Dodaj do ulubionych

Aparat samoligaturujacy wizyty co 12 tyg czy 6

15.07.10, 19:30
Witam, planuje zalozyc aparat samoligaturujacy znazlem dwie ofert w piasecznie
u jednego dentysty aparat samoligturujacy metalowy dwu lukowy kosztuj 5750
wizyta 250 co 3 miesiace natomiast u drugiego dentysty samoligaturajcy
estetyczny kosztuje 5000 jednak dentystka mowi ze wizyty musza byc co 6
tygodni bo jak by byly co 3 mieiscae to musialo by trwac leczenie 3 lata, czy
nie widzicie w tym jakiejs sciemy ? przeciez po to sa te aparaty nowe by
rzadziej chodzic na wizyty tym bardziej ze jak bym mial chodzic na wizyty co 6
tygodni to musial bym zpalcic ponad 5000 zl za nie bo jednarozowa kosztuje 300
zl. Czy to mozliwe ze aprat damona potrzebuje tak czetych wizyt czy poprostu
chca zarabiac wiecej na wizytach ?
Pozdrawiam i z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • ortodonta Re: Aparat samoligaturujacy wizyty co 12 tyg czy 15.07.10, 22:04
      typ zamków nie ma wiekszego znaczenia. cudowne właściwości, to chwyt marketingowy.
      optymalny odstęp miedzy wizytami to 4 tyg. przy czym nalezy podchodzic do kazdego indywidualnie. bywa, że w początkowym etapie można wydł. ten okres do 8 tyg, pod koniec skraca się czasami do 3 tyg.

stąd średnia 4 tyg.

wydłużanie czasu pomiędzy wizytami, z pewnością czasu leczenia nie skróci.

w tym co mówią ci lekarze nie ma ściemy. w ten sposób sami przyznają,ze leczenie zależy najbardziej od tego kto je robi a nie czym. nie leczy aparat a lekarz.
      ? przeciez po to sa te aparaty nowe by
      > rzadziej chodzic na wizyty

trochę w tym racji, ale ważniejszy jest chyba efekt leczenia? a tego ,żaden, choćby najnowszy aparat nie gwarantuje ,choćby dlatego, że przyklejane są ręką, okiem i głową doktora i to jest czynnik decydujący o powodzeniu.

--
      technika lingwalna, aparat językowy, incognito
    • malinowskiq Re: Aparat samoligaturujacy wizyty co 12 tyg czy 11.04.19, 16:36
      Jeden pazerny ortodonta, konował z M-c kasował córkę pod koniec leczenia -co miesiąc !!!! za wizytę po 260 180zł w zależności od czy góra czy dół. Nie radził sobie z prostowaniem zębów bo ortodoncję po kursikach liznął ale z trzepaniem kasy nie miał problemu. A z zamkami damona samoligaturującymi to po prostu chwyt marketingowy po to by wytrzepać nasze portfele - powiedział mi to dyskretnie pewien lekarz. same zameczki kosztują parę złoty zobaczcie sobie w sklepach medycznych internetowych.
      • mamuska33 Re: Aparat samoligaturujacy wizyty co 12 tyg czy 26.01.20, 20:51
        malinowskiq napisał:

> Jeden pazerny ortodonta, konował z M-c kasował córkę pod koniec leczenia -co mi
        > esiąc !!!! za wizytę po 260 180zł w zależności od czy góra czy dół. Nie radził
        > sobie z prostowaniem zębów bo ortodoncję po kursikach liznął ale z trzepaniem
        > kasy nie miał problemu. A z zamkami damona samoligaturującymi to po prostu chwyt marketingowy po to by wytrzepać nasze portfele - powiedział mi to dyskretnie
        > pewien lekarz. same zameczki kosztują parę złoty zobaczcie sobie w sklepach med
        > ycznych internetowych.

Czyżby o pana Ł. B. chodziło z Codziennej Stomatologii? nie polecam u niego zakładania aparatów, lekarz z niego jak z koziej upy trąbka. Nazwisko może po tatusiu ma, ale wiedzy brak , za to kombinatorstwo i cwaniactwo wiedzie u niego prym. I tak jak ten ortodonta u góry napisał wizyty z Damonem były nawet co miesiąc ( przez pół roku) płatne ze zmianą góry i dół w aparacie ....! ( szkoda, że o tym konował uczciwe nie informuje bo taniej i szybciej wyszłoby mnie leczenie zwykłym aparatem) nie polecam aparatu Damona absolutnie - tylko leczenie przez kamuflaż najzwyklejszym aparatem. Co więcej nie dajcie się nabrać, że do zakładania zwykłych aparatów trzeba wyrywać zęby... bo dentysta u którego leczyłam zęby skłamał mnie, powiedział że jak zapłacę za aparat samoligaturujący damon ( ten najdroższy) to nie będę musiała wyrywać i co??? wyrwał mi w trakcie leczenia zęba oszust bo sobie nie radził. Po leczeniu okazało się że w moim przypadku zwykły aparat był wskazany. Do mojej wady zgryzu, potwierdziło to dwóch innych orto. Zamki Damona estetyczne są wielkie i wypukłe( większe od metalowych!!!) i robią się czarne od środka, wyczyścić tego się nie da niczym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka