Dodaj do ulubionych

usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość

19.01.08, 15:34
Miły, wesoły, troskliwy i niebrzydki 26-latek z Warszawy pozna uroczą Panią
szukającą przyjaźni a może czegoś więcej...
Pozdrawiam:)

Mail: utrecht@tlen.pl
Obserwuj wątek
    • czarodziejka-live Pokochaj mnie :) 19.01.08, 18:54
      Nie wiem co powinnam napisać aby Cię zachęcić... Do jednego trafi
      argument, że jestem inteligentna, do drugiego, że ładna , do
      trzeciego, że taka jestem normalna w dzisiejszych czasach....Mam 26
      lat i bardzo chcę założyć rodzinę, móc wracać do domu gdzie w
      przedpokoju postawię swoje buty obok kilku par innych bucików, tak
      bardzo mniejszych od moich....Chcę wziąć za kogoś odpowiedzialność i
      żeby ktoś wziął za mnie.... Chcę kochać i być kochaną :)

geisza26@gazeta.pl
      • joecole zbytnio nie nastawiam sie... 21.01.08, 09:57
        ...na znalezienie zony tak na szybko a bardziej chce poznac mila, urocza,
        kobieca Pania z ktora moglbym sie spotkac i lepiej poznac.

utrecht@tlen.pl
    • mysza55 Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 22.01.08, 21:40
      młody jesteś....
      wspaniały rocznik 83?
      • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.01.08, 20:49
        a widzisz juz nie taki mlody bo rocznik '82:)

-----
        utrecht@tlen.pl
        • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 12.02.08, 12:15
          up up;)
        • mary171 No no bez obrazy proszę ;) 12.02.08, 12:34
          ja mam 31 i jestem bardzo młoda jeszcze :)))
          • fiducia85 Re: No no bez obrazy proszę ;) 16.02.08, 11:45
            a ja prawie 23 i czuję się staro...jaki ten świat dziwny;)
            • joecole Re: No no bez obrazy proszę ;) 16.02.08, 11:53
              Nie no oczywiscie to byl zart:)
              Czas szybko leci niestety i trzeba korzystac z zycia aby milych chwil bylo jak
              najwiecej.
              Pozdrawiam

mail: utrecht@tlen.pl
        • mysza55 Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 16.02.08, 21:44
          no fakt, ten starszy zdecydowanie
          • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:06
            Chyba zapomniałem dodać, że dyskrecja gwarantowana:)
            Czekam na Was drogie Panie

utrecht@tlen.pl
            • lacido Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:10
              znaczy, że nie bedzie pikantnych szczegółów na forum? lipa :))))
              • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:21
                to już zależy, że tak to napiszę od "drugiej strony":)
                musi być obopólna zgoda w tym zakresie
                kto wie może trzeba będzie blog założyć;)
                pozdrawiam
                • lacido Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:24
                  cha cha :)
                  trzeba liczyć na dobą wolę drugiej osoby :) chociaż takie przepychanki na forum
                  są zabawne do poczytania :)
                  • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:32
                    Wkrótce okaże się co przyniesie "życie" i może dane mi to będzie jeszcze
                    "przelać" na monitor...
                    czekam na ciekawe propozycje;)

PS: lacido a Ty tu jesteś tak dla poczytania sobie forum czy szukasz przygód?:)
                    • lacido Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:34
                      na jednym z forów była fajna przepychanka słowna pary która sie spotkała :) to
                      było bardzo zabawne :)

PS jedno nie wyklucza drugiego :)
                      ale wbrew pozorom męża nie szukam :P
                      • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:37
                        lacido napisała:

> na jednym z forów była fajna przepychanka słowna pary która sie spotkała :) to
                        > było bardzo zabawne :)
                        >
                        > PS jedno nie wyklucza drugiego :)
                        > ale wbrew pozorom męża nie szukam :P

czyli oboje byli siebie warci:)
                        żony nie szukam ale lubię poznawać ciekawych ludzi dlatego też miło mi Cię
                        poznać w tej wirtualnej rzeczywistości:)
                        • lacido Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:40
                          miło? jeszcze zobaczymy - zartuje :)
                          a co Ciebie skłoniło, żeby właśnie na takim forum założyć ten wątek?
                          • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:43
                            lacido napisała:

> miło? jeszcze zobaczymy - zartuje :)
                            > a co Ciebie skłoniło, żeby właśnie na takim forum założyć ten wątek?

hmm chciałem zobaczyć jaki będzie odzew. Na początku był spory ale ostatnimi
                            czasy coś przycichło a tak naprawdę chciałbym poznać kogoś, kolokwialnie pisząc
                            fajnego.Jestem spontaniczna osobą
                            • lacido Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:46
                              ale na forum szukam męża????
                              nie bałeś się, że CI skrzynke zablokują maile chętnych do zamążpójścia :)))
                              • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:51
                                na razie jeszcze skrzynka ma drożność;)nie wszyscy w tym temacie szukają żon i
                                mężów jak widać:)Tak jak już wspomniałem żony nie szukam a bardziej do wspólnego
                                spędzania wolnego czasu.Kogoś w rodzaju namiętnej kochanki:)By dodać koloru w
                                codzienne poszarzałe życie:)
                                • lacido Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 14:57
                                  to może jest forum szukam kochanki :)))
                                  a na marginesie to często jest tak, że przypadkiem podczas forumowania można
                                  poznać kogoś takiego :)
                                  Musze przyznać że zdarzyło mi się kilka razy poznać intrygujace osobowości :)))
                                  • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 15:03
                                    Może założę podobny temat jeśli jest takowe forum:)Zresztą sam mogę stworzyć
                                    jeśli nie ma:)Ale to już przy innej okazji."Intrygująca osobowość" lubię używać
                                    tego określenia:)
                                    • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 15:04
                                      a czy Ty moja droga masz swój temat w czeluściach tegoż forum?:)
                                    • lacido Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 15:05
                                      jest bardzo pojemne
                                      ja uzyłam go chyba pierwszy raz :))
                                      • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 23.02.08, 15:12
                                        no właśnie i nie można zbyt często go używać:)oczywiście adekwatnie do osoby
                                        naprawdę niebanalnej.
                                        PS: Jak Ci mija ta wietrzna sobota?
                                        • joecole Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 19.06.08, 00:18
                                          hey to jak bedzie drogie Panie?:)
                                          skusi się któraś na odrobinę flirtu?
                                          buziaczki
                                          • tynia Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 19.06.08, 17:07
                                            Halo, Jo, pobudka - tu jest forum "szukam męża" a nie "szukam
                                            flirtu", coś ty się tak zaparł?
                                            • grzanka23 Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 20.06.08, 16:43
                                              Samotni spotykają sie w tą sobotę pod Chopinem w Łazienkach o 15.00.-
                                              moze tam kogoś spotkasz?
                                              • bad_witch7 Re: usmiechnięty facet pozna ciekawą osobowość 21.06.08, 23:04
                                                Szukam zony,szukam meza...flirtu...a siedze na tylku i sile sie na
                                                orginalnosc w kapciach przed komputerem....o zgrozo!
                                                Dlaczego wszystko sie sprowadza do podaj, dorecz, zglos sie...?
                                                I dlaczego ja zachowuje sie jak ten durny wentylator...?
                                                P.S. Powodzenia w tych Lazienkach; )
                                                P.S.II Tak to jest negatywna postwa, a nawet bojowa
                                                P.S.III Osoby z podobnie przerosnieta prawa polkula i specyficznym
                                                podejsciem do spraw damsko-meskich zapraszam na forum
                                                idealna/niewidzialna, jest to kolejny idiotyczny wytwor wspomnianej
                                                juz czesci mozgu, ktory staram sie reanimowac po zbyt dlugim
                                                przebywaniu w sieci, hmm...moze sie uda..
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka