Dodaj do ulubionych

białystok - usuwanie kamienia i osadu

04.01.07, 23:02
czy mógłby mi ktos polecić dobrego stomatologa, który usuwa kamień i osad zadrutowanym? najlpiej by było, żeby to robił na Fundusz. moja ex dr. powiedziała, że usunie mi dopiero po zdjęciu aparatu - chyba ją z deka pogieło wink no więc szukam innego gabinetu, ale trafiam albo na takie, które nie robią tego zadrutowanym, albo na prywatne. swoją drogą dwa razy usuwałam prywatnie - koszt 100zł - ale teraz nie mam tego aż tak dużo do usuwania, dlatego trochę mi szkoda wydać stówkę wink poświęcę ją, a nawet i więcej na czyszczenie jak ściągnę aparacik big_grin
to jak? znacie jakieś gabinety? będę bardzo wdzięczna za iformacje smile
Obserwuj wątek
    • gogi25 Re: białystok - usuwanie kamienia i osadu 05.01.07, 10:19
      Zadzwoń do dr Bielaczyca. Mężczyzna jest ortodontą, a kobieta stomatologiem.
      zapytaj. Nie sądzę, żeby było to usuwanie kamienia bezpłatne ale może mniej
      kosztuje.tel: 085 746 40 00. Zadzwoń też do Poradni stomatologicznej Jolanty
      Szczurko. Ja tam chodzę leczyć zęby. Bardzo przyjemny gabinet i super świetna
      zaloga. Myślę, że któryś ze stomatologów robi takie "zabiegi". Gabinet mieści
      się w przychodni, zaczął się nowy rok więc może są na ten cel przeznaczone
      jakieś punkty z Funduszu. Numer: 085 742 95 08.
      Ja ze swojej strony prosiłabym Ciebie o kontakt, może być mailowy. Chodzi mi o
      informacje do jakiego ortodonty chodzisz. Podjęłąm decyzję o założeniu aparatu
      no i muszę robić kolejne kroki.
      Pozdrawiam Gośka
      • najila1 Re: białystok - usuwanie kamienia i osadu 05.01.07, 10:55
        włączę się w rozmowę. ja byłam 1 raz u pani dr Herud-bardzo fajna,ale
        odwiedziłam też Gabinet Stomatologiczno-Ortodontyczny na Żeromskiego i tam już
        zostałam,teraz jestem na etapie czekania,19.I mam plan leczenia, 24.I hehe
        aparat (jeszcze dodam ze w tym gabinecie robia aparaty estetyczne i to zaważyło
        na mojej decyzji)
        • gogi25 Re: białystok - usuwanie kamienia i osadu 05.01.07, 12:08
          mnie też chodzi o aparat estetyczny. Nie mam już 20 lat a o 10 więcej i maży mi
          się szybszy powrót do pracy po urlopie wychowawczym. mam kontakt z klientem,
          więc nie chcę ich straszyć metalem.
          Najila1 daj znać dokładnie gdzie chodzisz i jaki jest koszt tej przyjemności.
          Możesz pisać tu albo na maila gazetowego.
          • najila1 Re: białystok - usuwanie kamienia i osadu 05.01.07, 14:25
            tutaj jest trochę info:
            www.bialystokonline.pl/katalog.php?gid=07&catid=24&id=431&strona=1
            jeśli chodzi o koszty to za 1 łuk estetyczny - 2000zł, za metalowy -
            1400zł,pierwsza wizyta była bezpłatna, następne dwie (wyciski,model+plan
            leczenia) 150zł łącznie. A jeśli chodzi o koszty wizyt już z aparatem to 100zł
            co ok. 6 tyg.
            ps-trochę duużo przyjemność ta kosztuje,ale już postanowiłam...
            • emma231 Re: białystok - usuwanie kamienia i osadu 05.01.07, 15:14
              Ja tez sie lecze na ulicy żeromskiego mam zalozony aparat i na razie sobie
              chwale profesjonalna opieka i odpowiedz na kazde pytanie jak takie mamsmile bylam
              u innych ortodontow w bialymstoku ale albo nie wzbudzili mojego zaufania, albo
              przesadzaja z cena na pytania o ten konkretny gabinet chetnie odpowiem jezeli
              takie sasmile bo ceny podal juz ktos przede mnasmile
    • hexe25 mam do was jeszcze pytanko :) 06.01.07, 17:16
      skontaktowałam się z jednym gabinetem, który za oczyszczanie zębów bierze 100-150zł (w zależności od ilości kamienia i osadu) usuwają ultradźwiękami i robią piaskowanie. w tę cenę wliczone jest czyszczenie, fluoryzacja, instruktaz czyszczenia zębów wink i szczoteczka do zębów. teraz mam do was pytanko, uważacie, że to jest drogo czy nie? bo ja w sumie nie mam dużo kamienia i osadu, ale niestety trochę jest, szczególnie na piątkach od strony szóstek i za każdym razem jak byłam na czyszczeniu to mówiłam, żeby mi to oczyszczono, ale ciągle słyszałam, że to nic nie da - nie wiem jak to rozumieć uncertain no i nie wiem co robić sad czy wydać więcej kasy i domagać się dokładnego oczyszczenia wink czy spróbować za free (na NFZ)
      wiem wiem, decyzja i tak należy do mnie, ale chciałabym poznać wasze zdanie smile
      • emma231 Re: mam do was jeszcze pytanko :) 06.01.07, 17:53
        ja czyscilam przed zalozeniem aparatu na ulicy wyszynskiego wewnetrzna strone
        zebow bo mialam straszny osad ktorego moj stomatolog nie chcial usunac ( nie
        znam powodu dlaczego) gabinet tej pani co mi to robila jest przy centrum
        ginekologii zaplacilam 50 zl jak chcesz to sie z nia skontaktuj ona usunie to
        co ci przeszkadza ( jest pod tym wzgledem bardzo ok nie marudzi ze nie warto
        albo że to nic nie da) nie wiem tylko czy robi to przy aparacie ale zapytac
        zawsze wartosmile pozdrwiam i mam pytanko u jakiego orto sie leczysz??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka