Dodaj do ulubionych

Alternatywa?

05.10.05, 01:14
Czy jest jakiś inny sposób, aby wyprostować sobie ząbki( mam cofnięte dolne
jedynki), bez noszenia aparatu. Czy istnieją jakiaś operacje plastycznea, a
może są już jakieś nowe technologie, aby prostować ząbki?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • caryca1 Re: Alternatywa? 05.10.05, 08:29
      bez fizyki nie da rady....
      ale masz do wyboru rozne aparaty. No i dla tych co sa bardzo zdesperowani sa
      venery...ale nie polecam jak jestes mloda osoba i masz zdrowe zeby, pozatym
      zgryz mozesz miec zly
        • caryca1 Re: Alternatywa? 06.10.05, 08:35
          po angielsku nazywaja sie venners, one nie dzialaja poprostu zpilowuje sie
          kawalek zeba i nakleja sztuczny, tzn ze juz nie masz swojego zdrowego zeba
          tylko takie sztuczne cos co po okolo 10 latach trzeba zmienic na nowe.
            • caryca1 Re: Alternatywa? 06.10.05, 16:34
              aparat nie jest wcale taki zly...ja sie zastanawialam 10 lat i..naprawde jest
              ok. troche zaluje ze wcczesniej tego nie zrobilam, a mam krysztalowy jak bys
              chciala wiedziec
            • kaska96 Re: Alternatywa? 11.10.05, 14:23
              Wiesz ja wciąż mam nadzieje, że niedługo wymyśla jakąś technologie, że będzie
              można ząbki od ręki wyprostować, wkońcu technika tak szybko się posuwa do
              porzodu, więc myśle, że jest to całkiem realne, a ząbków jeszcze nie mam tak
              potworie krzywych
              Pozdrawiam
              • caryca1 Re: Alternatywa? 11.10.05, 14:27
                tez tak myslalam 10 lat temubig_grin

efect jest taki ze sa juz teraz aparaty od wewnatrz...na ktory sie nie
                zdecydowalam-chociaz 10 lat temu to byl jedyny jaki wchodizl w gre,
                a te 'ochydne metalowe' sa juz troche ladniejsze, no i sa krysztalowe.

powodzenia w czekaniusmile

a BTW w miedzyczasie duzo bardziej mi sie pokrzywily zeby- kiedys 2 z przodu
                teraz bylo 6 z przodu na dole

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka