Dodaj do ulubionych

gdzie solidne meble na wymiar?

IP: *.slupsk.hypnet.pl 29.01.11, 16:16
Obserwuj wątek
    • jessie54 Re: gdzie solidne meble na wymiar? 15.07.15, 14:10
      Po pierwsze to najlepiej u stolarza zamawiać jak choćby w pomorskim stolarza z koloni pracowniajawor.pl/pl/szafy.html , ponieważ bezpośrednio zamawiamy. W przypadku salonów, sklepów pośrednictwo może wszystko trochę wydłużyć i nie mamy bezpośredniego kontaktu z firmą wykonującą.
    • Gość: Piotr Re: gdzie solidne meble na wymiar? IP: *.dynamic.chello.pl 19.09.15, 08:16
      NIECH WAS BÓG, WSZYSCY ŚWIĘCI I INNI CHRONIĄ PRZED FIRMĄ qualitum. Poczynając od projektanta (który mierzy, słucha i zapisuje przez godzinę, a potem i tak jest inaczej niż powinno). Poprzez warsztat (bo nazywając go stolarnią odraziłbym prawdziwych stolarzy), gdzie nie liczy się jakość tylko sztuka. Kończąc na monterach (również nie nazwę ich stolarzami), którym przyświeca zasada: przyjdzie kit i będzie git.
      Po wykonaniu trzeciego zestawu mebli przez w/w firmę poddałem się i pogoniłem ich. Jeszcze nigdy nie widziałem tak niedbale wykonanych mebli za takie pieniądze. Przysłowiowy Dziadek w piwnicy zrobiłby je o niebo lepiej. DLATEGO JESZCZE RAZ OSTRZEGAM OMIJAJCIE FIRMĘ QUALITUM SZEROKIM ŁUKIEM.
      Na nieszczęście ich klient.
    • ludmila1964 Re: gdzie solidne meble na wymiar? 07.12.15, 15:20
      Zamówiłam meble w qualitum,ale gdy oczytałam się w internecie to aż włosy mi zdębiały. Odrazu zadzwoniłam do projektanta by wytłumaczyć sprawę!!!! Ten wszystko mi opowiedział na temat tych ludzi co tu te wpisy zamieścili - (wiadomo każdy jakoś się tłumaczy) - zapewnił mnie, że wszystko będzie dobrze, nic innego mi nie pozostało aby uwierzyć... Montaż mebli odbył się w terminie, a syn właścicielki przyjechał na początek i koniec montażu. Meble są Piękne (kuchnia) tylko szkoda tych nerwów wcześniej jakie sobie zafundowałam czytając opinie. A firmę polecam z czystym sumieniem.
      • gosc0707 Re: gdzie solidne meble na wymiar? 07.12.15, 17:35
        Kolejny wpis właściciela/pracownika firmy Qualitum?! A nie przepraszam, to musi być właściciel, bo pracownicy już nie utożsamiają się z firmą, w której pracują.
        Niech Pan wybaczy, Panie Kazimierzu (bądź synu Pana Kazimierza), nikt nie uwierzy w to, że zamówione meble w firmie Qualitum okażą sie powodzeniem transakcyjnym. Żenada!
        • Gość: Malgorzata145 Re: gdzie solidne meble na wymiar? IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.11.17, 15:31
          Przestrzegam i zdecydowanie odradzam korzystanie z usług firmy Qualitum przy ul. Obrońców Wybrzeża. Jest to firma nieprofesjonalna, niesolidna i nierzetelna. Przed podpisaniem umowy warto dokładnie się z nią zapoznać !!! Jest jednostronna, zabezpiecza wyłącznie interesy właścicielki.
          Zadatek czyli połowę pieniędzy należy wpłacić po podpisaniu umowy, a resztę przed montażem mebli. A potem zaczyna się najgorsze...
          Brak kontaktu z właścicielką! Dzwoniąc do firmy w Siemianicach, telefon odbiera Pani, która mówi,że właścicielki nie ma. Współpraca z klientem jest właściwa tylko do momentu podpisania umowy a potem zaczyna się "walka" o pomiar, termin realizacji zamówienia, kontakty z kimkolwiek z tej firmy. Taka ignorancja klienta jest niespotykana !!!!!
          W salonie syn właścicielki p.Karol chwali się zdjęciami wykonanych realizacji, oczywiście wykonanych nie przez firmę Qualitum, a tak naprawdę sciągniętych z Google. Na ich stronie można obejrzeć przepiękne biuro projektowe z kilkoma stanowiskami, a tak naprawdę p.Karol korzysta z mało profesjonalnego programu w salonie. Oglądając ich papierowe reklamy(podrzucane do bloków), można uwierzyć w te piękne zdjęcia, udostępnione wizerunki projektantów, nagrody jakie ta firma otrzymała.
          TO WSZYSTKO PO TO, ŻEBY PRZYCIĄGNĄĆ KLIENTA.
          Ludzie nie dajcie się nabrać !!! Ja niestety im uwierzyłam i ponoszę tego konsekwencje.
          Zawiedziona klientka
    • Gość: man Re: gdzie solidne meble na wymiar? IP: *.limes.com.pl 26.09.16, 20:51
      Qualitum Meble Gdansk Przymorze filia, SLupsk
      Plusy:
      Cena przyzwoita, wykonanie okej
      monterzy bardzo pomocni
      Minusy -
      Wlascieicl Swinia i Ham, po porostu porstak, brak slow
      skoro nie widac z 1,5 metra to jest dobrze lub przyzwyczai sie Pan...
      Termin lekko przeciagany
      100% platnosci w momencie montazu, rklemacje trwa bardzo dlugo

Ogolnie meble fajne, ale jak ci sie nie spieszy i masz w dupie szefa buraka to polecam
    • Gość: w-miare-zadowolona Re: gdzie solidne meble na wymiar? IP: 153.19.33.* 24.10.16, 10:15
      Jeżeli chodzi o firmę Qualitum, to mam mieszane uczucia. Po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii (oczywiście przeczytałam je dopiero po podpisaniu umowy, bo dlaczego niby przed...) byłam przerażona. Ale okazało się, że wszystko było ok - meble zainstalowane w terminie (co prawda na styk, ale zmieścili się), panowie montujący super - bardzo mili, robili tak, żeby nie nabrudzić, uwinęli się szybko. Dopatrzyłam się 2 usterek i z reklamacją też nie było problemu - ci sami panowie przyszli, poprawili i przeprosili za kłopot. Z kuchni jestem bardzo zadowolona. Kontakt z właścicielem bezproblemowy. Mam tylko takie wrażenie, że jakbym nie chodziła i się nie dopytywała, to może nie wyglądałoby to tak dobrze ;)
      Ale ogólnie muszę przyznać uczciwie, że nie mam do czego się przyczepić.
    • maja-69 Re: gdzie solidne meble na wymiar? 27.12.16, 18:09
      Szczerze polecam firmę Qualitum z Siemianic. Szkoda że ludzie zadowoleni tak sporadycznie publikują swoje recenzje. Nielicznych tych z jakichś powodów niezadowolonych stać na wpisy które często są krzywdzące. Sama czytając forum o mały włos zrezygnowałabym z ich usług. Jestem osobą która lubi wiedzieć komu powierza swoje pieniądze... sprawdziłam firmę w internecie, spotkałam się z projektantami, zwiedziłam fabrykę, przyjrzałam się technologi, obejrzałam mebelki i zdecydowałam się na podpisanie umowy z nimi . Dzisiaj wiem że to był strzał w dziesiątkę. Zamówienie było duże bo opiewało na wykonanie aneksu kuchennego z wyspą wraz ze sprzętem AGD, zabudowa garderoby i szafa w przedpokoju. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Mebelki są po prostu piękne. Współpraca z firmą od początku do końca była bez zastrzeżeń. Nad realizacją projektu czuwał cały sztab profesjonalistów począwszy od projektantów poprzez wykonawców, montażystów a na nadzorującym szefie kończąc. Mebelki zamówiłam na początku października a montaż rozpoczął się 4 grudnia... może to i długo ale biorąc pod uwagę wielkość projektu to bardzo krótki termin. Gdybym opierała się tylko na wpisach na forach dziś nie miałabym tego co mam. Nie zaufałam tym nielicznym i dzisiaj cieszę się pięknymi meblami. Wszystkim niezdecydowanym proponuję aby rzetelnie podeszli do tematu a nie opierali się wyłącznie na internetowych opiniach.
      Pozdrawiam serdecznie i zapraszam tych zadowolonych. Firma jak i efekty ich pracy warte są aby poświęcić im odrobinę swojego czasu i wyrazić swoją opinię.
    • zibin1972 Re: gdzie solidne meble na wymiar? 04.01.17, 01:22
      Wstyd dla tej firmy, jak jej pracownicy piszą pozytywy na swój temat. Prawda jest smutna - amatorzy z prowincji. Począwszy od projektanta pana, aż po szefową. Tylko montażyści chyba są bez winy, gdyż dziwią się że tak można zaprojektować i wykonać meble. Nie polecam tej firmy, starajcie się ją omijać szerokim łukiem.
      Zbyszek
    • zibin1972 Re: gdzie solidne meble na wymiar? 04.01.17, 10:47
      Qalitum - amatorzy z prowincji. Dodatkowo, wielki wstyd dla tej firmy, której pracownicy piszą pozytywy na swój temat. Amatorzy - począwszy od projektanta pana Jacka, aż po szefową. Tylko montażyści chyba są bez winy, gdyż dziwią się że tak można zaprojektować i wykonać meble. Nie polecam tej firmy, starajcie się ją omijać szerokim łukiem.
      Zbyszek
    • karol.qualitum Re: gdzie solidne meble na wymiar? 31.01.17, 17:11
      Witam, z tej strony Karol z Qualitum!

Czasami zdarzają się wpadki i pomyłki tym bardziej, że firma funkcjonuje od 28 lat na rynku. Normalną rzeczą są reklamacje i wadliwe elementy do poprawy. Firma stara się o najwyższą jakość oferowanych usług ale czasami zawodzą, błędy ludzkie niedopatrzenia i wadliwość zastosowanych materiałów do wyrobu czy po prostu jakieś zaniedbanie.

Tak długa obecność na rynku świadczy o tym, że firma walczy z tymi wszystkimi niedogodnościami i stara się by w przyszłości było ich jak najmniej. Zależy nam na dobrych relacjach z klientami, zawsze szukamy porozumienia w konfliktowych sytuacjach.

Przykro nam, że klienci czasami zamiast się dogadać nawet nie informują nas i bez skrupułów opisują naszą firmę w internecie, my też jesteśmy ludźmi, dogadamy się z każdym klientem, KTÓRY WYRAŻA CHĘĆ dogadania się i porozumienia.

Firma jako jedna z nielicznych zakupiła nowoczesny park maszynowy do produkcji mebli na wymiar w celu podwyższenia jakości i zapewnienia terminowości usług. Staramy się by wszystkie nasze usługi były wykonywane na czas i w jak najlepszej jakości.

Jeżeli trafili Państwo na tę stronę a zastanawiają się czy jednak z naszych usług skorzystać zapraszamy do kontaktu z nami chętnie pokażemy nasze usługi u kilku lub kilkunastu klientów w państwa rejonie. Firma obsługuje do 20 klientów miesięcznie w ramach: serwisu, gwarancji, napraw pogwarancyjnych czy nowych realizacji zamówień.

Pozdrawiam Karol
      • szczesliwy_klient Re: gdzie solidne meble na wymiar? 20.02.17, 15:33
        Tylko przykra sprawa, jak 3 osoby odpowiedzialne za projekt i każdy popełnia bład? aż radzi w oczy! meble zamówione we wrzeniu ( 50% zaliczki, co już wtedy wydawało się bardzo dużo, ale ok ) oczywiście, do tej pory nie zamontowane, bo nikt tam nie przekazuje sobie informacji. Ślepo zasłaniają się umową - która ma bzdurne zapisy, i radze dobrze ją przeczytać przed podpisaniem. W naszym projekcie od poczatku: błąd pomiaru, co oznaczało zmiane w projekcie ( dodatkowe ze swojej strony zrezygnowaliśmy z łóżka ) przez 1,5 miesiąca nie mogliśmy doprosić się o nową cenę wyniakającą ze zmniejszonej ilości mebli, co było oczywiste tylko dla NAS, ponieważ jak tłumaczą się projektanci - to cena za usługe, a nie pojedyncze meble. I nie byli skłonni to obniżenia ceny. to przecież jakiś absurd? kto wpada w ogole na taki argument. Po 1,5 czekania dowiedzielismy się, że musimy to zrobić LISTOWNIE ( oczywiście długi czas realizacji tj 60 dni roboczych cały czas biegł )

Po tym jak wysłalismy list, czekalismy kolejne 1,5 msca, ponieważ firma czekała na nasza odpowiedź, oczywiście listownie, ( list nigdy do nas nie dotarł ) bo po co użyć w XXI wieku maila lub telefonu - a przecież przedmówca Pan Karol, projektant/ syn właścicieli/ osoba odpowiedzialna - pisze nam o nowoczesnym parku maszynowym, a mają problem z wysłaniem maila?!

i Wreszcie przyszedł styczeń - problemów ciąg dalszy. Kolejna osoba się z nami kontaktowała, po tym jak przedmówca Pan Karol zachwalający firmę wyżej, telefonicznie poinformował nas, że nie jest wstanie zająć się naszym problemem ( po licznych telefonach ) ponieważ 'nie jest już związany z firmą' - a tu proszę, jednak kolejne kłamstwo? Tym razem przyjechał pan Jacek, który absurdalnie zaczął rozmowę od tego, że chce wyprostować nasz 'temat' ponieważ odchodzi z firmy pod koniec tygodnia ( no proszę, kolejna rotacja ludzi, ponowny szok ). Przyjechał z kartką z wypunktowana lista rzeczy, które są technologicznie niewykonalne - a zaprojektowała to Pani Ela, pod nadzorem Pana Karola - nosz Kuuuu***a! w styczniu ponownie przeprowadzali pomiar, i kolejny aneks do umowy i kolejne 5 tygodni czekania na meble zamówione we Wrzesniu. Na dzien dzisiejszy tj 20 lutego, dowiedzielismy się, że nie przyjada nam zamontować mebli dopoki nie zaplacimy z góry?! że co?! jak mozna zaufać komuś takiemu?! Pani Bożena - właścicielka, posiada tylko jeden argument - 'proszę przeczytać umowę'.

Generalnie JEDEN, WIELKI SZOK! omijać ich szerokim łukiem. A na koniec anegdota - trafilismy na to firme, tylko na podstawie ulotek, które ktos zostawił na klatce w Gdańsku osowej - ulotka mówiła, o licznych biurach projektowych - co szybko obalił pan Karol na pierwszym spotkaniu - mówiąc prosto z mostu, że to jest ściema - bo przecież jedyne biuro tej wspaniałej firmy jest na Obrońców wybrzeża w Gdańsku:):):) można?:)
      • Gość: Seba Re: gdzie solidne meble na wymiar? IP: 37.152.24.* 20.06.17, 22:49
        Sąsiad zamówił u Was meble i do dziś ze smutkiem na nie patrzy - nie dopasowane, nie domalowane i do tego zamiast białych belek dostał beżowe. Super precyzja - nie ma co! Co tydzień mówił mi, że powiedzieliście mu, że "meble juz do Pana jadą". Jechały 5 miesięcy! A sąsiad przychodził do mnie robić obiad, bo na swoja kuchnię tyle czekał. Biedny nie czytał opinii i zaufał jak wielu klientów tej firmy.

Obawiam się sie Panie Karolu, że smród związany z niedbalstwem i oszustwem jeszcze długo bedzie się ciągnął za ta firmą. A konkurencja nie śpi.

Swoja drogą ciekawe dlaczego firma zmieniła nazwę z "Qualitum" na "Fabryka pieknych mebli"? Zastanawiające...
        • Gość: Seba Re: gdzie solidne meble na wymiar? IP: 37.152.24.* 20.06.17, 22:57
          A, i polecam stronę www.antyqualitum.pl

Znalazłem przypadkiem, Qualitum musiało ostro zajśc za skórę, bo ktos sie porządnie wkurzył.

Polecam ta stronę, bo mają przydatne info na temat jak wyjść z problemu po podpisaniu umowy z firmą Qualitum (albo Fabryka pięknych mebli).

Ja sam szukam firmy stolarskiej i powiem Wam - na rynku jest z czego wybierać, byle z dale trzymać się od tych oszustów!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka