Dodaj do ulubionych

pamiętacie kolonie letnie ?

IP: 62.233.189.* 08.05.02, 18:00
No właśnie Kołobrzeg , Szwałk , stare czasy.

pozdrawiam

Kam
Obserwuj wątek
    • Gość: Jank Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.pl 08.05.02, 18:23
      Sianów, Komańcza, Gołdap, Warszawa (tak, tak !)
      To były czasy...
      Pozdrawiam
      • Gość: jazzak Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.mst.gov.pl 09.05.02, 08:36
        Przypominam sobie tylko te zagraniczne. Czechosłowacka lub Węgierska Republika
        Ludowa ;-)))
        pozdrawiam letniczki
        • Gość: darek282 Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.waw.pdi.net 09.05.02, 17:28
          A ja byłem tylko raz w Tuchowie k/Tarnowa. To był koszmar. Nie życze nikomu.
          Później jeździłemm tylko na obozy wędrowne.
          • Gość: jazzak Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.mst.gov.pl 10.05.02, 08:37
            Gość portalu: darek282 napisał(a):

> A ja byłem tylko raz w Tuchowie k/Tarnowa. To był koszmar. Nie życze nikomu.
            Dlaczego koszmar? Komary? ;-)))
            > Później jeździłemm tylko na obozy wędrowne.

Pozdrawiam
    • Gość: hrabia Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.psych.uw.edu.pl / 172.16.3.* 10.05.02, 15:29
      pamiętamy, pamiętamy - Ustka błe, błe, błe
      • Gość: Jank Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.pl 10.05.02, 16:59
        Gość portalu: hrabia napisał(a):

> pamiętamy, pamiętamy - Ustka błe, błe, błe

To znaczy: cacy czy be ? :o)
        • Gość: hrabia Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.psych.uw.edu.pl / 172.16.3.* 10.05.02, 17:23
          Gość portalu: Jank napisał(a):

> > pamiętamy, pamiętamy - Ustka błe, błe, błe
          >
          > To znaczy: cacy czy be ? :o)
          a myślałem, że się jednoznacznie wyraziłem :) no cóż....
          To jest jedno z najkoszmarniejsych wspomnień mojego dzieciństwa - kolonie w Ustce
          jescze mnie ciarki przechodza......brrrrr
          • Gość: kam Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: 62.233.189.* 10.05.02, 19:02

> Gość portalu: Jank napisał(a):
            >
            > > > pamiętamy, pamiętamy - Ustka błe, błe, błe
            > >
            > > To znaczy: cacy czy be ? :o)
            > a myślałem, że się jednoznacznie wyraziłem :) no cóż....
            > To jest jedno z najkoszmarniejsych wspomnień mojego dzieciństwa - kolonie w Ust
            > ce
            > jescze mnie ciarki przechodza......brrrrr

zimno było ? :)
            • Gość: hrabia Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.psych.uw.edu.pl / 172.16.3.* 10.05.02, 19:24
              Gość portalu: kam napisał(a):
              > zimno było ? :)
              he, he dowcipniś - tak zimno było , ale raczej mentalnie, straszny rygor......
              • Gość: Jank Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.pl 10.05.02, 20:31

> Gość portalu: kam napisał(a):
                > > zimno było ? :)
                > he, he dowcipniś - tak zimno było , ale raczej mentalnie, straszny rygor......

Może to była kolonia - ale karna ?
                • Gość: jazzak Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.mst.gov.pl 11.05.02, 08:36

> Gość portalu: hrabia napisał(a):
                  >
                  > > Gość portalu: kam napisał(a):
                  > > > zimno było ? :)
                  > > he, he dowcipniś - tak zimno było , ale raczej mentalnie, straszny rygor..
                  > ....
                  >
                  > Może to była kolonia - ale karna ?

Hrabia zdecydowanie otarł się o karną jednostkę ;)

• Gość: Jank Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.pl 15.05.02, 13:44
                    Gość portalu: jazzak napisał(a):

> >
                    > Hrabia zdecydowanie otarł się o karną jednostkę ;)
                    >

Popatrz na adresy. Wygląda na to, że hrabia nam się przemieścił, albo że
                    arystokracji na forum przybyło ;o))
                    Pozdrowienia
                    • Gość: jazzak Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.mst.gov.pl 15.05.02, 14:42

> Popatrz na adresy. Wygląda na to, że hrabia nam się przemieścił, albo że
                      > arystokracji na forum przybyło ;o))
                      > Pozdrowienia

Lotny Hrabia! ;-))

Pozdrawiam - Mobilny jazzak
                      • Gość: hrabia Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.psych.uw.edu.pl / 172.16.3.* 16.05.02, 19:44

> > Popatrz na adresy. Wygląda na to, że hrabia nam się przemieścił, albo że
                        > > arystokracji na forum przybyło ;o))
                        > Lotny Hrabia! ;-))
                        Nigdzie się nie przemieściłem - chyba po porstu komputer roszyfrował IP komputera
                        z którego wypisuję różne takie, aha i jetsem jeden jedyny nipowatarzalny -
                        zapamietajcie to sobie...
                        • Gość: jazzak Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.mst.gov.pl 17.05.02, 08:47

> Nigdzie się nie przemieściłem - chyba po porstu komputer roszyfrował IP kompute
                          > ra
                          > z którego wypisuję różne takie, aha i jetsem jeden jedyny nipowatarzalny -
                          > zapamietajcie to sobie...

...zamotałem się ciut. Znaczy sie piszesz z miasta naszego?

• Gość: hrabia Re: pamiętacie kolonie letnie ? IP: *.psych.uw.edu.pl / 172.16.3.* 17.05.02, 16:44
                            >
                            > ...zamotałem się ciut. Znaczy sie piszesz z miasta naszego?
                            hmmm.....teraz ja nic nie rozumiem...dlaczego sadzisz ze pisze z miasta naszego?
                            wystarczy sobie dokladnie przeczytac adres jaki jest umiejscowiony przy moim
                            wpisie
                            zeby wiedziec gdzie jestem i wjakim miejscu korzystam z kompa..
                            • Gość: Jank Ciekawe... IP: *.pl 18.05.02, 11:49

> dlaczego sadzisz ze pisze z miasta naszego?
                              > wystarczy sobie dokladnie przeczytac adres jaki jest umiejscowiony przy moim
                              > wpisie
                              > zeby wiedziec gdzie jestem i wjakim miejscu korzystam z kompa..

No to jest nas dwóch - z Jazzakiem - nieco zaskoczonych...bo ja myślałem podobnie
                              • Gość: hrabia Re: Ciekawe... IP: *.psych.uw.edu.pl / 172.16.3.* 20.05.02, 14:43
                                > No to jest nas dwóch - z Jazzakiem - nieco zaskoczonych...bo ja myślałem podobn
                                > ie
                                a ciekaw jestem dlaczego tak mysleliscie? przeciez nigdy nie pisalem jakobym
                                mieszkal teraz na stale w Naszym Pieknym Miescie?

• Gość: Jank Re: Ciekawe... IP: *.pl 20.05.02, 14:52

> a ciekaw jestem dlaczego tak mysleliscie? przeciez nigdy nie pisalem jakobym
                                  > mieszkal teraz na stale w Naszym Pieknym Miescie?
                                  >

Może nie wzdychałeś na forum za NPM (Naszym Pięknym Miastem) odpowiednio
                                  rzewnie ??
                                  • Gość: hrabia Re: Ciekawe... IP: *.psych.uw.edu.pl / 172.16.3.* 20.05.02, 15:08
                                    >
                                    > Może nie wzdychałeś na forum za NPM (Naszym Pięknym Miastem) odpowiednio
                                    > rzewnie ??

to może dlatego , że bywam tam dosyć często....
                                    • Gość: Jank Re: Ciekawe... IP: *.pl 21.05.02, 16:19

> >
                                      > to może dlatego , że bywam tam dosyć często....

No tak, to wiele tłumaczy. Zdziwienie zaczyna mi ustępować...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka