Dodaj do ulubionych

Szkoła językowa w Gdańsku - opinie

10.02.13, 20:21
Szukam jakiejś szkoły językowej w Gdańsku, która ma fajną ofertę i jest faktycznie sprawdzona. Mieszkam w rejonach Gdańsk-Wrzeszcz, więc zależałoby mi na tej okolicy.
Trochę już szperałem w internecie i w sumie najlepsze opinie miała szkoła Oxford. Chyba się na nią skuszę, bo nic lepszego na razie nie znalazłem
Obserwuj wątek
  • martina-0 Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 11.02.13, 19:31
   wojtekkrol napisał(a):

   > Szukam jakiejś szkoły językowej w Gdańsku, która ma fajną ofertę i jest faktyc
   > znie sprawdzona. Mieszkam w rejonach Gdańsk-Wrzeszcz, więc zależałoby mi na tej
   > okolicy.
   > Trochę już szperałem w internecie i w sumie najlepsze opinie miała szkoła Oxfor
   > d. Chyba się na nią skuszę, bo nic lepszego na razie nie znalazłem

   we wrzeszczu najlepszą szkołą jest Empik School
    • agent00122 Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 12.03.13, 15:46
     Znam tą szkołę bardzo dobrze. Uczęszczam na zajęcia już trzeci rok i jest super. Lektorzy co roku praktycznie się zmieniają więc jest okazja poznać różnych ludzi i różne sposoby nauczania, są też grupy w których zajęcia prowadzone są z polskimi lektorami i native speakerami. Ogólnie poziom nauczania dobry i bardzo przystępne ceny, nie wiem czy nie najniższe w Gdańsku jeśli chodzi o szkoły z tak długim doświadczeniem.
  • katie8_9 Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 12.09.13, 17:20
   ja z chęcią polecę Proschool. mają tam bardzo fajne ceny (ja za cały rok szkolny zapłaciłam około 1300zł) i mieszczą się za samym manhattanem na Jaśkowej. zapisałam się na kurs angielskiego i oprócz zwykłych lekcji każdy może korzystać z e-learningu i chodzić na gramatykę i konwersacje, co na pewno wyróżnia ich wśród konkurencji:)
  • p_oli Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 13.09.13, 16:56
   A słyszeliście o Pro School? Okazuje się,że to Profesja wystartowała z nową szkołą... hmm... do tej pory to jakieś szkoły policealne były. Ale dostałam ulotkę pod Manhattanem i w sumie spoko,jak weszłam na stronę. Całkiem niezła konkurencja jak na te wszystkie szkoły dookoła, w sensie,że ceny takie dla ludzi :-P hehe.
   • agent00122 Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 03.02.14, 12:55
    Speak up był fajną szkołą, ale już niestety nie jest. Nie chodzi o lektorów, nauczanie itd. ale o umowy jakie się z nimi zawiera- są to umowy kredytowe, a po drugie płaci się za kurs dużo pieniędzy a w zamian w wykupionym kursie większość godzin jest przed komputerem realizowana na tzw kursie on- line. Za co się płaci tyle pieniędzy? Za ćwiczenia on line, które tak na prawdę można darmowo w internecie znaleźć?
  • pinezka.777 szkoła j.ang we Wrzeszczu! 10.05.14, 17:24
   To może kameralna szkoła językowa we Wrzeszczu? Małe grupy (4 osoby), a właścicielem jest lektor, który zna się na swojej pracy i łączy różnorodne metody nauczania (zindywidualizowane podejście) korzystając z technologii (oferuje własny program komputerowy gratis do powtórek słownictwa). Metoda bezpodręcznikowa. Szkoła dobra dla wszystkich rozczarowanych sieciówkami i dla tych, którzy chcą się nauczyć naprawdę ;)

   www.languga.pl
  • anka8823 odradzam! 25.09.14, 12:56
   W zeszłym roku szukałam dobrej szkoły językowej, nawet kosztem wysokiej ceny. Niestety pomimo, że Empik School w Gdansku Głównym jest bardzo droga, poziom nauczania jest niski. Największy minus dotyczy podejścia nauczycieli do uczniów. Nie pomagają oni nadrobić ich braków, jedynie ślepo dążą do przerobienia materiału. Z tymi brakami które miałam w październiku, skończylam kurs, pomimo wielu prośb do nauczyciela o przygotowanie dodatkowych materiałów nie uzyskałam pomocy. Wyrzucone 2000 zł. Nie polecam !
  • damian.1989 Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 19.03.15, 11:54
   Polecam Szkołę językową Rapid-English :) Mają w ofercie lekcje online, więc nie musisz wychodzić z domu a świetnie nauczysz się języka ;) Kładą nacisk na konwersacje, więc nauka jest naprawdę skuteczna :) Mają w ofercie 1 lekcje próbną więc można śmiało samemu się przekonać, naprawdę polecam!
  • ak-69 Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 28.06.15, 23:40
   Dokładnie przeczytaj UMOWĘ w obojętnie której szkole ją będziesz podpisywać.
   Szczególnie zwróć uwagę na WARUNKI OPŁAT za naukę.
   W jednej z zalecanych wyżej gdańskich szkół opłata okazała się (nie)zwykłym DROGIM, KOMERCYJNYM KREDYTEM z którego nie można już zrezygnować.
   Nawet przerywając kurs w początkowym okresie (np. ze względów zdrowotnych) kredyt ten trzeba spłacać bankowi nie chodząc na zajęcia (nie ze swojej winy). Bo to UMOWA KREDYTOWA Z BANKIEM NIE SZKOŁĄ.
   Ja w szkole obok płaciłem w ratach miesięcznych, ale nie kredytowych. Bezpośrednio szkole, a nie bankowi. Jak w dowolnym momencie nauka przestałaby mnie interesować, to mogłem zrezygnować i od następnego miesiąca nie chodząc na zajęcia nie musiałbym też płacić.
  • marek2539 Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 26.09.15, 12:26
   Szkoła musi mieć małe grupy- tam gdzie grupy są duże znaczy jedno- szkoła idzie na kasę, a nie na jakość. W trakcie zajęć muszę mieć czas, żeby swobodnie się wypowiadać, nie zabierając pozostałym 8 kursantom ich czasu na wypowiedź. Najlepiej, jeśli właścicielem jest doświadczony nauczyciel, który zna się na swoim fachu i cały czas dokształca dbając o jakość nauczania i wie, jak zindywidualizować nauczanie każdego ucznia, żeby było jak najbardziej efektywne. Nie sieciówki, bo co prawda czasem można trafić i tam na dobrą jakość odnośnie każdego produktu- ale tylko czasem. Tu, jak chcesz nie chodzić a się nauczyć nie ma co oszczędzać kilka stów więcej na kurs, bo wywalić w sieciówce 1200 zł a dopłacić 1/3 tego i być traktowanym poważnie to się kalkuluje. Ja uczę się w Culture Bridge na Oruni Górnej i w lepszej szkole nigdy wcześniej nie byłem.
  • lolkas Re: Szkoła językowa w Gdańsku - opinie 02.03.20, 13:20
   Przez kilka lat chodziłam do szkoły językowej w Gdańsku nie podam nazwy i po kilku latach dalej czułam, że stoje w miejscu. Niby uczyłam się słwonictwa i czasów, ale co z tego jak ta wiedza mi szybko uciekała z głowy.
   Postawiłam wszystko na praktyczną naukę języka forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/gdzie-kurs-angielskiego-w-gdansku/ zmotywował mnie do nauki ten wpis.

   Wcześniej nikt mi nie powiedział jak nauczyć się komunikować, zawsze było powtarzane ucz się słówek, ucz się czasów.. Miałam tego dosyć i teraz wracam do nauki z zupełnie inną energią, podejściem i metodą. Warto poczytać ten wątek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka