Dodaj do ulubionych

Emma Kiworkowa-Raczkowska - villa nova - warszawa

23.07.09, 22:42

czy ktos ma wiedze na temat tej pani lub kliniki lub lekarzy
tamtejszych?
ortodontka - Emma Kiworkowa-Raczkowska
klinika - villa nova - warszawa

muchas gracias
Obserwuj wątek
    • qul-fon Re: Emma Kiworkowa-Raczkowska - villa nova - wars 23.12.09, 17:56
      Witam

Klinika - pierwsza klasa
      Doktor Kiworkowa - znakomity fachowiec

Natomiast dr Dżulietta Kiworkowa otworzyła drugą klinikę "Elektoralna Dental Clinic" na ul. Elektoralnej 28 w Warszawie
      Ściąga tam samych najlepszych lekarzy, zapisywać się wiec - nie zastanawiać smile

Pozdrawiam
    • aguzet Re: Emma Kiworkowa-Raczkowska - villa nova - wars 05.08.21, 20:33
      BARDZO ŹLE, NIE POLECAM! CHCIAŁAM ZMIENIĆ ORTODONTĘ W KLINICE VILLA NOVA. CONCIERGE UMÓWIŁ MNIE NA WIZYTĘ DO PANI DOKTOR NA KTÓREJ DOJAZD ZMARNOWAŁAM GODZINĘ BO KLINIKA ZNAJDUJE SIĘ W WILANOWIE. PANI DOKTOR POWIEDZIAŁA, ŻE MNIE NIE PRZYJMIE BO NIE ZMIENIAJĄ LEKARZY W TRAKCIE LECZENIA I ZACZĘŁA MNIE WYPYTYWAĆ DLACZEGO CHCE ZMIENIĆ LEKARZA (W NIEGRZECZNY SPOSÓB). ODPOWIEDZIAŁAM, ŻE NIE CHCE MÓWIĆ, I ŻE MÓWIŁAM JUŻ O SWOICH POWODACH PANI CONCIERGE (POPRZEDNIA PANI ORTODONTKA MIAŁA CHOROBĘ ZAWODOWĄ BO RĘCĘ JEJ SIĘ TRZĘSŁY I ZA KAŻDYM RAZEM NIE DOKRĘCAŁA ZACISKÓW I WYCHODZIŁY MI DRUTY PO TYGODNIU I RANIŁY MNIE W POLICZEK I MUSIAŁAM PRZYJEŻDŻAĆ NA DODATKOWE WIZYTY). PANI DOKTOR POWIEDZIAŁA, ŻE NIE MOŻE MNIE PRZYJĄĆ BO MUSI WYJAŚNIĆ O CO CHODZI. JAK ZAPYTAŁAM JESZCZE RAZ CZY MNIE PRZYJMIE POWIEDZIAŁA, ŻE NIE PRZYJMUJE PACJENTÓW KTÓRZY NA NIĄ PODNOSZĄ GŁOS. PANI DOKTOR I KLINIKA SĄ NIE PROFESJONALNE I RADZĘ UNIKAĆ JAK OGNIA! DO PANI KIWORKOVEJ BYŁAM TYLKO NA PIERWSZEJ WIZYCIE, CHYBA JUŻ SAMA NIE PRZYJMUJE PACJENTÓW POZA CELEBRYTAMI.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka