Dodaj do ulubionych

Osiedle Polnych Maków - Zamienie - 13-14 września

11.09.08, 11:38
13 i 14 września br. firma deweloperska UNIHOUSE zaprasza na Dni Otwarte na „Osiedlu Polnych Maków”. Inwestycja, znajdująca się w ostatniej fazie realizacji, usytuowana jest w miejscowości Zamienie (gmina Lesznowola) tuż za granicami Ursynowa. Dla potencjalnych klientów deweloper przygotował z okazji Dni Otwartych specjalną ofertę. Motywem przewodnim wydarzenia, z uwagi na charakter miejsca, będą kwiaty w każdej postaci.

Przyjazne ludziom osiedle powstaje na terenie, gdzie jeszcze niedawno kwitły czerwone polne maki. W spokojnej okolicy, posiadającej dobre połączenie z centrum Warszawy (stacja PKP Warszawa – Jeziorki), znajduje się 36 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 180 m². Wielkości działek wahają się od 300 do 600 m². Osiedle posiada pełną infrastrukturę techniczną – jest przyłączone do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej. Cały teren zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę wejściową z domofonem.

Podczas Dni Otwartych będzie można obejrzeć wyposażony dom wzorcowy i skorzystać z usług doradców finansowych. Przygotowano również wiele zaskakujących atrakcji. „Zwiedzanie umilać będzie muzyka z lat 60. i 70., a każda chętna osoba otrzyma własnoręcznie ozdobiony porcelanowy upominek. Jednocześnie nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją i zakupem domu. Dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze osiedle podczas Dni Otwartych i w przeciągu miesiąca zdecydują się na zakup domu mamy wyjątkowo korzystną ofertę” – powiedział Robert Micał, Prezes Zarządu UNIHOUSE.

Elementem wyróżniającym dewelopera UNIHOUSE jest ciekawy i pomysłowy sposób prezentacji inwestycji. W czerwcu w „Osadzie Brzeziny” Dni Otwarte połączone były z wystawą archeologiczną zawierającą prastare naczynia i inne przedmioty codziennego użytku zebrane podczas wykopalisk na terenie powstającego osiedla. Natomiast pod koniec września odbędą się Dni Otwarte w Bielsku Podlaskim („Dom pod gruszą”), w którym deweloper zaprezentuje różne możliwości aranżacji powierzchni mieszkalnej.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka