Dodaj do ulubionych

do pana mati9957

26.10.07, 06:16
drogi sąsiedzie...
wstrzymałbym się ze spuszczaniem powietrza,bo chyba zapomniałeś że
nie jesteś anonimowy i łatwo Cię znaleźć...
Proponuję, wręcz zapraszam na "męską rozmowę",bo jak na razie
strasząc mnie w ten sposób na forum jesteś dla mnie zwykłą parówą...
Więc jeżeli w pobliżu mojego auta znajdzie się jakiś mati czy srati
to gnaty połamię.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich nadgorliwych ormowców i proponuję
zająć się swoimi żonami...
pozostając w nieustającym szacunku do reszty sąsiadów
pozdrawiam Piotr
Obserwuj wątek
    • mati9957 Re: do pana mati9957 26.10.07, 22:15
      Do kierowcy jepa piotra srotra........odpowiedz

po pierwsze nie mow do mnie drogi,

po drugie wcale nie mysle ze jestem anonimowy i wcalesie sie nie
      chowam,(jak chcesz to mozemy sie spotkac ale nie widze potrzeby),

po trzecie wystarczy pomyslec iz zastawiasz i niszczysz nasza
      wlasnosc parkujac na chodniku a kapiacy olej z samochodu milego
      widoku nie zostawia,(wiec pogawedke mozesz sobie uciac ale nie ze
      mna bo nie mam przyjemnosci ani czasu na pierdoly),

po czwarte wcale cie nie strasze,

po piate jak nie chcesz zebym po chodniku przechodzil na ktorym
      zaparkowany jest twoj jeep to se go wsadz do domku ( i nie strasz
      mnie i innych ze komus gnaty polamisz)grozba karalna- jak nie wiesz

a po szoste h.j ci do naszych zon kartoflu

wydaje mi sie ze nie jest trudna sprawa zaparkowac auto na
      swoim miejscu ale coz widocznie sie myle..........
      nie pozdrawiam
      mati srati

• zbynek997 Re: do pana mati9957 29.10.07, 13:13
        Ha ha ha a myślałem że to ja jestem taki wulgarny. Groźba karalna ten człowiek
        nie zwracał się do konkretnej osoby a więc możesz pocałować go w tylną część
        jego ciała. Mówiąc że przebijesz mu opony to ty będziesz podejrzany jako
        pierwszy. Pomyśl troszeczkę
        Pozdrawiam WSZYSTKICH sąsiadów
        • bylozadarmo Re: do pana mati9957 29.10.07, 18:59
          jesusie brodaty skąd was ludzie przywiało !!!! emigracja z
          kazachstanu czy deport z Rumunni???? jak gośc parkuje nie na swoim
          miejscu lub na chodniku to poprostu zameldować u ochrony i dla
          spokoju sumienia zadzwonić na straż miejską lub Policje.Niech go
          scholują ( bo chyba nie ma u nas ustalonych zasad ruchu kołowego a
          więc obowiązują przepisy KRD). ...uff
          • zbynek997 Re: do pana mati9957 31.10.07, 09:27
            Proponowałbym zadzwonić na Straż Miejską miasta MARKI. Ha ha ha ha ha
            Na pewno przyjadą. Można też zadzwonić na POLICJĘ bo ta w Markach ma mało roboty
            i musi zaprowadzić porządek na naszym osiedlu.
            Jezusie brodaty!!! Skąd się biorą tacy ludzie jak "bylozadarmo" z Kazachstanu
            czy z RUMUNNI ???? A JEST TAKIE PAŃSTWO ???
            Pozdrawiam WSZYSTKICH sąsiadów, Jezusa Brodatego III i bylozamalo kumpla
            Brodatego smile
            • karczmarz68 Re: do pana mati9957 22.11.07, 19:59
              Zbynek997-jesteś kozak!!! mati9957-jesteś leszcz!!znam PIOTRKA osobiście i nie
              chcij żeby cie namierzył przy JEEPIE,a chodnik jest TBS-u a nie twój i nic ci do
              niego.a olej cieknie z co drugiego szrota,z twojego pewnie też! A o tobie
              bylozadarmo nawet nie chce mi sie pisać. kojarzy mi sie twoja ksywa z tymi co w
              soboty włóczą sie po makro żeby sie nażreć na promocjach BYLEZADARMO!!!
                • fifi35 Re: do pana mati9957 23.11.07, 18:51
                  zbynek i karczmarz nie śmiejcie się ze mnie to była tylko zwykła
                  literówka smile M i N są na klawiaturze obok siebie i po dwóch piwkach
                  i wam może się ręka omsknąć smile
                  Pozdrawiam fifi35
              • butch23 Re: do pana mati9957 01.12.07, 12:12
                Do karczmarz68:
                typowe myslenie buraka: chodnik nie moj wiec mam to dupie...niech
                sie olej leje, a co do aut to moja Alfa ma 11 lat i jeszcze grama
                oleju nie puściła buraku!!!
                  • karczmarz68 Re: do pana mati9957 02.12.07, 18:22
                    DO BUTCH23!!! a czym sie różni chodnik od miejsca parkingowego! ten sam olej i
                    ta sama kostka,i widok ten sam-plama na betonie.A na tą rewelacyjną ALFĘ,11
                    letnią nie liczył bym tak do końca,ale może ty jesteś z tych którzy jeżdżą tylko
                    w NIEDZIELE! Stara bryka,mały przebieg. jak chcesz to ci na mikołajki plandekę
                    do niej kupie! buziaczki kochanie!!!
                    • fortu Re: do pana mati9957 03.12.07, 09:53
                      karczmarz68 napisał:

> DO BUTCH23!!! a czym sie różni chodnik od miejsca parkingowego! ten sam olej i
                      > ta sama kostka,i widok ten sam-plama na betonie.A na tą rewelacyjną ALFĘ,11
                      > letnią nie liczył bym tak do końca,ale może ty jesteś z tych którzy jeżdżą tylk
                      > o
                      > w NIEDZIELE! Stara bryka,mały przebieg. jak chcesz to ci na mikołajki plandekę
                      > do niej kupie! buziaczki kochanie!!!

zalosny jestes.

myslisz ze smieszne jest to co wypisujesz? moze dla garstki osob tak... tylko
                      robicie z siebie posmiewisko.razem ze zbynkiem....

szkoda czasu na czytanie tych bzdur i Waszych tekstow ktore wypisujecie majacych
                      na celu obrazic innych ludzi ... zaraz mi powiesz ze jak nie chce to niech nie
                      czytam... ale mnie interesuja sprawy naszego osiedla i chetnie czytam
                      wartosciowe opinie a Wy tylko zasmiecacie forum... i nie bede sie wdawac z Toba
                      w zadne dyskusje...
                      • papajojo Re: do pana mati9957 03.12.07, 12:05
                        Fortu coś ci powiem że to ty jesteś żałosny bo inni chociaż mają jakieś
                        propozycję i coś do powiedzenia nawet jeżeli czasem odpowiedzą chamstwem na
                        chamstwo a z ciebie nie ma żadnego pożytku bo tylko czytasz a i tak nic nie
                        wnosisz poza nijakim komentarzem.Zaproponuj na który kolwiek z problemów
                        rozwiązanie (ale wygodniej czytać i dalej narzekać) Miłej lektury w jesienne
                        wieczory.
                        Pozdrawiam
                      • karczmarz68 Re: do pana mati9957 03.12.07, 13:59
                        DO FORTU!!! po pierwsze po raz kolejny przypominam że śle joby tylko
                        tym którzy posyłają mi je jako pierwsi i dla mnie to oni są
                        żałośni,a ja osobiście mam z nich świetny ubaw.Naprawdę im tego
                        więcej tym sie lepiej bawię.A jak cie boli moje i zbynka pozytywne
                        nastawienie do życia i radość z niego to trudno. Czasami wydaje mi
                        sie że wielu(nie wszyscy)nie dorównuje naszej inteligencji i szybko
                        sie wycofują z djalogu! KOMICY OSIEDLOWI Karczmarz i Zbynek
                        POZDRAWIAJą wszystkich!
                        • bylozadarmo Re: do pana mati9957 04.12.07, 16:33
                          Buahahahhahaa „komicy” !!!! O ja pierniczę, to żeś teraz pojechał
                          chłopaczku. Raczej pasowałoby „pajace” i to nie w tym cyrkowym
                          znaczeniu. Niestety tak to bywa jak się daje dostęp do sieci ludziom
                          z IQ poniżej 30-stki. Miałem okazję poczytać twoje i "Zbynia" posty
                          i mogę powiedzieć jedno, DNO a raczej BAGNO gdzie dnia nie widać.
                          Wasze wypowiedzi są tak płytkie i żenujące jak kałuża na Miom
                          balkonie, ale ona jest przynajmniej sezonowa a was będzie trzeba
                          tolerować trochę dłużej. Mam nadzieję, że nie pracujecie w POLICJI,
                          bo całkiem straciłbym do niej szacunek, choć wasze krawężnikowe
                          wypowiedzi na to wskazują.
                          To tyle, jeśli chodzi o wasze wypociny chłopaczki a teraz trochę
                          faktów:
                          1.Chodnik nie jest własnością TBS-u tylko Wspólnoty, co jest
                          zapisane w akcie notarialnym poproście mamę to wam przeczyta.

2.Jeśli nie ma wprowadzonego regulaminu poruszania się po drodze
                          lokalnej, wewnętrzne itd. to zawsze stosuje się prawo o ruchu
                          drogowym.

3.Zadajcie sobie dwa pajace trud przeczytania regulaminu osiedla to
                          znajdziecie tam rozdział „przepisy porządkowe” i wnikliwie
                          zapoznajcie się z punktami od 10 do 15ego …w razie problemów
                          poproście mamę.

4.Przestańcie zaśmiecać forum swoją rynsztokową kulturą i nie
                          czerpcie wiedzy z komiksów swoich dzieci.

I po piąte!! poproście mamę, żonę… babcię, co by się zapoznała z
                          punktem 4-tym przepisów porządkowych regulaminu osiedla, bo dalsze
                          trzymanie was dwóch bez opieki i specjalistycznego leczenia może
                          spowodować eksmisję.
                          …krawężniki
                          • karczmarz68 Re: do pana mati9957 04.12.07, 18:37
                            DO SZANOWNEGO BYLOZADARMO!!! skoro chodnik jest własnością Wspólnoty
                            to znaczy ze każdy z nas ma swój własny jego kawałek. A ty
                            neandertalu sprawiasz wrazenie że chodnik należy tylko do ciebie!
                            Jeżeli mówimy o prawie o ruchu drogowym które pragniesz zastosować
                            to zapomniałeś o braku na całym osiedlu znaków zakazu zatrzymywania
                            się i postoju,jedyne jakie są prawnie to zakaz wjazdu i kierunek
                            jazdy! Na nic twój trud.Przełknij smak porachy. Stawali,Stają i bedą
                            Stawać(JEZUSIE BRODATY-AMEN!) A co do eksmisji to możesz tylko
                            oblizać sie smakiem przed cmoknięciem Mnie w Moją szlachetną
                            odbytnice. Za głupiutki jesteś KOCHANY sąsiedzie. Łyknij sobie
                            neospazminki i daj sie lubić. POZDRAWIAM wszystkich!!! Ciebie też!!!
                          • zbynek997 Re: do pana mati9957 05.12.07, 10:00
                            Zadaj sobie PAJACU trud i przeczytaj kodeks ruchu drogowego. Najlepiej jak to
                            zrobisz 3x i to od deski do deski.
                            Jeżeli my z karczmarzem mamy IQ poniżej 30-stki to ty w takim razie masz poniżej
                            10 pisząc takie pierdoły.
                            Twoje frustracje tłumaczę tym iż kiedyś coś BYLOZADARMO a teraz musisz za to płacić.
                            Może twój sąsiad dostaje coś za darmo a tobie żal dupę ściska.
                            Jesteś jednym z tych sąsiadów którym wiecznie coś nie pasuje.

Pozdrawiam WSZYSTKICH sąsiadów ciebie też CHŁOPACZKU
                            • bylozadarmo Re: do pana mati9957 05.12.07, 11:31
                              Ehhh … a pisałem żeby wam mama poczytała … krawężniki. Wasze posty –
                              riposty utwierdziły mnie tylko w przekonaniu, z jakim chłopaczkami
                              mamy odczynienia. Może wyjaśnię wam to inaczej
                              … Chodnik jest częścią wspólną, co oznacza, że każdy właściciel może
                              nim rozporządzać w granicach określonych zasad, jakim w tym wypadku
                              jest Regulamin Osiedla. Co oznacza pajace, że nikt nie ma prawa
                              parkować na chodniku, bo jest to jasno napisane w regulaminie. Po za
                              tym, jeśli postawicie swoje auto na danej części chodnika to zawsze
                              ktoś może powiedzieć żebyście spadali, bo to jego część i będzie
                              miał rację, gdyż akty notarialnie nie określają, który kawałek, do
                              kogo należy. Co za tym idzie, krawężniki, nikt nie ma prawa rościć
                              sobie praw do danej części ani używać jej niezgodnie z regulaminem.
                              Dlatego mam prawo jak każdy właściciel wyrazić swój sprzeciw, jeśli
                              regulamin jest łamany i dla waszej krawężnikowej wiadomości jest to
                              karalne!!!.
                              „Porachą” to dla mnie jest konieczności konwersacji z takimi
                              krawężnikami jak wy i na takim poziomie. Pozostawię wam także całą
                              wątpliwą przyjemność cmokania się po odbycie, ponieważ wspólnie
                              nieźle wam to wychodzi i jak widać sprawia wielką przyjemność.
                              Zresztą wasze życie intymne to wasza udręka i nic mi do tego.
                              Ponadto radziłbym prześledzić całą wasza twórczość pod kontem „ coś
                              min nie pasuje” i zastanowić się przed pisaniem kolejnych postów.
                              Aaaa… i zapomniałbym, jeśli będziecie potrzebować piątaka na brąkasa
                              albo ratę dla provident to zapraszam, w końcu sąsiadom trzeba
                              pomagać – nie krępujcie się STAĆ MNIE.

pozdrawiam ... krawężniki
                              • karczmarz68 Re: do pana mati9957 05.12.07, 12:32
                                Zbyniu nie wiem jak Ciebie,ale Mnie już mdli dyskusja z naszym
                                sąsiadem.Jak był byś taki miły to wytłumacz Mi tylko przyjacielu co
                                to jest BRĄKAS za piątaka! A tak miedzy nami to niech sobie nerwus
                                pilnuje tych chodników,będzie miał zajęcie.Najważniejsze jest to że
                                parkowanie WZDŁUŻ chodników przy KRAWĘŻNIKU nie jest ZABRONIONE.
                                Więc Nasze KSIEŻNICZKI parkując swoje Limuzyny nie muszą sie obawiać
                                że jakiś zboczeniec będzie je zaczepiał pod pretekstem żle
                                zaparkowanego auta! POZDRAWIAM Wszystkich i Bylozadarmo najbardziej!
                                Ty NAsz Kochany Nerwusku!
                                • zbynek997 Re: do pana mati9957 05.12.07, 13:57
                                  No to Pan "bylozadarmo" popisał się jakie trunki pojawią się u niego na
                                  sylwestrowym stole.
                                  Ha ha ha ale żul.
                                  Już wiem dlaczego nick "bylozadarmo" bo jak się pije trunki typu denaturat to
                                  tak jakby BYLO-ZA-DARMO.
                                  Jak sklep zamknięty to leci pewnie na ORLEN po BORYGO.
                                  Raz od wielkiego dzwonu pije wino za 3,99PLN (ale to już wielkie święto).
                                  Pan "bylozadarmo" pisał coś o naszym IQ ??? Ja jakbym kogoś podejrzewał o IQ
                                  poniżej 30 to na pewno nie wdawałbym się z nim w takie pyskówki.
                                  Człowieku JESTEŚ PAJACEM i to nie w tym cyrkowym znaczeniu.

Pozdrawiam WSZYSTKICH sąsiadów oraz największego pajaca na osiedlu BYLOZADARMO
                                  • bylozadarmo Re: do pana mati9957 06.12.07, 14:04
                                    Wiecie, dlaczego jesteście PAJACE ??? …. krawężniki
                                    Bo żaden z was nie odniósł się w swoich postach do tego, co było
                                    przedmiotem rozmowy a więc czy parkowania na chodniku jest
                                    dozwolone. Zadaliście sobie ten trud i przeczytaliście regulamin (to
                                    widać), ale nie odnosicie się do niego. A wystarczyło jedynie
                                    odpisać, że faktycznie jest to niezgodne z regulaminem i wtedy bym
                                    powiedział „szacunek”, ale wy brniecie w wymyślanie coraz to nowych
                                    form obrażania mojej osoby, bo nie stać was żeby napisać „ nie
                                    miałem racji”.

PANOWIE to tyle w tym wątku.
                                    • zbynek997 Re: do pana mati9957 10.12.07, 11:16
                                      Ty jesteś jakiś opętany bylozadarmo!!! Jak BETANKI!!! Chłopie możliwe że
                                      parkowanie na chodniku jest nie zgodne z regulaminem. Możliwe je parkowanie na
                                      chodniku jest niezgodne z wieloma innymi paragrafami. Możliwe że parkowanie na
                                      tym zakichanym chodniku jest nie zgodne z prawem Senegalu, Kazachstanu oraz
                                      Mongolii.
                                      W całym tym zawiłym wątku powinniśmy znaleźć sposób jak rozwiązać parkowanie
                                      dodatkowych aut na osiedlu, a nie zajmować się kto zaparkował na chodniku i czy
                                      jest to zgodne z jakimś regulaminem.

Pozdrawiam WSZYSTKICH sąsiadów oraz "bylozadarmo" stróża naszych osiedlowych
                                      krawężników.

p.s. polubiłem Cię chłopie (zawsze tak mam przed Świętami Bożego Narodzenia)

• butch23 Re: do pana mati9957 05.12.07, 18:59
                      U mnie sie nie przelewa wiec i plandeke od ciebie przyjme.Tylko jak
                      bys mógl to przynies ja osobiscie zebym mogl ci szczerze
                      podziekowac, a w ramach rewanzu moze dam ci hapnąć dzide...
                      • karczmarz68 Re: do pana mati9957 05.12.07, 21:34
                        Jesteś obrzydliwy!Twoje skłonności homoseksualne mogą Ci pomóc w dorobieniu na
                        CENTRALNYM.W UTOPI w Wa-wie też dobrze płacą za KADRYLA. Jak sie będziesz dobrze
                        starał to na Wielkanoc pociągniesz z Nederlandi 6-letnią 147 w wersji
                        coupe-pełen wypas! I w ten czas pokłonie ci się nisko! Buziaki zboczku!
                        Pozdrawiam WSZYSTKICH!!!
        • a_t_maciej Re: do pana mati9957 23.11.07, 17:48
          Wczoraj ok 18:40 znalazłam za przednimi kołami mojego samochodu
          rozłożony na całąszerokość auta drut kolczasty - lekko zwinięty, na
          który musiałabym najechać przy wycofywaniu się z mojego miejsca
          parkingowego. Był on rozłożony z premedytacją ponieważ ok 14:30
          zaparkowałam samochód (było jeszcze jasno) i nie widziałam go. Nie
          wiązałabym tego zdarzenia z Panem Panie mati, ale ja również parkuję
          czasem na chodniku przed klatką. W związku z powyższym jeżeli
          cokolwiek stanie się z moimi oponami, nie omieszkam zawiadomić
          Policji o Pana groźbach na forum.
              • mati9957 Re: do pana mati9957 25.11.07, 18:02
                do fifi35
                Powiedz mi co ja mam do waszych opon? I czemu mi nie zyczysz jezeli
                komus ktos przebije oponę? Jak jestes takim dobrym sasiadem to
                pilnuj naszych opon w samochodach a napewno nikt nikomu nie przebije
                opony. A jak cos insynuujesz po moich postach to najpierw naucz się
                czytac i przeczytaj uwaznie co tam jest napisane a pozniej bedziesz
                mogl cos napisac fifciu.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka