Dodaj do ulubionych

dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał?

17.03.06, 15:52
czy na prawde nikt nie słyszał o tej ortodontce. Mi powiedziano że jest
znana, ale może poprostu jest niemodna. Widze że dr Fudalej jest obecnie na
topie i paru innych a przecież w W-wie jest mnóstwo ortodontów
Obserwuj wątek
    • maggie78 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 19.03.06, 13:20
      Hej,
      W Warszawie masz racje, dr Fudalej, dr Barbara Wyszomirska sa na topie, ale
      bylam u nich i jedno odmowilo mi leczenia (maja tylu pacjentow ze podejrzewam,
      ze jak jest ciezszy przypadek z chirurgia, to nie chce im sie w to bawic), a
      drugie nie wzbudzilo mojego zaufania.
      Lecze sie na ul Meander 22, klinika Orthos i wydaje mi sie ze tam jest sprawnie,
      konkretnie i przyjeto mnie bez problemu. Nie jest tam tanio!!!
      Moja orto to dr Kasia Wisniewska. Polecam!
      Nie znam dr Marczynskiej.
      • lopi.77 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 12.05.06, 10:24
        tak, upłynęło juz sporo czasu, ale ja nadal mam wątpliwości. Musze usunąć kilka
        zębów. Pozatym byłam na kilku konsultachach ortodontycznych i juz sama nie wiem
        ponieważ kazdy z lekarzy mówi co innego. Każdy chce inne zęby usuwać i ma inny
        pomysł. Pozatym im dłuzej czytam to forum tym więcej wątpliwości mam. Jedni
        mówia ze szóstek sie absolutnie nie ósuwa bo to sa zęby stałe i na nich jest
        zakładany apatrat a tu widze ze ortodonta usunął szóstki. Itd
    • babeta1 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 15.05.06, 13:56
      A u kogo bylas?
      Ja ide do dr Wierusz - jednak, mimo kiepskich opinii na forum, potem do dr
      Marczynskiej, jestem tez zapisana na konsultacje do dr Radziejewskiej no a na
      koncu do dr Wyszomirskiej. Chyba po drodze odwolam jednak czesc konsultacji bo
      przeciez wszytskie sa platne! Kusi mnie tez zapisanie sie do dr Czochrowskiej.
      No ciekawe czy powiedza tak jak w Twoim wypadku kazdy cos innego.. Pozdrawiam i
      czekam na wiadomosci. Beata
      • lopi.77 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 15.05.06, 15:15
        witaj, ja byłam u kilku nie tylko w warszawie. W warszawie u Marczyńskiej i
        Dubojskiej oraz jakiejś na Nowym Zjeździe w przychodni. Miałam iśc teraz do
        Wyszomirskiej, ale tam już cena poskoczyła na 70 zł za sama pierwszą
        konsultację. A mnie juz szkoda kasy na te konsultacje bo jak oni nie maja
        wycisków i tych obliczeń to żaden ci nie powie konkretnie. Tylko że trzeba
        wyrwać albo to albo to ale dokładnie powiedza po zrobieniu wycisków. Ja musze
        zdecydować czy chce czy nie, ale cos mi ciężko ta decyzję podjąć, bo juz stara
        jestem. Napisz wrażenia po konsultacji. Pa
        • babeta1 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 15.05.06, 18:42
          Cos tak czuje, ze ja jestem jeszcze starsza... Bylam u dr Wierusz na Nowym
          Zjezdzie, byla strasznie niemila, bardzo przez to mnie zniechecila no ale sama
          nie wiem czy dlatego powinnam ja przekreslic. Nie powiedziala mi zbyt duzo
          tylko chciala zebym sie natychmiast zdecydowala na plan leczenia, dopiero wtedy
          moglaby ocenic wszystko. Ja sie nie zdecydowalam tylko ide na nastepne
          konsultacje. Naprawde dawno nie bylam na tak nieprzyjemnej wizycie! Ja nosze ze
          soba pantomogram, wyciski przezd 2 lat i wszytskie ostatnie rtg jakie mam bo
          inaczej to faktycznie bylyby to tylko luzne dywagacje. Nauczylam sie jedynie,
          ze ja musze trafic do miejsca, gdzie wspolpracuje ze soba stomatolog
          zachowawczy, ortodonta i (niestety) protetyk. No i przydalby sie chirurg. Pod
          koniec maja mam konsultacje u dr Radziejewskiej, z tego co wiem w tym gabinecie
          jest wszytsko. Tylko konsultacja kosztuje az 100zl!! Jest na forum kilka
          pochlebnych opinii o tej doktor. Bylam na konsultacji (stomatologicznej i
          bezplatnej!) u dr Karolak z Pruszkowskiej i bardzo ja polecam, najchetniej bym
          u niej zostala gdyby wspolpracowala z ortodonta. Jest przemila i bardzo
          kompetentna. Pozdrawiam Beata
          • lopi.77 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 16.05.06, 16:00
            Ja wychodze z załozenia, że jak sie płaci tyle pieniędzy to chociaż mógłby byc
            miły lekarz, ale to zależy od człowieka. Skoro na forum wypowiada sie o niej
            źle tyle ludzi i dla Ciebie była niemiła to uważam że daj sobie z nią spokój.
            Pomyśl sobie że leczenie trwa wiele lat. Najpierw 2 aparat a potem kilka lat
            retencja i cały czas musisz patrzeć na niemiłą obrażoną babe której płacisz
            ciężkie pieniądze. Jestem zaskoczona że u dr Radziejewskiej konsultacja
            kosztuje 100 zł, a to dlatego że w lutym dzwoniłam tam i jeszcze wtedy była
            bezpłatna. Miała jednak bardzo odległe terminy. I dałam sobie spokój. Napisz
            swoje wrażenia o Marczyńskiej. Ja uważam że jest bardzo miła i niedroga. I
            jesli sie kiedys zdecyduje to na nią. Pozdrawiam
    • babeta1 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 18.05.06, 07:37
      Bylam na konsultacji, doktor faktycznie bardzo mila, wszytsko mi wytlumaczyla,
      znalazla tez nowa mozliwosc - tak jakby pol aparatu - zeby wyprostowac zeby
      tylko z jednej strony (z drugiej mam proste ale zatrzymany zab - do usuniecia-
      czego sie bardzo boje - prawdopodobnie tylko w szpitalu- przy przesuwaniu zebow
      tylko z jednej strony nie trzeba byloby usuwac tego zatrzymanego zeba). Ide
      jeszcze na jedna albo dwie konsultacje i jezeli sie to potwierdzi to by bylo
      wspaniale! Ceny aparatow i wizyt w tym gabinecie sa bardzo atrakcyjne, nizsze
      niz na Nowym Zjezdzie (za porcelane) za to protetyka drozsza niz wszedzie gdzie
      bylam wiec musze sie zastanowic jeszcze nad tym. Ja niestety na poczatku
      trafilam do lekarza, ktory "zepsul" mi zeby i teraz nie wystarczy wyprostowac.
      Pani dr ma 2stopien specjalizacji z ortodoncji a na scianie wisza rozne
      dyplomy, miedzy innymi z ukonczenia kursu ortodoncji XXI wieku dla doroslych!!
      To cos dla mnie... Och chcialabym zeby u mnie byla tylko kwiestia wyprostowania
      zebow, wtedy bym sie zdecydowala na wlasnie te doktor. W srody i w czwartki
      mozna sie zapisywac do dr Czochrowskiej, juz sama nie wiem czy jeszcze i tam
      isc. Wiekszosc dentystow twierdzi, ze nie moge niczego zrobic bez usuniecia
      zatrzymanego zeba albo ze tylko na moje ryzyko moge go zostawic, moze jak przez
      40 lat nie ruszyl sie to juz sie nie ruszy.. Pozdrawiam serdecznie Beata
      • animro Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 01.06.06, 11:59
        Dziewczynki, pozwole sie wtracic wink
        Dr Marczynska zalozyla mi aparat 7 tygoni temu, bylam juz na 1 wizycie po
        zalozeniu. Zabki naprawde pieknie sie prostuja.
        Pani dr jest bardzo delikatna i mila.
        U mnie wizyty przed zalozeniem wygladaly tak.
        1. Konsultancja
        2.Wizyta jak mialam juz zdjecie rtg
        Pozniej wyciski i zalozenie aparatu.
        Mialam usuniete 6, bo byly to moje najslabsze zabki,a 4 mam zdrowiutki.
        W razie pytan sluze.

Pozdrawiam
    • babeta1 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 02.06.06, 16:46
      Ja bylam w miedzyczasie u dr Wyszomirskiej - zdalam relacje z wizyty w innym
      watku i jezeli bym sie zdecydowala to wlasnie albo na dr Marczynska albo na dr
      Wyszomirska. Tez mialam bardzo dobre wrazenia po wizycie u dr Marczynskiej,
      bardzo "wyczerpujaca" konsultacja, duzo informacji, bez pospiechu (jak gdzies
      indziej) a ceny atrakcyjne. Uslyszalam tam jednak cos innego niz u kolejnego
      orto wiec znowu mam watpliwosci. Czekam na wstepny plan leczenia u dr
      Wyszomirskiej (to chyba sie nazywalo set up?) i wtedy zdecyduje. Pozdrawiam i
      zycze blyskawicznie prostych zebow!
      • lopi.77 dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 06.06.06, 09:43
        witaj, masz teraz tak jak ja czyli różne wersje. Naprawde mozna zwariować. I
        teraz nie wiadomo czym trzeba sie kierować i kogo wybrać. Napewno Wyszomirska
        jest bardziej sławna na forum, ale mnie juz to forum tak do konca nie
        przekonuje. Zachwyty nad dr Radziejewska sa tu przykładem. Skąd mamy wiedzieć
        który plan jest lepszy i czym sie kierować przy wyborze. Ja juz bym bardzo
        chciała coś zrobić. Nie ma dnia żebym o tym nie myslała, mam juz obsesje.
        Najgorsze jest takie chodzenie po konsultacjach bo tylko mamy mentlik w głowie.
        Szkoda ze nie ma tak że w ortodoncji jest jeden sposób leczenia, byłoby łatwiej
        a tak to każdy co innego mówi i tak to jest. Czekam na wiadomość od ciebie. Mam
        przeczucie ze wybierzesz Wyszomirską że jednak bardziej cie przekonała.
        • babeta1 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 09.06.06, 09:07
          Tak najbardziej przekonala mnie Wyszomirska ale w miedzyczasie bylam na
          konsultacji chirurgicznej (na Nowogrodzkiej w szpitalu) i okazalo sie, ze
          usuniecie mojego zatrzymanego zeba jest wg nich bardzo ryzykowne - tzn moglyby
          sie obruszyc korzenie zebow obok!!) w rezultacie zalozenie aparatu na gore
          odpada (bo bez usuniecia tego zeba nikt nie zalozy aparatu) mam zalozyc tylko
          za dol - wyrywajac zab, ktory wskazala dr Wyszomirska a nie ten, ktory wskazal
          kazdy poprzedni orto) doktor bardzo dokladnie mi wyjasnila dlaczego. A na gore
          zostaje mi tylko protetyka.. wiec teraz szukam dobrego protetyka, moze ktos
          zna? bo jakos malo jest na forum o tym (to chyba wstydliwy temat - i dla nieco
          starszych..). Pozdrawiam i trzymam kciuki (naprawde mysle, ze powinnas jeszcze
          odbyc jedna ostatnia konsultacje wlasnie u dr Wyszomirskiej.
    • anna.w100 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 07.06.06, 10:09
      Mam pytanie do osób, które leczą się u dr Marczyńskiej. Wchodziłam na stronę
      internetową jej gabinetu i są tam zjęcia aparatów. Jeden z nich jest
      kosmetyczny i jest opisany jako biały. Czy może ktoś orientuje się czy jest to
      aparat ceramiczny biały nieprzezroczysty, czy może przezroczysty czy jeszcze
      jakiś inny? Jeśli jest to aparat ceramiczny, czy w jej ofercie znajduje się też
      przezroczysty i czy jego cena jest taka sama jak tego na zdjęciu ( 1700 ). Będę
      bardzo wdzięczna za odpowiedzi Pozdrawiam
        • anna.w100 Re: dr Marczyńska-czy naprawde nikt nie słyszał? 21.06.06, 12:55
          Bardzo dziękuję za informację.Czy to znaczy, że nie jest to aparat
          przezroczysty, tylko biały. Mogłabyś mi jeszcze napisać, czy bardzo się
          przebarwia no i jak postępuję efekty Twojego leczenia i co ile dr Marczyńska
          średnio ustala wizyty i czy ta cena 100-130 zł to jest za jeden łuk. Sorry, że
          tyle pytań, ale byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi. I jeszcze jedno
          pytanko, czy dr powiedziała Ci ile bedziesz musiała nosić aparat, jeśli tak to
          byłabym wdzięczna za informacje czy Twoja wada jest bardzo ciężka i w jakim
          jesteś przedziale wiekowym, bo ja mam 21 lat i taką średnią wadę, dwójka na
          górze jest troszkę poza łukiem, no i zgryz jest niezbyt równy. A bardzo
          chciałabym wiedzieć ile mniej więcej trwa u niej takie leczenie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka