Dodaj do ulubionych

Poznam samotna pania z dzieckiem

08.04.15, 17:10
Poznam Pania ktora podobnie jak ja ma dosc samotnosci. Mam 32 lata i mieszkam w Niemczech w (Baden Württemberg) i chcialbym poswiecic to co robie komus kochanemu, tak zeby zycie mialo sens. Milo byloby cieszyc sie kazdym dniem i miec swiadomosc, ze ktos tam zawsze czeka z kim zawsze mozna podzielic sie radosciami i smutkami... Czasami zastanawiam sie po co to wszystko i jaki to wszystko ma sens... Jedyne co mi brakuje w zyciu to kochajacej drugiej polowki i kochanego dzieciaczka dla ktorego bym mogl poswiecic wszystko. Wowczas wraca sie do domu z checia i radoscia, ktorej jak narazie nie uswiadczylem... Niejednokrotnie bedac na urlopie obserwuje szczesliwe pary z dzieciakiem, i tak sobie mysle co wiecej jeszcze trzeba... Osobiscie jestem bardzo spokojny, moze az za bardzo, czuje sie swobodnie wsrod znajonych, nie przepadam za hucznymi imprezami. Uwielbiam miejsca spokojne gdzie mozna sobie pospacerowac i rozkoszowac sie natura. Nie mam nalogow i uwielbiam podroze, oczywiscie na ile finanse pozwalaja. Moje najwieksze mazenie to wybrac sie w jakies fajne miejsce z kochana zona i dzieciaczkiem i przezyc niezapomniane chwile. Przez 7 lat pracowalem w Polsce w administracji panstowej ale niestety to co sie w polscve dzieje nie pozwala na uczciwa prace. Jesli starasz sie dobrze pracowac i byc uczciwym to raczej nie ma czego szukac w tym kraju, o czym sie przekonalem poznajac cala zgnilizne od srodka. Pozstawilem wszystko na jedna karte i pozstanowilem rozpoczac nowe zycie w Niemczech... Milo by bylo zeby to co mi jeszcze z zycia pozostalo poswiecic komus kochanemu. W przeciwienstwie do Polski rodzina jest tutaj wspierana na kazdym kroku a dzieci sa tutaj na wage zlota w ktore ten kraj inwestuje bo kazdy logicznie myslac zdaje sie sprawe z tego ze to w koncu p[rzyszlosc kraju, jedynie w Polsce jest nieco inne myslenie. Chcialbym zaznaczyc ze w gre wchodzi wylacznie sytuacja kiedy dzieciakowi brakuje ojca i mnie zaakceptuje, w przeciwnym razie nie ma to sensu. Mam wystarczajaco problemow zeby robic sobie jeszcze kolejne... Od razu zastrzegam ze erotyczne oraz wulgarne poropozycje oraz od pan interesujacych sie wylacznie kasa nie reaguje. Jesli ktoras z pan ma tego typu zamiary to proponuje sobie odpuscic bo na tym punkcie jestem wyczulony.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka