Dodaj do ulubionych

ANGIELSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WAKACJE POZNAŃ

12.05.15, 09:59
Wakacje z Lernedo !!!
Dla wszystkich tych co w okresie wakacyjnym przebywają na terenie Poznania lub okolic i chcą korzystać z lekcji języka angielskiego przygotowaliśmy ofertę zajęć w plenerze !!!
Wakacje to wymarzony czas na wędrówki i relaks, dlatego właśnie zapraszamy wszystkich chętnych na lekcje w plenerze, podczas których będziemy odwiedzać różne ciekawe miejsca oraz uczyć się angielskiego przez zabawę.

Ci, którzy jednak wolą standardowe lekcje, w wakacje także nauczamy!

www.lernedo.pl
lernedo@lernedo.pl; tel. 501-052-909
Obserwuj wątek
    • kari.nak Re: ANGIELSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WAKACJE PO 26.02.16, 09:58
      Nie wiem czy dziecko chce spędzać czas wolny od szkoły na nauce angielskiego. Myślę, że lepiej sprawdzą się obozy letnie dla młodzieży, które organizuje np. Nasz Uniwersytet www.nasz-uniwersytet.pl/ w Sypniewie i Mrzeżynie. Wakacje to czas by odpocząć.
      • mar.ylu Re: ANGIELSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WAKACJE PO 01.03.16, 11:21
        jasne, po to są wakacje. ale skąd przekonanie, że nauka jest męcząca?! moje dzieci uwielbiają się uczyć angielskiego. no, może nie do końca jeszcze jarzą, że to nauka. powiem więc tak: lubią spędzać czas na zajęciach z angielskiego :-) chodzą do Helen Doron. dużo się bawią, śpiewają, grają w gry. wygląda to, jak zorganizowana zabawa, coś na kształt przedszkola, tylko że wszystko jest po angielsku.

w wakacje też biorą udział w kursach wakacyjnych. nam się to jakoś tak poważnie i nudno kojarzy, a dzieciom wręcz przeciwnie :-) kiedy nauka jest zabawą, nie jest męcząca.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka