Dodaj do ulubionych

Brud w gabinecie kosmetycznym!

28.04.09, 13:37
musze to napisac bo jestem zbulwersowana...stanem gabinetu
kosmetycznego p.P........na ul.Tryboniów..panuje tam straszny syf,
tragedia!otóz poszłam tam raz na solarium i wiecej tam nie pojde..do
dzis na samo wspomnienie ze tam lezałam dostaje gęsiej skórki..
Podłoga brudna, ulepiona,krzesła 2 białe w poczekalni tez
ulupane...a w pomieszczeniu gdzie jest solarium to kurz w kątach,
włosy...brak wacików i mleczka-trzeba prosic!ręcznik frote-chyba dla
wszytkich!do przykrycia twarzy:)ogólnie tragedia!żeby w dzisiejszych
czasch był tam taki brud, gabinety kosmetyczne powinne lsnic
czystościa...a tu brak słów.dwie młode Panie pija kawę, zamiat
chywycic za szmate....Tragedia!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
        • ela-1-26 Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 04.05.09, 12:48
          nie wiem o co wam chodzi ja tam chodze od 3 lat i ni idziałam
          zadnego brudu a no to jestem uczulona wszystkorobia w
          rekawiczkach ,wszystkie rzeczy sa jednorazowe i w solarium
          jednorazowe reczniki .jestem zadowolona z obsługi widze jak
          wszystkie rzeczy na bierzaco sa wyjmowane z dezynfekcji panie przy
          mni emyja po dwa razy solarium nie wiem skąd taka złośliwa opinja
          bezpodstawna.moze konkurencja ja wystawia hahhahah ja jestem bardzo
          zadowolona wszystko robione jest dokladnie i starannie a mam
          porównanie z innych gabinetów
          • 0-sylwia Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 04.05.09, 13:14
            potwierdzam zdanie kolezanki szykowałam sie tam na wesele imusze
            powiedziec ze kozystałam z solarium i przy mnie myły też 2
            razy .robiłam tam paznokcie i makijaż wszysto syper i dokładnie
            zrobione w czystości i porządku pani karolina nałada duzy nacisk na
            dezynfekcje i pożdek a przy tym umie bardzo dobrze doradzic super
            atmosfera .i naprawde nie widziałam tam brudu czy bałaganu wszystkie
            rzeczy jednorazowe przy mnie wyzucane do kosza. wszystko sprawnie
            makijaz pierwsza klasa perfekcja a miałam juz robiony gdzie indziej
            i nic nie bylo widac .tutaj super polecam ten gabinet i popieram
            zdanie kolezanki ozłośliwości
            • anetkaaaa1984 Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 04.05.09, 19:16
              taa a co jej klientki takie brudne ze 2 razy łóżka myją??:):) bylam tam kilka
              razy ale zrezygnowalam po makijazu-wygladalam jak lalka barbi z nadmiarem pudru
              i plackami na policzkach:)obsluga jak obsluga bywa gorsza zwraca uwage
              wlascicielka ubrana jak 14latka:) poza tym spoko
                • 3.monia Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 05.05.09, 19:11
                  czytam to wszystko i śmiac mi sie chce bo bylam tam miesiac na
                  praktykach.dziwi mnie to ze do niej na paznokcie i makijaze ludzie
                  sie zapisuja rok wczesniej sama bylam swidkiem to o czyms świadczy.i
                  wiem jak wyglada tam pozadek bo sama z mopem codziennie po 5 razy
                  latalam.a paznokci chyba sie nie da cienszych zrobic niz widzialm i
                  bardziej dopracowanych ale jak ktos sie ma przyczepic to i tak sie
                  przyczepi.a co do makijazu to jak ktos ma taka buzie wysyfiona to
                  trzeba nałozyc tapety zeby zakryc hahahha
                    • 0-sylwia Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 05.05.09, 22:32
                      a ty sie znasz na kosmetyce pewnie jak tipsy za 2.50 przykleic z
                      baltony hahahha znawczyni wielka hahahah tam pracuja 3 kosmetyczki i
                      nic dzienego ze mozna sobie szybko cos zrobic zreszta w innych tez
                      jest po 2,3 czy u kaski czy u moniki ta sa gabinety.moze ty na
                      przeciwko bylas hahah
                      • markowska1 Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 05.05.09, 23:20
                        co ty pieprzysz idiotko? Słyszysz się? Może i miałam tipsy za 2,50 z
                        baltony ale to właśnie ona mi je przykleiła, więc skoro tak u niej
                        bywasz to muszisz to wiedzieć;) Byłam poarę razy jak nie miałam
                        gdzie pazurów zrobić, bo inne dziewczyny były zajęte i wierz
                        mi,jakbym miała dobre zdanie o jej pracy to bym tu na 100% napisała.
                        Ale do cholery nie byłam, i wcale mi się tam nie podoba!!!! I zdania
                        nie zmieniE;)
                        • 0-sylwia Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 05.05.09, 23:59
                          hahahh idiotke to ty z siebie robisz za 2.50 to ci moze domówke ktos
                          robi albo w budce na baltonie .fachowiec od siedmiu bolesci bo ja
                          chodze od 3 lat i widzialam firmy na jakich pracuj.zluzuj i chodz
                          tam gdzie ci pasuje odrazu maseczke antystresowa nałuz bo juz
                          pewnoie trzeba hahahah a i pozdrów swoja kosmetyczke bo majac taka
                          klientke to współczuje hahahaha i nie rozumiem poz co tam łazisz
                          spowrotem jak ci sie nie podoba przeciez jest tyle gabinetów
                          • markowska1 Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 06.05.09, 18:15
                            to chyba kosmetyczką jesteś skoro znasz się na tych firmach, albo na
                            prawdę ona kupuje na baltonie skoro wszyscy wiedzą jakie to
                            kosmetyki, bo do profesjonalnych kosmetyków dostępu nie ma, tylko
                            dystrybutorzy przyjeżżają do salonów, tak samo jak i do fryzjerskich
                            np. goldwell u Izki czy loreal u Mirelki. Naucz się ortografii
                            analfabetko, choć pewnie nawet czytając swój post sto razy nie
                            zauważysz byków! Skoro takie klientki ma twoja kosmetyczka to jej
                            gratuluję. I naucz się czytać, bo pisałam - że byłam tam z braku
                            laku, bo w innych salonach nie było możliwości się dostać
                            • 0-sylwia Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 06.05.09, 21:03
                              nie trzeba sie znać na kosmetykach jeśli jest internet kolerzanko
                              można wszystkiego sie dowiedziec.a jesli narzekasz na brak gabinetów
                              to chyba nie chodzisz czesto po miescie bo jest ich po 6 na każdej
                              ulicy czyli łacznie około 30 to napewno dziw bierze ze tak czesto
                              tam zagladałas hahahh z braku laku hahhah dobre ale rzycze
                              powodzenia i pozdr a jesli chciałabycos kupic z p[rofesjonalnych
                              kosmetyków to wystarczy wpisac w przegladarke hurtownie kosmetyczne
                              tak na przyszłosc i jeszce raz wsółczuje twojej kosmetyczce majac
                              taka zawodowa klientke.gratuluje i jeszce raz pozdr
                            • 0-sylwia Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 06.05.09, 21:10
                              tak wogóle to śmiesza mnie te wszystkie fora o kosmetyczkach bo
                              czy to karolina czy kaska czy monika czy jakas tam inna maja tyle
                              swoich stałych klientek i nowych ktore korzystaja z zabiegów ze nie
                              maja czasu pierdnac w stołek tyle ludzi co sie przewija przez te
                              gabinety i kazdy ma prawo wybory normalne ze jednemu sie to nie
                              podoba a tamtemu tamto normalka tak bylo jest i bedzie a o sprawie
                              czystrosc sa rózne instytucje.tak myśle
                              • prawdziwy-maka Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 06.05.09, 22:03
                                skończyłaś chociaż jakąś szkołę podstawową? nie rób takich błędów na
                                pozoimie trzeciej klasy szkoły podstawowej, bo oczy bolą. A w jakim
                                celu ty chodzisz po internecie i szukasz firm kosmetycznych?
                                Sprawdzasz czy na badziewiach nie pracują? Nigdy by mi do głowy nie
                                przyszło, żeby sprawdzać firmy dla profesjonalistów, bo to towary do
                                salonów. Najlepiej wex książkę poczytaj, nalepiej słonik
                                ortograficzny;)
                                • ada80 Re: Brud w gabinecie kosmetycznym! 03.07.09, 12:31
                                  sylwia, Ty zamiast biegac po salonach zadbaj o głowę i szkołe
                                  skończ - podstawowa oczywiście, bo robisz takie błędy, że nie
                                  wiadomo o co chodzi.

A Kaśka Sulej malowała mnie kilka lat temu do ślubu. Bałam się wyjść
                                  za salonu, że ktoś może mnie zobaczyć. Malowała mnie podkładem
                                  Loreala (to chyba nie jakis drogi kosmetyk, szczególnie w salonie?)
                                  i pudrem sypkim Celii - tego nie zapomne do końca życia. NEVER !
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka