Dodaj do ulubionych

Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo

22.07.05, 21:03
Mam pytanie do ludzi studiujących ten kierunek i nie tylko ;) jak jest na
tych studiach? czego uczą? no i co mozna robić po tym kierunku, poza pracą w
bibliotece, bo nie chcę zostać bibliotekarzem :|
Obserwuj wątek
    • wsciekla_krowa Re: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo 23.07.05, 08:01
      a czyzbys sie dostal przez przypadek ??? i wcale tego nie chciales ???

mozna np pracowac w archiwum, byc brokerem informacji (cokolwiek to znaczy), byc
      babcia klozetowa (w twoim wypadku chyba dziadkiem), zostac na uczelni, mozna
      .............

w sumie nie wiem co mozna bo dopiero sie dostalam i chce zostac bibliotekarka :P
      • siostra.kota.behemota Re: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo 23.07.05, 09:34
        prosze o definicje slowa babcia (tudziez dziadek) klozetowy. powaznie;) i z gory
        dziekuje za odpowiedz.
        • wsciekla_krowa Re: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo 23.07.05, 10:49
          hmmmmmm taka pani (lub pan) ktory dba o jakosc publicznych miejsc zalatwiania
          potrzeb fizjologicznych, osoba ta zazwyczaj siedzi w takim malym pomieszczeniu i
          kasuje za wejscie to przybytku jakze waznej uzytecznosci publicznej. osoba taka
          jest wszechstronna - pelni funkcje: kasy fiskalnej, podajnika papieru
          toaletowego, utrzymuje w czystosci podlogi sciany deski klozetowe umywalki
          lustra i takie tam inne

jesli cos jeszcze nie jest jasne to prosze pytac :P
          postaram sie wymyslic jakies super-ekstra wytlumaczenie :P
          • siostra.kota.behemota Re: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo 23.07.05, 11:24
            dobra, tlumaczenie przeszlo.
            milego weekendu!;)
      • refek Re: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo 23.07.05, 09:56
        > a czyzbys sie dostal przez przypadek ??? i wcale tego nie chciales ???
        chciałem, mając świadomość że mnie pewnie przyjmą :> a teraz juz sam nie
        wiem :/

wściekła krowo dostałaś się od razu? co to za akcja "Ludzie piszcie
        odwołania?" :P no ja zamierzam ale na inny kierunek :|
        • wsciekla_krowa Re: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo 23.07.05, 10:52
          > wściekła krowo dostałaś się od razu?
          tak

>co to za akcja "Ludzie piszcie odwołania?" :P no ja zamierzam ale na inny
          kierunek :|
          no bo chce w pazdzierniku spotkac tych wszystkich ktorzy ukrywaja sie pod takimi
          roznymi nikami - z ktorymi omawiane byly wszelkie niepewnosci

po prostu fajnie by bylo gdybyscie sie dostali :D:D:D
          • refek Re: Informacja Naukowa i Bibliotekoznawstwo 23.07.05, 12:09
            szczerze mowiac to teraz mam wiele wątpliwości :/ juz sam nie wiem co mam
            robic! :( mysle ze dokonalem zlych wyborow :/ najlepiej bylo by gdyy zrobili
            dodatkowa rekrutacje na administracje :P:P:P a tam obnizyli tylko prog i
            pzyjeli ludzi ktorzy juz dawno zlozyli papiery, a nie oglosili nowego naboru, a
            szkoda, bo nawet bez obnizania progu bym sie dostal :/
            no nic tak bede mial rok na przemyslenie wszystkiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka