Dodaj do ulubionych

kurs hiszpanskiego w hiszpanii

31.10.04, 09:27
dopiero zaczelam sie uczyc hiszpanskiego ale w przyszle wakacje planuje
polaczyc przyjemne z pozytecznym i pojechac na miesiac na kurs do hiszpanii.
czy mozecie mi doradzic jakas szkole? najlepiej na wybrzezu, bo to bedzie moj
zasluzony urlop. pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • chuda_w-w Re: kurs hiszpanskiego w hiszpanii 31.10.04, 19:12
          Niestety na kursie jezykowym w Hiszpanii nie byłam. Rozumiem ze zalezy ci na
          informacjach z pierwszej reki, bo to daje faktyczny opis wszelkich warunków a
          nie naciągany. Wybór rzeczywiscie jest trudny tym bardziej ze na rynku (nie
          tylko polskim) działa mnóstwo firm zajmujących sie organizajcą takich kursów.
          Mam nadzieje ze wyjazd na ten kurs nie jest priorytetowy i masz czas aby na
          spokojnie wszystko przejrzec, przemyslec i wybrac jak najlepiej :)

--
          Forum hiszpańskie
          Studenci UWr
    • ginger82 Re: kurs hiszpanskiego w hiszpanii 16.11.04, 00:19
      Witaj,
      ja bylam na kursie hiszpanskiego w Madrycie.
      To byla wlasnie szkola Enforex.
      Z moich obserwacji: bardzo dobra szkola, wysoki poziom nauczania.
      Polecam zakwaterowanie w akademiku, bo moi znajomi ktorzy zatrzymywali sie u
      rodzin byli niezadowoleni... Szkola znajduje sie bardzo blisko centrum miasta.
      Zajecia odbywaly sie na 2 zmiany. Gdybys miala jakies pytania, chetnie odpowiem:
      gingus@o2.pl
      • skara Re: kurs hiszpanskiego w hiszpanii 16.11.04, 13:26
        Hej!
        W ogole witam wszystkich, bo tu jestem pierwszy raz. bylam na kursie w Maladze,
        w zeszlym roku. Oczywiscie najlepszy pomysl bo Malaga ma genialny klimat,
        morze, imprezy - Madryt latem ciezej zniesc. Szkola to byla chyba schprehcafe
        (narobilam na pewno strasznych bledow), ale znalazlam ja przez JDJ. Bardzo
        porzadna szkola, oferowali fajne zakwaterowanie - b. blisko szkoly i plazy.
        Tylko ze byla dosc droga. Na wyjazd naprawde polecam Malage, ale szkoly mozesz
        poszukac w necie - w samej Maladze dziala ich kilkadziesiat i generalnie nie
        spotkalam sie z opiniami, ze ktoras jest zla.
        Aha i rada czysto praktycznie imprezowa - wybierz sierpien, bo choc moze bedzie
        troszke drozej to przezyjesz ferie w Maladze, co jest wydarzeniem niesamowitym -
        nieporownywalnym z niczym. W tym roku bawilo sie tam 600 000 osob, w przyszlym
        ma byc wiecej. Jak chcesz jakies szczegoly to napisz mejla.
        Pozdrawiam
    • titush Re: kurs hiszpanskiego w hiszpanii 21.11.04, 11:33
      sprawdź don Quijote - to istniejąca od 1985 roku szkoła językowa, znana na
      całym świecie. możesz sobie u nich zamówić bezpłatną broszurę o kursach w
      hiszpanii, na teneryfie i w meksyku.
      pozdrawiam :)))
      www.donquijote.org
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka