Dodaj do ulubionych

Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecacie?

30.01.08, 09:48
Witam mam nie długo ślub. Czy możecie mi polecić z okolic Łukowa
jakąś dekoratorkę, która byłaby niezbyt droga, ale żeby ładne
bukiety robiła, dekorację kościoła i samochodu. Już wiem, ze chcę
mieć bukiet z pomarańczowych Kali. Jak do tej pory słyszłam tylko o
Monice z dmocha i firmie Docor
Obserwuj wątek
    • ola1447 Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 18.02.08, 13:48
      Ja polecam Mokę z Dmocha, robiła mi dekorację sali,kościoła,
      samochodu i wiązanki ze stroikami do włosów.Dostałam rabat na
      całość. Byłam ze wszystkiego bardzo zadowolona :-)A w tym roku
      będzie też robiła mojej siostrze, bo ceny są ok i ma dużo nowych
      rzeczy.Co do targów w siedlcach to też byłyśmy i moim zdanie
      wiązanki z kwiaciarni przy fontannie były wszystie "na jedno kopyto"
      z róż i storczyków i w tym samym kształcie. A u Moniki z Dmocha
      każda wiązanka była inna,i tarycyjne i nowoczesne.
      Ja tam wolę coś z pomysłem :-))
    • szczesliwa.24 Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 02.03.08, 20:07
      ja brałam ślub w październiku i wynajęłam firmę "TEXNET". jako klientka byłam
      bardzo zadowolona- pani dekoratorka sprostała moim oczekiwaniom. posiada
      wymyślne kompozycje i bardzo ciekawe dodatki-każdy znajdzie coś odpowiednigo dla
      siebie. w czerwcu będzie ubierała salę i kościół mojej siostrze. ogólnie byłam
      bardzo zadowolona i polecam wszystkim przyszłym nowożeńcom.
      • tomorek Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 21.07.08, 14:43
        inka2222 - czy to nie aby konkurencja ? :)

My z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni - ślub był ponad półtora roku temu i wszystko wyglądało dokładnie tak jak miało być :) wiązanki, dekoracja kościoła, sali i ręczne malowane zdobienie sukni ślubnej, które zresztą przerosło nasze oczekiwania - goście byli ZACHWYCENI - szczególnie żeńska część gości..... naprawdę ocena 5+
        Cenowo - przyzwoicie.

Fakt .... widać, że ma dużo pracy związanej ze ślubami - w trakcie dogadywania szczegółów ciągle ktoś przychodził w tym temacie, ale to świadczy tylko o tym, że ludzie mają dobre zdanie o jej pracy.

Jak do tej pory poleciłem ją 4 parom, które pytały mnie o zdanie, zawsze z obawą że mogą być niezadowoleni i odbije się to na mnie, ale nic takiego nie miało miejsca - ostatnio koleżanka podobno się popłakała, jak zobaczyła swoje wiązanki od Pani Dębskiej.

Odnośnie targów - kurczę, jak można się sugerować targami odbywającymi się w Siedlcach :) heh... chyba ważniejsze jest to, czy coś się Wam podoba i co dana osoba może Wam doradzić, a nie udział w lokalnej wystawie (albo kiermaszu) szumnie zwanej targami.... :)

tomorek

PS. A co do innych - to tylko nie Monika na dekorację sali i kościoła - na pewno będzie się podobało wszystkim babciom powyżej 70 ale nie młodszym - styl mocno odpustowy - sorki - widziałem jej dekoracje i ciężko będzie zmienić moje zdanie ....
        • anetka82-pl Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 24.07.08, 21:31
          Co ty kolego wypisujesz za głupoty, widać, że na targach siedleckich
          nie byłeś. Ja pracowałam przy ich organizacji, liczba odwiedzających
          w ubiegłym roku 5000 a w tym około 7000 osób! Impreza na wysokim
          poziomie i na pewno nie na odpustowym!!!Monika z Dmocha miała jedno
          z największych i najładniejszy stoisk wystawowych i głównie to
          zaważyło na mojej decyzji, żeby jej zlecić dekorację sali. Wiązanki
          też zamawialiśmy u niej, wszystko było super, podobało sie i nam i
          gościom, a w porównaniu do cen Dębskiej zaoszczędziliśmy około
          500zł!!!Akurat w sobotę byłam na weselu gdzie też ona dekorowała-
          dekoracja w kolorach ecru i złoto, bardzo ładna, ja polecam! Tylko
          jeśli mogę Wam coś doradzić- załatwiajcie z szefową osobiście,
          Pozdrawiam wszystkie przyszłe Panie Młode:)
          • tomorek Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 01.08.08, 11:11
            Co do gustów ... to oczywiście one nie podlegają dyskusji ... i to co podoba się jednym nie koniecznie musi się podobać innym - tak jest ten świat zbudowany.... dlatego wyraziłem swoje zdanie a nie komentowałem gustów innych......

A co do targów ... proszę się nie oburzać.... i czytać (najlepiej ze zrozumieniem) to co się komentuje....
            Pisałem, że dla mnie dekoracje Pani Moniki (a nie targi) są mocno odpustowe, ale to moje indywidualne zdanie .. innym przecież to może się podobać :)

Targi... polecam definicję czegoś co nazywa się targami:
            pl.wikipedia.org/wiki/Targi
            Targi to impreza międzynarodowa lub o zasięgu krajowym (wiele regionów)... no chyba że łuków czy międzyrzec do dla tych "targów" zagranica ... heh... pójdę na kompromis i za słownikiem języka polskiego PWN niech to będzie wystawa .... :)
            Ale rozumiem, że jak ktoś pracował przy ich organizacji, to ładniej brzmi w CV współorganizacja targów niż wystawy....

Pozdrawiam

-------------------------------------------------
            "Obiektywizm utrzymuje, że aby zdobyć wiedzę, myślenie człowieka musi biec drogą obiektywnych procesów."
            • anetka82-pl Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 01.08.08, 15:11
              Witam myśliciela,ponoć obiektywnego!!??
              Zasięg Tagów Siedleckich: Mińsk Mszowiecki, Siedlce, Łuków,
              Międzydzec Podl., Radzyń Podl., Węgrów, Sokołów Podl., Biała Podl.,
              Terespol.Czy to nie jest zasięg krajowy?skoro obejmuje 3 województwa?
              Ipreza była organizowana przez firmę, która pracuje przy organizacji
              targów, między innymi przy targach warszawskich na Torwarze.
              Jeśli nie ma się wiedzy na jakiś temat, to lepiej się nie wypowiadać
              i darować sobie cytaty o obiektywiźmie.
              Również pozdrawiam :)
              ps. Ja tam byłam bardzo zadowolona z tej "odpustowej" dekoracji,
              pozdrawiam Panią Monikę :)
              • tomorek Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 14.08.08, 14:54
                Odchodzimy od tematu forum i nie bardzo jest sens to ciągnąć, ale dla wyjaśnienia....

Dzięki za wymienienie miast .. heheh.... naprawdę nieźle się uśmiałem z tego zasięgu krajowego... :) .. heh.
                Przypominam, że targi to impreza ponadregionalna (przedstawiciele - liczba mnoga - wielu regionów, a nie województw, bo te częściej zmieniają granice lub przestają istnieć) a zdecydowana większość z tych miast (oprócz Mińska, Węgrów to całkiem inna bajka) - warto zwrócić uwagę na ich nazwy - leży (warto to wiedzieć) na:
                pl.wikipedia.org/wiki/Podlasie
                czyli ciągle jeden region :) ale przynajmniej się pośmiałem z tej ogólnokrajowości.

Nie podważałem i nie podważam też doświadczenia firmy organizującej te "targi" - być może jest jakimś podwykonawcą - bo nie jest ich organizatorem. Ale dla kwalifikacji samych "Siedleckich Targów" nie ma to najmniejszego znaczenia.

Gdzie jest więc ta niewiedza o której piszesz? Nie ładnie obrażać ludzi, szczególnie jeśli samemu nie jest się pewnym w danym temacie...

Pozdrawiam
                PS.1 Zamawiałem na poprzednią sobotę u Pani Dębskiej wiązankę i ręcznie malowane filiżanki na prezent ślubny i ciągle jestem zadowolony - ale oczywiście o gustach się nie dyskutuje.
                PS.2 Z racji zbliżającego się odpustu w Łukowie .. trochę cynizmu... bo jak zakwalifikować ten festyn na Świętego Rocha w Twojej nomenklaturze? Klienci z całej Polski ale i Europy (sam takich znam) sprzedawcy również (Polacy, Kraje WNP, Rosji, Rumunii a nawet Azji ...) a organizator o zasięgu globalnym (Kościół Katolicki)to chyba spokojnie można to nazwać Światowym Festynem Św. Rocha w Łukowie... :) a i tak jest to odpust parafialny :)
    • ro81 Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 03.08.08, 22:45
      My wybralismy P.Monikę z Dmocha. Ogladalismy zdjęcia-w jaki sposob
      dekoruje.Ktoregos dnia w sobote gdy bylismy w kwiaciarni akurat niedaleko byla
      udekorowana sala przez P. Monike-bardzo nam się podobała. Moglismy skorzystac i
      zobaczyc jak wyglada wszystko na żywo-zdjecie wielu rzeczy nie oddaje.
      A jak wyjdzie u nas napisze po ślubie:-)
    • 0lifka Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 04.08.08, 19:53
      Jedno jest pewne - jeśli masz dobry gust i nie chcesz odpustu - idz
      do Doroty Debskiej. Zawsze zamawiam u niej wiazanki kwiatowe i
      zawsze mnie milo zaskoczy. Ta kobieta ceni dobry smak i
      innowacyjnosc. Roboty ma po pachy, to fakt, ale to raczej dobrze o
      niej swiadczy. Ceny jak dla mnie zupelnie w normie, a jest gwarancja
      dobrego smaku. Zawsze cos doradzi. Dekorowala samochod i sale u
      mojego brata ciotecznego, a takze zrobila wiazanke slubna - szczyt
      kunsztu i dobrego smaku, ktorego brak u innych 'dekoratorek' :D
      generalnie polecam
    • kisunia32 Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 10.08.08, 12:49
      zoa81 napisała:

> Witam mam nie długo ślub. Czy możecie mi polecić z okolic Łukowa
      > jakąś dekoratorkę, która byłaby niezbyt droga, ale żeby ładne
      > bukiety robiła, dekorację kościoła i samochodu. Już wiem, ze chcę
      > mieć bukiet z pomarańczowych Kali. Jak do tej pory słyszłam tylko
      o
      > Monice z dmocha i firmie Docor

Polecam Kwiaciarnie przy Fontannie, zamawiałam tam bukiety i sale i
      kościół,świetne wiązanki ,dobre doradztwo,poprostu profesjonalizm!!!
      bardzo ładne pokrowce na krzesełka, ma dziewczyna pojęcie o tym co
      robi
    • kitata Re: Dekoracja kościoła, bukiety ślubne - polecaci 28.05.10, 09:59
      Witam. Szukasz firmy dekoratorskiej... Powiem krótko brat ostatnio korzystał z
      DECOR-u efekt? najbardziej widoczny na zdjeciach i filmie z wesela, poprostu
      super wyszły im te dekoracje. Oglądaliśmy ich zdjęcia z wcześniejszych dekoracji
      też były ok. Więc od siebie bym ich polecała jak inni nie wiem. A i maja strone
      www.decor-lukow.pl tam sę jakies zdjęcia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka