Dodaj do ulubionych

Wrocław - którą klinikę wybrać?

04.09.08, 13:19
Dość interesująco wypadła Klinika Orthosmile z ulicy Jaracza, z tego względu,
że załoga tego zespołu jest wspaniale opisana. Nie wiem, czy nie obiecuję
sobie wiele?

Następna, którą znalazłam, to Orthomed z Krzyckiej - zmotywowały mnie
przykłady pacjentów i wynik leczenia, od razu sobie pomyślałam, że chyba nie
mam najgorszych zębów wink.

I trzecia klinika, do której już nawet napisałam pytając się o możliwość
rejestracji na badanie kontrolne, które jest darmowe PRESTIGE DENT z Oławskiej.

Z leczenia u kogo i gdzie jesteście zadowoleni? Gdzie potraktowano Was
indywidualnie, dzięki komu poczuliście, że nie wyrzuciliście pieniędzy w
błoto? Chciałabym dobrze zainwestować w swój wygląd i być w pełni zadowolona z
efektów smile
Obserwuj wątek
        • marickenn Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 05.09.08, 07:20
          Ja polecę tę w której się leczę- Orthomed na Krzyckiej - leczę się ponad rok i jestem zadowolona z efektów i przebiegu leczenia. Personel kompetentny i miły, odpowiada na wszystkie pytania i zawsze jest nastawiony na pomoc pacjentowi np. jeśli chodzi o nagłą zmianę terminu. Atmosfera bardzo miła, na wizytę wchodzi się z max 15 min poślizgiem - nie czeka się godzinami tak jak bywa gdzie indziej. Jeśli chodzi o koszty to przy drugiej wizycie konsultacyjnej wyliczany jest całkowity koszt leczenia i wtedy płaci się najpierw opłatę wstępną (w moim przypadku 2000) a potem co miesiąc taką samą stawkę która jest częścią całości leczenia. W miesiącu nieraz wizyty są dwa razy bo umawiają zwykle co 3 tygodnie, ale wszelkie naprawy i nagłe wizyty są wliczone w ten całkowity koszt więc nie dopłacasz. Aha, aparat jest też wliczony w to, nie dokładasz już nic więcej.

A o Orthosmile to wiele na tym forum było i w sumie rzadko kiedy coś pochlebnego...
          Pozdrawiam wink
          • focusabcd Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 19.11.08, 22:32
            Ja osobiście leczyłam się w klinice orthosmile baaardzo długo i na prawdę jej
            nie polecam. Brak profesjonalnej obsługi, zawsze byłam obsługiwana przez młode
            Panie które ledwo co skończyły studia a ich wiedza no i oczywiście sposób w jaki
            robiły to co Pani doktor im kazała były na bardzo niskim poziomie. Nie raz
            myślałam że się uduszę jak wpadało mi coś do gardła. Płaci się tam duże
            pieniądze właściwie tylko za muzykę no i sztuczne uśmiechy bo jak się zwróci
            uwagę że coś się nam nie podoba to od razu jest się wrogiem. A Panie w recepcji
            były tak nie miłe, czułam się tam jak w państwowej przychodni. Efekt końcowy
            średni. Demontaż również wykonywała Pani która nic o tym nie wiedziała;
            porysowane powierzchnie zębów, źle oczyszczone zęby itd...
            • ortho_not_smile_wroclaw Re:Wrocław - którą klinikę wybrać? Nie Orthosmile! 08.12.08, 11:40
              Witam wszystkich myślacych o swoim uśmiechu jak i również portfelu!

Naprawdę nie polecam nikomu usług jakże marketingowej kliniki
              OrhoSmile z ulicy Jaracza z Wrocławia! Można się tam przejechać jak
              z dobrego reportażu TVN'u. Klinkę prowadzi dr. Strzalkowska ( i
              tutaj widać jak sie u nas nadaje tytuly naukowe ?) Na pierwszy rzut
              oka klinika wygląda na całkiem profesjonalną, jednakże już po kilku
              wizytach można się przekonać że jest całkowicie odwrotnie sad I
              zacznijmy tutaj od początku - na początku jest miło, Panie studentki
              robią wyciski , zdjęcia etc. a po kilku dniach pewnie te same młode
              niedoświadczone Panie przygotowują z gotowej formatki opinie
              lekarska , która przeglada slynna Ala Strzalkowska i spotyka sie z
              pacjentem. Mowi o wielu rzeczach , jaką sztuką jest ustawianie
              zebow , jakia musi byc tutaj harmonia i wszystko odbywa sie w
              otoczeniu jakis konferencyjnych certyfikatow! Przedstwiany jest
              kosztorys i przebieg leczenia...Zazwyczaj wszyscy ktorzy sie na tym
              nie znają , akceptują i poddają sie niby to leczeniu..Poźniej się
              jednak okazuje , że wiele rzeczy nie było uwzględnione w
              kosztorysie , gdyż jak to mówią te sztuczne Panie wraz z
              Strzalkowska że , nie da się wszystkiego przewidzieć ,a musimy coś
              zrobić, bielenie , polerowanie , jakies mini implanty i to wszystko
              kosztuję nas o kilka tys. wiecej.!!

Prawda jest również że jak tylko się o coś upomnimy to od razu
              jesteśmy wrogiem ! Nie ulegajcie pokusie asystentek - Nina i Zyta ,
              one tez sa dobre , jak tylko nie bedziesz chcial placic wyciagna
              umowe i pokaza ze sie zgodzilismy!! Nawet za szczoteczki jednorazowe
              kaza Wam placic, a sam wizyta kosztuje u nich min. 150!!

Placenie chorendalne to raz , fachowośc to dwa! Przez niecałe trzy
              lata tylko jedna lekarz chyba tam zostala, reszta to dzieci
              nakreceni jakimis teoriami , sloganami w ktore wierza. Jak tylko cos
              nie idzie po ich mysli - to oczywiscie caly swiat jest zly!!

Pamietam jedna Pania doktor , calkiem nawet niezle znala sie na
              rzeczy choc mloda byla, ale nie wytrzymala nawet pol roku w tym
              kolchozie !!

Nie djacie sie nabrać temu wszystkiemu , to wszystko jest grubymi
              nicmi szyte , a o wiedzy ciezko tam mowić!! Dziewczyny slyszlo tylko
              o wyginaniu i grubosci drutów!!!

Oddycham z ulgą że już sie muszę z nimi spotykać, i bardzooo żałuję
              że zaczełem z nimi współpracę!!!! Jak zabrniesz za daleko to
              bedziecie Państwo musieli kontynuowac te super metody , a Wasz
              portfel bedzie sie trzesl na kolejna wizyte !!!

N I E P O L E C A M D E F I N I T Y W N I E !!!!!!!!!!!!

• ortodontix Re:Wrocław - którą klinikę wybrać? Nie Orthosmile 11.12.08, 15:03
                Muszę potwierdzić niepochlebne opinie poprzednika.Jakość kliniczna wykonywanej tam pracy,oraz efekt leczenia w klinice Orhosmile pozostawia wiele do życzenia.Miałem okazję badać pacjenta po zakończeniu leczenia aparatem niskiego tarcia, z przykrością i wspólczuciem oceniając rezultaty.

Odniosłem wrażenie, że ponad dwa lata leczenia dały efekt tylko w zachowaniu estetyki przedniego odcinka,przewlekłym zapaleniu dziąseł,oraz poważnym uszczupleniu budżetu pacjenta.

Umowa którą z nimi zawrzecie polegać będzie na serii dodatkowych, niepotrzebnych zabiegów w cenach jakich nie znają w najlepszych klinikach w Warszawie nawet,kruczkach prawnych z ktorych wynika, ze gdyby coś się działo w przyszłości to klinika nie odpowiada.

Jakość usług jeśli brać pod uwagę staranność wykonania jest najwyżej na ocenę mierną (nawisające wypełnienia na powierzchniach stycznych,niedokładne oczyszczanie).

Wszystko to jednak jest niczym w stosunku do końcowego efektu leczenia, w ktorym to pacjentowi może się wydawać że ma super ortho smile, natomiast jesli przyjrzymy się temu bliżej widać poważne niedociągnięcia, wręcz błedy zarówno w planie, jak i końcowym efekcie, które dotyczą zarówno zgryzu, uzupełnień protetycznych jak i przyzębia,na które wcale nie zwracają uwagi.

Proponuję uważać na dr Alinę,zastanowić się czy pośród jej dyplomów, (które większość z lekarzy ma w szafach na stertach, bo nie ma czasu ich oprawiać na bieżąco)są też takie ze szkoleń serii "Jak omotać pacjenta piękną mową i wyssać z niego resztki pieniędzy, tak aby jeszcze na koniec przyniósł nam kwiaty".

Konsultujcie swoje przypadki u innych specjalistów i nie dajcie się naciągać.Dla prawdziwego, dobrego lekarza najważniejsze jest dobro pacjenta i jego widoczny sukces z rezultatów leczenia.
                • co1zrobic Re:Wrocław - którą klinikę wybrać? Nie Orthosmile 21.08.13, 02:12
                  Zgadzam się niestety, że klinika robi wokół siebie piękną otoczkę, a od środka sami młodzi ludzie, dla których jest to pierwsza praca i tak naprawdę dopiero się uczą!!! mówienie o profesjonalizmie to DOWCIP. Jestem osobą, która NIESTETY leczy się w owej klinice, wielokrotnie muszę sama zwracać uwagę na błędy, które są popełniane. Planują dla mnie coś na kolejną wizytę, a następnie już nie pamiętają o tym mimo, że niby robią notatki...dramat!!! Montowanie wszystkiego po kolei w celu naciągnięcia pacjenta to STANDARD!!!, ceny początkowo podane zmieniają się jak w kalejdoskopie. Opinie na forach sami sobie piszą!!!(widziałam raz siedząc w poczekalni) stąd te super pozytywne wyniki. UNIKAĆ!!!, a jeśli jednak ktoś się skusi to sam się przekona jaka jest prawdasmile
                • bejbi6 Re:Wrocław - którą klinikę wybrać? Nie Orthosmile 07.02.14, 17:56
                  Również odradzam odradzam orthosmile!!! Naciągają i oszukują ludzi, koszty leczenia sa z kosmosu.Personel jest niekompetentny i nie potrafi odpoiwiedziec na najprostsze pytania. Mili sa tylko na poczatku, a potem wysysaja z Ciebie kase!! Podniesli koszty leczenia do cen z kosmosu!koszty wizyty kontolenj w ciagu rozcnego leczenia wzrosly o 30%!! co 4 tyg,a nawet czasem co 2 kosztują 200 zł!!!Strzałkowska nawet sie nie zajmuje Tobą tylko, co wizyte ktoś inny , kto dopiero sie uczy! Firma kogucik. OSTRZEGAM!!!!!
                  • dara7 Re:Wrocław - którą klinikę wybrać? Nie Orthosmile 04.08.14, 09:53
                    Ludzie!!! Dlaczego nie rozumiem Waszych złośliwych wpisów! Co Wam to daje? Satysfakcję?! Wchodzicie na fora żeby komuś "nasmarować" krzywdzące opinie?!! NIE ZGADZAM SIĘ Z NEGATYWNĄ OPINIĄ O ORTHOSMILE! Wszyscy podnoszą ceny! Nie widzicie, że wszędzie jest drogo? Nie czytacie? Poza tym za jakość trzeba płacić. Idzcie do innego lekarza jak tak bardzo Wam nie odpowiadają, ja jestem zadowolona z nowego uśmiechu...niestety wszędzie jest drogo ale niekoniecznie profesjonalnie - wiem, bo leczyłam się w innym konkurencyjnym "salonie"
                    Ja cenię pracę dr Strzałkowskiej i POLECAM OrthoSmilesmile
                    • pacjent_opinia Re:Wrocław - którą klinikę wybrać? Nie Orthosmile 12.08.14, 20:40
                      Niestety muszę potwierdzić niepochlebne opinie o klinice. Proszę nie sugerować się wspaniałymi opiniami na forach, bo to co działa tam na najwyższym poziomie to autoreklama i marketing i niestety TYLKO TO. Koszty są wysokie 200zł za wizytę, gdzie Pani doktor nawet nie podchodzi do pacjenta, no moze czasami na 2 minuty. Obsługiwani są Państwo głównie przez asystentki, które nie są po studiach albo młodych lekarzy, którzy się uczą. Chaos (brak kompetentnych odpowiedzi lub odpowiedzi wymijające), wydłużanie czasu leczenia, montowanie mnóstwa dodatkowych gadzetów w ustach za kolosalne kwoty to standard. Wstępna wycena, a koszty końcowe to zupełnie inna kwota. W moim przypadku powiększona o jakieś 10 tyś.!!! Jestem osobą zamożną i stać mnie na zapłacenie znaczących sum jednak wówczas oczekuję kompetencji, staranności i wsapniałych efektów- niestety WIELKIE ROZCZAROWANIE!!! Bardzo słaba jakość za bardzo wysoką cenę! ODRADZAM!!! OSTRZEGAM!!!
              • prdisi Re:Wrocław - którą klinikę wybrać? Nie Orthosmile 15.01.09, 17:48
                Ja również sie zgodzę z forumowiczem , wysysają kase a żadnej rewelacji nie ma,niczym sie nie różnią od innych ortodoncji może jedynie tym ze mają strasznie wysokie koszty i to tylko tyle, a obsłuha jest zazwyczaj niedoswiadczona bo są to asystentki które studiują marketing i zarządzanie , zazwyczaj na drugim roku i później coś robią Ci w jamie ustnej;/ a pani strzałkowska jest zawsze wszystko wiedząca i tak Cię omota ze szkoda słów nie polecam gdybym wygrała milion zrobiłabym anty reklame na całe miasto,ale narazie robie to w internecie i radze wszystkim żeby sie tak nie wkopali. Pozdrawiam i Serdecznie z całego serca odradzam !!!
        • tigra.14 Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 05.09.08, 18:16
          nie do końca...miałam do czynienia z P. doktorem, ale nie on był
          moim głównym lekarzem. Niestety nie mogłam się u niego
          leczyć...czego bardzo żałuję.

Ale to jest perfekcjonista...jeśli ktoś źle Ciebie leczył, to to
          będzie naprawdę dobry lekarzsmile Atmosfera? Bardzo miła. Koszty? Jeśli
          się nie mylę, to aparat kosztował ok 1600zł. Czas? ale jaki czas?
          pacjenci przyjmowani są punktualnie. zawsze otrzymuje pacjent odp.
          na swoje pytania. jest bardzo delikatny...mówi, co robi i jaki ma to
          dać efekt...
    • wanilijka Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 15.09.08, 16:44
      Rzeczywiście - po przeczytaniu opinii klinika Orthosmile nie wygląda w rankingu
      najlepiej.
      Jestem studentką i chciałabym mieć pewność dobrego wyboru, żeby poniesione
      koszty zwróciły się pięknym uzębieniem.

nadal poszukuję, znalazłam centrum Ortho z ulicy Parafialnej - czy ktoś może się
      wypowiedzieć na jego temat?
      A co z siecią przychodni STOMADENT?
      Chciałaby się niedługo udać na pierwszą wizytę, ale jeszcze nie wiem gdzie...
        • wanilijka Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 15.09.08, 22:45
          Ale na Dolnym Śląsku? Widziałam, że gabinet jest we Wrocławiu i także rozrzucone
          po Dolnym Śląsku... Nie wiem, jak z resztą Polski, choć właściwie interesuje
          mnie tylko ten rejon..

Mógłbyś/Mogłabyś napisać coś więcej o przebiegu leczenia, kosztach i Twoich
          wrażeniach?
          • jobi Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 16.09.08, 16:03
            Korzystam ze Stomadentu w Legnicy. Cenowo nie odbiegają od normy,czasami mają
            nawet tańsze usługi niż inni.
            Wrażenie na mnie robią cały czas bardzo pozytywne. Dentyści u nich zawsze Cie
            wysłuchają, doradzą. Nawet jak w poczekalni czeka kolejny pacjent i tupie
            nogami, nie wyrzucą Cie z gabinetu, spokojnie dokończą rozmowę.
              • easy_come Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 17.02.09, 15:10
                ODRADZAM UNIDENT UNION NA KOCHANOWSKIEGO! Wiecznie śpiesząca się pani doktor,
                tylko kasa kasa, brak kosztorysu o ktory dopominałam się przynajmniej 5 razy,
                kiedy pytałam o ceny i raz zapisano mi je na karteczce wyrwanej z bloczku (!) to
                później w trakcie leczenia podniesiono każdą pozycję o kilkaset złotych! Dodam
                że moje leczenie wyceniono na około 30 tys zł - aparat i implanty a jestem
                traktowana jak zło konieczne! Godzinami czeka się na swoją kolej pomimo
                umówionej wizyty! Najgorsze jest to, że pomimo ze napisałam w karcie że jestem
                uczulona penicylinę to podano mi po zabiegu lek którego nie należy stosować u
                osób uczulonych na penicylinę! Skończyło się to odtruwaniem w szpitalu i
                leczeniem sterydowym! Porażka odradzam!
    • prdisi Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 15.01.09, 17:49
      Ja również sie zgodzę z forumowiczem , wysysają kase a żadnej rewelacji nie ma,niczym sie nie różnią od innych ortodoncji może jedynie tym ze mają strasznie wysokie koszty i to tylko tyle, a obsłuha jest zazwyczaj niedoswiadczona bo są to asystentki które studiują marketing i zarządzanie , zazwyczaj na drugim roku i później coś robią Ci w jamie ustnej;/ a pani strzałkowska jest zawsze wszystko wiedząca i tak Cię omota ze szkoda słów nie polecam gdybym wygrała milion zrobiłabym anty reklame na całe miasto,ale narazie robie to w internecie i radze wszystkim żeby sie tak nie wkopali. Pozdrawiam i Serdecznie z całego serca odradzam !!!
      • mysmo Re: Stomadent Wrocław 18.01.09, 15:20
        Ja leczę się w www.ortho.pl/ i póki co, złego słowa nie mgę powiedzieć. Za 2-3 miesiące minie rok jak zacząłem (ale ten czas leci) Miła atmosfera, wszystko na miejscu... ceny chyba standartowe, ustalane na początku leczenia więc jak komuś nie pasuje to dziękuje i wychodzi. Pierwsza wizyta bezpłatna.
        • ala863 Re: Stomadent Wrocław 29.09.14, 11:51
          Leczyłam się w Orthosmile, bardzo doceniam pracę jaką wykonała przy mnie, a raczej przy moim zgryzie, Dr Strzałkowska. Nie jestem "łatwą" pacjentką, dużo zadaję pytań, jestem dociekliwa... Dr Alina Strzałkowska zawsze potrafiła mi wytłumaczyć wszystko tak, że nie miałam żadnych wątpliwości co do kierunku postępowania ortodontycznego. Moje zęby po dwóch latach wyglądają zdrowo i stoją w równym rzędzie. Bardzo się cieszę z metamorfozy jaką przeszłam i polecam wszystkim Klinikę na Jaracza 77c we Wrocławiu.
    • goha29 Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 19.01.09, 22:51
      Royaldent, na Leszczyńskiego. To nie jest jakiś kombinat
      ortodontyczny, tylko przychodnia ze wszystkimi specjalistami, więc
      jak zachodzi potrzeba zrobienia zdjęcia czy super wyczyszczenia kłów,
      to wszyscy są na miejscu. Jeśli jest jakieś leczenie kombinowane, że
      trzeba skoordynować wstawianie implantów, mostki, prostowanie, to
      poszczególni lekarze konsultują to ze sobą i nie ma, że ktoś czegoś
      nie wie. Poza tym cała dokumentacja jest w komputerze i jak się
      zdarzy awaria aparatu itp., to nawet jak nie ma prowadzącego lekarza,
      każdy inny może sprawdzić, co jest grane.

W zasadzie wolałabym, żeby już nie przybywało im za bardzo pacjentów,
      bo terminy są bardzo ściśle wykorzystywane.
      Jestem bardzo zadowolona, od 3,5 roku jestem tam stałym gościem, nie
      pamiętam, ile pieniędzy zostawiłam, ale ani złotówki nie żałuję. I
      nie mam nawet podejrzeń, że naciągają czy wysysają kasę, ponieważ za
      każdym razem jestem dokładnie poinformowana, co mnie czeka, no i
      przedstawiają alternatywne metody.

Poza tym kontakt telefoniczny i mailowy jest zawsze, obsługa milutka,
      po wszczepieniu implantu pani doktor kontaktowała się ze mną mailowo,
      czy wszystko ok.

Z aparatem jest też w porządku, gumki i drucik zdejmuje asystentka,
      pani doktor wykonuje zasadniczą robotę, po czym gumeczki znów zakłada
      asystentka, w czym nie widzę problemu, bo to nie jest jakaś filozofia
      większa?

Polecam lojalnie, acz niechętniesmile
    • dudekdudek81 Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 12.02.14, 14:47
      Pani Wanilijkosmile Jeśli chodzi o mnie, to szczerze polecam Pani OrthoSmile. Nie rozumiem komentarzy innych, którzy jako główny argument podają wiek personelu... Uważam, że Ci młodzi, inteligenti i ambitni ludzie świetnie sobię radzą! A nawet jeśli pytają... Myślę, że to na pewno im nie ujmuje, a wręcz odwrotnie, nie ukrywają niczego- szczerze podchodzą do pacjentabig_grin Ponadto Pani o nick'u bejbi sama odpowiada sobie na swój komentarz hehe przecież to żenującebig_grin Czy przez tych ludzi przemawia zazdrość? Możliwe. Ja jestem bardzo zadowolony z leczenia ortodontycznego w tej Klinice i będę POLECAĆ ! smile Pozdrawiam
    • lolojol Opinie - Anna Gorczowska 19.01.15, 18:11
      Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z gabinetem ortodontycznym Tarabuł,a ul. Świętego Mikołaja 51/52 we Wrocławiu?
      Szczególnie chciałbym uzyskać opinie o dr Annie Gorczowskiej.

• virtuaaga Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 19.01.15, 18:37
      Niewidzialna ortodoncja Invisalign ?. Alternatywa dla tradycyjnych metalowych aparatów ortodontycznych, obecnie dostępną taką propozycją jest aparat stały lingwalny np. aparat Incognito lub płytki estetyczne Invisalign (in. Clear Aligner). Szukaj i wybierz najlepszą klinikę w Twoim mieście www.klinikiurody.com.pl
    • alicjalala92 Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 23.05.16, 12:28
      Ja miałam robiony aparat ortodontyczny u doktor Kamili Borek w DENTAL Cover na Szybowcowej we Wrocławiu. Jest dokładna, precyzyjna, zawsze można się skontaktować i o coś dopytać. Klinika jest śliczna. Zastanawiam się też nad implantami zębowymi, ale panicznie się boję. Natomiast słyszałam, że Michał Jesion z Dental cover stosuje znieczulenie ogólne, więc jeżeli to ma być pon narkozą to chyba się skuszę pozdrawiam. Cenowo jest naprawdę ok.
      • michu.75 Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 11.10.16, 20:29
        Prestige Dent. Jestem po całościowym leczneiu niestety zaniedbanych przeze mnie zębów. Pan Jacek Kozik okazał się bardzo wyrozumiały smile Plusem jest to, że są otwaci w sobotę (nie trzeba brać dnia wolnego) i w tygodniu do 20. Ząbki mam łądnie poleczone, normalniesię uśmiecham (a był to mój kompleks). Klinika fajna, czysta, no i bardzo łądne Panie tam pracują smile
        • tamaresz88 Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 25.07.17, 00:58
          Z Prestige Dent przy Oławskiej skorzystałam w styczniu, a w zasadzie rozpoczęłam leczenie ortodontyczne u dr Julii (wspaniała lekarka). Byłam pod wrażeniem szerokiej oferty aparatów do wyboru. Ja wybrałam apart, który montuje się od strony języka, wiec zamki są niewidoczne. Na razie po 2 miesiącach oceniam pozytywnie, jest zainteresowanie pacjentem, uprzejmość, opieka i to mi się najbardziej podoba.
    • pasolini Re: Wrocław - którą klinikę wybrać? 25.06.19, 10:08
      Żadna tutejsza mała klinika nie stoi obecnie na takim poziomie, jak stary dobry enel-med... W WG przyjmuje niezawodna doktor Hruby, której dłuuugo nikt nie przebije. A nosiłam zbroję dwa i pół roku xD więc trochę wiem o tym, jak wygląda współpraca pacjenta i ortodonty muszącego wokół niego skakać. Pozdrawiam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka