Dodaj do ulubionych

Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny mlodej

27.11.07, 13:30
Jako przyszla panna mloda poszukuje najlepszej kosmetyczki i fryzjerki - nie
wiem do kogo mam sie zapisac na czesanie i malowanie. Licze na Wasza pomoc -
kogo polecacie:)???
Obserwuj wątek
    • zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 05.12.07, 15:17
      widze że osoba a nicku miałą osóbka, wcale nie jest taka miła. Temat
      ten nie był wcale tak bardzo wałkowany. Też planuje ślub w 2008
      roku, i to w maju. Nie mieszkam w Łukowie, i nie wiem kto jest
      dobry, więc też byłabym wdzięczna za podpowiedzi w sprawie fryzjerki
      i kosmetyczki :-)
            • zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.01.08, 10:10
              Mam nie typową datę ślubu 3 maja, święto kościelne. I niestety ta
              fryzjerka do której chciałam pójść (Iwona) ma nie czynne,
              kosmetyczka Izolda też nie przyjmuje. Więc gdzie sie zapisać???? Z
              tego co sie zorientowałam Kasia z nad Sary przyjmuje i Halina, którą
              bardziej polecacie???No i jaką wybrać kosmetyczkę, może tą z salonu
              Monika na Międzyrzeckiej. Pomóżcie mi nie jestem z łukowa i nie mam
              sie kogo doradzić
              • serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 24.01.08, 19:03
                Co do fryzjerki-polecam Kasię, ceny nie są wygórowane, a zawsze
                wychodzę stamtąd zadowolona:)Natomiast Halina, fakt-ładnie czesze,
                natomiast ceny ma kosmiczne i często narzuca swoje zdanie klientom..
                Jeśli chodzi o kosmetyczkę, ciężko powiedzieć..
                Mam pytanie-gdzie przyjmuje Izolda?I czy naprawdę tak ładnie maluje
                jak tu piszecie?
                • zoa81 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 27.01.08, 14:21
                  Izolda przyjmuje na ul. Kościelnej. Nie wiem jak maluje, bo nigdy u
                  niej nie byłam. Chyba jednak wyboirę Halinę jako fryzjerkę naślub,
                  ma wolny termin na godz. 100, a Kasia na 11.00 i niewyrobie sie na
                  Slub :-(. ale nadal nie mam kosmetyczki, na Międzyrzeciej też nie
                  pracują. Znacie jeszczemoże jakąś kosmetyczkę dobrą,aha a moze
                  cossłyszeliście o fryzjerce Mirelce???
                  • ada80 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.01.08, 21:30
                    Jeśli chcesz by zadowolona to tylko na makijaz do IZOLDY, maluje super,
                    szczególnie oczy:). zresztą poczytaj w innych wątkach, jest o niej dużo
                    pozytywnych opinii. No i trwały makijaż.
                    A fryzjerka tylko HALINA:) Halina czasami narzuca swoje zdanie ale tylko
                    dlatego, ze przychodzą do niej klienki z fryzurami z katalogów, które nie pasują
                    im ani do twarzy ani do rodzaju włosów. Halina jest na czasie, wiem ze nawet jej
                    salon jakieś konkursy wygrywał ogólnopolskie, zresztą to z praktyk u niej sa
                    najlepsze fryzjerki z łukowie.

Wybierz te dwie osoby a napewno bedziesz zadowolona. Moim zdaniem i nie tylko,
                    poczytaj inne wątki one są najlepsze:)

A co do terminu to zadzwoń do Izoldy, tylko rozmawiaj z nią a nie z
                    recepcjonistką i ona napewno Cie zapisze:)I koniecznie zrób sobie u niej dzień
                    albo dwa dni wczesniej paznokcie i jakas maseczkę relaksujaca z masażem:)
                    REWELA! Sama testowałam:)

Życze udanej impry. pozdr,ada
              • flo-rka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 15.02.08, 20:32
                Szczerze mówiac Halina to pomyłka-ona robi to co jej się podoba a
                mało tego kroi kase jak głupia -ja bym poszła do Mirelki albo do
                Tomasza Mućki czesałam sie u niego nie raz i zawsze byłam
                zadowolona,a jezeli chodzi o kosmetyczke to tylko Izolda bez
                apelacyjnie-mało tego teraz Tomasz i Izolda pracuja w 1-dnym miejscu
                i bez wiekszych problemów mozna się do nich dostac polecam
                ul.Koscielna
                • maxmara-pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 15.02.08, 23:00
                  nie uważam ze Halina to pomyłka,ale ten Tomek też ładnie robi włosy
                  i dobrze przedłuza z tego co słyszałam. Dużo czesze młodych
                  dziewczyn i robi fajne kolory ale takich ślubnych to nie widziałam
                  nigdy. O Izoldzie mogę powiedzieć,że paznokcie robi naprawdę dobrze
                  i jakos nietypowo,a makijaży nie widziałam ani razu,ale słyszałam,że
                  ok. Sylwia robi ładne makijaże ale zbyt delikatnie jak dla mnie,za
                  to robi najlepiej depilacje,a paznokci to nie widziałam, ale podobno
                  też ok.o reszcie to ja nie wiem.
                    • ada80 Broń BoZe do Mirelki: 16.02.08, 23:19
                      To jest nieodpowiedzialna idiotka!!!! Miala uczesać moja
                      przyjaciółkę do ślubu i nie przyszła!!!!! A ona w dniu ślubu stała
                      jak głupia pod salonem. Później dowie, a Mirelka nawet nie raczyła
                      odebrac tel. od niej.

KaśkA Sulej kładzie MEGA tapetę, sama mialam watpliwosc malowac sie
                      u niej. Skonczyło sie zmywaniem makijazu.

Skoro nie chcesz do Haliny, to spróbuj do Tomka tego co jest w
                      salonie u izoldy. Ja w Sylwka jak malowałam sie u Izoldy to
                      widziałam dwie fryzury w jego wykonaniu. Jedna była mega fajna a
                      druga mega skomplikowana ale jak dla mnie taka sbie-ale moze
                      dziewczyna sobie taka wybrała- tymbardziej, ze ona była zaachwycona
                      swoja fryzurą.

Ja kiedy czesałam sie u Iwony w Larcu - normalnie bez rewelacji.
                      Iza Chmielewska z Larca - normalnie i szybko sie rozpadła.
                      Gryczka z kina Oaza - beznadzieja.
                      Ale to sa moje opinie:)
                      Ja mimo wszystko poszłabym do haliny, ona i tak nie bedzie Ciebie
                      czesac tylko jej pracownica a ona na pewno sie nie spóźni. a halina
                      tylko wykancza.

Wybór nalezy do Ciebie)
                      (:(

• ada80 Re: Broń BoZe do Mirelki: 16.02.08, 23:28
                        Sorki za błedy, ale ja juz jedna noga w łóżku:)

P.S kaśka sulej robi wyjatkowo beznadziejny make up i na dodatek ma
                        beznadziejna atmosfere w salonie, nie polecam przed slubem!!!!

Ja bede w przyszłym tygodniu w salonie u izoldy na mikrodermabrazji
                        czy jakos tam, wiec wypytam sie jej jak czesze ten Tomek. No moze
                        wygospodaruje troche kasy to moze zetne sie u niego? to jak chcecie
                        to wam napisze:)
                          • ada80 Re: Broń BoZe do Mirelki: 17.02.08, 21:19
                            O sylwii nie mam zadnego zdnia, bo do niej nie chodzę. makijaże
                            robi ,,normalne" zadnej rewelki. Tak naprawde to ja na makijazu
                            byłam tylko u kaski Sulej - i to była moja wielka pomyłka i u Izoldy.
                            Dla mnie w makijazu najwazniejsze sa oczy a Izolda nie ma sobie
                            równych. Bo niby wszystkie kosmetyczki maluja tak samo czyli:
                            - podkład - tutaj zadna niczym sie nie wyróżnia. Ja zawsze po
                            nałozniu podkładu podchodze do lustra i mówie czy mi odpowiada czy
                            nie za dużo.
                            -puder- to samo jak wyżej
                            -róż -no tutaj juz kosmetyczka moze sie wykazac no ale powiedzmy, ze
                            ma male pole do popisu, wiec wszystkie raczej robia podobnie
                            -usta - tutaj tez jest małe pole do popisu
                            - oczy - no i tutaj właśnie zrozumiałam co to znaczy profesjonalny
                            makijaz i doradztwo fachowe.

Ja w tym roku na Sylwka chciałam miec mega mocny makijaz i Izolda mi
                            go trak zrobiła, ze nie miałam tapety tylko wszystko mocno
                            podkresliła. I wxzystko byłoby ok, gdybym nie uparła sie na
                            przyklejane rzęsy (przede mna przykleiła dziewczynie i wygladała
                            super)no i troche wyszło nie tak, ale to na moje wyraźne życzenie.
                            Mi sie wydawało, ze Izoldzie nie chce sie juz doklejac tych rzes, bo
                            juz po całym dniu jest zmęczona, a ona mi odradzała jednak w innego
                            powodu:):):):)
                            Moze pójdź do niej na makijaz przed jakas imprezka u przyszłej
                            teściowj:):), albo jakiejs innej i spróbujesz:) albo na próbny np.
                            same oczy.
                            • zoa81 Re: Broń BoZe do Mirelki: 18.02.08, 09:36
                              Pierwszy raz słyszę o tym Tomku z Kościelnej, może do niego pójdę i
                              porozmawiam na temat fryzury ślubnej. Ale jeżeli chodzi o fryzure to
                              bardziej polecacie tego Tomka czy Kasie Tymińską z nad Sary?????? Z
                              Haliny już sie wyleczyłam całkowicie....
                                • meduza87 Re: Broń BoZe do Mirelki: 19.02.08, 23:01
                                  Dziewczyny w którym miejcu taj dokładniej przyjmuje ten tomek? Musze
                                  sciac włosy i szukam kogos dobrego.

A właczajac sie do dyskusji to moja starsza siostra juz chyba
                                  wszyskie kosmetyczki odwiedziła w Łukowie.
                                  Jeśli chodzi o makijaż to tylko u Izoldy, ja sama jeszcze nigdy nie
                                  byłam na profesjonalnym makijażu, ale moja siostra najfajnie była
                                  umalowana właśnie przez Izolde. Do slubu malowała sie u Kaski Sulej
                                  i niestety wygladała jak pudernica, musiała scierac nadmiar pudru w
                                  domu. Na dodatek Kaśka maluje pudrem Celią czego moja siostra nie
                                  moga przeżyc, ze profesjonalna kosmetyczka(a przynajmniej ona za
                                  taka sie uwaza), maluje takimi paskudztwami.

No i tez słyzałam, ze u Kaski mozna zarazić sie jakimis grzybami po
                                  wycinaniu u niej skórek.

To tyle co wiem, ale to wszysto od mojej siostry.

Pliss dajcie namiar na tego Tomka:)
                                    • parasolka11 Re: Broń BoZe do Mirelki: 21.02.08, 18:16
                                      a ja chodze do mirelki i jestem zadowolona:)
                                      u Sylwii Samulak byłam na makijażu i wyszedł ładnie, ale nie mam porównania z
                                      innymi, więc nie wiem
                                      czytając to co piszecie przy najbliższej okazji wybiore się do tej Izoldy
                                      pozdrawiam
                                      • zoa81 Jagoda 03.03.08, 09:42
                                        A byłyście u fryzjerki Jagody, przyjmuje na ul. Spółdzielczej 5, czy
                                        ona ładnie czesze do ślubu, bo cen nie ma wygurowanych???
                                        • ada80 Re: widziałam sliczne uczesanie ślubne:) 03.03.08, 19:29
                                          Dziewczyny, w piatek byłam u Izoldy zapisac sie na pazury przed
                                          świetami i podpytała ja jak czesze ten Mućka. Powiedziała, ze
                                          fajnie, ale zobaczyła, ze ze mna nie tak prosto i pokazała mi
                                          zdjecia z jej makijażami a jego fryzurami- przygotowywali dziewczyny
                                          do jakijs sesji. I to co zobaczyłam to było suuuuuper. Fryzury w
                                          gazetach sie umywaja, jedna dziewczyna była tak super uczesana z
                                          jakimis zajebistymi kwiatkami (nie jakies byle jakie). Ja po tych
                                          zdjeciach, zapisałam sie do niego na piatek na sciecie i farbowanie.

Moze idźcie do nich i niech Wam pokaza te zdjecia. Ja byłam w szoku,
                                          bo to ze izolda zajebiscie maluje to wiedziałam, ale nie wiedziałam,
                                          ze on tak czesze, gdyby nie zdjecia z prywatnego aparatu, to
                                          naprawde trudno mi było uwierzyc. Ciagle chyba jestem po wrazeniem
                                          jednego uczesania, które idealnie nadaje sie na slub.

powiem Izoldzie w piatek, zeby robili zdecia i wywoływali je, i
                                          niech jak ktos nie wie jak maluja i czesza to niech popatrza.

Dla mnie fajnie sie dobrali w jednym salonie. Marnuja sie w tym
                                          Łukowie, a z drugiej strony nie stac by mnie było, na nich gdyby
                                          pracowali w Wa-wie:)

Dam znac w piątek jak było u fryzjera.

• ina212 Re: Jagoda 04.03.08, 08:41
                                          Osobiscie Jagody akurat to bym nie polecala!! Bylam u niej kiedys na scieciu i zadowolona od niej to nie wyszlam.

Ponadto moja kolezanka wybrala sie do niej na sciecie z mysla ze moze juz lepiej scina i przezyla ogrmny szok jak sie przejrzala w lustrze po jej wyczynach - postanowila z domu nie wychodzic dopoki jej choc troche wlosy nie odrosna.Wiec wyobrazcie sobie jak musiala wygladac!!!!!

W kazdym badz razie nie polecam!!!!!!
                                          • ada80 Re: Jagoda 05.03.08, 13:57
                                            Izolda ma salon koło kościoła żółtego, tego w centrum. salon nazywa
                                            sie beauty perfect czy professional, jakos tak. Wchodzi sie po
                                            schodkach, obok ciuchlandu, a na dole jest solarium. Ta ulica to
                                            jest Kościelna, ale nie wiem na 100%.
                                            Ja nie znam ulic, bo w Łukowie nie mieszkam juz 8 lat, a do
                                            kosmetyczki specjalnie przyjeżdżam a i przy okazji rodzinke
                                            odwiedzę. No i chyba fryzjera bede miała w końcu swojego:), taka mam
                                            nadzieje.
                                            W piatek mam sądny dzien, bo scinam wosy z b. długich na krótkie:)

A
                                            • serenee Re: 05.03.08, 17:37
                                              Nie wiem czemu wszyscy tu zachwycają się Izoldą??...Byłam tam i nie
                                              jestem zadowolona...
                                              • maxmara-pl Re: 06.03.08, 19:26
                                                przeciez napisałas,że sie na ślub zapisałaś dopiero,a raptem z czego
                                                zadowolona nie jesteś jak jeszcze ślubu nie miałaś bo post jest. nie
                                                z każdej twarzy da się cudo zrobić:)
                                                • serenee Re: 07.03.08, 20:11
                                                  Po pierwsze:nie napisałam,że się zapisałam, tylko,że mam zamiar się
                                                  zapisać.Po drugie-nie byłam na makijażu twarzy,tylko tak wstępnie
                                                  na paznokciach -i mam prawo być niezadowolona.Każdy ma swoje
                                                  subiektywne zdanie.Ja zasugerowałam się opiniami tu na tym forum,
                                                  ale rozczarowałam się.Acha i po trzecie:):):)to prawda,że nie z
                                                  każdej twarzy da się cudo zrobić, ale tu nikt na tym forum o cudach
                                                  żadnych nie pisze:)pozdrawiam;)
                                                  • margo.19 Re: 08.03.08, 16:07
                                                    O Izoldzie i jej umiejętności malowania paznokci słyszałam opinie,
                                                    które raczej nie zachęcają do skorzystania z jej usług. Jeżeli o
                                                    makijaż chodzi, to nie wiem jak sobie z tym radzi, więc się nie
                                                    wypowiadam. Osobiście od 7 lat chodzę do Beaty Sobory. Paznokcie
                                                    maluje Agnieszka. Jestem zadowolona i nic nie będę zmieniać.
                                  • elia82 Re: Broń BoZe do Mirelki: 17.04.08, 19:07
                                    Akurat ja byłam kilka razy u Kaśki Sulej i nie widziałam u niej jakiegoś tam
                                    pudru Celia. Mi robiła makijaż na pudrze Max Factor i byłam bardzo zadowolona. A
                                    co do tych plotek które rozsiewasz to myślę, że trochę przesadzasz ja nic
                                    takiego nie słyszałam. A z drugiej strony żadna kosmetyczka czy też fryzjerka
                                    nigdy nie podpasuje wszystkim.
    • fajny.a666 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.03.08, 15:14
      Na ślub polecam Ize Chmielewska, co do fryzury, a na makijaż do Uli
      Domańskiej, która ma salon drzwi w drzwi z Kasią nad Piter Panem,
      umalowała mnie cudnie i trwale. Naprawde nietypowy makijaż. Co do
      paznokci to napewno nie u Izoldy, byłam tam kilka razy i paznokcie
      były pomalowane nierówno, a skórki powycinane niedbale.
        • ada80 Re: byłam u tomka:) 14.03.08, 00:06
          No i mam kótkie włosy:)Ścięcie mi sie podoba, trochę inne niż
          chciałam no ale jest ok. I w sumie nic wiecej nie moge napisac, zeby
          Was nie nakręcac:), bo zaraz któraś pójdzie i jej sie nie spodoba i
          będzie niemiło. :) Dodam jeszcze tylko tyle, ze miał małe opóxnieni
          wiec miałam możliwosc pogadania z dwoma jego klientkami juz po
          uczesaniach. Jedna była zadowolona, chwaliła kolor, ściecie. Za to
          druga była załamana:( wyszła wkurzona i chlapnęła drzwiami.
          Także jak to w życiu bywa, jednym oodpowiada drugim nie. A i oba te
          zawody mało wdzieczne. No ale my juz chyba za ,,stare" jestesmy
          abysmy tego nie wiedziały:)

Ja ogólnie musze powiedzxieć, ze podaba mi sie cały ten salon, wiec
          myslę, zę fajnie jest przed impreza czesac sie i malowac w jednym
          salonie.
          • kate-fashion Re: byłam u tomka:) 17.03.08, 19:24
            ja sobie zrobiłam paznokcie w zeszłym tygodniu i jestem zadowolona,
            lakier od czwartku mi sie trzyma i skórki mam dobrze wycięte. Jestem
            bardzo zadowolona. A ten fryzjer też miał opóźnienie duze jak byłam,
            chyba za gęsto sobie pisze albo sie nie wyrabia, ale klientki trochę
            miały nos na kwontę:)
            ogólnie było bardzo sympatycznie i jestem zadowolona, polecam
            • kate-fashion Re: byłam u tomka:) 18.03.08, 09:19
              nie sądzę,żeby Izolda pomalowała krzywo paznokcie, co to za
              bzdury,za duzo razy widziałam jej prace i nigdy w to nie uwierzę,
              jestem zapisana przed świetami na akryl i nie mam żadnych obaw, np
              tak jak moja koleżanka co do sulej sie zapisała i myśli tylko czy
              jej ładne zrobi. ja się jej oddaje i wiem że bedą super. zresztą
              napiszę w piątek
    • mariome Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.04.08, 13:11
      Dziewczyny...moim zdaniem bardzo ładne makijaże robi Kasia Sulej...byłam u niej
      raz...wcale nie kładzie dużo tapety jak to ktoś napisał(widziałam wiele innych
      dziewczyn umalowanych przez nią)...oprócz tego,z pośród łukowskich kosmetyczek,
      byłam u Izoldy i w Aspazji...makijaż robiony przez Izoldę został zmyty od razu
      po powrocie do domu...chciałam żeby przykleiła mi kłaczki na rzęsy(Wcześniej
      przyklejała mi Kaśka Sulej i wyglądało to suuuper)no i przykleiła...ale były
      takie długie,wyglądały baaardzo nienaturalnie,poza tym miałam bardzo dużo różu
      na policzkach i ogólnie wyszłam zła jak nie wiem...Babka z Aspazji maluje
      całkiem ładnie...ale dość delikatnie,za to dokładnie i precyzyjnie...czuje się
      pełen profesjonalizm...Ale tak jak mówię,polecałabym Kaśkę Sulej na
      ul.Dmocha...makijaż jest trwały...nie trzeba ciągle latać do łazienki bo buzia
      się błyszczy(to chyba z powodu dobrze dobieranych przez nią kosmetyków)i w ogóle
      te kłaczki sztuczne fajnie robi..oczy wyglądają super...Ale przede wszystkim
      myślę że najważniejsze jest żeby na początku zaznaczyć jakiego efektu się
      oczekuje...To było już jakiś czas temu,nie wiem...może coś się zmieniło..teraz
      już nie chodzę na makijaże do kosmetyczek tylko maluję się sama i zawsze jestem
      zadowolona :) Pozdrawiam
      • tass822 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 04.04.08, 15:51
        fajnie ze napisałaś o Kasi Sulej bo właśnie zdecydowałam się do niej zapisać na
        makijaż i na paznokcie :) paznokcie robi śliczne, widziałam nie raz, no i sama u
        niej robiłam. co do makijażu nie do końca byłam przekonana, jak przeczytałam
        wcześniej, że taką tapetę robi. Ale się zdecydowałam, a Twój komentarz jeszcze
        mnie w tym utwierdził :) Tylko tak jak napisałaś, od razu jej powiem jakiego
        efektu oczekuję ;)
        a jeszcze może pytanko... ile u Kasi Sulej kosztuje makijaż?
        • mariome Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 07.04.08, 09:00
          Wiesz...mówiąc szczerze nie pamiętam,bo tak jak pisałam to było jakiś czas
          temu,tym bardziej że ceny zmieniają się pewnie...polecam Ci zrobienie sobie u
          Kasi tych sztucznych kłaczków o których wcześniej pisałam bo to na prawdę
          rewelacyjna sprawa...a Ona robi je ładnie,równo i solidnie czyli nie trzeba się
          martwić że coś odpadnie:) a co do paznokci to całkowicie się zgadzam bo też
          robiłam u Niej kilka razy i z tego co pamiętam to zawsze byłam bardzo
          zadowolona...Pozdrawiam:)
            • markosia55 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 08.04.08, 19:00
              A ja wam powiem,że jestem bardzo,ale to bradzo bardzo zadowolona z
              Izoldy, miałam swoje wesele w ubiegłą sobotę i wyglądałam tak,że
              dech zapierało. Miałam cudowny makijaż, jeszcze nigdy tak pieknie
              nie wyglądałam, fryzurę czesała mi Ilona, ma zakład obok zieleniaka
              i wszysko trzymało mi sie do rana,nic nie poprawiałam i nawet kosmyk
              sie nie przesunął. mojej świadkowej też. Miałysmy sztuczne rzęski,
              takie kepki, wyglądałysmy bosko! niedługo będą fotki u zarzyckiego
              na reklamie to napiszę żebyście mogły zobaczyć.
            • mariome Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.04.08, 09:02
              Do tass822: Malowała mnie Kasia osobiście...absolutnie się nie zgadzaj żeby to
              robiła jej pracownica(wcześniej to była taka blondynka...a czy to się zmieniło
              to nie wiem)...Jak weszłam to Kasia kończyła poprzednią klientkę,więc ta
              blondynka powiedziała żebym sobie usiadła i przed ten czas kiedy Kasia kończy to
              ona mi zacznie...na początku pomyślałam sobie że fajnie...bo będę mogła
              wcześniej wyjść...ale tak to się skończyło że byłam jeszcze dłużej bo jak mnie
              wypudrowała to poprosiłam Kasię żeby mi zrobiła po swojemu i robiła mi od nowa
              bo miałam straszną tapetówę!! Więc radzę Ci pójść i nawet jeśli trzeba będzie to
              poczekać chwilkę na Kasię:) A wracając do tych kłaczków...tak na prawdę jak
              wyszłam od Kasi to jakoś tak specjalnej uwagi na nie nie zwróciłam (ogólnie
              makijaż zażyczyłam sobie dość mocny...więc...)ale jak później oglądałam zdjęcia
              z imprezy...to zrobiło to na mnie wrażenie(nawet nie wiedziałam że miałam takie
              piękne oczka)...Kasia przykleja te kłaczki na górnej powiece...i tylko kilka po
              zewnętrznej stronie oka...daje to efekt tzw kociego spojrzenia...mówię Ci-na
              prawdę super...jednak wiesz...nie chcę Ci niczego narzucać bo może masz inny
              gust...ja się odważyłam i nie żałowałam...teraz za każdym razem jak mam jakąś
              imprezę to sobie takie robię...tylko już sama:)Pozdrawiam:)
              • tass822 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 10.04.08, 15:56
                wielkie dzięki za odpowiedź :)
                tak właśnie sobie myślałam, że dam sie pomalować tylko jej :) ona codziennie
                powinna być w tym gabinecie i pracować, prawda?
                jak kilka dni temu poszłam sie zapisać, była tylko jakaś dziewczyna... i tak
                sobie pomyslałam co to będzie, jeśli przyjdę na malowanie, a tu też mi jakaś jej
                pracownica czy praktykantka wyskoczy :/
                • mariome Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 11.04.08, 08:44
                  Wiesz...uważam że powinnaś upewnić się czy ona na pewno zapisała Cię do
                  Kasi...bo z tego co wiem...Kasia ma sporo klientek i jak była ta jej
                  pracownica...to mogła Cię zapisać do siebie(mojej znajomej tak kiedyś zrobiła z
                  paznokciami) Radziłabym Ci zadzwonić i powiedzieć że chcesz rozmawiać z
                  Kasią...i powiedzieć jej że chciałaś się upewnić czy oby na pewno zapisana
                  jesteś do Kasi bo zapisywała Cię jakaś inna dziewczyna...i już...będziesz miała
                  pewność że trafisz w dobre ręce...Pozdrawiam:)
          • komon85 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 19.04.08, 20:11
            Hej dwa tygodnie temu byłam świadkiem na weselu i razem z młodą i
            jej siostrą czesałyśmy sie u Ilony tutaj na zielonym rynku zreszta
            ja cały czas do niej chodze i za kazdym razem wychodze zadowolona.
            robi fryzury zajefajne i doradza jezeli ktos nie wie na jaka fryzure
            sie zdecydowac. natomiast jesli chodzi o kosmetyczke to na paznokcie
            polecam Izolde lub Kamile tu za gustem nad ciuchlendem a na makijaz
            równiez je. ja osobiscie bylam u Izoldy wyszlam zadowolona, młodą
            tez malowala i obie wygladalysmy super. POZDRAWIA
      • serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.10.08, 11:11
        A ja polecam tylko i wyłącznie jedną jedyną i niepowtarzalną Ewę
        Trokowicz, która ma salon obok Sunrise nad Sklepem Rybnym-jest
        cudowna!W ciągu ostatniego czasu byłam u kilku kosmetyczek na
        makijażu i żadna, ale to żadna nawet w 5% nie zrobiła takiego
        pięknego makijażu jak Ewa-naprawdę byłam baaaaardzo zadowolona:):)
        No i przede wszystkim używa kosmetyków Diora, Chanel, Givenchy--->a
        nie jak pozostałe Vipera, czy Inglot!!!Naprawdę polecam, do tego
        jest przemiłą kobietką:):):)
          • serenee Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 30.11.08, 12:33
            hmmm no to raczej jest przykre, nie ma z czego się cieszyć-nie wiem skąd ten
            uśmieszek-chyba ,że cieszysz się,że ktoś ma popaloną buzię???
            Nie byłam nigdy na zabiegasz na twarz tam, tylko na makijażu,więc mogę
            wypowiedzieć się tylko na ten temat.A co do tej sprawy,jeśli to prawda- to
            rzeczywiście nieciekawie....
          • luizzzza Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 01.12.08, 16:19
            Akurat Ci chyba nikt w to nie uwierzy....
            Sprawa w sądzie .... buhahaha
            Jak można popalić twarz?? Od kosmetyków? Hm... a może od sauny parowej.... a
            może wylała jej wosk na twarz??? Buhahaha
            Odrazu widać że konkurencja:)

A i na samo wejście do salonu wisi bardzo dużo różnych dyplomów potwierdzających
            że jednak jest kosmetyczką.

A za pomawianie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności :):):)

A tak poza tym z makijażu u Pani Ewy też jestem bardzo zadowolona i bardzo
            polecam, makijaż trzyma się do rana :)
            • ada80 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.12.08, 21:19
              kwasami, peelingiem można popalić skórę!!!!! Nie wiem czy tamta
              kosmetyczka to zrobiła, pisze teraz ogólnie. A też słyszałam o
              kosmetyczce która bedzie miała sprawe w sądzie.

Napiszcie jesscze raz o tych kepkach, gdzie Izolda je przykleja?
              Bo mam makijaż nie w Łukowie, wiec musze powidzieć, ze tez tak chce.

• imj-only Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.04.10, 02:04
              luizzzza napisała:

> A za pomawianie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności :):):)

POPIERAM:) Już nie chodzi mi bezpośrednio o ten przypadek, do którego się
              odnosisz tylko tak ogólnie. Jakby tak postraszyć tym zdaniem, które napisałaś
              (które jest jak najbardziej prawdziwe) pewnie połowa forum trzęsłaby tyłkami;)
              hihi Racja. Więcej faktów, a mniej plotek by się przydało na tym forum;)
          • imj-only Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.04.10, 01:55
            A do mnie doszło, że nie twarz tylko nogi klientce poparzyła;) he he Taki
            właśnie jest Łuków, łatwo tanią plotkę sprzedać... Nigdy niewiadomo co jest
            prawdą... Tak samo jak w jednym z salonów ktoś się gronkowcem zaraził... Czy to
            mit czy to prawda... Łuków takie małe miasto, ale wydaje mi się, że łatwo tu nie
            tylko stworzyć, ale i "sprzedać" przesadzone opinie o czymkolwiek. Dlatego
            najlepiej opierać się tylko na swoich doświadczeniach, są najpewniejsze;)
    • barlink Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 10.02.09, 18:02
      Podpowiedzcie ile czasu zajmuje czesanie ślubne (jakieś upięcie) a
      ile makijaż ślubny?
      Zastanawiam się ile godzin wcześniej powinnam zacząć robienie się na
      bustwo :-)
      Ponadto czy dobrym pomysłem jest pójście najpierw do kosmetyczki a
      następnie do fryzjera? Chodzi o to, że mam fryzurę z grzywką i
      obawiam się czy kosmetyczka nie popsuje grzywki przy robieniu
      makijażu.
      Wiem, że to trochę nietypowa kolejnośc ale moze ktos spotkał się z
      taką. Co o tym myślicie?
        • krasa_pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.03.09, 22:22
          nie ma takiej kosmetyczki z której byłaby zadowolona każda klientka,
          powinnaś porobić próbne makijaże u różnych dziewczyn i sobie
          porównać,ale na to trzeba kasy troche przeznaczyć. Ja miałam parę
          razy profesjonalny makijaż i różne doświadczenia, szczególnie
          dlatego, iż nie umiałam sama sprecyzować o co mi chodzi. Zawsze
          jednak chciałam wyglądać pięknie, młodo ,świeżo i mieć mocniejszy
          makijaż.
              • emika0 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 17.03.09, 12:06
                Ja już raz byłam u Izoldy jak byłam starsza i podobal mi sie makijaż
                jaki mi zrobiła młodą też ona malowała i też ładnie wyglądała. Chyba
                pójdę do Izoldy i nie bede eksperymentowała na innych u których nie
                byłam. A jeśli chodzi o próbny to mogłabym pójść ale ile to kasy
                trzeba a niestety jestem osobą bezrobotną więc nie mam swojej kasy:(
                • meksy-kana Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 31.03.09, 11:21
                  Ja miałam ślub w styczniu, niestety słaba pogoda była i strasznie
                  obawiałam się i o włosy i o makijaż. Ale niepotrzenie. Włosy robiłam
                  w Larcu, Iwona mi czesała i bardzo mi sie podobały, miałam spięte
                  boki, uniesione do góry i resztę rozpuszczone i wyprostowane. na
                  makijaż zapisałam się do Izoldy. I byłam w szoku. Nie robię sobie za
                  często makijaży, a profesjonalnie ro biłm sobie wcześniej tylko raz
                  u kogoś innego i nie byłam zbyt zadowolona. Ale pomalowała mnie
                  tak,że nie mogłam uwierzyć! Wspaniale wyglądałam,oczy fajnie
                  powiększone, kępki rzęsek doklejone, ona ma na prawdę talent, włosy
                  i makijaz trzymały mi się do rana, mimo,że miałam w styczniu ślub.
                  Polecam bardzo!
                    • lastola Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 28.07.09, 21:35
                      Miałam swój ślub w ubiegłą sobotę. Pod waszą namową, choć niektórych
                      nie, zapisałam się na włosy do Izki, a na makijaż do Izoldy. I to
                      był trafny wybór. Piękne błyszczące włosy, piękne loki zmyślnie
                      zebrane i spięte, nic dodać nic ująć. Makijaż pięknie rozświetlony,
                      nie widać było żadnych przebarwień, oczy mocno dość podkreślone, ale
                      bardzo subtelne. Jestem pod wrażeniem ich umiejętności. Załuję
                      tylko,że nie zrobiłam sobie u niej paznokci, bo miałam przewspaniałe
                      wzory, i szkoda,że u Izki nie zrobiłam sobie koloru, bo tam gdzie go
                      sobie zrobiłam, nie byłam zadowolona;(, ale nie było źle. Zdjęcia
                      robił nam jakiś chłopak od Zarzyckiego, fantastyczny. Nie było go
                      prawie widać, a porobił wsystkie najważniejsze ujęcia. Ja jestem
                      dalej pod wrażeniem, bo na zdjęciach wyszłam super, choć raczej nie
                      podobam się sobie na fotkach. Na prawdę super!!!
                    • karo-la84 Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 21.09.09, 21:01
                      Polecam fryzjerkę Halinę Pietrzak z ul. Partyzantów. Prawdziwa
                      profesjonalistka, nie dziwne, że tak wiele osiągnęła.
                      Miałam swoje wesele w sierpniu i ona zrobiła mi super fryzurkę - a
                      właśćiwie jej uczennice lub pracownice - nie wiem;) Ważne,że miałam
                      cudownie upięte włosy. Zrobiła mi trochę fal (nie loki jak większość
                      mi proponowała), po czym wplotła je jakoś między warkoczyka, który
                      gdzies mi się przeplatał, grzywke fajnie ułożyła. Super to
                      wyglądało, nie da się opisać! W sumie dwie osoby pracowały nad
                      fryzurą. Jak byłam dużo wcześniej na próbnej fryzurze, poleciły mi
                      na makijaż p.Izę Gawrońską i do niej się udałam. Bardzo polecam.
                    • rogow.pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 22.09.09, 17:57
                      Napiszę kogo nie polecam - Tomka Mućki. Zrobił mi ohydny kolor,
                      którym sie podniecał nie wiem dlaczego, do tego trzeci raz umyłam
                      głowe i koloru NIE MA. Bardzo nieprofesjonalne podejście -
                      chociażby dlatego, że obgaduje innych fryzjerów. Pewnie bym tego nie
                      napisała, ale wkurzył mnie tym beznadziejnym kolorem, który głowy
                      sie nie trzyma.
                    • maxmara-pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.10.09, 08:59
                      tak, ja malowałam się we wrześniu, już pisałam na poprzednim wątku,
                      że nie polecam, makijaż okropny, zmyłam go w domu i nie wiem czym
                      się tamta pani zachwycała, bo on mi wogóle nie pasował. Już tam
                      nigdy nie pójdę. Tak to jest zapisywać się w ostatniej chwili, i nie
                      było już miejsca u mojej ulubionej kosmetyczki;(((
                      • grandin Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.10.09, 19:28
                        maxmara-pl nie dodałaś w tym wątku gdzie się malowałaś? A w poprzednim
                        napisałaś, że w WITALIS więc to "tak" na początku nie tyczy się chyba
                        poprzedniej wypowiedzi.
                        A poza tym o gustach się nie dyskutuje jednym podoba się to innym tamto
                        tak jak napisałaś każdy kto korzysta z usług kosmetycznych raczej ma swój
                        ulubiony salon i kosmetyczkę i każdy salon ma swoich klientów.Wynika z tego że
                        temat ten jest dla kosmetyczek żeby sobie nawrzucały:)
                        • maxmara-pl Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 13.10.09, 09:56
                          tak, w vitalis, myślałam, że się wyświetli mój wpis pod ostatnim
                          komentarzem. Nie chcę nikomu nawrzucać, ale na prawdę pomalowała
                          mnie źle, dlaczego mam płacić i jak chcę, żeby mi to ktoś poprawił
                          to ona udaje, że jest dobrze i ma mnie gdzieś. Wszystko rzecz gustu,
                          ale jak płacę to ma mi zrobić wedle moich koncepcji a nie swoich
                          chyba nie? To beznadziejny salon i więcej tam nie pójdę, wyć mi sie
                          chciało i zła byłam pół nocy, że tam polazłam. Zawsze będę chodziła
                          już do sprawdzonej osobiście swojej kosmetyczki. I zła jestem też
                          na nią, że mnie nie przyjęła jako stałej klientki. Za to (choć robi
                          cudowne makijaże) nie napiszę jej reklamy i nie powiem kto to;(
      • bestmala Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.04.09, 10:01
        Ja w tamtym roku czesałam się na wesele siostry w larcu i byłam
        zadowolona, dziewczyna z tamtąd poleciła mi Izoldę z Kościelnej na
        makijaż i zrobiła go super. Teraz mam swoje wesele i tez idę do tego
        samego składu. Włosy u Izki, makijaż u Izoldy. Poznokcie z akrylu
        zrobiłam sobie przed świętami u niej, więc juz mam z głowy, bo się
        wszystko trzyma. Dam znać po niedzieli jak to wszystko wyszło, mam
        nadzieję, że będę wyglądała tak zajeb...iście jak w tamtym roku, a
        nawet lepiej - bo to moje wesele.
        • bestmala Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 16.06.09, 14:41
          Powiem Wam kobietki, które mają dylemat gdzie sie wybrać na makijaże
          lub włosy, żeby nie eksperymentować w tym ważnym dniu. Polecam Izkę
          z Larku i Izoldę z Kościelnej, tak jak pisałam wcześniej. Wszystko
          wyszło tak jak sobie zamarzyłam, choc deo ostatniej chwili bałam
          sie, że cos nie wyjdzie jeśli chodzi o wizerunek. Ale zarówno włosy
          jak i makijaż -trzymały sie do 8 rano. Makijaż przecudowny, żywe
          kolory mi dobrała i wyszło bomba na zdjęciach. Włoski - upięte
          loczki, super. Polecam te dziewczymy, są rewelacyjne. Moja siostra z
          mamą malowały się u Moniki Napiórkowskiej, szczerze nie polecam. Nic
          do niej nie mam, może jakby ona malowała, byłoby lepiej, ale dorwała
          je jakaś młoda dziewczyna, bardzo niemiła i nie umiała dobrać jej
          koloru podkładu, mówiąc, że mają braki w podkładach i nie maja
          takiego koloru. Tragedia.Więc cudowała innymi. W domu im poprawiałam
          swoimi domowymi kosmetykami. Kwiatki polecam u Dorotki Dębskiej,
          cudowne rzeczy robi z kwiatków, ale o tym na innym wątku;)
          • nocna_m_arka Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 09.07.09, 22:27
            Znam panią Izkę Chmielewską od strony wewnętrznej, bo miałam tam
            praktyki i nie polecaM WAm jej zakładu, ponieważ ja bym nie chciała,
            żeby mi ktoś wycierał włosy i głowę recznikiem jednorazowym, a potem
            nie piorąc tego używał go wielokrotnie, tylko go susząc. I dlatego
            mojej nogi już tam nie postawie. Nie wspomnę już o tandetnych
            szamponach po 3 zł, bo większość salonów używa podróby. Ale z tymi
            ręcznikami to robi to od lat,a mi się czasem na wymioty zbierało
            susząc je, i układając spowrotem na półkę. Brudne, poplamione, po
            innych tłustych lub brudnych włosach, bleee.
    • euforialive Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 20.03.10, 23:47
      Ja od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić do Galerii Urody u Izoldy i nie powiem że jest źle... jestem zadowolona z ostatecznego wyniku... Naprawdę jest miła atmosfera w salonie, i fryzjerka tam pracująca jest fajna, pomimo małego stażu w tej dziedzinie dziewczyna dobrze sobie radzi... a najważniejsze to potrafi doradzić.:)
      • imj-only Re: Najlepsza kosmetyczka i fryzjerka dla panny m 29.04.10, 02:22
        Fryzjerka Iza W. bardzo pozytywna :) pod każdym względem. Co z tego, że młoda,
        ważne, że się zna i robi to dobrze. Do Izoldy zapisałam się kiedyś na makijaż,
        jednak nie malowała mnie ona tylko chyba jakaś uczennica bo jej praca była
        fatalna :( (taka malutka z głosem jak smerfetka, nie obrażając jej, nie to mam
        na celu, tylko wskazanie cech charakterystycznych). Izolda później poprawiała co
        prawda, ale wiadomo, jaka baza taki efekt. Nic zachwycającego z tego nie wyszło.
        Zawiodło mnie to, że zapisałam się na makijaż do Izoldy a malowała mnie osoba,
        której umiejętności w makijażu były równe moim, sorry:( Izolda może i jest ok,
        ale skoro umawiam się do niej to liczę na to, że to ona mi wykona makijaż. Skoro
        byłoby mi to obojętne to na pewno nie zapisywałabym się konkretnie do niej z
        ponad miesięcznym wyprzedzeniem, kiedy w momencie mojej rezerwacji była wpisana
        tylko jedna osoba oprócz mnie