Dodaj do ulubionych

aplikacja do gabinetu ortodonty

26.05.22, 21:43
Cześć.
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem oprogramowania do gabinetu medycznego. klasyczne katalogowanie średnio mi się widzi, obawiam się, że dane będą się gdzieś zawieruszać a jednak zależy mi na porządku i sprawnym zarządzaniu placówką.
Wytypowałem sobie dwie opcje, E-gabinet i Optimed NXT. Otpimed przekonuje mnie designem i katalogiem leków, egabinet ma łatwy dostęp do Ewuś. Czy ktoś z was korzystał z tych programów? jak odczucia, jaką opcję powinienem wybrać?
Obserwuj wątek
  • jacekkroszka Re: aplikacja do gabinetu ortodonty 27.05.22, 18:33
   Mamy u siebie zainstalowany Optimed NXT, super sprawdza się w małej placówce medycznej, przesyłanie dokumentów jest płynne, bez problemów które generowała nam poprzednia, dość toporna aplikacja. Super jest to że mamy ciągły dostęp do systemu eWUŚ, to bardzo ułatwia pracę specjalistów.
  • janpiotrgzik Re: aplikacja do gabinetu ortodonty 28.05.22, 20:46
   Jak wygoda to tylko Optimed. Zaczynałem przygodę z programami medycznymi od takiego który wyglądał jak klasyczny Windows 95 albo co gorsza - system CRM, z masą rzadko używanych zakładek, z wyskakującymi oknami nie-wiadomo-skąd. Po rozpoczęciu własnej praktyki uznałem że nie ma co popełniać tego błędu i zainwestowałem w Optimed i jestem bardzo zadowolony.
  • bea_86 Re: aplikacja do gabinetu ortodonty 28.05.22, 21:08
   Optimed jest programem Comarchu, czyli wiodącego producenta w dziedzinie np. księgowości. To widać i w tej aplikacji po dobrych wyszukiwarkach danych, płynności działania, intuicjoności. Jak dotąd jesteśmy zadowoleni smile
  • skakanka84 Re: aplikacja do gabinetu ortodonty 29.05.22, 18:54
   Korzystamy z Optimed NXT od 3 miesięcy. Powiem tak…uwielbiam nasze Panie lekarki, w tym cudowną, niezastąpioną profesor. Wojnarowicz, która jest moją mentorką i inspiracją, ale odkąd mamy to oprogramowanie nie jestem ciągle proszona przez starsze koleżanki o pomoc z okienkami i zawieszaniem się aplikacji. Zamiast tego zajmuję się moimi pacjentami big_grin
  • kajetanek85 Re: aplikacja do gabinetu ortodonty 29.05.22, 19:49
   Wszyscy piszą o samym programie, to ja napiszę co dla mnie jest najważniejsze po wprowadzeniu Optimedu do naszej placówki, dodam, że państwowej.

   Bardzo pomocna obsługa, wsparcie wdrożenia. Szkolenia dla lekarzy i reszty personelu.
   Zadowolony personel. A najważniejsze mniejsze kolejki! Wreszcie nie mamy godzinnych opóźnień. Co przekłada się na najważniejsze - zadowolonych pacjentów. Nasi wieloletni pacjenci seniorzy, jeszcze nie mogą przywyknąć do takiej zmiany. Pracuję w rejestracji - wiem co mówię smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka