Dodaj do ulubionych

Jak prawidłowo wyleczyć zgryz głęboki? mam 21 lat

22.04.10, 14:36
Witam, bardzo proszę by ktoś odpowiedział mi na to pytanie. Chodziłam już do ortodonty, nosiłam aparat na samą górną szczękę ale głównie po to by zęby ustawić w równym łuku, ponieważ dwójki górne miałam wystające i wyglądało to bardzo źle. to bylo kilka lat temu gdy bylam mlodsza i... glupsza i nie zgodzilam sie na noszenie aparatów na obie szczeki ze wzgledu na koszty. wiem ze to glupio brzmi ale wtedy zalezalo mi glownie na tym,by nie wygladac jak wampir, a ortodonta trafil mi sie taki ze nie naciskal a gdy chcialam w trakcie zmienic zdanie powiedzial mi ze on sie nie podejmie leczenia zgryzu glebokiego bo mam za malo zebow i nie wie co moglby zrobic bo porobilyby mi sie szpary miedzy nimi(zwlascza na dole) mam po 14 zębów, zarówno w żuchwie jak i szczęce. przed tamtymleczeniem nie odczuwałam zadnych dolegliwosci bolowych, strzelania w stawie, bolu po przebudzeniu i wrazenia zapadania sie szczeki w dol i duszenia sie w czasie spania na plecach. teraz te wszystkie problemy wyszly i nie wiem co mam zrobic. prosze bardzo o poradę dotyczącą leczenia tej wady, jesli to pomoze dodam zdjęcie. moej zęby górne przykrywają dolne calkowicie i wyglada tomniej wiecej tak: www.drssavagesabolvisser.com/images/Overbite.jpg
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka