Dodaj do ulubionych

Pałacyk Fantazja-Sięciaszka

29.08.12, 22:42
Proszę o opinie o tej sali...
Obserwuj wątek
    • wert.y Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 03.09.12, 15:21
      sala bardzo ładna, nie wiem jak z jedzeniem bo jeszcze nie byłam na weselu na tej sali. włascicielka jest miła. Profesjonalnie podchodzi do klienta. Klimatyzacja jest, wszystko nowe więc ładnie wygląda. Dla mnie o wiele ladniejsza niż bajeczna. Jest nawet palarnia, co nie często się zdarza na salach weselnych. Na górze są pokoje, wszystkie z łazienkami i wyjściem na balkon.
    • projektllu Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 11.09.12, 10:39
      Jako że stosunkowo niedawno byłem gościem na weselu organizowanym w tej sali, to mogę wtrącić swoje 3 grosze w temacie :)

Na plus:
      - ogólny wygląd i wystrój lokalu: ciekawa aranżacja wnętrza, pomysłowo rozstawione stoły (można się między którymi swobodnie poruszać), wygodne siedzenia
      - duże przestronne okna
      - ciekawe oświetlenie (diody LED, możliwość przyciemniania światła)
      - nowocześnie urządzone i przestronne toalety wraz z kranami na fotokomórkę
      - mini plac zabaw ulokowany za budynkiem, z którego na pewno ucieszą się dzieciaki znudzone zabawą weselną

Na minus:
      - parkiet do tańczenia mógłby być większy (w tańcu zdarzało się obijać z innymi parami)
      - stosunkowo mały parking przed budynkiem
      - problem z klimatyzacją, która najzwyczajniej w świecie nie wyrabiała, gdy na sali bawiło się całe towarzystwo. Jednak gdy jedną z atrakcji wesela był tzw. fire show i gdy wszyscy wyszli na zewnątrz, to klimatyzacja szybko oczyściła wnętrze sali
      - nie każdemu może przypaść lokalizacja budynku (dookoła wszędzie pola, z przodu bodajże stacja kontroli pojazdów, z dosyć wąskim wjazdem)

Nie mam zdania na temat pokojów gościnnych, gdyż nie było konieczności nocowania po weselu.

Co do jedzenia (tutaj nie mam pojęcia w jakim zakresie para młoda ustala menu, a w jakim proponuje to sala weselna), to należy wspomnieć że było ładnie przyrządzone, smaczne, a przede wszystkim świeże. Co zaskoczyło mnie pozytywnie to ciekawie przyrządzony rosołek, z makaronem z ciasta naleśnikowego. Jak najbardziej smaczny. Ponadto na weselu była podawana dziczyzna, która również mi smakowała. Jak widać kucharki są tam niezłe.

Mam nadzieję, że do czegoś przyda się moja recenzja, pozdrawiam serdecznie i zapraszam do odwiedzenia fanpage Projektu LLU na Facebooku :)
    • lal.a79 Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 01.01.13, 14:12
      Sylwester 2012/2013
      Muszę przyznać z przykrością ,że z przyjaciółmi jesteśmy rozczarowani.
      Okazało się,że zabrakło dla gości miejsc.Mimo zapisów przy jednym stole goście byli porozsadzani co było problemem już na samym początku.Menu było bardzo ubogie i bez smaku jak na cenę 350 zł. Sala do tańca za mała.Zespół bez rewelacji.O pół nocy nawet się nie poczuło ,że to jest sylwester.Szampan na sali i tradycyjne STO LAT.Fajerwerków praktycznie nie było.
      Nie polecam .Myślę,że ten komentarz powinien dać do zrozumienia gospodarzom sali ,że w dzisiejszych czasach i przy takiej cenie goście mają też większe wymagania.
    • roxana33 Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 08.01.13, 17:16
      SYLWESTER 2012/2013
      Każdy z kim rozmawiam jest rozczarowany! za cenę 350 zł dali do jedzenia jakieś marne porcje....do tego nie za smaczne. znajomi gdy oglądali zdjęcia z Sylwestra nie mogli uwierzyć własnym oczom....na stole pustki.....chyba nie odżałuje sobie tych pieniędzy.... dodatkowo byliśmy świadkami braku miejsca dla gości! wyobrażacie to sobie??? symboliczne fajerwerki- bez rewelacji! orkiestra - szkoda gadać....przeciętni....
      NIE POLECAM
      • edith-wa Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 10.04.13, 17:50
        Na moim weselu w kwietniu 2013 stoły były pełne, dania smaczne i świeże. Właścicielka jest uczciwa i trzyma się podpisanej umowy. Niczego nie brakowało, byłam bardzo zaskoczona, że aż tyle jedzenia jest na stołach, półmiski z sałatkami i przekąskami nie są małe, owoców i ciasta po dostatkiem. Więc podsumowując salę jak najbardziej polecam!
    • szokoladowa Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 09.02.13, 12:09
      jakiś czas temu bawiłam się na jednym z wesel w tej sali i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona :D OBSŁUGA- miła, uśmiechnięta, spełniali każdą prośbę bez krzywienia się, włosy u kelnerek były związane (co bardzo sobie cenię bo wiem, że żaden włos nie znajdzie się w jedzeniu) WŁAŚCICIELKA miła, profesjonalnie podchodzi do klienta JEDZENIE pyszne, przede wszystkim było go dużo, poza tym był stół wiejski i kawowy SALA duża, trochę mały parkiet ale dało się przeżyć, jest plac zabaw dla dzieci co jest wielkim plusem bo my mieliśmy trochę spokoju od dzieci, parking duży CENA jest dosyć niska jak na taki luksus. GENERALNIE JESTEM NA TAK. Tak świetnej sali jeszcze w Łukowie nie było, oby tak dalej (a słyszałam, że ma być jeszcze na wiosnę zrobiony ogród). Pozdrawiam i polecam tę salę :*
    • mars4413 Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 13.11.13, 11:21
      W październiku organizowaliśmy tam wesele. Co do przyjęcia weselnego nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedzenie smaczne, fajnie podane, obsługa bardzo ok. jest trochę ślisko na sali, ale nie słyszałam żeby ktoś z gości sobie na to narzekał. Całość na 5+. Polecam!!!
    • joasiolek1 Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 16.09.14, 13:52
      Miałam wesele w Pałacyku w czerwcu 2014 roku i polecam to miejsce. Postaram się obiektywnie ocenić pałacyk, choć chciałoby się od razu napisać - REWELACJA w całej rozciągłości!!!
      Zacznę od tak ważnych dla pary młodej kwestii organizacyjnych - każdy kto wyprawiał wesele wie, że w kwestii sali najważniejszy jest właściciel i jego podejście do swojego biznesu. Pani Renata kocha to co robi i widać to w każdym szczególe. Oddaje tej pracy całe serce, dla nas nieocenione były jej rady, elastyczność, dyspozycyjność. Wierzcie mi, poczucie, że wszystko jest pod kontrolą i w dobrych rękach jest nie do przecenienia przy takich okazjach. Full profeska jak to się teraz mówi:)
      Następnie sama sala i otoczenie. Wszystko zrobione ze smakiem, zgrane kolorystycznie i stylowo - to zresztą każdy jest w stanie sam ocenić na miejscu. Duże pole do popisu przy dekoracji sali, ale też możliwość oddania dekorowania w ręce sali, po uprzednim uzgodnieniu kolorystyki. My skorzystaliśmy z tej opcji i byliśmy bardzo zadowoleni.
      Jedzenie przepyszne, pomoc w doborze menu gwarantowana. Obsługa bez zastrzeżeń, czyli wspomniana wcześniej full profeska. Wszystko na czas, bez żadnych wpadek.
      My widząc jaki styl prowadzenia biznesu ma Pani Renata od razu zdecydowaliśmy się powierzyć to co można w jej ręce. Nie żałowaliśmy tego ani przez sekundę. Stres ograniczony do minimum.
      Niestety nie jestem w stanie napisać nic negatywnego, co mogłoby bardziej potwierdzić obiektywizm wypowiedzi:) Nawet podłoga wcale nie była za śliska, ale to może po prostu kwestia indywidualna preferencji co do podbicia obuwia, jeśli nadal ktoś się martwi - można kupić nakładki antypoślizgowe na buty i wywijać bez lęku.
      pozdrawiam,
      Asia

• asienka_s16 Re: Pałacyk Fantazja-Sięciaszka 06.06.15, 16:42
      Jesteśmy świeżo po naszym weselu organizowanym na tej sali. Polecamy wszystkim z całą odpowiedzialnością. Obsługa rewelacyjna, wspierająca, wystrój to oczywiście kwestia gustu, aczkolwiek porównując wszystkie łukowskie sale w moim przekonaniu plasuje się na pierwszym miejscu, jedzenie przepyszne, pokoje dla gości przytulne, pokój dla Młodych jeszcze bardziej, Pani właścicielka pełna zaangażowania i pasji. Gdybyśmy mieli drugi raz organizować wesele wybralibyśmy ponownie Pałacyk.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka