o innym DJ-u
          Nie wiem gdzie bawiłeś się na weselu ale opinie, którą wyraziłeś jest opinią fałszywą.
          Osobiście korzystałem z usług Dj Jano, bawiłem się też na kilku weselach bo grał u moich znajomych. Za każdym razem prezentował klasę i wyczucie czego brakuje wielu dj-om.
          Bardzo dobrze dobierał muzykę, nagłośnienie było takie, że goście się nie męczą.
          Moim zdaniem jeżeli ktoś go Ci polecał to znaczy, że wie co mówi.
          A Opinie wygłaszane przez Sztylet50 i za chwile wychwalanie dj czaro , kojarzy mi się z walką konkurencji.
          Czasami tak bywa, że konkurencja komuś do pięt nie dorasta i jedynym sposobem jest fałszywe opisywanie jej na forach.
          Anno życzę udanej imprezy i już po weselu napisz jak naprawdę było.
          Seba-851
      • rob_509 Re: djjano proszę o opinie 02.02.12, 09:03
        sztylet50 to co tu piszesz to zwykłe pomówienia i mam nadzieję że DJ JANO skieruje to do odpowiednich instytucji. Coś ci się w bańce popieprzyło, albo już na tym weselu byłeś tak nawalony że ten Dj ci się śnił. seba-851 z Tobą też w części Twojego wpisu nie mogę się zgodzić, otóż przyjmij do wiadomości, że i Janek i Czarek ze sobą współpracują i znam ich obu i wiem że żaden jeden drugiemu takiego świństwa by nie robił.
        • djczaro Re: djjano proszę o opinie 02.02.12, 17:26
          Witam nazywam się Cezary Kubiak i jak nie trudno się domyślić DJ Czaro to ja. Dj’a Jano polecam każdemu i często to robię kiedy sam mam termin zajęty. Znam Janka osobiście i zawodowo i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że należy do nielicznej grupy profesjonalnych dj’ów z extra sprzętem, a nie puszczaczy muzyki jakich ostatnio się namnożyło.
          Jagusi dziękuję za miłą i ciepłą opinie o mojej działalności, natomiast seba851 mógłby zamieścić na łamach niniejszego forum słowo przepraszam skierowane do mojej osoby za te pochopne kojarzenie mnie z niejakim sztylet50, którego wypowiedzi, ze względu na kulturę słowa, nawet nie skomentuję.
          Ani życzę udanej zabawy na weselu i jestem przekonany, że z Jankiem w roli wodzireja właśnie taka będzie. Pozdrawiam Cezary.
          • sztylet50 Re: djjano proszę o opinie 03.02.12, 16:02
            Wszystko co napisałem o Djjano - chodzilo mi o Janusza Barszcza.
            Człowieku, co Ty pier...olisz. do jakich instytucji, jakie pomowienie, w mózgu ci sie polasowało od słuchania disko polo. Prosze, bardzo, chetnie czekam na te instytucje, mamy tylu świadków tego spier....lonego wesela, że hej. Kazdy chętnie poświadczy, że prosił go o jakies inne kawałki muzyczne, o on tylko barachołki puszczał, nie chciał muzyki pogłośnić, nie było go za sterami, nie bawił gości, choc było tak z nim uzgadniane. jeszcze raz powtarzam - nie polecam, to dla mnie pomyłka, i jest to opinia wiekszości gości tego wesela (95%). Piszczał cos przez mikrofon, nic nie było słychać, mówił niezachęcająco, no bardzo nam sie to niepodobało. Koniec.
            Nie polecam i tyle. Ja żadnego Dj czaro nie wychwalałem, bo nigdy go nie słyszałem
            Co do jano to kieeeedyś byliśmy na imprezie co grał i rzeczywiscie nam sie podobało, ale teraz chlopak sie zestarzał, nie jest na czasie, sprzęt to nie wszystko.
            Ja go nie polecam.
            • djjano.pl Re: djjano proszę o opinie 03.02.12, 17:22
              Witam serdecznie wszystkich.
              Widzę, że jest gorąca dyskusja na mój temat, tak na marginesie dzięki Cezary za poinformowanie mnie , że ktoś tutaj uprawia dziwną politykę.
              Co do opinii na temat mojej pracy, oczywiście każdy ma prawo oceny.
              Jednak nie zgadzam się z kolegą Szylet50 i moim zdaniem są to pomówienia.
              Powiedz mi kolego na, którym konkretnie weselu ( podaj datę i miejsce ) tak kiepsko się bawiłeś bo bardzo mnie ciekawi, gdzie ja zostawiłem sprzęt na pół godziny ???
              Jest to nie dorzeczne i nigdy nie miało to miejsca.
              Szanuję twoją opinię, ale nie opowiadaj ludziom rzeczy, które nie miały miejsca.
              Takimi opiniami masz wpływ na moją opinię a na to się nie zgodzę.
              Może Ci się nie podobać sposób prowadzenia wesela, ale wiedz o tym , że Państwo młodzi bardzo często dokładnie określają jak ma wyglądać ich uroczystość.
              Czasami dokładnie określają jaka muzyka ma być a jakiej ma nie być, bez uwzględnienia gustu swoich gości.
              Co do zapraszania gości do zabawy, jest to kompletna bzdura i się z tym nie zgadzam. Dlatego ponownie proszę abyś podał dokładną datę i miejsce wesela.
              Szanowni Forumowicze, jeżeli chcecie poznać prawdziwą opinię na temat mojej pracy, proszę napiszcie do mnie. Chętnie podam każdemu nr telefonu z dowolnie wybranej soboty na 5 lat wstecz.
              Myślę, że każda młoda para będzie mogła obiektywnie poznać opinię od ludzi, którym prowadziłem uroczystość weselną.

• forumlukowcity Re: djjano proszę o opinie 03.02.12, 20:18
                Nie przejmujcie się opiniami. Jest to opinia jednego użytkownika któremu się nie podobało na weselu i tyle. Myślę że gracie spoko muzę i niech tak zostanie. Mam nadzieję że słowa krytyki was tylko wzmocnią i będziecie grali jeszcze lepiej. O to tu chodzi, tylko ktoś nie potrafił tego wprost napisać.
                Pozdrawiam
                Admin

--------------------
                Zapraszam
                www.lukow.dyrke.com/forum
                Forum, Toplista, Księga Gości Miasta Łuków i okolic.
                • eemilia1988 Re: djjano proszę o opinie 03.02.12, 22:25
                  Witam
                  Widze, że toczy się tu dosyć dziwna dyskusja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W sierpniu 2011 roku Dj -Jano grał na naszej uroczystości. (oprócz tego, bawiliśmy się na innych weselach, które prowadził). To, co tutaj przeczytałam (chodzi o komentarze sztylet50) nijak ma się do tego w jaki sposób Janusz prowadzi wesela. Pomówienia na temat Jego pracy są wyssane z palca. Współpraca z Jankiem była współpracą o jakiej może marzyć każda Para Młoda. Uroczystość weselna na długo pozostanie w naszej pamięci, a co najważniejsze w pamięci naszych gości, którzy bawili się wysmienicie i do dziś wspominają ten dzień. Jeśli chodzi o kwestię muzyki - nie mogę zgodzić się z komentarzami, które negatywnie oceniają pracę Janka. Muzyka była dostosowana do wszystkich, każdy znalazł coś dla siebie i starsi i młodzi bawili się do 6 rano nie schodząc z parkietu. Kolejna kwestia - bawienie gości- tutaj Janek sprawdził się wyśmienicie. Zabawiał gości, był otwarty na ich pomysły, pojawiała się każda dedykacja, a na swoim "posterunku" stał nieprzerwanie do 6 rano. Podsumowując, dla mnie Dj- Jano to profesjonalista w każdym calu i szczerze Ci Go polecam, nie zawiedziesz sie!
      • maciek_r78 Re: djjano proszę o opinie 24.02.12, 22:03
        Kolego sztylet lub jak wolisz oszuście sztylet,piszesz takie głupoty,że aż trudno uwierzyć ,że mogą być tak głupi ludzie...czytając twoje wpisy to myślę,że można je tylko wytłumaczyć albo przestałeś brać leki albo ich nie wziąłeś.....
    • anak.ha Re: djjano proszę o opinie 03.02.12, 22:40
      2 tygodnie temu dj jano grał na moim weselu. za oknami śnieg i mróz, a na sali ogień. 140 osób od 2 do 90 lat i każdy znalazł coś dla siebie. parkiet był pełen. bawiliśmy się do białego rana. to za co najbardziej należy go pochwalić, to fakt że poprowadził imprezę dokładnie tak jak chcieliśmy. umówiliśmy się na konkretny styl muzyki, co ma lecieć, a co nie. podczas wesela również pełna współpraca. każda nasza, podkreślam nasza - państwa młodych, prośba była spełniana. dj czuł co się dzieje na sali. należy też podkreślić, ze dj jano to facet na poziomie i takie same są prowadzone przez niego imprezy. to nie jest pierwszy lepszy grajek, przedstawiający swój iloraz inteligencji w nicku na forum, jak niejaki sztylet50 - internetowy napinacz, w gębie mocny pewnie tylko na forum. podsumowując: aniu, bardzo dobrze wybrałaś. niczym się nie martw, a po wszystkim sama napisz czy ci się podobało, bo naprawdę warto wspierać tych solidnych fachowców, których niestety nie mamy w kraju zbyt wielu.
    • pawel.2222 Re: djjano proszę o opinie 04.02.12, 11:21
      GJ Jano prowadził moje wesele. Było super. Dobór muzyki ustaliliśmy przed imprezą i DJ Jano trzymał się tych ustaleń. Bardzo dobra była jakość muzyki, nagłośnienie itp. DJ Jano bardzo fajnie prowadził zabawy. Goście byli z różnych środowisk, z różnych stron Polski a wszyscy świetnie się bawili od samego początku.
      Zdecydowanie polecam!!!
    • basia.1005 Re: djjano proszę o opinie 04.02.12, 16:11
      Witam,
      DJ Jano grał na naszym weselu w czerwcu ubiegłego roku. To były niezapomniane chwile dzięki profesjonalnemu podejściu Janusza. Jego zaangażowanie i staranne przygotowanie do uroczystości sprawiły, że zarówno my, jak i nasi goście byli bardzo zadowoleni i bawiliśmy się do białego rana.
      Wszystkie kwestie dotyczące wesela były szczegółowo omówione z nami, począwszy od tego jak ma się do nas zwracać podczas wesela, poprzez szczegółowe ustalenie repertuaru (jakie piosenki mają być grane tj. z lat 50-tych, 60-tych itd., nasze ulubione utwory, piosenki na "nie"), aż do omówienia zabaw oczepinowych. Podczas wesela nawiązywał kontakt z naszymi gośćmi, grał utwory na życzenie, wiec bardzo dziwi mnie opinia ze strony sztylet50.
      Profesjonalny sprzęt, oświetlenie, obsługa. POLECAM 100%
      • sztylet50 Re: djjano proszę o opinie 07.02.12, 15:15
        Nagle jakie nicki podobne;-) i wszyscy Janusza zachwalają.
        Janusz nie będę tu sie rozpisywał na ten temat, też moge znajomym z wesela powiedzieć, żeby tu weszli i napisali jak było, ale nie o to chodzi. Strzelasz bulwersa, a rzeczywistość jest taka jak napisałem. Jak dla mnie to sobie tu niektórzy mogą tu pisać co chcą, aja będę pisał tak jak było.
        Zostawiłeś sprzęt, goście cie szukali, bo chcieli, żebyś zaczął coś w końcu grac normalnego, nie chciałeś grac tego co goście chcieli, mimo, że nawet Młoda cie prosiła, mówiłeś tylko OK< PEWNIE < ZARAZ, i nic z tego nie było. Gorszej muzyki nie słyszeliśmy nigdy. A muzyka do kotleta, pożal się Boże, usnąć można było. Inni jakoś potrafią grać inaczej do kotleta, a Ty straszne smuty puszczałeś. Nie wiesz które to wesele? To przypomnij sobie, na którym weselu zacząłeś grać (po wejściu gości) po dwóch godzinach, aż trzeba było podejść do ciebie i powiedzieć, że nie czekamy juz na jedzenie i trzeba zacząć zabawę, bo ty sie domyslec nie mogłeś.
        • djjano.pl Re: djjano proszę o opinie 07.02.12, 16:08
          Witam
          Sztylet50 powiem Ci jedno, są to czyste pomówienia i nigdy takiej sytuacji nie było.
          Proszę abyś napisał konkretną datę wesela !!!
          Na tym forum użyłeś mojego imienia i nazwiska, dlatego opisując nie prawdę naruszasz moje dobra materialne i nie materialne.
          Sprawę kieruję na drogę sądową i nie pozwolę abyś opowiadał głupoty, bo na opinię człowiek haruje latami a ty to niszczysz.
          Masz prawo do opinii ale opartą na faktach, jednak nie podając daty wesela utwierdzasz mnie i innych czytelników tego forum, że jesteś mizerną konkurencją.
          Skierowałem już pismo do firmy Agora, która jest właścicielem tego forum aby udostępnili twoje IP.
          W odpowiedzi otrzymałem: Wszelkie dane udostępniamy na wniosek sędziego lub prokuratury w trybie art. 218 w zw. z art. 236a KPK Podmiotem Wskazanym jako zobowiązany jest spółka Agora SA.
          Wnioski proszę przesyłać na adres Agora SA, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa.
          Taka informacja jest dla mnie cenna i wiem, że do tego muszę mieć pismo od sędziego a z tym nie będzie kłopotu, bo wystarczy jak wniosą sprawę na drogę sądową.
          Co do opinii, które zostały opisane to masz rację poprosiłem pary młode aby wypowiedziały się na ten temat.
          Są to pary, które miały całkowicie odmienne uroczystości weselne z uwagi na różnego rodzaju upodobania.
          Dlatego uważam, że ich opinie są najbardziej wiarygodne.
          A może masz odwagę i podasz swoje imię i nazwisko ?
              • djjano.pl Re: djjano proszę o opinie 08.02.12, 20:14
                Widzę, że nadal brak Ci odwagi aby napisać datę wesela !!!
                Tym właśnie utwierdzasz wszystkich, że twoje opinia jest wyssana z palca a jesteś tylko mizerną konkurencją, która takimi działaniami chce wyeliminować innych.

Sztylet50 jesteś zwykłym pieniaczem, czytając twoje wszystkie wypowiedzi na tym forum mam wrażenie, że jesteś specjalistą w każdej dziedzinie.
                Krytykujesz wszystkich bardzo agresywnie a słownictwo, którego używasz odzwierciedla twój poziom.
                Zamykam temat i dalej nie będę prowadził tej dyskusji. Myślę, że każdy kto przeczytał ten wątek będzie miał własne zdanie.
                Pamiętaj, że trzeba brać odpowiedzialność za swoje wypowiedzi i nikt w sieci nie jest anonimowy.
                Do zobaczenia w sądzie

• sqlite Re: djjano proszę o opinie 09.03.12, 11:57
                    Jestem bardzo niezadowolona z usług Dj.Jano, którego gościlismy na weselu w zeszłym roku. Jak sobie przypomnę co puszczał, i w jakim stylu zrobił to wesele to żal. A podobnoł umie dobrac kawałki do stylu gości, nastroju....etc. Niestety oczekiwania na tym weselu były inne. Wystarczy dodać, że do oczepin , a właściwie do 23 sporo gości wyszło, bo się nudziło.
                        • mundzia-su Re: djjano proszę o opinie 17.03.12, 13:06
                          A ja powiem wam jedno.
                          Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim na raz dogodził.
                          Jednym się podoba disco polo innym coś innego.
                          Meksy-kana pytasz nas ile on bierze, ja myślę że powinnaś zadzwonić i zapytać.
                          Będziesz miała wiarygodną informację.
                          A co do zaliczek to ja rozumiem, że zaliczka jest kwestią uzgodnienia.
                          Jak ja podpisywałam umowę z właścicielem sali weselnej, jasno mi zapowiedział, że gdy odstąpię od umowy zaliczka przepada.
                          Jednym warunkiem oddania umowy było, że gdy ktoś zgłosi się na ten termin to w tedy zostanie nam oddana zaliczka.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka