Dodaj do ulubionych

Odkłaczanie

24.09.12, 00:00
Rolki mam wypróbowane z Rossmana smile
Podobno istnieją jakieś cuda, ktore mają wyłapywać klaki w pralce- miliony opinii w sieci. Uzywał ktoś? działa?
--
"nauka społeczna jest córką kryzysu" Andre Akoun
Obserwuj wątek
    • yaal Re: Odkłaczanie 24.09.12, 05:12
      Rolki nie wyrabiają, jak się lubi czarne ubrania i ma jednego kota długowłosego białego oraz krótkowłosego, który po wierzchu jest czarny, ale pod spodem biały (:

Gumowa szczotka mi życie (i imidż) ratuje, mam dokładnie taką: allegro.pl/szczotka-gumowa-mala-do-tapicerki-siersci-i2641168697.html - a tu widzę jeszcze inny bardzo dobry model: allegro.pl/szczotka-do-czyszczenia-tapicerki-gumowa-i2587779687.html
    • satia2004 Re: Odkłaczanie 24.09.12, 08:34
      Jeżli chodzi o rolki to polecam Ikeowskie - tanie, łatwo dostępne i co najważniejsze ostatnio wpadli na genialny pomysł dzielenia listków na ukos, z przerwą między jednym a drugim, dzięki czemu nie trzeba się szarpać z perforacją!

Do odkurzacza dokupiliśmy elektroszczotkę - rewelacyjnie zbiera kłaki z kanapy (dywanów nie mamy).

A dla kota furminator big_grin Z czystym sumieniem polecam.
    • miss-alchemist Re: Odkłaczanie 24.09.12, 15:06
      Nic mądrego nie napiszę, bo ja do czyszczenia się z kłaków zwierząt (moich czy znajomych) używam rolek z IKEA (wychodzą bardzo tanio i są wygodne), ale tak mi dzisiaj wpadło w oczy:

kwejk.pl/obrazek/1427976/wyczyszczone.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka