Dodaj do ulubionych

chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na złe

04.06.11, 18:56
mam 36 (w grudniu skończę 37) lat. mężczyźni uważają mnie za kobietę atrakcyjną. jestem osobą skromną, dość nieśmiałą. nie jestem rozrywkową panienką. nie pochodzę też z bogatego domu i nie mam bogatych rodziców. jestem bez nałogów. nie chodzę do kościoła i jestem wegetarianką ale nie przeszkadza mi że inni jedzą przy mnie mięso. bardzo kocham zwierzęta i wypoczynek na łonie natury szczególnie w górach. moim marzeniem jest poznanie mężczyzny z którym mogłabym spędzić życie i założyć rodzinę. bardzo chciałabym mieć dziecko. szukam mężczyzny który nie ma nałogów ani zaszłości z poprzednich związków (np. dzieci). chciałabym zacząć z kimś od nowa budować wspólny świat. czy jest to możliwe?...
Obserwuj wątek
    • masadu Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 07.06.11, 20:39
      Witam. Wiem że moja wiadomość jest nie na miejscu biorąc pod uwagę mój wiek ale dlaczego miałby ktoś być przekreślony tylko i wyłącznie przez wiek? taki ktoś też może być wyjątkowy kochający dojrzały i wszystkie zalety których czasem nie jeden starszy mężczyzna nie posiada. Czy nie warto się zastanowić? czy nie warto da sobie szanse? tej osobie?
      • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 08.06.11, 08:54
        uwazam ze Pana uwagi sa nie na miejscu. skoro wiek dla Pana nie jest wazny to prosze szukac kobiet w swoim wieku a nie tych mlodszych bo dla mnie wiek partnera jest wazny. . Chce miec dziecko (jesli nie biologiczne to chce adoptowac) chce je ze swoim mezczyzna wychowac a na starosc z nim chodszic za reke a nie zanosic mu kwiaty na grob. Pociagaja mnie tylko mezczyzni w moim wieku lub nieznacznie mlodsi. Natury Pan nie oszuka i moze sobie wmawiac ile to ma zalet i jak mlodo wyglada ale ja nie gustuje w starszych mezczyznach. Wole juz byc sama niz zmuszac sie potem do sexu ze starszym mezem lub co gorsze go zdradzac. Przykre ale prawdziwe. Kobiety w Pana wieku tez zasluguja na milosc wiec polecam szukac partnerki w swoim przedziale wiekowym.
        • masadu Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 08.06.11, 11:25
          ja mam 22lata
          • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 08.06.11, 12:50
            tym bardziej radze poczekac i szukac kogos w podobnym wieku.
            • masadu Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 08.06.11, 15:35
              Dobrze rozumiem Cię. Już nie przeszkadzam
        • janq43 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 16.11.11, 11:40
          Dlaczego przykre?
          Mysle tak samo:)
          tez wole młodsza żonę;)
    • pirat.5 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 26.06.11, 19:07
      witaj jestem młodym zwykłym mezczyzna szukam kobiety która mysli tak jak ty mam 20lat i szukam starszej od siebie by nie myslala tylko o zabawie jestem zbyd dojarzaly emocjonalnie mam 179cm wzrostu błekitne oczy ciemny blond włosy jesli jestes zainteresowana zadzwon pod moj nr 504 814 987
      • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 30.06.11, 14:57
        wiesz co, jestes niepowazny! 20 lat? dla 36 letniej kobiety jestes dzieckiem. nie wiem po co tacy jak ty pisza w tym watku... musi ci sie wyjatkowo nudzic w domu skoro robisz takie zarty.
    • kawaler86 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 08.07.11, 10:43
      Jako facet uważam, że masz szanse, jednak trochę zastanawiają mnie Twoje wymagania.... A co jeżeli znajdziesz idealnego faceta, ale będzie miał przeszłośc (np dziecko) Wiem że to jest w jakiś sposób "utrudnienie" pod względem finansowym (alimenty), jednak co lepsze facet płacacy alimenty, który cię kocha i ubustwia i z którym tworzysz idealny związek, czy "wolny i czysty", który będzie traktował cie jak przedmiot? Nie mówie że tak musi być ale...., A tak swoją drogą nie lepiej skoczyś na portal randkowy i tam wklepać swoje "wymagania" poprzez uruchomienie odpowiednich filtrów. Zobacz np www.e-randki.pl, we-dwoje.pl idt. Podaję tylko przykłady, akurat mam taka pracę, że ostatnio badałem opinie o forach randkowych (zresztą również za pomocą niniejszego forum) i te, które wymieniłem bardzo cześto pojawiały się w pozytywnych komentarzach. Więc może warto spróbować w ten sposób
      • kawaler86 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 08.07.11, 10:48
        kawaler86 napisał:

Zobacz np www.e-randki.pl, we

Jedna uwaga, to nie jest odpowiedź na odpowiedź tylko popełniłem błąd chodziło mi o www.e-randki.com a nie.pl (przepraszam literówka)
      • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 08.07.11, 10:55
        to co piszesz kompletnie nie ma sensu. a dlaczego niby facet bez przeszlosci ma mnie traktowac gorzej? poza tym o czym juz pisales czyli alimenty wazniejsza jest kwestia ze ten niby idealny juz raz nie sprawdzil sie ani jako maz ani jako ojciec. nigdy z takim mezczyzna bym sie nie zwiazala bo sadze ze kolejny raz tez by sie nie sprawdzil. odpowiedzialny mezczyzna nie zostawia zony i dziecka. jestem wolnym czlowiekiem i nie jestem na tyle zdesperowana zeby zwiazac sie z kimkolwiek. mam swoje marzenia i oczekiwania i nie zamierzam z nich rezygnowac dla faceta z dzieckiem poniewaz jest wielu wolnych mezczyzn bez bagazu z przeszlosci. uwazam za wyjatkowy brak kultury to ze sa osoby ktore nie umieja uszanowac ze dla mnie wazne jest zeby mezczyzna nie mial dziecka. mam takie prawo i nic nikomu do tego. Ty zapewne tez nie umowilbys sie z kobieta nieatrakcyjna zaniedbana i duza nadwago nawet gdyby byla idealem. takie ocenianie ludzi jest duzo bardziej powierzchowne niz to ze ja oczekuje zeby moj partner nie mial dziecka z inna kobieta. tego oczekuje i jest to jeden z bezwzglednych warunkow. samotnosc tez ma swoje zalety i wole byc sama niz z mezczyzna ktory ma dziecko z inna kobieta.
        dziekuje za rade ale fora randkowe maja jedna wade, ludzie na nich nie umieja skupic sie na jednej osobie tylko skacza z kwiatka na kwiatek.
        • anirat Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 11.07.11, 22:34
          Macie oboje rację. Fakt bycia ojcem i wczesniej w związku, nic nie mówi o człowieku, ludzie nie są razem z róznych przyczyn i dzis to czeste. Nie nam oceniac dlaczego sie tak stało. Myślę, ze taki człwoiek może nawet więcej widziec o zyciu w zwiążku i w rodzinie niż ktos , kto był samotny do 40-stki.
          Oczywiscie Ewa ma prawo miec wymagania, czy się znajdzie ktos, kto im sprosta, sama się przekonasz. Ja juz jedno wiem, nie jest łatwo.
          Podsumuje mabrdzo ogolnikowo.
          Im dłuzej jestesmy sami, tym trudniej znalezc ideał, zaakceptowac obecność innego człowieka z jego wadami i zaletami obok.
          Na te tematy juz chyba wszystko napisano.
          • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 12.07.11, 09:18
            oj z ta przyjaznia swiete slowa. bez przyjazni w zwiazku kiedys wszystko sie konczy.
            co do moich wymagan wynikaja one scisle z doswiadczen mojego dziecinstwa. moj stary (bo ojcem takiego nazwac nie mozna) zdradzil moja mame i zrobil dziecko innej. potem zrobil jeszcze trojke dzieciakow trzem roznym kobietom. dajcie mi wreszcie ludzie spokoj z idealizowaniem facetow z dziecmi! nie chce faceta z dzieckiem i nigdy takiemu nie zaufam. koniec kropka. nie sztuka jest byc z kimkolwiek na sile wbrew sobie bo najgorszy rodzaj samotnosci to bycie z nieodpowiednia osoba. osoba z dzieckiem nie jest w niczym lepsza od osoby bez dziecka. dla mnie takie stawianie sprawy to jais absurd. ja chce miec swoja rodzine. chce miec mezczyzne dla siebie a nie dzielic sie z nim z jego poprzednia rodzina. czy ja naprawde oczekuje az tak wiele?! dlaczego tyle w was nietolerancji wobec pragnien i marzen innych? mam takie marzenia tego w zyciu pragne i chyba mam do tego prawo! nie oceniam ludzi po stanie majatkowym jak robi to wielu, nie oceniam na podstawie samochodu jakim jezdza, pracy jaka wykonuja. chcialabym jedynie mezczyzne ktory nie ma bagazu z przeszlosci w postaci dziecka z inna kobieta. moze byc to nawet osoba rozwiedziona byle nie miala dziecka. jeden dzieciorob w postaci mojego starego juz byl w moim zyciu i wystarczy!
            • bres33 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 03.09.11, 21:43
              No coz
              Wiesz czego szukasz .Napisz jak sie mozna z Toba spotkac?
              • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 04.09.11, 07:19
                witaj:) a skad jestes? z jakiej czesci Polski? podaj jakies namiary to sie odezwe. pozdrawiam:)
                • bres33 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 04.09.11, 09:42
                  z Komorowa,moj e-mail pk.pl@wp.pl
            • janq43 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 02.11.11, 06:38
              Chetnie Cie poznam Ewo:)
              Nie mam bagazu ze sobą ani za sobą,chciałbym założyc Prawdziwą rodzinę,dom,miec dzieci.
              • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 14.11.11, 13:22
                a czy 43 oznacza wiek?
                • janq43 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 16.11.11, 11:44
                  tak,wiek
                  • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 18.11.11, 17:56
                    kobiety tez wola mlodszych mezczyzzn. poza tym ja juz kogos znalazlam:) pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia.
            • ameno33 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 14.11.11, 10:41
              Czepiasz się swojego ojca.Facet przynajmniej wie że żyje,ma za sobą niezliczoną ilość przygód,ma wspomnienia i może od czasu do czasu bzyknąć dawną panienkę.Powinnaś pomyśleć aby mieć 3 dzieci i każde z innym tatusiem.Nawet nie wiesz ile radości przyniesie Ci liczna rodzina a wujkowie obdarują prezentami.Sądzę że seksapilem omamisz niejednego gentelmena żądnego najdzikszych życiowych przygód.
              • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 14.11.11, 13:22
                czytam to co napisales i twoj poziom jest zenujacy! na psychiatre to juz zbyt pozno... naucz sie czytac ze zrozumieniem zanim zaczniesz wypisywac te swoje glupoty.
                • ameno33 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 15.11.11, 11:16
                  Wiem co piszę i twój problem jeśli nie potrafisz pogodzić się z rzeczywistością i przystosować się do ludzi.Sam skaczę z kwiatka na kwiatek i dobrze mi z tym.
                  • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 15.11.11, 11:43
                    dla mnie jestes ludzka szmata i niczym wiecej. nie masz sie czym chwalic. jestes zalosny. panowie a moze wy wpiszecie co sadzicie o takich meskich szmatach? ludzi bez jakichkolwiek zasad. wiem ze jest wielu facetow na poziomie ktorzy maja zasady i gardza takimi degeneratami.
                    • ameno33 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 15.11.11, 22:22
                      ewakce1974 napisała:

> dla mnie jestes ludzka szmata i niczym wiecej. nie masz sie czym chwalic. jeste
                      > s zalosny. panowie a moze wy wpiszecie co sadzicie o takich meskich szmatach? l
                      > udzi bez jakichkolwiek zasad. wiem ze jest wielu facetow na poziomie ktorzy maj
                      > a zasady i gardza takimi degeneratami.
                      Nawet nie wiesz jak mnie bawisz dodając niecodziennej rozrywki.Gardzisz ludźmi nie podzielających twoich zasad,nie akceptujesz innych od samej siebie.I nic dziwnego że całe życie jesteś sama,zostaniesz sama i tylko ktoś przy chorych zmysłach zaryzykowałby jedną noc, koszmarną noc z kimś takim jak ty.Cały czas do rozpuku śmieję się z ciebie a śmiechu nie ma końca :)
    • singiel.m Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 13.11.11, 18:47
      Oczywiście, że jest to możliwe, pozdrawiam :)
      • taka_ja75 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 20.11.11, 20:23
        Wiesz co kobieto, z takim podejsciem to tylko książe z bajki na białym koniu jest Ci w stanie dogodzić. Jest tylko jeden mały problem, bo... książęta już niestety dawno wyginęli.
        Pozostali jedynie zwykli ludzie w w zwykłym zyciu, które niestety nie jest tylko albo białe, albo czarne, tylko zazwyczaj ma różne odcienie szarości, a konsekwencją tego jest, ze podejmujemy w nim różne decyzje. Czasami dobre, a czasami złe.
        W życiu bym nie potrafiła przekreślić faceta z góry tylko dlatego, ze ma dziecko z poprzedniego związku. Bo to jeszcze o niczym nie świadczy, może być dużo bardziej wartościowym facetem niż niejeden przechodzony kawaler.
        Ale cóż, szukaj tego swojego ideału, powodzenia
        • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 21.11.11, 12:07
          to co dla Ciebie jest dobre nie musi byc dobre dla mnie. zycie pokazalo ze nie musi to byc wcale ksiaze na bialym koniu a zwykly facet z wadami i kilkoma zaletami ktory najpierw mysli a potem robi w przeciwienstwie do wielu dzieciatych facetow. latwo jest zrobic dziecko a potem sie na nie wypiac, zostawic je matce a samemu szukac kolejnej szansy. zostawiam facetow z dziecmi dla dzieciatych kobiet. ja nie musze zadowalac sie czymkolwiek byle byc z kims na sile.
          • ona_zmeczona Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 21.11.11, 20:13
            Ewa, czy ty bylas kiedykolwiek z zwiazku? jesli tak, to wedlug Twojej teorii nie nadajesz sie juz do nastepnego, bo ten poprzedni Ci nie wyszedl.
            nie musisz chciec faceta z dzieckiem, Twoje prawo, ale nie oceniach ich od razu zle, bo nie wiesz jak ich zycie sie potoczylo. i to jest wlasnie zarozumialosc z Twojej strony.
            • ewakce1974 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 22.11.11, 09:11
              to jest tak glupie co piszesz... powiedz to tym wszystkim porzuconym przez ojcow dzieciom ktorzy zamiast zajmowac sie nimi szukaja swoich kolejnych szans. i naucz sie czytac! to nie boli a ucza tego juz w podstawowca. bylam i jestem w kolejnym. i nie zostawiam za soba niechcianych dzieci. moj kolega z pracy ma prawie 50 lat. 3 dzieci kazde z inna kobieta. teraz spotyka sie z nastepna. taki piotrus pan nigdy nie dojrzewa do zwiazku. jak ktos porzuca wlaasne dziecko to nie nadaje sie do zadnych zwiazkow a ja z kims takim nigdy bym nie zaryzykowala bo pewno kolejny zwiaazek i kolejne dziecko tez by mu sie szybko znudzily. najpierw mysl a potem rob dzieci. latwo jest zzrobic a potem powiedziec "sorry, nie udalo sie to nie to bawcie sie dobrze a ja sobie poszukam nowej szansy". troche odpowiedzialnosci, ludzie!
              zamykam dyskusje w tym watku. pytanie ktore zadalam jest juz nieaktualne. moj zwiazek rozkwita, mimo ze jak ktos mi zarzucal nie jestem z ksieciam z bajki a ze zwyklym facetem ale bez bagazu z przeszlosci. kazdy ma prawo do wlasnego zdania i ukladania sobie zycia tak jak uwaza. pozdrawiam wszystkich autorow wpisow i zycze powodzenia w zyciu:)
          • self-mademan Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 24.11.11, 20:03
            Marzenia o księciu na białym koniu,często koncza sie romansem ze stajennym:D
    • janq43 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 14.12.11, 06:48
      Podupadła instytucja małzeństwa:(
    • piotrek4056 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 20.07.12, 16:43
      Cześc, napisz do mnie ile masz lat i skąt jesteś,mam na imie Piotr jestem kawlerem i tesz chciałbym załozyc rodzinę miec dziecko morze stobą napisz.Poz...mój e-mail;piotrek5500@gmail.com
    • krasnal1313 Re: chciałabym poznac mężczyznę na dobre i na zł 29.07.12, 09:33
      Witaj:) Chętnie Cię poznam tak jak Ty szukam kobiety z którą bede na dobre i zle chce miec zone oraz dziecko Nie szukam wrażeń proszę odpisz lub zadzwoń 510-487-167 Mam 40l czuly opiekunczy kulturalny pracujacy
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka