Dodaj do ulubionych

BEZPŁATNE KONWERSACJE Z ANGIELSKIEGO - LUBLIN

18.05.13, 22:22
SZUKAM w miarę SYSTEMATYCZNYCH i ZDETERMINOWANYCH osób do tego żeby regularnie spotykać się na konwersacje po angielsku i wzajemnie szlifować swoje umiejętności. Chciałbym rozmawiać tak raz lub dwa razy w tygodniu. Najlepiej myślę będzie pracować nad wybranym tematem lub zagadnieniem, bo nie chce żeby to były rozmowy o niczym w nieskończoność w stylu What do U do... Jeśli jesteście zainteresowani-piszcie. Mój mail: englishmeetinglu@wp.pl

Zapraszam każdego kto ma choć trochę czasu i CHĘCI żeby porozmawiać po angielsku :)
Obserwuj wątek
    • zub1111 Re: BEZPŁATNE KONWERSACJE Z ANGIELSKIEGO - LUBLIN 28.07.15, 14:47
      A czy interesuje Ci konwersacje z Angielskiego przez Internet, Skype?Jestem zainteresowany, ale nie mieszkam w Lublinie, to chyba fajne rozwiązanie. Warto uczyć się! Interesuję się muzyką, porozmawiałbym na ten temat ) Obecnie samodzielnie muszę korzystać się z pomocy przyjacól, którzy mówą w języku Angielskim, albo za pomocy biura tłumaczeń
      <a href="tlumaczeniaplus.pl/ ">http://tlumaczeniaplus.pl/</a>, albo innego, tylko, że to mi jakoś pasuje. Ale czekam odpowieź na moją oferte! )))
      • zub1111 Re: BEZPŁATNE KONWERSACJE Z ANGIELSKIEGO - LUBLIN 28.07.15, 14:48
        A czy interesuje Ci konwersacje z Angielskiego przez Internet, Skype?Jestem zainteresowany, ale nie mieszkam w Lublinie, to chyba fajne rozwiązanie. Warto uczyć się! Interesuję się muzyką, porozmawiałbym na ten temat ) Obecnie samodzielnie muszę korzystać się z pomocy przyjacól, którzy mówą w języku Angielskim, albo za pomocy biura tłumaczeń
        tlumaczeniaplus.pl/ albo innego, tylko, że to mi jakoś pasuje. Ale czekam odpowieź na moją oferte! )))
        • zub1111 Re: BEZPŁATNE KONWERSACJE Z ANGIELSKIEGO - LUBLIN 28.07.15, 14:59
          A czy interesuje Ci konwersacje z Angielskiego przez Internet, Skype?Jestem zainteresowany, ale nie mieszkam w Lublinie, to chyba fajne rozwiązanie. Warto uczyć się! Interesuję się muzyką, porozmawiałbym na ten temat ) Obecnie samodzielnie muszę korzystać się z pomocy przyjacól, którzy mówą w języku Angielskim, albo za pomocy biura tłumaczeń www.tlumaczeniaplus.pl/ albo innego, tylko, że to mi jakoś pasuje. Ale czekam odpowieź na moją oferte! )))
    • www.qutas.ovh Re: BEZPŁATNE KONWERSACJE Z ANGIELSKIEGO - LUBLIN 18.01.22, 17:54
      Witaj

Z uwagi na Twoje niezainteresowanie cytuję "nie chce żeby to były rozmowy o niczym w nieskończoność
      w stylu What do U do" rozmowami w nieskończoność o niczym, czując tę identyfikację chciałbym również Ciebie zaprosić do kontaktu ze mną.

Rozpoczynając naukę języka rozpocząłem dość nietypowo, mianowicie zakupiłem domenę www.qutas.ovh,
      z której konstrukcji po przetłumaczeniu na nasz język polski wynika iż nawiązuje do cytuję "cytaty" - cytatów.

Fajnie byłoby sobie cytować jakieś ciekawe osoby, oraz przetłumaczyć takie anglojęzyczne cytaty na nasz
      język polski.

Np. pisarza, dziennikarza, wnikliwego analityka tzw. nowego porządku światowego Alana Watt.
      To bardzo interesujące materiały z mojego czy naszego w sumie punktu widzenia.

Proszę potwierdź czy jesteś zainteresowany pomocą przy tworzeniu jakiegoś interesującego content-u.
      Obecnie strona www.qutas.ovh - jest obecna jako taki starter.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka